Jak aktivovat letni data T Mobile?

Jak aktivovat letni data T Mobile?

Jak mít neomezena data na léto T-Mobile

Jsem váš zákazník, jak mohu získat neomezená data ke svému tarifu Jednoduše – stačí navštívit naši kompletní tarifní nabídku na www.t-mobile.cz/tarify, přihlásit se a my vám ukážeme nabídku na míru, včetně neomezených dat. Vy si vyberete tarif a potvrdíte jeho změnu. Bez papírování, bez čekání, ať jste kdekoli.

Jak aktivovat neomezená data na léto

Stačí si jen stáhnout mobilní aplikaci Můj T-Mobile, která je dostupná pro Android a iOS, a následně si v ní neomezený datový balíček aktivovat. Autor: T-Mobile Czech Republic, a.s. Autor: T-Mobile Czech Republic a.s.
Archiv

Jak zapnout data na T-Mobile

Mám Můj tarif, je možné si jednorázově navýšit data, když je vyčerpámV mobilní aplikaci Můj T-Mobile.SMS zprávou, pro navýšení odešlete SMS ve tvaru DATA 1GB na číslo 4603.V hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci Služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Jak aktivovat sportovní léto T-Mobile

Balíček je možné si aktivovat kdykoli v průběhu shora uvedeného období, a to výhradně prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile (dále jen „Aplikace“). O úspěšné aktivaci Balíčku bude Účastník vyrozuměn prostřednictvím SMS. Balíček je aktivován vždy od okamžiku doručení aktivační SMS až do doby skončení trvání Nabídky.

Jak získat data zdarma T-Mobile

Jak neomezená data aktivovat Nejjednodušší je toto tarifní zvýhodnění aktivovat skrze aplikaci Můj T-Mobile, která je dostupná pro Android a iOS. V aplikaci se vám objeví nabídka „Zapnout neomezená data zdarma„.

Kdy zacinaji Neomezená data T-Mobile

Počínaje čtvrtkem 20. června si můžete v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Po aktivaci můžete surfovat libovolně, a to až do 31. srpna, kdy tato nabídka vyprší.

Kdy zacinaji Neomezená data T Mobile

Počínaje čtvrtkem 20. června si můžete v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Po aktivaci můžete surfovat libovolně, a to až do 31. srpna, kdy tato nabídka vyprší.

Jak získat data zdarma O2

Stáhnout Moje O2

Pro aktivaci je nutné rozkliknout detail vašeho tarifu (v našem případě FREE+ Zlatý) a následně v záložce „Další služby k tarifu“ vybrat položku „Doplňkové služby“. Následně vyberete možnost „Nekonečná data“, která jsou zdarma.

Jak si koupit data

Pokud vám docházejí data nebo vám už dokonce došly, můžete si je kdykoli dokoupit. Dokup se připočte k vašemu stávajícímu datovému balíčku a navýší ho. Data si můžete dokoupit pomocí zaslání SMS nebo ve své Samoobsluze.

Jak nastavit data v mobilu

Otevřete systémové nastavení. Přejděte do sekce SIM karty a mobilní sítě. V sekci Nastavení je přepínač Data jsou zapnuta. Pokud je aktivní, bude se telefon připojovat k internetu přes mobilní připojení, v opačném případě zůstane po odpojení z Wi-Fi offline.

Jak aktivovat sportovní léto

Balíček neomezených dat Sportovní léto stačí jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Aktivace bude možná od 18. června 2021 do konce srpna. Rezidentní zákazníci a drobní podnikatelé si mohou aktivovat balíček ke kterémukoliv z používaných tarifů.

Jak fungují neomezená data

Po aktivaci, kterou vám potvrdíme SMSkou, budete mít u svého mobilního čísla k dispozici neomezená data s neomezenou rychlostí (podle možností sítě) na dobu 24 hodin. Data můžete použít i pro další zařízení v domácnosti (počítač, tablet atp.) – stačí, když v telefonu zapnete funkci hotspotu.

Kdy se obnoví data T-Mobile

Kdy se mi obnoví můj datový limit a do kdy platí navýšení datového limitu Datový limit má vždy platnost na jedno zúčtovací období. Obnovuje se vždy na začátku nového zúčtovacího období. Navýšení datového limitu platí pro dané zúčtovací období, ve kterém k navýšení došlo.

Co je to roaming

O roamingu hovoříme v případě, kdy uživatel používá mobilní telefon během příležitostných cest do zahraničí ze země, kde trvale žije nebo kde má pevné vazby – např. tam pracuje nebo studuje.

Jak aktivovat T-Mobile SIM kartu

Aktivace SIM karty přes Zákaznické centrumZavolejte na Zákaznické centrum T-Mobile 800 73 73 73 (nebo 4603 ze sítě T-Mobile) a sdělte nám potřebné údaje.SIM kartu spolu s předvyplněnou objednávkou vám zašleme poštou, vy SIM kartu převezmete a případně kontaktujete naše Zákaznické centrum s žádostí o aktivaci.

Jak dlouho vydrží 3 GB dat

Jak dlouho vydrží 3 GB dat

Aplikace Spotřeba dat za hodinu Průměrné denní používání
Snapchat 160 MB 80 MB (30 minut)
Facebook 100 MB 242 MB (145 minut)
Netflix 3 GB (HD videa) 4 GB (80 minut)
YouTube 3 GB (HD videa) 550 MB (11 minut)

Jak si zapnout data

Jak zapnout mobilní data v systému Android

Klepněte na ikona ozubeného kola otevřete nabídku nastavení systému Android. Poté klepněte na Využití dat. V nabídce Využití dat klepněte na Buněčná data nastavení pro vypnutí využití dat.

Jak zprovoznit data

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Síť a internet nebo Připojení. Tyto možnosti se v závislosti na zařízení mohou lišit. Vypněte Wi-Fi, zapněte mobilní data a zkontrolujte, zda se něco změnilo. Pokud ne, vypněte mobilní data, zapněte Wi-Fi a znovu ověřte stav.

Jak se připojit na data

Připojení druhého zařízení k hotspotu vašeho telefonuVe druhém zařízení otevřete seznam sítí Wi-Fi.Vyberte název hotspotu telefonu.Zadejte heslo hotspotu telefonu.Klikněte na Připojit.

Kdy zacina sportovní léto T-Mobile

Proto T-Mobile spouští 18. června balíček Sportovní léto, který zákazníkům nabídne zdarma neomezená data na celé léto až do konce srpna 2021.

Jak ziskat neomezene data

Jak si balíček aktivovat Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat.

Co je EU datový limit

Jak EU limit funguje Jde o objem dat, který můžete bez starostí využít pro datování v EU. Je součástí většiny tarifů a balíčků. Jeho přesnou výši si zjistíte v jejich detailu v aplikaci Můj T-Mobile nebo Moje firma.

Jak zapnout letní data

Jak si balíček aktivovat Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat.

Kdy se doplňují data

Datový limit má vždy platnost na jedno zúčtovací období. Obnovuje se vždy na začátku nového zúčtovacího období. Navýšení datového limitu platí pro dané zúčtovací období, ve kterém k navýšení došlo. Data v tuzemsku se do dalších zúčtovacích období nepřevádějí.

Jak aktivovat datový roaming T-Mobile

Co je to Data Roaming limit a jak si ho můžu zapnout nebo změnitV samoobsluze Můj T-Mobile po přihlášení v sekci Zahraničí -> Roamingový datový limit (v dolní části)V mobilní aplikaci Můj T-Mobile.V hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci Služby -> Roaming.USSD po vytočení hovoru na *123*320#