Jak mít ducha v The Sims 4?

Jak mít ducha v The Sims 4?

Jak vyvolat duchy v The Sims 4

Oživení ducha z knihy života

Když Simík umře, použijte interakci v Knize života "Přivolat Simíka…" Duch musí pak použít Knihu života, a použít interakci v Knize života "Vrátit k životu".
Archiv

Jak udělat ze Simika ducha

Chcete-li, aby se duch stal součástí vaší domácnosti, musíte s ním mít velmi dobrý vztah. Jakmile se objeví interakce Pozvat do domácnosti, zvolte ji. Nyní je členem domácnosti a máte možnost ho ovládat. Může chodit do práce, uzavírat sňatky, milovat se, plnit aspirace, učit se dovednosti nebo jen existovat.

Jak se zbavit prachu v The Sims 4

Vysávat – Tato interakce je dalším způsobem, jak se zbavit prachodémonů. Je k dispozici, pouze pokud máte vysavač na pozemku nebo v inventáři Simíka. Prachodémona můžete vždy vysát, bez ohledu na to, zda se Simík bojí.

Jak na štěňata v The Sims 4

Pokud jde o genetiku, potomci budou mít od každého z rodičů odlišné vlastnosti. Mláďata někdy zdědí speciální vzhled a značení. Povzbuzování mazlíčků je nejčastějším způsobem, jak přivést na svět štěňata a koťata, ale není to jediná cesta. Někdy je mazlíček březí, když utečou z domu a vrátí se zpátky.

Jak vyvolat ducha zemřelého

Vyvolat ducha můžeme několika způsoby. Někdo používá tabulku s písmeny, které se říká spiritualistická. Pomocí ní se pak s duchem komunikuje. Jiní zase používají svíčku, kyvadlo nebo nějakou ozdobu na provázku.

Jak ziskat Ambrozii Sims 4

Rybu lze chytit ve Vrbové zátoce. koupíte v obchodu s odměnami za 750 bodů. Uvařit gurmánské jídlo. Z tabulky vyberte recept Ambrózie.

Jak omladit Simika v The Sims 4

Pozře-li Ambrózii duch, vrátí ho zpět k životu a stane se z něj opět Simík. Pozře-li Ambrózii Simík, omládne. Vrátí se zpět na začátek své aktuální životní etapy.

Jak mít chlapečka v The Sims 4

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Zjistěte pohlaví nenarozených dětí. Když těhotná Siminka (nebo těhotný Simík) dorazí do porodnice, může váš Simík uspokojit jejich zvědavost a pomocí rychlého snímku jim prozradit pohlaví nenarozeného dítěte.

Jak se páří psi

Akt páření začíná plynulým přechodem z předešlé fáze. Fena je připravená přijmout psa, rozkročí zadní nohy, ohne ocas na bok. Za příznivých podmínek dochází k zasunutí částečně ztopořeného penisu do pochvy. Táto fáze trvá jen několik sekund a plynule přechází do fáze svázání.

Jak na dvojčata v The Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře. Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti. Body spokojenosti získáváte plněním rozmarů.

Jak se spojit s duchem

Způsobů takové komunikace je více.Mluvte na ně. U přímého mluvení nezáleží, zda komunikace probíhá telepaticky či nahlas.Napište jim dopis. Dopis adresujte nejlépe jedné osobě a v něm projevte všechno, co byste jí chtěli říci.Porada ve snu. I přes sny lze komunikovat s dušemi.

Jak si vyrobit ducha

Budeme potřebovat nafukovací balónek, plastovou lahev, gázu a tekuté lepidlo. Na konci pak fix na namalování obličeje a provázek, abychom mohli ducha zavěsit a nechat ho létat. Za odměnu si pak zazpíváme písničku z filmu Ať žijí duchové a můžeme jít strašit.

Jak v The Sims 4 vypnout stárnutí

Nastavuje se přes Nabídku možností v pravém horním rohu obrazovky. Poté zvolte kartu Hratelnost a zde nastavte délku života, kterou potřebujete. Poté kliněte na Použít změny.

Jak propustit Simika

Simíci se v The Sims 4 občas zaseknou. Pokud taková situace nastane, můžete je resetovat pomocí příkazu „resetSim“ v cheatovacím okně. Občas se vám může hodit možnost resetovat Simíky, kteří se zasekli nebo přestali reagovat.

Jak mít víc peněz v The Sims 4

Následující cheaty vám během několika sekund poskytnou peníze ze hry Sims 4:kaching: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonůrosebud: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonů (pro veterány The Sims, kteří si to pamatují)Motherlode: Získejte 50,000 XNUMX SimoleonůPeníze [#]: Získejte přesný počet Simoleonů pro domácnost.

Jak otěhotnět v The Sims 4

Když klikneš na ikonku nehrané Siminky, dáš pak Pregnancy a něco jako Start Pregnancy (už si to moc nepamatuju, MCCC dlouho nepoužívám), teoreticky by tam měl i jít vybrat partner.

Co mám dělat když se mi seká The Sims 4

Simíci se v The Sims 4 občas zaseknou. Pokud taková situace nastane, můžete je resetovat pomocí příkazu „resetSim“ v cheatovacím okně. Občas se vám může hodit možnost resetovat Simíky, kteří se zasekli nebo přestali reagovat.

Jak zvysit pocet Simiku

Sims.modify_funds +{číslo} Přidá domácnosti zadaný počet simoleonů. Sims.modify_funds -{číslo} Odebere domácnosti zadaný počet simoleonů.

Jak vznikly plemena psů

Na počátku byl vlk

Genetické testy znovu potvrdily, že předkem všech psů je výhradně vlk, žádná jiná psovitá šelma se na vzniku domácího psa nepodílela. Důležitějším objevem ale bylo, že psi mají na rozdíl od vlků některé skupiny genů pozměněné (zmutované). Většina z nich odpovídá za vývoj mozku a nervové soustavy.

Kdo jí psy

Konzumace psího masa není běžná celosvětově, jako je tomu u jiných druhů masa, rozšířená je hlavně v některých zemích Asie, konkrétněji Čína, Vietnam, nebo Korea. Bývá mnohdy považována za kulturní stereotyp.

Jak porodit dítě v The Sims 4

Porod probíhá buď doma nebo v nemocnici. Tato Siminka rodila doma. Probíhalo to tak, že dostala kontrakce, došla k postýlce a porodila dvojčátka.

Jak vypadá duše

Duši lze tedy vnímat jako oživující princip, který je zcela nadčasový. Vlastní je pouze lidem, jde tedy o zásadní prvek, který člověka odlišuje od zvířat i od rostlin. Toto vnímání duše pak není vlastní pouze křesťanům, ale prolíná se i mnoha jinými náboženstvími.

Jak si vyrobit masku ducha

Kostým ducha z prostěradla vyrobíte tak, že nositeli přehodíte prostěradlo přes hlavu a v místech, kde má oči a pusu, si vyznačíte tři body. Po stažení prostěradla na vyznačených místech vystřihnete tři otvory, průzory pro oči a pro pusu. A vlastně máte hotovo.

Jak zestárnout Simika

Stárnutí Simíků můžete upravit v herní nabídce v kategorii Hratelnost. Simíka také můžete nechat automaticky zestárnout uspořádáním narozeninové oslavy. Věk a postup stárnutí do další kategorie si můžete prohlédnout na simíkově panelu Simologie.