Jaké chytré hodinky k telefonů Samsung?

Jaké chytré hodinky k telefonů Samsung?

Jakou značku chytrých hodinek

Kde koupit nejlepší chytré hodinky v roce 2023Apple Watch SE 2022 GPS 44 mm. od 7 399 KčApple Watch Series 8 45 mm GPS. od 10 689 KčSamsung Galaxy Watch5 44 mm.Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm.Garmin fēnix 7 Solar Edition Gray/Black Band.Garmin Vívoactive 4.Fitbit Versa 3.Niceboy X-Fit Pixel stříbrné/černé
Archiv

Jaké chytré hodinky si koupit

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi

Jak přidat aplikace do hodinek Samsung

Stažení aplikací pro hodinkyProbuďte hodinky stisknutím vypínače.Opětovným stisknutím vypínače otevřete nabídku aplikací.Přejděte dolů a klepněte na Obchod Google Play .Vyhledejte aplikaci:Klepněte na aplikaci a stáhněte si ji podle pokynů na obrazovce.

Jak dlouho vydrží Samsung Watch 5

Watch 5 vydrží při běžném používání 50 hodin, verze Pro 80 hodin.

Jaké chytré hodinky do 5000

Nejlepší chytré hodinky na běhání od 3000 do 5000 KčSamsung Galaxy Watch4 40mm.Garmin vívoactive 4S.Huawei Watch Fit 2.Xiaomi Watch S1 Active.

Jaké chytré hodinky pro muže

Nejlepší pánské chytré hodinkySamsung Galaxy Watch5 44mm SM-R910. 91 % 20 recenzíApple Watch Series 8 45mm. 93 % 34 recenzíGarmin fenix 7X PRO Sapphire Solar. 95 % 49 recenzíAmazfit T-Rex Pro. 91 % 126 recenzíApple Watch Series 7 45mm. 96 % 81 recenzíAmazfit GTR 3. 92 % 23 recenzíHonor Watch GS Pro. 93 % 126 recenzí

Jak dlouho vydrží chytré hodinky

Srovnání parametrů nejlepších univerzálních chytrých hodinek

Model Apple Watch SE Samsung Galaxy Watch 5
Bezkontaktní platby (NFC)
Sportovní režimy Desítky 90
Výdrž baterie 18 hodin 40 hodin (dle našich testů necelé 3 dny)
Cena od

Jak dát WhatsApp do hodinek Samsung

Jak dostat WhatsApp do hodinekOtevřete WhatsApp na telefonu.Klepněte na ikonu Více možností > Propojená zařízení.Klepněte na PROPOJIT SE ZAŘÍZENÍM.Odemkněte svůj telefon:Namiřte telefon na obrazovku zařízení, které chcete propojit, a naskenujte QR kód.

Jak dostat WhatsApp do hodinek

Jakmile WatchChat na Apple Watch spustíte, tak na vašem iPhonu otevřete aplikaci WhatsApp. Zde pak v levém dolním rohu obrazovky klepněte v menu na Nastavení. Dále pak vyhledejte a klepněte na kolonku WhatsApp Web/počítač. Na další obrazovce pak klepněte na modré tlačítko Propojit se zařízením a autorizujte se.

Jak nabít hodinky Samsung Galaxy Watch 5

Hodinky Galaxy Watch5 specificky vytvořené s cílem zajistit vám co nejpohodlnější nabíjení se dodávají s vylepšeným kabelem USB-C, který podporuje společné použití speciální nabíjecí podložky a PD nabíječky (5 V / 2 A). Při nabíjení po dobu 30 minut se Watch5 nabíjí 45 % a Watch5 Pro 35 %.

Jak platit hodinkami Samsung Watch 5

Důležité:Spusťte aplikaci Peněženka Google .Klepněte na Začínáme.Nastavte si zámek obrazovky, pokud jste tak již neučinili.Pro přidání debetní nebo kreditní karty postupujte podle instrukcí na svém telefonu.Karta se nyní zobrazuje na hodinkách.

Co všechno umí chytré hodinky

Chytré hodinky jsou svým vzhledem nejblíž klasickým hodinkám. Některé modely jsou navíc dostatečně elegantní i ke společenskému oděvu. Upozorní vás na notifikace, příchozí volání či zprávy (některé umožní i odpovědět), lze jimi ovládat přehrávač či měřit tělesnou aktivitu během aktivního sportu, klidu i spánku.

Jaké chytré hodinky na sport

Nejlepší sportovní hodinky podle výdrže baterieTomTom Runner 3: Až 11 hodin.Garmin Vivoactiv 3: Až 13 hodin.Garmin Forerunner 735XT: Až 14 hodin.Garmin Forerunner 920XT: Až 40 hodin.Garmin Fenix 3: Až 50 hodin.Suunto Spartan Ultra: Až 65 hodin.Garmin Fenix 5: Až 75 hodin.Suunto Ambit3 Run a Sport: Až 100 hodin.

Co jsou to hybridní hodinky

Hybridní chytré hodinky lze s trochou nadsázky definovat jako klasické hodinky, do kterých výrobce zabudoval chytrý náramek. Vždy nabídnou ciferník s mechanickými ručičkami, který pak některé modely kombinují s displejem – většinou monochromatickým. Navíc mají hybridní hodinky výhodu v lepší výdrži na jedno nabití.

Jak propojit WhatsApp s hodinkami

Na zařízení, které chcete propojit, otevřete aplikaci WhatsApp Web nebo WhatsApp pro počítač. Zobrazí se QR kód, který je třeba naskenovat pomocí primárního telefonu. Na svém primárním telefonu s operačním systémem Android otevřete WhatsApp. Klepněte na > Propojená zařízení > Propojit se zařízením.

Jak propojit Messenger s hodinkami

Ke zpřístupnění Messengeru na hodinkách je nutné si jej nejprve nainstalovat na váš iPhone. Následně přes aplikaci spravující hodinky Watch nastavíte zobrazení dané aplikace i přímo na hodinkách.

Jak nainstalovat WhatsApp do hodinek Samsung

Jak dostat WhatsApp do hodinekOtevřete WhatsApp na telefonu.Klepněte na ikonu Více možností > Propojená zařízení.Klepněte na PROPOJIT SE ZAŘÍZENÍM.Odemkněte svůj telefon:Namiřte telefon na obrazovku zařízení, které chcete propojit, a naskenujte QR kód.

Jaké telefony podporují bezdrátové nabíjení

Zobrazujeme 266 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.Motorola Edge 40 256GB zelenýOnePlus 10 Pro 256 GB černýOnePlus 10 Pro 128 GB černýOnePlus 9 128 GB černýXiaomi Mi 11 256 GB modrýXiaomi Mi 11 256 GB šedýApple iPhone 13 Pro 1 TB Silver stříbrnýSamsung Galaxy S21 5G 128 GB bílý

Jak dlouho se nabíjí Galaxy Watch 4

Baterie v případě menší verze Galaxy Watch4 Classic, ale také Galaxy Watch4 má kapacitu 247 mAh, větší verze mají kapacitu baterie 361 mAh, kde by snad už neměl být problém nabíjet jednou za 2 dny. Nabíjení je celkem pomalé, hodinkám chybí podpora rychlonabíjení. Hodinky budou nabity na 100% přibližně za 2 hodiny.

Jak přidat platební kartu do hodinek Samsung

Přidání karty do hodinekSpusťte aplikaci Peněženka Google .Klepněte na Začínáme.Nastavte si zámek obrazovky, pokud jste tak již neučinili.Pro přidání debetní nebo kreditní karty postupujte podle instrukcí na svém telefonu.Karta se nyní zobrazuje na hodinkách.

Jak spárovat Samsung Galaxy Watch 4 s telefonem

Ujistěte se, že jsou hodinky Galaxy Watch zapnuté, a zapněte rovněž chytrý telefon: Spusťte aplikaci Galaxy Wearable → Začít → Jakmile se zobrazí okno pro spuštění funkce Bluetooth, vyberte produkt, k němuž se chcete připojit.

Proč si pořídit chytré hodinky

Chytré hodinky tak v mnoha ohledech smartphony předčí, a proto je můžete klidně nechat ležet doma (pokud se bez nich obejdete). Zároveň máte na ruce funkce, které vám běžné hodinky nenabídnou – tepová frekvence, sledování spánku, teplota vzduchu, tlak a mnoho dalších.

Jak fungují chytré hodinky bez mobilu

Na většině chytrých hodinek běží mobilní aplikace, z toho u nejnovější generace na mobilním operačním systému a též fungují jako přenosné multimediální přehrávače – mohou obsahovat i rádiový FM přijímač a přehrávat zvukové i audiovizuální soubory přes sluchátka s Bluetooth.

Jak zjistit zda telefon podporuje bezdrátové nabíjení

Přejděte na referenční vyhledávač, na Google a zadejte toto. Až budete znát celý telefon, vložte datový list Huawei P40 Pro. Zkontrolujte nabíjení, zda má bezdrátové nabíjení, můžete také zjistit, zda jej má, když na Googlu vyhledáte „Huawei P40 Pro bezdrátové nabíjení“ a kliknete na lupu.

Který telefon Xiaomi má bezdrátové nabíjení

Ještě nemáte účetMobily, Smart a GPS.Mobilní telefony.Xiaomi.Xiaomi Redmi 12.Xiaomi Redmi Note 12S.Xiaomi 13 Lite.Xiaomi 13 Pro.Xiaomi 13.