Jaký dárek k promoci?

Jaký dárek k promoci?

Jaký dárek k promoci pro muže

Ze zážitků, které jsou spíše mužskou záležitostí můžeme vybrat například řízení nadupaného auta, tanku, nebo třeba bagru, dále to může být degustace whiskey, rumů, nebo si můžete uvařit vlastní pivo.
Archiv

Jak darovat peníze k promoci

Pokud chcete zvolit tradičnější způsob darování peněz, můžete využít gratulace ve tvaru promoční čepice. Tato gratulace je opatřena kapsičkou, do které vložíte peníze. Přání si vyrábíme sami a koupit ho můžete ZDE.

Co si vzít na promoci jako host

U hostů na promoci se barva neřeší – pokud jsou to šaty elegantního střihu (žádné letní rozevláté), s délkou ke kolenům, zakrytými rameny a bez přehnaného výstřihu, tak je to úplně jedno.

Jak probíhá promoce

Promoce jsou významnou společenskou událostí pro studenty (pardon, pro čerstvé absolventy), jejich blízké i pro vysokou školu samotnou. Jedná se o akt, při kterém vám je na akademické půdě slavnostně předán plod vašeho mnohaletého snažení – desky s diplomem. Ten potvrzuje úspěšné zakončení vašeho studia.
Archiv

Co si vzít na promoci

Pánové zvolí jednobarevný tmavý oblek a čisté společenské boty, dámy kalhotový kostým, šaty nebo sukni ke kolenům a k ní třeba elegantní halenku. Džíny, manžestráky, trička s potiskem nebo mikiny – to je jako napsat si na čelo nápis Buran.

Jakou květinu na promoci

Favority jsou zejména bílo-zelená nebo ve fialových odstínech. Vhodné jsou i květy s okvětními lístky v „chlapeckých“ odstínech modré či zelené. Oblíbené jsou také například slunečnice, ale úspěšného absolventa potěšíte i kyticí s hortenziemi.

Jak dát peníze jako dárek

Máte-li v plánu darovat mu i peníze, kupte jednobarevnou, nejlépe světlou košili a připravte si vystřižený tvrdý papír ve tvaru kravaty a bankovky. Kravatu přiložte ke košili a obalte ji bankovkami. Pokud bankovky kolem papíru nedrží složené, přichyťte je na zadní straně k papíru oboustrannou lepící páskou.

Co se dává synovi k promoci

Co tedy konkrétně darovat k promoci synovi, bratrovi, vnukovi nebo kamarádovi Jako dárek na památku pro novopečeného bakaláře, inženýra či magistra můžete vybrat například luxusní hodinky nebo drahé pero. V případě hodnotného dárku k promoci je trefou do černého také zlatý pánský šperk.

Jakou košilí na promoci

Perfektní volbou jsou také světlé odstíny košil, jako je světle modrá, světle fialová nebo růžová. Na košili si pak uvažte kravatu nebo motýlka. Zvolte jednobarevný doplněk nebo s decentním vzorem. Vyhněte se však diagonálním pruhům, které se hodí spíše do práce.

Jak se připravit na promoce

Co si na promoci obléci

Důležitá je i vhodná obuv – tmavé společenské boty a samozřejmě odpovídající ponožky. Ženy by měly mít společenské šaty anebo kostým. Vhodné jsou střízlivější barvy; preferují se tmavší. Délka sukně by měla být minimálně ke kolenům.

Jakou košili na promoci

Perfektní volbou jsou také světlé odstíny košil, jako je světle modrá, světle fialová nebo růžová. Na košili si pak uvažte kravatu nebo motýlka. Zvolte jednobarevný doplněk nebo s decentním vzorem. Vyhněte se však diagonálním pruhům, které se hodí spíše do práce.

Jaké oblečení na promoce

Pánové zvolí jednobarevný tmavý oblek a čisté společenské boty, dámy kalhotový kostým, šaty nebo sukni ke kolenům a k ní třeba elegantní halenku. Džíny, manžestráky, trička s potiskem nebo mikiny – to je jako napsat si na čelo nápis Buran.

Kdy se dělá promoce

Promoce se konají třikrát do roka, většinou v dubnu, září a listopadu, poo termínu konání státních závěrečných zkoušek.

Jakou květinu pro muže

Pro muže se hodí spíše robustnější či exotické květiny, jako jsou například lilie, orchideje, anthurie a amarylisy. Péče o ně je méně náročná a zvládne ji obstarat i muž. S počtem květin do kytice pro muže spíše šetřete a darujte symbolický počet.

Jak originálně předat dárek

Pokud jste manuálně zruční, můžete z dárků vytvořit malá umělecká díla. Pomocí papírů, nůžek, lepenky či tavné pistole a barev snadno vyrobíte třeba roztomilá zvířátka nebo vtipné postavičky. Využít můžete i dary přírody – balicí papír lze ozvláštnit větvičkami jehličnanů, kaštany, sušenými květinami či listy.

Jak stylově darovat peníze

7 tipů, jak originálně darovat penízeOriginální obraz. Vytvořte originální peněžní obraz.Penízkové origami. Jste-li zruční, připravte překvapení v podobě origami – na internetu najdete stovky návodů.Strom plný peněz.Svatební prasátko.Truhla s pokladem.Tři oříšky pro novomanžele.Prší vám štěstí

Co koupit kamarádce k promoci

Jako dárek na památku pro novopečeného bakaláře, inženýra či magistra můžete vybrat například luxusní hodinky nebo drahé pero. V případě hodnotného dárku k promoci je trefou do černého také zlatý pánský šperk.

Jak se vhodně obléct

Muž by měl vyrazit ve vkusném obleku, jednobarevné košili a kravatě. Ženy by se měly držet elegantního oblečení. Vhodné jsou jednobarevné šaty či sukně ke kolenům nebo pod kolena se sakem, mohou to být i společenské kalhoty s košilí. Volte decentní barvy i vzory.

Jak probíhají promoce Muni

Promoce je slavnostní akt, při němž se absolventům studijních programů předává vysokoškolský diplom s uvedením získaného akademického titulu a dodatek k diplomu. Součástí slavnostního aktu je promoční slib absolventa, jehož znění je rovněž uvedeno ve statutech fakult.

Co je sponza

Slovo sponze je podstatné jméno rodu ženského, skloňované podle vzoru růže, které patří do okruhu výrazů z oblasti univerzitních ceremonií. V rámci obřadu promoce, jenž je pořádán pro studenty na zakončení jejich studia, označuje slavnostní slib absolventů, který předchází udělení akademického titulu a předání diplomu.

Kde jsou promoce Muni

Imatrikulace a promoce se konají převážně v univerzitní aule v budově Právnické fakulty (Aula MU, Veveří 70, Brno), případně ve fakultních aulách.

Co přinést na rande

Jedna růže nebo květina na prvním rande zkrátka nemůže urazit. Vyšlete tak směrem k ženě signál, že se k ní chcete chovat galantně, ať už schůzka dopadne jakkoliv. Větší počet květin nebo dokonce pugét růží by si mohla dáma vyložit všelijak.

Co koupit na první rande

Na rande patří květina

A to taková, která během zbytku dne či večera nebude překážet. Pro první rande tedy zvolte malou a nenápadnou kytičku, třeba jednu rudou růži. Tu si žena může nést během romantické procházky a také do ní nebude omylem kopat při sledování filmu v kině.

Jak vtipné zabalit dárek

Jak zabalit dárek: Buďte kreativní

Pomocí papírů, nůžek, lepenky či tavné pistole a barev snadno vyrobíte třeba roztomilá zvířátka nebo vtipné postavičky. Využít můžete i dary přírody – balicí papír lze ozvláštnit větvičkami jehličnanů, kaštany, sušenými květinami či listy.

Jak zabalit mince jako dárek

Dárek s ozdobnou obálkou

Můžete si také nechat vyrobit přání se společnými fotografiemi a do něho peníze vložit. Poté obálku s penězi přidejte k dárku – můžete ji vložit do knihy s věnováním, umístit do ozdobné krabičky spolu s pytlíkem čokoládových pralinek, s figurkou pro štěstí nebo obálku vložit do kytice květin.