Jak odstranit výchozí aplikací?

Jak odstranit výchozí aplikací?

Jak zrušit výchozí aplikací

Změna výchozích programů v WindowsVyberte Start > Nastavení > aplikace > výchozí aplikace.Pokud chcete změnit výchozí aplikaci, můžete udělat některou z těchto akcí: Nastavení výchozího typu souboru nebo typu odkazu.

Jak zrušit výchozí aplikací pro otevírání souboru

Vymazání výchozího nastavení aplikace v telefonuV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Aplikace.Klepněte na aplikaci, kterou už nechcete používat jako výchozí.Klepněte na Otevřít ve výchozím nastavení.Vypněte možnost Otevřít podporované odkazy.

Jak zrušit výchozí aplikací pro otevírání souboru Android

Klikněte na položku Aplikace a změňte zobrazení (záložku) na Vše. Najděte v seznamu aplikaci, která se vám sama otevírá jako výchozí aplikace pro daný typ souboru. Klikněte pro zobrazení detailu aplikace. V části Spustit jako výchozí klikněte na tlačítko Vymazat výchozí nastavení

Jak zrušit automatické otevírání souboru

Klikněte na trojici teček v pravém horním rohu prohlížeče a poté vyberte položku „Nastavení“ Zde sjeďte dolů a zvolte „Zobrazit rozšířená nastavení“ Najděte položku „Stažené soubory“ Klikněte na tlačítko „Zrušit nastavení automatického otevírání“

Jak změnit výchozí aplikací pro otevírání souboru Mac

Trvalá změna aplikace, v níž se otvírá určitý souborChcete-li na Macu otevřít okno Finderu, klikněte na ikonu Finderu v Docku.Vyberte soubor a vyberte volbu Soubor > Informace.V okně Informace klikněte na šipku u volby „Otevřít v aplikaci“.Klikněte na místní nabídku a vyberte požadovanou aplikaci.

Jak odstranit otevřít v programu

Ovládací panely, možnosti složky, typy souborů. Vybrat ze seznamu příslušnou příponu a změnit přiřazení k programu (otevřít v programu – změnit). Dá se vybra jiný program a nebo zrušit zaškrtnutí u řádky (K otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program).

Co znamená výchozí aplikace

Pokud se rozhodnete vždy otevřít aplikaci Galerie, je tato aplikace výchozí. Pokud si to rozmyslíte a nechcete používat aplikaci Galerie, změňte výchozí aplikaci na jinou aplikaci pro obrázky.

Jak změnit výchozí aplikací pro otevírání souborů Mac

Trvalá změna aplikace, v níž se otvírá určitý souborChcete-li na Macu otevřít okno Finderu, klikněte na ikonu Finderu v Docku.Vyberte soubor a vyberte volbu Soubor > Informace.V okně Informace klikněte na šipku u volby „Otevřít v aplikaci“.Klikněte na místní nabídku a vyberte požadovanou aplikaci.

Jak nastavit aplikaci jako výchozí Mac

Zvolte si tedy soubor, u kterého chcete výchozí program změnit. Klikněte na něho pravým tlačítkem myši (na trackpadu klikněte dole vpravo nebo dvěma prsty) a zvolte položku Informace. Rozevřete Otevřít v aplikaci: a zde v roletkovém menu vyberte vámi požadovanou výchozí aplikaci.

Jak nastavit výchozí prohlížeč PDF Mac

Vyberte Aplikace > Výchozí aplikace > Nastavit výchozí nastavení podle aplikace. Ze seznamu aplikací vyberte Adobe Acrobat Reader a pak vyberte Spravovat. Vyberte Nastavit tento program jako výchozí.

Co je výchozí aplikace

Když například otevřete fotografii, máte možnost použít aplikaci Galerie (nebo jinou staženou aplikaci pro obrázky) vždy nebo jen jednou. Pokud se rozhodnete vždy otevřít aplikaci Galerie, je tato aplikace výchozí.

Jak nastavit výchozí aplikací na Mac

V okně Informace klikněte na šipku u volby „Otevřít v aplikaci“. Klikněte na místní nabídku a vyberte požadovanou aplikaci. Chcete-li v této aplikaci otvírat všechny soubory stejného typu, klikněte na Změnit vše.

Jak nainstalovat Google Chrome na Mac

Stáhněte si instalační soubor.Otevřete soubor s názvem googlechrome. dmg.Zobrazí se okno, ve kterém vyhledejte Chrome .Přetáhněte Chrome do složky Aplikace.Spusťte prohlížeč Chrome.Spusťte nástroj Finder.Na postranním panelu napravo od Google Chrome klikněte na Vysunout .

Jak změnit výchozí prohlížeč Mac

V nabídce Apple  v rohu obrazovky zvolte Nastavení systému. Na bočním panelu klikněte na Plocha a Dock. Sjeďte dolů a v nabídce Výchozí prohlížeč na pravé straně zvolte požadovaný webový prohlížeč.

Jak smazat aplikaci na Mac

Podržte klávesu Alt nebo na kteroukoli aplikaci klikněte a podržte ji, dokud se ikony nezačnou chvět. Klikněte na tlačítko Smazat u aplikace, kterou chcete smazat, a potvrďte akci kliknutím na Smazat. Aplikace se ihned smaže.

Jak odinstalovat aplikace z Mac

Odinstalace aplikacíPokud je aplikace ve složce: Otevřete složku aplikace a podívejte se, zda je k dispozici odinstalační program.Pokud aplikace není ve složce nebo nemá odinstalátor: Přetáhněte ji ze složky Aplikace do Koše (na pravém okraji Docku).

KDE nastavit výchozí prohlížeč

Nastavení Chromu jako výchozího webového prohlížečeNa zařízení Android otevřete Nastavení .Klepněte na Aplikace.V sekci Obecné klepněte na Výchozí aplikace.Klepněte na Prohlížeč Chrome .

Jak si změnit výchozí prohlížeč

Změna výchozího prohlížeče ve WindowsVyberte Spustit > Nastavení > Aplikace > Výchozí aplikace. Otevření výchozích aplikacíVyberte Microsoft Edge.Vedle možnosti Nastavit Microsoft Edge jako výchozí prohlížeč vyberte Nastavit výchozí.

Jak odinstalovat aplikaci Apple

Smazání aplikace z knihovny aplikací i z plochy: Podržte prst na aplikaci v knihovně aplikací, klepněte na Smazat aplikaci a potom na Smazat. (Viz Hledání aplikací v knihovně aplikací.)

Jak odstranit z Docku aplikací

Přidání, odstranění nebo změna uspořádání položek DockuPřidání položky do Docku: Přetáhněte aplikace nalevo od čáry (nebo nad ni), která odděluje nedávno použité aplikace.Smazání položky z Docku: Přetáhněte položku mimo Dock, tak daleko, aby se zobrazil text Odstranit.

Jak zrušit výchozí prohlížeč

Změna výchozího prohlížeče ve WindowsVyberte Spustit > Nastavení > Aplikace > Výchozí aplikace. Otevření výchozích aplikacíVyberte Microsoft Edge.Vedle možnosti Nastavit Microsoft Edge jako výchozí prohlížeč vyberte Nastavit výchozí.

Co znamená výchozí prohlížeč

Pokud si Chrome nastavíte jako výchozí prohlížeč, budou se v něm automaticky otevírat všechny odkazy, na které kliknete.

Jak nastavit seznam jako výchozí prohlížeč

Nastavení vyhledávačů v prohlížeči1Nahoře napravo od adresního řádku klikněte na ikonu nabídky.2Zvolte možnost Nastavení.3Přejděte do sekce Vyhledávač.4Klikněte na rozbalovací nabídku a vyberte Seznam.

Jak odinstalovat aplikací v mobilu

Smazání nainstalovaných aplikacíOtevřete aplikaci Obchod Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.Klepněte na Odinstalovat.

Jak odstranit aplikací z iphone která není na ploše

Podržte na aplikaci prst, dokud se její ikona nezačne chvět. Pak ji smažte klepnutím na tlačítko Smazat v levém horním rohu ikony aplikace.