Jak často chodit na IPL?

Jak často chodit na IPL?

Jak vypadá pleť po IPL

JAK POKOŽKA VYPADÁ PO ZAKROKU FOTOREJUVENACE Po ošetření může kůže vykazovat mírné zčervenání, podobné intenzivnímu červenání se. Vyskytuje sepřibližně po dobu 1-3 hodin. Někdy dochází k odlupování pigmentovaných oblastí pokožky, které zmizí po několika dnech.

Co je IPL světlo

IPL produkuje tříštivý paprsek, takže umí účinně zacílit barvivo ve skvrně, které neúprosně roztříští a to se následně odplaví krevním řečištěm. Přístroj celkově docílí sjednocení barevného tónu pleti a je funkční jak na pigmenty po létě a opalování, tak i vzniklé věkem či hormonální změnou v těhotenství a při kojení.

Co je fotorejuvenace

Fotorejuvenace neboli omlazení pulsním světlem je luxusní ošetření pokožky obličeje, které okamžitě nastartuje v pleti tvorbu kolagenových vláken, vypíná povadlé kontury a výrazně zpevňuje pleť Fotorejuvenace představuje neinvazivní a bezbolestné ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a omladit.

Co to je IPL

Intenzivní pulzní světlo neboli IPL je inovativní technologie využívající jemné světelné impulzy pro uvedení chloupků do klidové fáze. Procházející světlo míří až k vlasovému kořínku a způsobuje přechod folikulu do klidové fáze. Tím dochází ke stimulaci chloupků, které následně vypadávají.

Kdy vypadaji chloupky po IPL

1–2 týdny: Za tuto dobu od prvního použití IPL epilátoru vaše chloupky vypadají. 4–5 ošetření: Po této době by měl být viditelný vysoký úbytek růstu chloupků. Výrazně se sníží i jejich hustota.

Kdy se holit před IPL

„Těsně před samotnou IPL epilací doporučujeme se den předem hladce oholit,“ doporučuje majitelka pražské Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů. Dále radí 4 týdny před IPL epilací chloupky nevytrhávat, pouze holit. Je to právě proto, aby byl chloupek zasažen jak na povrchu, tak v kořínku.

Jak funguje IPL depilace

IPL epilátor vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanin ve folikule chloupku a pomáhá tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Světelné impulzy vytváří teplo, které vlasovou cibulku zahřeje. Cibulka se zničí a chloupky samovolně vypadávají.

Kdy Nepouzivat Philips Lumea

Po epilaci pomocí Philips Lumea může být pokožka citlivější, a proto se intenzivní opalování nedoporučuje po dobu 48 hodin od ošetření.

Jak často se Epilovat

Po počáteční fázi terapie (4 až 5 ošetření) doporučujeme úpravy každých 4 až 8 týdnů, když zaznamenáte dorůstání chloupků. Tato fáze pomáhá udržet dosažené výsledky a udržet si hladkou pleť po mnoho měsíců. Čas mezi ošetřeními se může lišit s ohledem na individuální dorůstání chloupků a také na konkrétní oblast těla.

Jak dlouho vydrží IPL epilace

IPL je technologie intenzivního pulzního světla, která zahřívá kořínek chloupku pod pokožkou, tím jej narušuje a výrazně snižuje jeho schopnost regenerace. Chloupek, který je ošetřen IPL epilátorem po 1-2 týdnech sám vypadne a na jeho místě se po dlouhou dobu nebude tvořit nový.

Jak dlouho vydrží Philips Lumea

A co kdybychom vám řekli, že své chloupky nebudete muset řešit vůbec. Nebo alespoň dlouhou dobu. A jak dlouho odstranění chloupků pomocí IPL vydrží Philips Lumea totiž dokáže zajistit až 6 měsíců pokožky bez chloupků.