Jak dlouho je PS4?

Jak dlouho je PS4?

Kdy končí podpora PS4

Ke dni 18. července 2023 přestává být služba PlayStation Video podporována či dostupná na přehrávačích Blu-Ray a chytrých televizorech společnosti Sony a třetích stran vyrobených mezi lety 2009 a 2014. Ke svému obsahu budeš mít i nadále přístup prostřednictvím konzolí PS5 a PS4.

Co umí PS4

PlayStation 4 se tak docela jednoduše může stát i multimediálním středobodem vaší domácnosti. Kromě hraní her si na PS4 totiž také přehrajete hudbu, videa a filmy (z disku i z USB), zasurfujete na internetu nebo využijete jednu z mnoha praktických aplikací – Spotify, Twitch, Netflix a mnoho dalších.

Jak zjistit počet odehraných hodin na PS4

Kontrola odehrané dobyPřihlašovací obrazovka.Pravá horní část domovské obrazovky.Rychlá nabídka.(Nastavení) > [Rodičovská kontrola / správa rodiny] > [Doba hraní na dnešek]

Jak zrychlit PS4

Chcete-li v některých hrách zvýšit kvalitu hraní, včetně vyšší snímkové frekvence, vyberte položku (Nastavení) > [Systém] a zaškrtněte políčko u položky [Režim zvýšeného výkonu]. Toto nastavení je dostupné pouze u některých systémů PS4™.

Kdy vyšel PlayStation 5

PlayStation 5 v České republice a na Slovensku vyšel 19. listopadu 2020 (V USA, Japonsku, Kanadě a několika dalších zemích to bylo již o týden dříve, tedy 12. listopadu). PS5 tak vyšel o dva, resp.

Kdy vyšel PlayStation 4

Prodej konzole oficiálně začal 15. listopadu 2013 v Severní Americe, v Česku byl prodej zahájen 13. prosince 2013.

Co je lepší PS4 nebo PS4 Slim

Rozdíl v plynulosti hraní a propracovanosti detailů ale poznáte i u ostatních her. S tímhle modelem máte jistotu, že PS 4 hry už líp prostě běžet ani vypadat nemůžou. Levnější PlayStation 4 Slim je menší, tišší a prostě víc sexy. Zvládá ale „jen“ Full HD rozlišení 1080p a postrádá také konektor pro optický audio kabel.

Co je lepší Xbox nebo PlayStation 4

PlayStation 4 je lepší herní zařízení, které nabízí uživatelům lepší grafické zpracování her a více zábavy díky bezplatným hrám v rámci předplatného PlayStation Plus. Navíc je PS4 levnější než Xbox One.

Jak zjistit aktivitu na PS4

Chcete-li sdílet informace o aktivitě, vyberte položku (Sdílet aktivitu). Chcete-li zvolit, které z vašich aktivit mohou prohlížet ostatní, vyberte na obrazovce profilu položku (Možnosti) > [Upravit nastavení ochrany soukromí] > [Hraní her | Média] > [Aktivity].

Jak zrušit rodičovskou kontrolu na PS4

Vyberte položku (Nastavení) > [Rodičovská kontrola / správa rodiny] > [Systémová omezení PS4].Tato nastavení platí pro všechny uživatele systému PS4™.Chcete-li ostatním zabránit ve změně nastavení, změňte přístupový kód pro systémová omezení.

Jak zvýšit kapacitu na PS4

Přejdi do nabídky Nastavení > Zařízení > Úložná zařízení USB. Vyber k formátování úložné zařízení USB a vyber možnost Formátovat jako rozšířené úložiště.

Jak nastavit jas na PS4

Stiskněte a přidržením tlačítka PS zobrazte ovládací panel systému. Nastavte jas obrazovky přetažením posuvníku, dokud není jas nastaven podle vašich potřeb a pak prst z displeje zvedněte.

Kdy bude PS 6

Podle interních dokumentů Sony se s uvedením nové generace, a tedy konzole PlayStation 6 počítá na rok 2027 nebo případně rok 2028. Dává to smysl i proto, že poslední generační cyklus byl také tak dlouhý. Úspěšný leaker Tom Henderson tvrdí, že PlayStation 6 můžeme očekávat okolo roku 2028.

Jaký je rozdíl mezi PS4 a PS5

PS4 má 1 TB HDD disk bez možnosti připojení dalšího. Velkým vylepšením prošla u PS5 také operační paměť, která nabízí 16 GB, a to je dvojnásobně více oproti 8 GB PlayStationu 4. Konzole se pyšní podporou 4K při 120 fps a má podporu 8K. PS4 nabízí podporu 4K pouze u jeho nejdražší varianty.

Kdy bude PS 5 pro

Datum vydání PlayStation 5 Pro Může vyjít už v roce 2024. Veškeré spekulace kolem PlayStationu 5 Pro odstartoval už v roce 2021 insider s pseudonymem Tom N/A. Podle jeho zdrojů se mělo tou dobou již na PS5 Pro pracovat, přičemž na pulty obchodů měla konzole dorazit pravděpodobně koncem roku 2023, popřípadě v roce 2024 …

Jak vybrat PlayStation 4

Dražší PlayStation 4 Pro je větší a nadupanější.

Díky tomu zvládá hraní ve 4K rozlišení u těch her, které ho podporují. Rozdíl v plynulosti hraní a propracovanosti detailů ale poznáte i u ostatních her. S tímhle modelem máte jistotu, že PS 4 hry už líp prostě běžet ani vypadat nemůžou.

Jak poznat PS4 pro

Takže jaký je rozdíl mezi Playstationem 4 a Playstationem 4 PRO Hlavní rozdíl spočívá ve výkonu. Na silnějším Playstationu 4 PRO si zahrajete hry v rozlišení až 4K, zatímco PS4 zvládne jen FullHD rozlišení (1080p).

Jaká je nejlepší herní konzole

Nejlepší herní konzole dle hodnocení a recenzí uživatelů

Pořadí Název Hodnocení
1. PlayStation 5 96 % Počet recenzí: 164
2. Nintendo Switch OLED 98 % Počet recenzí: 26
3. PlayStation 5 Digital Edition 90 % Počet recenzí: 31
4. ASUS ROG Ally Počet recenzí: 4

Co je to Xbox

Xbox je herní konzole od společnosti Microsoft. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox využívá upravený procesor Intel Celeron o frekvenci 733 MHz a grafickou kartu GeForce od společnosti NVIDIA.

Jak zamknout PS4

Omezení využívání funkcí systému PS4™. Vyberte položku (Nastavení) > [Rodičovská kontrola / správa rodiny] > [Systémová omezení PS4]. Tato nastavení platí pro všechny uživatele systému PS4™. Chcete-li ostatním zabránit ve změně nastavení, změňte přístupový kód pro systémová omezení.

Jak smazat PS4 před prodejem

Inicializace systému PS4™

Inicializace odstraní data uložená v systémovém úložišti a dále ze systému odstraní všechny uživatele a jejich data. Inicializujte systém pomocí položky (Nastavení) > [Inicializace] > [Inicializovat systém PS4] > [Plné].

Jak si dát heslo na PS4

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na konzoli PS4 onlineNa konzoli PS4™ přejdi do nabídky Nastavení > Rodičovská kontrola / správa rodiny > Správa rodiny. Možná budeš muset znovu zadat heslo k účtu.Vyber účet dítěte, na kterém chceš nastavit omezení, a poté jednotlivé funkce, které chceš upravit.

Jaký disk do PS4

Playstation 4 používá pevný disk 2,5", 5400 RPM SATA II. Každý disk s těmito normami bude moci být použit, jen tedy s jednou podmínkou – musí být větší jak 160 GB.

Jak přehrát film z USB na PS4

V oblasti obsahu vyber možnost Přehrávač médií. Připoj jednotku USB ke konzoli PS4 a pak vyber možnost USB. Objeví se seznam videosouborů na jednotce USB. Výběrem souboru jej přehraješ.

Jak nastavit 4K na PS4

Jak se ujistit, že jsou rozlišení 4K a nejvyšší možné rozlišení povolené:Z domovské obrazovky přejdi do nabídky Nastavení > Zvuk a obrazovka > Nastavení výstupu videa.Nastav rozlišení na hodnotu 2160P – YUV420 nebo 2160p – RGB.