Jak aktivovat kartu MultiSport?

Jak aktivovat kartu MultiSport?

Jak zjistit jestli je MultiSport karta aktivní

Karta je aktivní od data platnosti, které je uvedené na zadní straně karty. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty a už si jen podle libosti vyberete, kam vyrazíte! U vstupu do zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií.

Jak pridat MultiSport kartu do mobilu

Stačí jen stáhnout mobilní aplikaci do nového zařízení a nastavit svou virtuální kartu pomocí několika jednoduchých kroků. Jakmile dokončíte tento proces, budete moci využívat svou virtuální kartu na novém zařízení a stará karta již nebude fungovat. V případě potřeby nás můžete kontaktovat.

Jak funguje MultiSport karta

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám umožňuje každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit.

Kde se dá využít MultiSport karta

„Multisportka“ funguje jako zaměstnanecký benefit. Kdo kartu má, může ji jednou denně bezplatně využít ve více než 1500 sportovních a relaxačních zařízeních – od fitness, sauny, squashe, akvaparků, paddleboardingu až po golfový driving range.

Kdo vlastní MultiSport

Navíc musí MultiSport pokrýt své vlastní náklady s budováním a kontrolou sítě partnerů a navrch něco vydělat. V zemích, kde majitel MultiSportu, polská firma Benefit Systems, působí, pak skupuje sítě fitcenter a za klienty s kartou platí sám sobě.

Kde sehnat Multisportku

Kartu lze získat pouze přes svého Zaměstnavatele prostřednictvím společnosti MultiSport Benefit, s.r.o.

Jak mít karty v mobilu

Jak nahrát platební kartu do mobiluOtevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Jak dát kartu do mobilu

Přidání nové kartySpusťte aplikaci Peněženka Google .Dole klepněte na možnost Přidat do Peněženky .Klepněte na možnost Platební karta.Klepněte na možnost Nová kreditní nebo debetní karta.Dole klepněte na Uložit.Přečtěte si podmínky vydavatele a klepněte na Přijmout.

Jaká je cena MultiSport karty

Ten se nejčastěji pohybuje mezi 400 a 800 Kč za měsíc, který vám je strháván z platu. Jak z uvedených informací vyplývá, MultiSport kartu získáte od svého zaměstnavatele, který má se společností MultiSport smlouvu, na základě které pro vás kartu objedná po nástupu do práce.

Jak funguje MultiSport karta od zaměstnavatele

MultiSport nabízí zaměstnavatelům dlouhodobé řešení, jak motivovat zaměstnance k pravidelnému pohybu a relaxaci. Hlavním produktem je zaměstnanecký benefit, karta MultiSport, díky které mohou vaši zaměstnanci využít jeden volný vstup každý den v rámci naší partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení v ČR a SR.

Jak dlouho trvá vyřízení MultiSport karty

Postup pro přihlašování do/odhlašování z programu MultiSport

dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce.

Jak sehnat Multisportku

Koupit se to neda. Ale jinak super benefit. To je karta, kterou dotuje zaměstnavatel – takže bud musíš pracovat ve firmě, kde to nabízejí nebo si prostě zaplatit fitko.

Jak zprovoznit NFC

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Jak digitalizovat kartu

Pokud máte chytrý telefon s Androidem, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Google Peněženka, přidat si do ní libovolnou platební kartu a začít platit. Google Peněženka (dříve Google Pay) dokáže digitalizovat jakoukoli debetní a kreditní kartu, která umožňuje bezkontaktní placení.

Kde najdu NFC v mobilu

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Jak zjistit platnost MultiSport karty

Pamatuj, že pokud chceš vidět všechno v My MultiSport, tak musíš mít aktivní kartu. Platnost své karty můžeš zkontrolovat po přihlášení v záložce Karty. Pokud si kartu zrušíš, tak tvůj účet bude dále existovat, ale už nevidíš všechen obsah. Jakmile kartu znovu aktivuješ, tak opět uvidíš všechno, co ti program nabízí.

Jak vydelava MultiSport

Jednorázový vstup do sportovního zařízení totiž obvykle vyjde na sto až dvě stě korun. Multisport vydělává na tom, když uživatelé jeho karet nejsou příliš aktivní. Takový přístup připomíná restaurace typu all you can eat, v nichž host zaplatí fixní cenu bez ohledu na to, kolik toho sní.

Jak zjistit jestli mi funguje NFC

krok: Tipy k bezproblémovým bezkontaktním platbám

Anténa systému NFC se může nacházet v horní nebo střední části zařízení. Přiložte telefon blíž k platebnímu terminálu. Přidržte telefon u terminálu ještě několik sekund. Přesuňte telefon na několik sekund mimo dosah terminálu a zkuste to znovu.

Co je to NFC v mobilu

NFC je bezdrátová technologie umožňující rychlou a zabezpečenou výměnu dat na vzdálenost do 4 cm. Podporuje ji řada chytrých telefonů (těmto zařízením tím pádem můžeme říkat NFC mobily) a tabletů, přičemž díky velmi krátké vzdálenosti je bezpečná a není vyžadována jejich identifikace.

Jak dostat kartu do mobilu

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakceSpusťte aplikaci Peněženka Google .V horní části klepněte na kartu, kterou chcete použít. Možná bude potřeba přejet prstem, než ho najdete.Zkontrolujte zprávu nad kartou: „Přiložte ke čtečce“ . Vaše karta je připravena k platbě dotykem telefonu.

Co to je NFC na telefonu

NFC je bezdrátová technologie umožňující rychlou a zabezpečenou výměnu dat na vzdálenost do 4 cm. Podporuje ji řada chytrých telefonů (těmto zařízením tím pádem můžeme říkat NFC mobily) a tabletů, přičemž díky velmi krátké vzdálenosti je bezpečná a není vyžadována jejich identifikace.

Kdo má narok na MultiSport

Nárok na kartu mají zaměstnanci a zaměstnankyně MENDELU, se kterými je uzavřena pracovní smlouva (na DPP a DPČ se nevztahuje). Paušální částka je zaměstnankyním a zaměstnancům srážena každý měsíc ze mzdy.

Jak otestovat NFC v mobilu

2. krok: Kontrola nastavení bezkontaktních platebSpusťte aplikaci Peněženka Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na položku Účet. Nastavení bezkontaktního placení.Zkontrolujte, jestli máte k bezkontaktním platbám všechno správně nastavené.

Jak zapnout NFC v telefonu

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Kde je v telefonu NFC

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde si jednoduše vyhledáte zkratku NFC a vyberete možnost zapnout.