Jak dostat Simíka do Nastvane nálady?

Jak dostat Simíka do Nastvane nálady?

Jak dostat Simika do hravé nálady

Potřebujete Simíka rychle dostat do určité nálady Uvařte mu správný čaj. Kliknutím na konvici se zobrazí nabídka čajů, které lze uvařit. Simík po jeho vypití získá náladu Plný energie.

Jak dát dohromady Simiky

Režim životaKlikněte v pravém horním rohu na tlačítko Galerie.Na záložce Galerie nebo Moje knihovna najděteSimíka nebo domácnost.Kliknutím na Umístit domácnost je můžete okamžitě sloučit s vaší domácností.

Jak inspirovat Simika

Jak dostat Simíky do emoce

Z vlastnosti Tvořivý, hloubová sprcha, pozorovat tvořivé objekty, hrát na hudební nástroje, dívat se na mraky nebo hvězdy, prohlížet umělecké díla on-line, sledování televizi o vaření.

Jak oživit mrtvého Simíka

Umřel vám simík a nechce se vám zdržovat s knihou života nebo vařit Ambrózii Tak mod MCCC je tu přesně pro vás 🙂 V panelu vztahy najděte simíka, kterého chcete oživit a klikněte na něj levým tlačítkem myši. Simík je opět živý.

Jak zbavit Simíka strachu

Emocionální rozmar je něco, co má Simíkovi pomoci zůstat v aktuální emoci nebo přejít z aktuální emoce. Pokud budete rozmar ignorovat, bude to mít na Simíka negativní dopad. Aktuální rozmar můžete zavřít kliknutím na křížek (X) vedle balónku s rozmarem.

Jak ziskat body slavy

Body slávy se dají získat i tím, že budete používat sociální sítě. Když už získáte status celebrity, můžete si za body kupovat určité výhody, které se odemknou po získání prvního bodu.

Jak rozveselit Simika

Popis: Duch v rozverné náladě dokáže rozveselit každého Simíka.

Jak si najít kluka v The Sims 4

Je to jednoduché! Pokud chcete porodit kluka, jezte v těhotenství mrkev a poslouchejte alternativní hudbu. Pokud chcete mít holku, těhotná Siminka by měla jíst jahody a poslouchat pop. Možnost ovlivnit pohlaví dětí byla přidána v jedné z aktualizací The Sims 4, je proto důležité mít aktuální verzi hry!

Jak obnovit Simika

Například: Chcete-li resetovat Simíka jménem Gobias Koffi, napište: resetSim Gobias Koffi a stiskněte Enter. Pokud potřebujete vyresetovat všechny Simíky v aktuální hře, můžete napsat příkaz resetSim *. Je možné, že příkaz resetSim nedokáže resetovat všechny Simíky a zobrazí se vám chybová zpráva „Simík nebyl nalezen“.

Co delat kdyz UMRE Simík

Než Simík zemře, musíte zachytit jeho život v knize. Vyberte si z nabídky Simíka, jehož epickou ságu chcete zachytit. Oživit můžete Simíků kolik chcete, ale pro každého musíte mít samostatnou Knihu životu. Knihu potom můžete uložit do knihovny, kde bude čekat na svoji chvíli.

Jak získat Kraví rostlinu

Roubováním Hledíku a Dračího ovoce vznikne bobule Kraví rostliny. V současné době je ve hře chyba. Po naroubování Hledíku a Dračího ovoce se ukazuje Brusinka. Na keři však vyroste bobule Kraví rostliny.

Jak hacknout The Sims

Cheaty a potřeby Simíků

Po zadání kódu testingcheats true do konzole pro zadávání příkazů (vyvoláte pomocí CTRL + SHIFT + C) je možné podržet SHIFT a kliknout na Simíka, abyste si zobrazili rozšířenou nabídku manipulací. Můžete upravovat stav potřeb Simíka a další věci, vyzkoušejte a objevujte!

Jak zapnout cheaty The Sims

Když chcete používat cheaty musíte napřed zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true. Do konzole se dostanete stisknutím kláves Ctrl + Shift + C nebo stisknutím tlačítek na gamepadu L1 + L2 + R1 + R1 (pro PS4) / LT + LB + RT + RB (pro Xbox One).

Jak hacknout peníze v The Sims 4

Následující cheaty vám během několika sekund poskytnou peníze ze hry Sims 4:kaching: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonůrosebud: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonů (pro veterány The Sims, kteří si to pamatují)Motherlode: Získejte 50,000 XNUMX SimoleonůPeníze [#]: Získejte přesný počet Simoleonů pro domácnost.

Jak zmenšit Simíka

Chcete-li objekt zvětšit, podržte klávesu Shift a stiskněte klávesu ]. S každým stisknutím ] se objekt zvětší. Chcete-li objekt zmenšit, podržte klávesu Shift a stiskněte klávesu [.

Jak zvysit pocet Simiku

Sims.modify_funds +{číslo} Přidá domácnosti zadaný počet simoleonů. Sims.modify_funds -{číslo} Odebere domácnosti zadaný počet simoleonů.

Jak omladit Simíka

Gurmánské vaření – Ambrózii. A nejedná se o recept ledajaký. Pozře-li Ambrózii duch, vrátí ho zpět k životu a stane se z něj opět Simík. Pozře-li Ambrózii Simík, omládne.

Jak urychlit smrt Simika

Smrt po úderu elektrickým proudem

Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přináší nový způsob Smrti po úderu elektrickým proudem. Tato šance na smrt je způsobena kletbou Simíka s náladovkou "Cejch smrti elektřinou".

Jak ziskat Ambrozii Sims 4

Rybu lze chytit ve Vrbové zátoce. koupíte v obchodu s odměnami za 750 bodů. Uvařit gurmánské jídlo. Z tabulky vyberte recept Ambrózie.

Kde sehnat mrkev v The Sims 4

Mrkev si můžete zakoupit u stánku (pokud vlastníte Život na venkově nebo Život ve městě), můžete si ji sami vypěstovat (pokud máte Roční období, můžete si koupit semínka) nebo můžete venku najít mrkev, která volně roste v sousedství (nejlepší je na to Lázeňská Oáza).

Jak naroubovat Kravi rostlinu

Roubováním Hledíku a Dračího ovoce vznikne bobule Kraví rostliny. V současné době je ve hře chyba. Po naroubování Hledíku a Dračího ovoce se ukazuje Brusinka. Na keři však vyroste bobule Kraví rostliny.

Jak mít více peněz v The Sims

Cheat můžete použít opakovaně kolikrát chcete a peníze se budou vždy znova přičítat. rosebud Rosebud přidá 1000 simoleonů. Cheat můžete použít kolikrát chcete. kaching Kaching přidá 1000 simoleonů.

Jak ozivit ducha The Sims 4

Jak se hratelného ducha zbavit

Ve chvíli, kdy se duch stane hratelnou postavou, ztratí Simík s ním žijící, možnost ho poslat do podsvětí. Musí to učinit sám duch a to kliknutím na svůj náhrobek či urnu a výběrem volby Vrátit se do podsvětí.

Jak zvětšit věci v The Sims 4

Chcete-li objekt zvětšit, podržte LT + RT a stiskněte na směrovém ovladači nahoru. S každým stisknutím nahoru na směrovém ovladači se objekt zvětší. Chcete-li objekt zmenšit, podržte LT + RT a stiskněte na směrovém ovladači dolů S každým stisknutím dolů na směrovém ovladači se objekt zmenší.

Jak si v The Sims 4 adoptovat dítě

Adopce se dá provést kliknutím na pc rodiny a vybrat domácnost a pak je tam možnost adopce – za 1000,-.