Jak aktivovat 5 GB Vodafone?

Jak aktivovat 5 GB Vodafone?

Jak aktivovat data zdarma Vodafone

Podmínky promo akce „Data zdarma v aplikaci Můj Vodafone“ (dále dárek) k tarifům Red Data+Zákazník získá možnost si aktivovat na každé zúčtovací období porci dat navíc jako dárek.Dárek si může vyzvednout pouze v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky, a to:2 GB dat v rámci tarifu Red Data+ 10 GB.
Archiv

Jak navýšit data Vodafone

Hodnotu DataLimitu můžete navýšit také přes Můj Vodafone na webu v sekci Služby – Internet, v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje služby – Internet nebo s operátorem Linky péče o zákazníky na čísle *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (z jiné sítě).

Jak aktivovat předplacenou kartu Vodafone

Aktivaci můžete zadat:

Pomocí bezplatné SMS na číslo 7700 ve tvaru VOLANI VF DNES 1234, kde místo 1234 uvedete své heslo, které používáte pro přihlášení do samoobsluhy Můj Vodafone. V samoobsluze Můj Vodafone v sekci Služby.

Jak aktivovat Můj Vodafone

Do webové samoobsluhy Můj Vodafone se přihlašujete přes speciální přihlašovací stránku, v mobilní aplikaci vyberete na přihlašovací obrazovce volbu pro přihlášení plátcem. Číselné heslo k zákaznickému účtu může mít až 15 číslic.

Jak aktivovat Vodafone Internet

V aplikaci i v Můj Vodafone na webu uvidíte možnost aktivace přes informační banner přímo na hlavní stránce po přihlášení. Na něj stačí kliknout a postupovat podle instrukcí. Využít také můžete tento přímý odkaz.

Jak sdílet data Vodafone

Aplikace Můj Vodafone – přes nabídku Moje služby – (vyberte hlavní telefonní číslo s datovým balíčkem, od kterého případně další čísla čerpají sdílená data) – Nastavení internetu – Nastavit DataStrop.

Jak si koupit data

Pokud vám docházejí data nebo vám už dokonce došly, můžete si je kdykoli dokoupit. Dokup se připočte k vašemu stávajícímu datovému balíčku a navýší ho. Data si můžete dokoupit pomocí zaslání SMS nebo ve své Samoobsluze.

Jak zrychlit internet Vodafone

Můj Vodafone na webu – přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a zvolte sekci Služby – Internet. V části Zrychlení na maximum si můžete aktivovat 24hodinové navýšení rychlosti a uvidíte tu také, kolikrát ještě můžete zrychlení v daném měsíci využít.

Jak aktivovat Internet na den Vodafone

V aplikaci i v Můj Vodafone na webu uvidíte možnost aktivace přes informační banner přímo na hlavní stránce po přihlášení. Na něj stačí kliknout a postupovat podle instrukcí. Využít také můžete tento přímý odkaz.

Jak aktivovat datovou kartu

V sekci Síť zkontrolujte, zda jsou zapnuta Mobilní data. Vyberte Mobilní data. V sekci SIM karta vyberte síť, ke které se chcete připojit. Pokud SIM karta ještě není aktivována, vyberte možnost Aktivovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak kontaktovat Vodafone

Z telefonu v síti Vodafone můžete volat *77. Z telefonu z ostatních sítí 800 77 00 77. Pokud máte u Vodafonu pouze Pevný internet nebo Vodafone TV, volejte na 800 77 00 77 a zadejte číslo plátce. Pokud ještě služby od Vodafonu nemáte, můžete si je objednat na čísle 800 77 77 77.

Jak změnit tarif u Vodafone

Objednání nového čísla i změnu tarifu u čísla stávajícího můžete provést přes náš eShop. V případě změny u stávajícího čísla v košíku vyberete, že máte zájem o změnu na svém telefonním čísle. Pomůžeme vám samozřejmě také ve všech Vodafone prodejnách nebo na 800 777 777.

Proč mi nejdou data Vodafone

Příčinou může být vyčerpání aktuálního datového balíčku (dosažení DataLimitu) nebo dosažení DataStropu. Pokud nemáte povolené účtování dalších dat díky službě DataLimit, připojení vám po vyčerpání datového balíčku nebude fungovat. Připojení vám nepoběží také ve chvíli, kdy dosáhnete nastaveného DataStropu.

Jak nastavit internet v mobilu

Možnost 2: Přidejte síťV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Síť a internet Internet.Na konci seznamu klepněte na Přidat síť. V případě potřeby zadejte název sítě (SSID) a další údaje o zabezpečení.Klepněte na Uložit.

Jak aktivovat datovy balicek Vodafone

Jak si můžu vybraný balíček aktivovatPřes SMS – jde o nejrychlejší způsob, stačí poslat správné klíčové slovo na číslo 7700.Přes aplikaci Můj Vodafone – aktivaci provedete v sekci Moje služby – vyberte telefonní číslo – Balíčky ke kartě.Přes Můj Vodafone na webu – vše zařídíte v sekci Služby.

Jak spustit data na mobilu

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Síť a internet nebo Připojení. Tyto možnosti se v závislosti na zařízení mohou lišit. Vypněte Wi-Fi, zapněte mobilní data a zkontrolujte, zda se něco změnilo. Pokud ne, vypněte mobilní data, zapněte Wi-Fi a znovu ověřte stav.

Proč mám tak pomalý internet

Dvěma nejčastějšími příčinami slabého výkonu internetu jsou spyware a viry. Spyware může zpomalit systém tak, že bude rušit váš počítač a zabere si internetové připojení jenom pro sebe. Spyware sleduje to, jak používáte internet a klávesnici, a to počítač zpomaluje.

Jak mít neomezená data Vodafone

V rámci mobilních tarifů Neomezený Super a Neomezený Basic máte možnost vyzkoušet si na 5 dnů v měsíci zdarma nejvyšší dostupnou rychlost naší sítě. V samoobsluze nebo aplikaci Můj Vodafone si zapnete službu ZRYCHLENÍ NA MAXIMUM, která vám umožní po dobu 24 hodin využívat mobilní internet s maximální rychlostí.

Kdy se aktivuje SIM karta

Aktivace vaší SIM karty proběhne automaticky s prvním úspěšně uskutečněným hovorem na libovolné placené telefonní číslo (nestačí pouze „prozvonit“). Dokud z karty alespoň jednou nezavoláte, nemůžete posílat ani textové zprávy, ani využívat další služby.

Kdy se aktivuje nová SIM karta

Dokončuje se aktivace

Na dokončení aktivace SIM karty hned začínáme pracovat. Aktivovat ji trvá většinou do 30 minut od přijetí požadavku. Zkuste novou SIM kartu za pár minut vložit do telefonu. V případě že se SIM nepřipojí k síti, zkuste telefon restartovat.

Jaké číslo na Vodafone

Potřebujete-li např. změnit tarif nebo nastavení služeb, vysvětlit Vyúčtování, zablokovat SIM kartu, objednat telefon nebo získat konkrétní informace o zákaznickém účtu, zavolejte prosím operátora linky Vodafone péče o zákazníky na čísle *77 nebo 800 77 00 77.

Jaké je číslo na Vodafone

Z telefonu v síti Vodafone můžete volat *77. Z telefonu z ostatních sítí 800 77 00 77. Pokud máte u Vodafonu pouze Pevný internet nebo Vodafone TV, volejte na 800 77 00 77 a zadejte číslo plátce. Pokud ještě služby od Vodafonu nemáte, můžete si je objednat na čísle 800 77 77 77.

Jak zjistit jaký mám tarif

Zjistit svůj tarif můžete i zadarmo pomocí SMS – jen pošlete SMS ve tvaru TARIF na číslo 4603 a je to.

Jak dlouho trvá změna tarifů u Vodafone

Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Proběhne nejpozději během 24 hodin, historii změn najdete v sekci Zprávy z Vodafonu.

Jak aktivovat Vodafone internet

Aktivujte LTE SIMku ve stejné sekci Služby – SIM karta a telefon. Nebo z původní karty pošlete aktivační SMS, do které napíšete pouze 19místné výrobní číslo nové SIM. SMS pošlete na 7700.