Jak Nanest oční linky?

Jak Nanest oční linky?

Jak nakreslit oční linky

1, Jak nalíčit horní linky – základní varianta

Začněte ve vnitřním koutku oka a snažte se vést fix co nejblíže nad horními řasami. Postupujte po částech. Veďte fix od vnitřního koutku pouze do středu víčka. Zkontrolujte váš výtvor, případně dolaďte a teprve pak pokračujte.

Jak zafixovat oční linky

„Nebo za to jednoduše mohou stíny – některé prostě práší. Zkuste je na víčko nanést prsty, teplo kůže na prstech někdy pomůže jejich přilnutí a lepšímu rozetření. Další možností je použít bázi pod oční stíny, na kterou stíny mnohem lépe přilnou, jsou výraznější, déle vydrží a neslévají se,“ vysvětluje vizážistka.

Jak si nalíčit oči tužkou

Pokud máte malé oči a udělaly byste tmavou linku na vnitřní část víčka, oko by se tím opticky ještě zmenšilo. Mnohem lepší je tmavou linkou oko 0obkreslit z vnější strany a dovnitř oka nanést linku tužkou v tělovém odstínu, čímž se oko hezky otevře. Dobře poslouží tužka Flormar Ultra Nude (koupit v e-shopu).

Jak vystínovat oko

Tip pro dokonalé stínování

Aby na oku vznikl co nejvíce dokonalý a plynulý přechod, naneste jako základ na víčko trochu světlého, béžového pudru. Se stíny se vám pak bude mnohem lépe pracovat a výsledkem bude opravdu přirozený vzhled, ať už zvolíte světlé nebo tmavé barvy. Použít můžete také matnou jumbo tužku.

Jak líčit převislá víčka

Aby bylo líčení efektivní, pořiďte si spolehlivé pomocníky. Důležité je používat pudrové nebo krémové oční stíny a dále se naučit používat podkladové báze neboli primery. „Nejdříve naneste na víčko podkladovou bázi pod oční stíny. Zařídí, že se vám stíny neslijí v záhybu,“ vysvětluje odbornice na líčení.

Jak si zvýraznit oči

Najděte tón stínů lehce tmavší než tón vaší pleti a naneste ho do záhybu horního víčka. To pomůže oči zvýraznit. Vyberte si světlé oční linky (v bílém nebo světle růžovém odstínu) a aplikujte je podél vnitřní linie řas. Díky světlé barvě budou vaše oči vypadat větší a navíc zamaskujete potenciální zarudlost.

Jak se naučit oční linky

Návod jak si namalovat oční linky

Víčko jen trochu natáhněte do strany, nikoliv k obočí. Linku začínejte malovat v polovině oka a táhněte ji do vnějšího koutku. Pak přiložte štěteček do vnitřního koutku, kde končí řasy, a opatrně dokreslete linku k prostředku. Na závěr si můžete pohrát s ocáskem a silou linky.

Jak správně používat oční stíny

Je obvyklé se stínováním začít od vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu. „Stínovat ale můžete i směrem nahoru, na což je ale lepší použít trochu přirozenější barvu, například hnědou,“ uvádí vizážistka.

Jak si udělat kočičí linky

Pozvednou spadená víčka ve vnějším koutku, pomohou oči zvětšit nebo naopak zmenšit. U malých očí se nebojte ji protáhnout ve vnějším koutku hodně do strany. Tento trik opticky oči zvětší a vytvoří svůdný, kočičí pohled. Podobně funguje, pokud chcete naopak oči zmenšit.

Jak udělat ze stínu linky

Budete potřebovat jen vhodné stíny, štěteček a jednoduchý trik od vizážistky Lindy Valsami.Budete potřebovat:Postup:Trochu vody nalijte do kalíšku nebo do misky a štětec do ní namočte.Na mokrý štětec naberte dostatečné množství vybraného stínu.Těsně nad řasami namalujte klasickou linku; případně postup opakujte.

Co dělat se spadlými víčky

Zkuste chvíli zaměřovat zrak mezi bližším a vzdálenějším objektem. Zavřete oči a pod víčky je natáčejte co nejvíce nahoru a dolů. Po chvíli změňte otáčení a snažte se směřovat oči co nejvíce doleva a doprava. Pokud cítíte únavu, zavřete oči, překryjte je dlaněmi a chvíli relaxujte.

Jak se nalíčit po 50

Silná oko zvětšují, proto používejte matné tmavší barvy, které upozadí oko, také tužky vybírejte tmavší, ne lesklé. A uberte na řasách, abyste nevypadaly jako tarantule. Tenká skla potřebují líčení, které rozjasňuje, preferujte světlé barvy, trochu lesku, kleště na řasy a béžovou tužku.

Jak líčit spadla víčka

Aby bylo líčení efektivní, pořiďte si spolehlivé pomocníky. Důležité je používat pudrové nebo krémové oční stíny a dále se naučit používat podkladové báze neboli primery. „Nejdříve naneste na víčko podkladovou bázi pod oční stíny. Zařídí, že se vám stíny neslijí v záhybu,“ vysvětluje odbornice na líčení.

Jak se přirozeně nalíčit

Pokud jste však obdařena plnými rty a přirozeně tvarovaným obočím, rozhodně vyzkoušejte také opak: obočí trochu zdůrazněte šedohnědou tužkou, oči nechte jemné, bez linek, s decentní řasenkou a béžovými stíny, rty vykreslete co nejpřesněji sytou rtěnkou z palety módních odstínů.

Jak si správně nalíčit oči

Tmavší barvy aplikujte na vnější koutek oka a směrem k vnitřnímu koutka zesvětlujte. Vyvarujte se použití žlutých, modrých, fialových a červených stínů. Do vnitřního koutku oka naneste rozjasňovač, který ještě více zvýrazní a prohloubí pohled. K večernímu líčení použijte bronzové či měděné stíny.

Jak dlouho vydrží oční stíny

Zanedbávaná hygiena

Životnost kosmetických přípravků
Řasenka 4-6 měsíců
Stíny na oči / štětce 18-24 měsíců
Tužka na obočí 18 měsíců
Lesk na rty / rtěnka 12-24 měsíců

Co dát pod oční stíny

Kvalitní báze je samozřejmě asi nejlepší prostředek pod stíny, ale určitě není jediný. Většinou platí, že pod práškové stíny je lepší dát prakticky cokoliv než vůbec nic. Stíny budou lépe držet i na make-upu než na úplně čistém víčku.

Jak udělat kočičí oči

Tmavou tužkou na oči nebo očními stíny namalujte jemnou linku podél horních řas.U vnějšího koutku oka vykreslete rovnou linku ve směru ke spánkům (čím bude delší, tím dramatičtější pohled získáte).Protáhněte i linku u vnitřního očního koutku, ale dejte si pozor, aby tam byla opravdu velmi tenká.

Na co se pouziva Tuzka na oči

Tužka na oči je v líčení velmi flexibilní. Podle toho, jak ji na oko použijete, můžete i opticky korigovat jeho tvar. Jestliže chcete oči například prodloužit a mít je mandlovité, protáhněte linku směrem ven z vnějšího koutku oka. Navíc tato linka není tak výrazná a tvrdá, jako černá tekutá.

Jak rozepsat linky

Když vytáhnete tužku z kosmetické taštičky, skoro nikdy hned nekreslí. Abyste ji nemusela rozepisovat třeba na zápěstí, nahřejte ji nad plamínkem svíčky či zapalovače, přiložte ji těsně k rozpálené žárovce, nebo na ni aspoň několikrát dýchněte. Ona povolí a vaše linky budou za moment hotové.

Jak zamaskovat převislá víčka

Povislá víčka zamaskujte líčením

optickým prozářením a zvětšením oka,“ prozrazuje vizážistické triky Iva Davies. „Důležité je používat pudrové produkty a báze neboli primery, které prodlouží trvanlivost pudrových produktů.

Čím mazat oční víčka

Můžete použít mastnější neparfemovaný krém, například obyčejnou Indulonu, ale i vepřové sádlo. Především ale použijte krém, na který jste zvyklí a víte, že vám nebude dráždit pokožku. Krém naneste prstem nebo vatovou štětičkou. Pokud vám víčka stále otékají, přikládejte nadále studené obklady.

Jak vypadat v 50 letech

Máme 5 nejlepších tipů a rad přímo pro vás jak si stále zachovat váš osobitý báječný vzhled i v 50.Vraťte se k základům.Investujte do šatníku.Rovnováha a proporce jsou klíčovéDržte se módních trendůČerná není vždy nejlepší

Jak líčit zralou pleť

Sjednocení podpoříme nanesením světlého stínu na celé víčko.Víčka musíte sjednotit pigmentovaným primerem.Vyhněte se třpytivým stínům, povadlým víčkům příliš nelichotí.Dodáme hloubku oka pomocí stínu ve vnějším oku.Řasy opticky zahustíte nakreslením linky do řasové linie.Tvářenka dodá zralé pleti šťávu.

Co potřebuji k líčení

Co budete potřebovat Make-up, krém, korektor na oči s rozjasňovačem, pudr, tvářenku, stíny na obočí a řasenku. Všechny tyto produkty můžete nakoupit v běžné drogerii. Zeptejte se prodavaček, zda by vám mohly nějakou kosmetiku přímo doporučit.