Jak funguje doprovodná MultiSport?

Jak funguje doprovodná MultiSport?

Jak funguje Multi Sport karta

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám umožňuje každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit.
Archiv

Jak se plati MultiSport karta

O co jde „Multisportka“ funguje jako zaměstnanecký benefit. Kdo kartu má, může ji jednou denně bezplatně využít ve více než 1500 sportovních a relaxačních zařízeních – od fitness, sauny, squashe, akvaparků, paddleboardingu až po golfový driving range.

Kde všude platí MultiSport karta

Katalog aktivitBazény a vodní sporty. Aquapark, Bazén, Biotop, Kajak (léto), Letní koupaliště (léto), Paddle board (léto)Rodiče s dětmi.Jóga a zdravotní cvičeníLezecké stěny.Posilovny a silové tréninky.Pro těhotnéRaketové a míčové sporty.Sezónní a ostatní aktivity.

Jak aktivovat Multisportku

V záložce „Moje karty“ si u dané karty klikněte na tlačítko „Aktivovat“ a vyčkejte na schválení vaším zaměstnavatelem. O všech krocích budete opět informováni skrze notifikace ve zvonečku. Až váš zaměstnavatel aktivaci karty schválí, bude aktivní od 1. dne následujícího měsíce, u kterého jste splnili datum uzávěrky.
Archiv

Kdy se vyplatí MultiSport

Zvažte proto, zda se vám MultiSport karta vyplatí, obecně za to stojí, pokud si zajdete zasportovat nebo odpočinout jednou týdně. Karta je vázána na vaše jméno, takže ji nemůže využívat nikdo jiný z vaší rodiny, přátel nebo blízkého okolí. Jakmile kartu obdržíte od svého zaměstnavatele, můžete ji začít ihned používat.

Jak dlouho platí MultiSport karta

To záleží na konkrétní spolupráci mezi společností MultiSport Benefit a vaším zaměstnavatelem. Standardní postup je, že platnost karty končí s posledním dnem ve vašem stávajícím zaměstnání. Kartě skončila platnost.

Jaká je cena MultiSport karty

Ten se nejčastěji pohybuje mezi 400 a 800 Kč za měsíc, který vám je strháván z platu. Jak z uvedených informací vyplývá, MultiSport kartu získáte od svého zaměstnavatele, který má se společností MultiSport smlouvu, na základě které pro vás kartu objedná po nástupu do práce.

Jak využít MultiSport kartu

Kartu lze využít pouze na aktivity vypsané na webových stránkách v detailu Objektu Partnera – mapa.multisport.cz. 2.2.4. Kartou nelze hradit nákup zboží nebo služeb nabízených v rámci Objektu Partnera (např. kosmetické služby, solária, masáže, manikúra, pedikúra, proteinové drinky, tyčinky apod.).

Jak koupit MultiSport kartu

Kartu lze využít i na Slovensku. Jak mohu kartu MultiSport získat Jde o výhradně zaměstnanecký benefit, který lze získat pouze prostřednictvím svého zaměstnavatele. V případě, že váš zaměstnavatel tento benefit zatím neposkytuje, neváhejte a doporučte nám jej skrze tento formulář.

Jak funguje MultiSport karta od zaměstnavatele

MultiSport nabízí zaměstnavatelům dlouhodobé řešení, jak motivovat zaměstnance k pravidelnému pohybu a relaxaci. Hlavním produktem je zaměstnanecký benefit, karta MultiSport, díky které mohou vaši zaměstnanci využít jeden volný vstup každý den v rámci naší partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení v ČR a SR.

Jak vydelava MultiSport

Jednorázový vstup do sportovního zařízení totiž obvykle vyjde na sto až dvě stě korun. Multisport vydělává na tom, když uživatelé jeho karet nejsou příliš aktivní. Takový přístup připomíná restaurace typu all you can eat, v nichž host zaplatí fixní cenu bez ohledu na to, kolik toho sní.

Kdo vlastní MultiSport

Navíc musí MultiSport pokrýt své vlastní náklady s budováním a kontrolou sítě partnerů a navrch něco vydělat. V zemích, kde majitel MultiSportu, polská firma Benefit Systems, působí, pak skupuje sítě fitcenter a za klienty s kartou platí sám sobě.

Jak se daní MultiSport

V dubnu 2020 jsme dostali závazné posouzení od finančního úřadu, které uvádí, že karta MultiSport je víceúčelový poukaz a nepodléhá sazbě daně.

Jak se dani benefity

Zdanění je tedy stejné jako u mzdy. Pro vás jako zaměstnavatele je celá hodnota příspěvku (i překračující 50 000 Kč) daňovým nákladem. Pokud zaměstnanec dostává příspěvky od zaměstnavatele, nemá z takových příspěvků nárok na státní příspěvek u penzijního připojištění ani na snížení daňového základu.

Kdy mám nárok na benefity

Kdy má zaměstnanec nárok na stravenky

Aby mohl zaměstnavatel vůbec uvažovat o daňové uznatelnosti části hodnoty stravenky, musí zaměstnanec strávit v práci alespoň 3 hodiny za směnu definovanou zaměstnavatelem dle zákoníku práce. Pokud je v práci déle než 11 hodin, může mu zaměstnavatel přidělit dvě stravenky.

Jak fungují zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody jsou benefity, které zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci mimo mzdu. Zpravidla nejsou vymahatelné ani upravované zákonem. Mohou být peněžní, v hmotné formě či ve formě nadstandardní služby; mohou nabývat různých podob.

Co je Nepenezni benefit

Jedná se často o různé individuální úpravy pracovní doby (pružná pracovní doba, práce z domova, sickdays), navýšení počtu dní dovolené nad rámec zákona, poukazy a vstupenky nebo poskytnutí firemního automobilu pro soukromé účely. Nejznámějším nepeněžním benefitem jsou stravenky.

Jak fungují benefity

Zaměstnanecké výhody jsou benefity, které zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci mimo mzdu. Zpravidla nejsou vymahatelné ani upravované zákonem. Mohou být peněžní, v hmotné formě či ve formě nadstandardní služby; mohou nabývat různých podob.

Co se dá koupit za benefity

Benefitní body můžete uplatnit na nákup zboží zdravotního, léčebného, hygienického a obdobného charakteru, což je omezení, které vychází ze zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů. Zároveň respektujeme rozhodnutí benefitních společností, které si samy určují, jaký sortiment do této kategorie spadá.

Jak využít benefity

Kde a co nakoupit za benefitní body Benefitní body nadále bez omezení uplatníte v knihkupectvích, optikách, lékárnách, laboratořích, poradnách, zubních ordinacích nebo na rehabilitaci. Seznam e-shopů, v nichž můžete nakupovat z bezpečí svého domova najdete ve vyhledavači na www.edenred.cz.

Na co může zaměstnavatel přispívat

Díky novele zákona mohou od ledna zaměstnavatelé svým pracovníkům přispívat na stravování nejen papírovými stravenkami či jejich elektronickými variantami, ale příslušný obnosvyplácet i v rámci mzdy. Tato částka nepodléhá zdanění ani dalším odvodům.

Co je to sick day

Sick days není nic jiného než pracovní volno poskytnuté ke zdravotním účelům, někde se mu říká indispoziční volno. Po jeho dobu platí zaměstnavatel náhradu mzdy nebo platu. Jedná se o významný zaměstnanecký benefit, mezi zaměstnanci velmi ob- líbený.

Kde všude se dá platit Benefit Plus

Prázdninová dobrodružství pro dětiStezka korunami stromů Krkonoše. Janské LázněZOO Tábor. Větrovy.Areál Mladé Buky. 5 míst.Lanové centrum Jungle Park.Zábavní park Šikland. Zvole.Sambar lanový park. Kladno.

Kde všude se dá platit Benefitkou

Benefitku berou všude!

Plaťte kdekoliv, kde je platební terminál.

Jak se dani zaměstnanecké benefity

Zdanění je tedy stejné jako u mzdy. Pro vás jako zaměstnavatele je celá hodnota příspěvku (i překračující 50 000 Kč) daňovým nákladem. Pokud zaměstnanec dostává příspěvky od zaměstnavatele, nemá z takových příspěvků nárok na státní příspěvek u penzijního připojištění ani na snížení daňového základu.