Co zpíval Karel Gott?

Co zpíval Karel Gott?

S kým zpíval Karel Gott

Karel Gott nazpíval stovky písní, které nezestránou. Rád spolupracoval se svými kolegy a dal vzniknout mnoha nesmrtelným duetům. Zazpíval si s Monikou Absolonovou, Hanou Zagorovou, Martou Kubišovou, Evou Pilarovou, s Milanem Chladilem, Pavlem Bobkem, Waldemarem Matuškou a Václavem Neckářem a mnoha dalšími.
Archiv

Jak dlouho je mrtvý Karel Gott

Ve věku 80 let zemřel ve spánku před půlnocí 1. října 2019 doma na Bertramce v rodinném kruhu. Média úmrtí oznámila následujícího dne dopoledne.

Kdo napodobuje Gotta

O mně – Honza Mlčoch

Začal jsem v roce 1996 jako imitátor, kdy jsem napodoboval více než 50 hlasů, například i pro televizi Nova a její pořad Gumoviny. Postupně jsem mluvené slovo rozšířil i o pěvecká vystoupení při napodobování nejrůznějších zpěváků.

Jak se proslavil Karel Gott

Milníkem kariéry byla nabídka v roce 1962 na angažmá do divadla Semafor od Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Tato dvojice mu napsala píseň „Oči sněhem zaváté“, která ovládla první příčku československých hitparád, stala se hitem roku a Karlu Gottovi dopomohla k získání prvního Zlatého slavíka.

Kdo skládal písničky pro Karla Gotta

Zůzi, Chci tě líbat, Beatles nebo Být stále mlád jsou písně, které pro Karla Gotta otextoval Eduard Krečmar.

Jak se jmenují Gottovi dcery

Charlotte Ella GottováDominika GottováLucie Kovaříková
Karel Gott/Dcery

Co dokázal Karel Gott

Karel Gott byl nejslavnějším českým zpěvákem populární hudby, který během kariéry vydal 293 sólových alb v zahraničí i na domácí scéně. Kromě tuzemska je populární i v Německu a Rakousku. Mezi lety 1965 až 2019 prodal přibližně 50 milionů nosičů desek. Své poslední album s názvem Ta pravá vydal loni.

Kdy vysla pisen srdce Nehasnou

„Srdce nehasnou“ je singl Karla a Charlotte Elly Gottových. Singl byl zveřejněn 2. května 2019 ve 20:00 SEČ na platformě YouTube. Hudbu napsal Richard Krajčo a na textu s ním spolupracoval Petr Harazin.

Kdo složil píseň Srdce Nehasnou

Richard KrajčoPetr Harazin
Srdce nehasnou/Skladatelé

Co dělají dcery Karla Gotta

Ovládá finštinu, němčinu, angličtinu, ruštinu, švédštinu a základy japonštiny. Dominika pracovala jako servírka a poté provozní v pražské luxusní restauraci La Provence. V osmadvaceti letech se zamilovala do kytaristy Tima Tolkkina z finské heavymetalové skupiny Stratovarius, za kterým se přestěhovala do Finska.

Která dcera Karla Gotta porodila

V 16:28 hodin mu manželka Ivana Gottová porodila dceru Nelly Sofii. Nelly Sofie přišla na svět v pražské porodnici v Podolí. Vážila 3,16 kilogramu a měřila 49 centimetů. Manželka několikanásobného Slavíka Ivana Gottová ji porodila předčasně – o více než dva týdny dříve, a to císařským řezem.

Na co zemřel Karel Gott

Karel Gott během jednoho ze svých posledních veřejných vystoupení. Legendární český zpěvák podlehl akutní leukémii, bylo mu 80 let. Se zprávou přišla ČTK.

Jak vznikla píseň Srdce Nehasnou

Vznik písně

Na jaře roku 2019 oslovili Karel a Ivana Gottovi hudebníka Richarda Krajča s přáním napsání společného duetu pro Karla Gotta a jeho dceru Charlotte Ellu. V této době již Karel Gott věděl o své smrtelné nemoci a prosil Richarda Krajča, aby napsal píseň s myšlenkou, že se bude jednat o jeho poslední píseň.

Kam chodí do školy Gottovy dcery

Rodina, ke které se po několika dnech pracovního pobytu v Německu připojil v neděli táta Karel, společně posnídala a v osm hodin pak vyrazila autem k soukromé základní škole Porg v Krči, kde roční školné pro první až čtvrtou třídu činí 124.500 Kč. Slavík chce pro své dcerky jen to nejlepší vzdělání.

Kde bydlí Ivana Gottová s dcerami

Ivana Gottová

Bc. Ivana Gottová
Narození 20. ledna 1976 (47 let) Opava, Československo
Bydliště Praha
Národnost česká
Vzdělání Univerzita Jana Amose Komenského Praha

Kde se vyučil Karel Gott

Narodil se 14. července 1939 v Plzni. S rodinou se brzy přestěhovali do Prahy, kde se přihlásil na Uměleckoprůmyslovou školu, kam se ale nedostal. Po nepřijetí se vyučil v ČKD elektromontérem a od roku 1957 tři roky pracoval v ČKD Stalingrad v Praze.

Kdy se potkal Gott s Ivanou

Ivana Gottová, za svobodna Macháčková, se se zpěvákem poprvé potkala v roce 1998. Bylo to na předávání cen TýTý, kde je navzájem představila bývalá Miss České republiky Monika Žídková.

Jak se poznal Karel Gott s Ivanou

Ivana Gottová, za svobodna Macháčková, se se zpěvákem poprvé potkala v roce 1998. Bylo to na předávání cen TýTý, kde je navzájem představila bývalá Miss České republiky Monika Žídková. Přestože Ivana Zlatého slavíka zaujala a chtěl její telefon, dostal košem.