Jak nanášet barevné UV gely?

Jak nanášet barevné UV gely?

Jak dlouho nechat nehty v UV lampě

Na nehty naneste tenkou vrstvu gel laku Base/Top. Ten slouží jako podkladová i konečná vrstva. Nechejte ji vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut. Nestírejte výpotek a pokračujte v nanesení barevného gel laku.

Jak odstranit UV lak

Postup je jednoduchý. Na fólii s polštářkem, nebo bandáží nakápněte acetone remover, položíte polštářek na nehet a zabalíte do alobalu na cca 10-30 min. Teplo, které se uvolňuje v těchto speciálních fóliích a bandáží pomáha k rychlému odstranění gel laku. Poté gel lak lehce sloupněte speciálním kopýtkem.

Jak casto si delat gel lak

I když gelové laky vydrží na nehtech až 4 týdny, v našem salonu si je klientky většinou mění po 3 týdnech. Samozřejmě záleží na typu nehtů. Často drží gel lak prostě tak dlouho, dokud ho nesundáte. Nejméně drží na tenkých, papírových nebo třepících se nehtech.

Jak dlouho vydrží gel lak na nohou

Gel-lak na nohou

Laicky řečeno je to lak, který dlouho vydrží, nicméně v sobě obsahuje složky gelu, které mu dodávají mnohé výhody. Především vydrží dlouho, na nohou cca 4 až 6 týdnů, tato doba je však individuální a odvíjí se od kvality nehtů a jejich namáhání.

Jaký je rozdíl mezi UV a LED lampou

LED lampa. Modernějším nástupce UV lamp místo zářivek využívá LED diody pro vytvrzení LED materiálu. Většina materiálu je dnes určená do UV i LED lampy. Oproti UV lampě není třeba diody měnit, mají dlouhou životnost až 5 000 hodin, což se odráží na pořizovací ceně.

Jaké laky do UV lampy

1-zářivkovou lampu je možno použít na gel lak, ROCKLAC a modeláž UV gelem.

Jak často chodit na manikúru

Po první aplikaci se chodí pravidelně na doplnění gelu zhruba 1x za tři týdny nebo za měsíc. Záleží, jak rychle vám gel odrůstá. V průběhu, jak nehty odrůstají, příjdete na doplnění gelu, který se nanáší přímo na přírodní nehty. Doplnění gelu s úpravou nehtů a lakováním trvá zhruba 1.5 hod.

Jak správně nanášet gel na nehty

Opracujeme kůžičku u všech nehtů, obrousíme nehty, očistíme je. Na nehty použijeme přilnavač gelu Primer (nevytvrzujeme v lampě). Naneseme malou vrstvu základního gel laku UV Base po celém nehtu a necháme vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut. Po vytvrzení nestírat výpotek!

Proč se mi loupe gel lak

To, že vám gel na nehtech nedrží, může mít spoustu příčin. Mezi nejčastější patří špatná příprava nehtu před modeláží. Problémem může být i gel nanesený příliš blízko nehtové kůžičky. Příčinou mohou být i rychle se mastící nehty nebo hormonální nerovnováha.

Jak dlouho schne gel lak

Jednotlivé vrstvy se nechávají vytvrdit v lampě. V LED lampě obvykle stačí 30 nebo 60 sekund, v UV lampě to trvá déle, většinou dvě minuty. Některé gel laky nechávají výpotek, ten je třeba stejně jako u gelových nehtů setřít odstraňovačem.

Jak postupovat při gel laku

Opracujeme kůžičku u všech nehtů, obrousíme nehty, očistíme je. Na nehty použijeme přilnavač gelu Primer (nevytvrzujeme v lampě). Naneseme malou vrstvu základního gel laku UV Base po celém nehtu a necháme vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut. Po vytvrzení nestírat výpotek!

Na co je dobrá UV lampa

UV lampa vás zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem, díky kterému ji můžete využít i jako dekoraci v koupelně, ložnici či pokoji. Díky ní si můžete i v pohodlí domova vyrobit nehty jako ze salónu. Nemusíte však trávit dlouhý čas čekáním a nezanedbatelná je i cena, kterou byste museli na manikúře vynaložit.

Co je to Shellac

Šelak (nebo anglicky shellac) je přírodní pryskyřice, živice (vysoce viskózní organická kapalina), která se získává z výměšků malého, červeného broučka červce lakového. Tento konkrétní hmyz totiž pomocí zvláštního sekretu (šelaku) chrání své larvy před nepříznivými vlivy okolí.

Kdy se nesmi provadet manikura

Kdy není vhodné jít na manikúru a pedikúru:

akutní pooperační a poúrazové stavy. problémy se srážlivostí krve a kornatění tepen.

Proč chodit na pedikúru

S čím vám pedikúra pomůže

odstranit kuří oka nebo bradavice, zbavit se plísně na nohou či nehtech, s rychlejším hojením otlaků a puchýřů, se zarostlými či zarůstajícími nehty.

Jaký lak na nehty do UV lampy

UV lampa slouzi pouze na tvrdnuti gel-laku nebo gelu.

Co použít místo primeru na nehty

Další nezbytnou pomůckou je Primer, který zajišťuje dokonalé přilnutí gelu, akrylu nebo gel laku k nehtu. Můžeme jej nahradit Bondrem, nekyselým přípravkem.

Jak Zmatnit gel lak

Můžete si pomoct změkčovačem kůžičky “Cuticle Remover”. Nehty můžete přetřít přípravkem Nail Prep, ten nehet odmašťuje a napomáhá lepšímu přilnutí Primeru. Celý nehet zmatněte brusným blokem tak, aby na nehtu nezůstala žádná lesklá místa. Tak zabráníte tomu, aby se gel lak později od nehtu odchlipoval.

Jak dlouho vydrzi UV gel

Nejsou náročné na aplikaci, nevyžadují složité modelování – prostě se nanášejí jako klasický lak. Vytvrzují se v lampě a pokud dodržíte technologické postupy, tak Vám vydrží i déle, než 3 týdny.

Jak často zapínat UV lampu

Jak se UV lampa používá Sterilizér by se měl zapínat po každé údržbě na 24 hodin. Je to z toho důvodu, že právě během údržby rozvíříme v akváriu velké množství mikroorganismů, bakterií a řas, které nemusí být akváriu prospěšné a jednak dezinfikujeme také vodu, kterou doplníme do akvária.

Jak často chodit na Shellac

Ne, Shellac je pouze dekorativní úprava přírodních nehtů s dlouhodobou trvanlivostí, která se pohybuje mezi 2 až 4 týdny (zde velmi záleží na kvalitě přírodních nehtů). Shellac neudrží extrémně namáhané nehty. Z estetických důvodů bych doporučovala Shellac obnovovat po čtrnácti dnech .

Jak si doma sundat Shellac

Shellac lze sice doma poměrně snadno odstranit, ale vše má svá pro a proti. Při odstranění Shellacu se totiž používá odlakovač s acetonem. Shellac se odtraňuje celkem snadno, ale používané odlakovače s acetonem nehty vysušují. Je potřeba myslet na následnou péči o ně.

Co je to p-Shine

P-shine neboli japonská manikúra je založena čistě na přírodní bázi. Obsahuje přípravky vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, organická rozpouštědla, barviva ani konzervační látky. Japonská manikúra je rozdělena dle barev do zeleného a růžového kelímku.

Co vše zahrnuje pedikúra

Pedikúra je název pro péči o nohy. Podle živnostenského zákona jde o řemeslné služby zahrnující speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů.

Kdy nechodit na pedikúru

Na manikúru a pedikúru nechoďte, pokud se cítíte nachlazení, nebo pociťujete jakékoli další příznaky infekčního onemocnění dýchacích cest apod. U obou procedur platí, že nehty musí být zdravé. Tím je myšlena například plíseň, která by se mohla rozšířit na další klienty.