Jak nastavit jazyk na PS4?

Jak nastavit jazyk na PS4?

Jak nastavit češtinu na PS4

Chcete-li změnit nastavení jazyka systému PS4™, vyberte položku (Nastavení) > [Jazyk] > [Jazyk systému].

Jak se dostat do PS4 bez ovladace

Z obrazovky funkcí přejděte do [Nastavení] > [Nastavení připojení aplikace Remote Play] a zapněte položku [Povolit aplikaci Remote Play]. Z obrazovky funkcí přejděte do [Nastavení] > [Správa účtu] > [Aktivovat jako váš primární systém PS4] a vyberte možnost [Aktivovat].

Jak zapnout titulky na PS4

Jak zapnout skryté titulky na konzolích PS4Přejdi do nabídky Nastavení > Přístupnost > Skryté titulky.Zaškrtni možnost Zobrazit skryté titulky.
Archiv

Jak nastavit PlayStation 4

Připojení konzole PS4 k televizoruJeden konec kabelu HDMI zapoj do portu HDMI OUT na zadní straně konzole PlayStation 4.Druhý konec kabelu HDMI zapoj do vstupu HDMI na zobrazovacím zařízení.Zapoj napájecí kabel do konektoru AC IN na zadní straně konzole PlayStation 4.

Jak nastavit češtinu ve FIFA 23

Klikněte na Application (Aplikace). V sekci Application settings (Nastavení aplikace) vyberte svůj jazyk pomocí rozbalovací nabídky Language (Jazyk).

Jak hrát na PS5 ve dvou

Jak spustit funkci Share Play na konzoli PS5

Funkci Share Play můžeš spustit po zahájení hlasového chatu své party. Ke spuštění funkce Share Play musíš být členem služby PlayStation Plus. Stisknutím tlačítka PS přejdi do řídicího střediska a vyber kartu hlasového chatu party. Vyber možnost Spustit funkci Share Play.

Co umí PS4

PlayStation 4 se tak docela jednoduše může stát i multimediálním středobodem vaší domácnosti. Kromě hraní her si na PS4 totiž také přehrajete hudbu, videa a filmy (z disku i z USB), zasurfujete na internetu nebo využijete jednu z mnoha praktických aplikací – Spotify, Twitch, Netflix a mnoho dalších.

Jak zrychlit PS4 Slim

Chcete-li v některých hrách zvýšit kvalitu hraní, včetně vyšší snímkové frekvence, vyberte položku (Nastavení) > [Systém] a zaškrtněte políčko u položky [Režim zvýšeného výkonu]. Toto nastavení je dostupné pouze u některých systémů PS4™.

Jak zapnout titulky v GTA 5 ps4

Zde je postup, jak je zapnout. Na klávesnici stiskněte Escape (Esc) a následně Settings a Display. Zde u volby Subtitles nastavte On (zapnuto).

Jaký HDMI kabel k PS4

PS4 HDMI 2.0 kabel je sice součástí základního balení každé PS4 a PS5 konzole, ale bohužel je dost krátký a mnoho z nás potřebuje delší kabel pro připojení Playstation 5 nebo PS4 PRO k 4K TV. Řešením je kvalitní stíněný HDMI 2.0 kabel podporující ultra HD 4K TV s extra délkou 3 metry.

Co obsahuje FIFA 23 Ultimate Edition

FIFA 23: Edice

Vedle základní old-gen a next-gen varianty si můžete pořídit také Ultimate Edition. Na přebalu jednotlivých edic najdete potřetí francouzskou hvězdu Kyliana Mbappého, kterého poprvé v historii série doplnila žena – australská útočnice FC Chelsea Sam Kerr.

Jak si nastavit Fifu 23

První možnost:Spusťte hru FIFA 23.V hlavní nabídce vyberte dlaždici Úpravy.Vyberte Nastavení.Klikněte na Nastavení hry a poté přejděte na záložku Zobrazení.V seznamu vyhledejte Překryvný modul vstupu.Vyberte preferovanou konfiguraci překryvného modulu vstupu.

Jak hrát na PS4 ve dvou

Na obrazovce party vyberte možnost [Share Play] > [Spustit funkci Share Play] a pak vyberte návštěvníka a režim přehrávání. Když se návštěvník připojí ke službě Share Play, bude obrazovka vašeho systému sdílena s návštěvníkem.

Jak hrát hry na PS4

Instalace digitálních her pro konzoli PS4 na konzoli PS5Na domovské stránce her vyber knihovnu her.Vyber hru, kterou si chceš zahrát.Pokud jsi hru už nestáhl, vyber možnost Stáhnout.Hra se nainstaluje automaticky. V závislosti na hře ti může být nabídnuta možnost zkopírovat a hned hrát část hry.

Co je lepší PS4 nebo PS4 Slim

Rozdíl v plynulosti hraní a propracovanosti detailů ale poznáte i u ostatních her. S tímhle modelem máte jistotu, že PS 4 hry už líp prostě běžet ani vypadat nemůžou. Levnější PlayStation 4 Slim je menší, tišší a prostě víc sexy. Zvládá ale „jen“ Full HD rozlišení 1080p a postrádá také konektor pro optický audio kabel.

Jak dlouho je PS4

To znamená, že PlayStation 4 by vám měla dobře sloužit minimálně 7 let, čili od letošního podzimu nejméně do roku 2020. Cerny ještě v této souvislosti vyzdvihl, že PS4 je tou nejvýkonnější konzolí, co byla kdy vytvořena, a že se poučili z řady věcí během éry PS3.

Jak zvýšit výkon PS4

Chcete-li v některých hrách zvýšit kvalitu hraní, včetně vyšší snímkové frekvence, vyberte položku (Nastavení) > [Systém] a zaškrtněte políčko u položky [Režim zvýšeného výkonu]. Toto nastavení je dostupné pouze u některých systémů PS4™.

Jak dát češtinu do GTA 4

GTA IV Čeština 0.2 Spusťte 'MagicIV.exe'. Klikněte na tlačítko 'Validate Files'. Poté se zpřístupní tlačítko 'Apply Patch', klikněte na něj. Nyní můžete vypnout MagicIV a spustit instalaci Češtiny.

Jak nastavit češtinu v GTA 5

Pro přidání českého překladu do hry je třeba nainstalovat si aplikaci s názvem CZ Manager. Ta je zdarma ke stažení na stránce lokalizace.net, kde je také seznam všech projektů, které se přeložili či překládají.

Jaký HDMI kabel

HDMI (typ A) – Klasický konektor, který nalezneme na většině zařízení. HDMI-Mini (typ C) – Zmenšená verze konektoru určená pro přenosná zařízení, např. notebooky, video kamery a fotoaparáty. HDMI-Micro (typ D) – Nejmenší verze konektoru určená pro tablety a jiná mobilní zařízení.

Kdy bude FIFA 23 v Game Pass

Celosvětovým datem vydání FIFA 23 je 30. září 2022.

Co to znamená FIFA

Mezinárodní federace fotbalových asociací (zkráceně FIFA, francouzsky Fédération Internationale de Football Association) je hlavní řídící organizace světového fotbalu, futsalu a plážového fotbalu.

Jak udělat umístěnou střelu ve FIFA 23

Střely vnějším nártem si můžete vyžádat pomocí tlačítka L2 || LT.

Jak kopat penaltu FIFA 23

Hlavním cílem hráčů je načasovat střelu, když je prstenec nejmenší. Stejně jako v předchozích hrách se zamíření pokutového kopu provádí levou analogovou pákou. Záměrný kříž byl však odstraněn, což znamená, že cíl se automaticky uzamkne uvnitř sítě.

Jak hrát online na PlayStation 4

Připoj se online

Všechny možnosti najdeš na konzoli PS4 v nabídce Nastavení > Síť. Po připojení budeš mít k dispozici celý svět online her, streamovaných videí, sociálních sítí a mnoho dalšího.