Co znamená Crossbody kabelka?

Co znamená Crossbody kabelka?

Jak nosit crossbody kabelku

Jak už název napovídá, crossbody kabelka je určená především k nošení křížem, neboli přes hlavu. Tento způsob je velmi pohodlný, praktický a k ležérnímu outfitu jako dělaný. Pokud se ale rozhodnete pro formálnější outfit, nemusíte crossbody kabelku hned vracet do skříně. Stačí si ji jen vzít přes rameno a máte vyhráno.
Archiv

Jak nosit malou kabelku

Malou kabelku noste crossbody, přes rameno či v ruce. Existují také ty závěsné, ty mají v rohu kabelky poutko, kterým prostrčíte ruku, a kabelka vám bude ladně splývat s tělem. Posledním trendem je kabelka kolem pasu (taková moderní ledvinka).

Jak nosit psaníčko

Dámskou kabelku psaníčko můžeme nosit hned několika způsoby. Buďto klasicky v ruce, mezi loktem a paží, to pro případ, že potřebujeme míc v určitých situacích přeci jen trochu volnější ruce, nebo si můžete zvolit psaníčko opatřené páskem na ruku, což je zase záruka toho, že ho jen tak neupustíte.

Jaké kabelky se nosí

Většina českých žen nejčastěji sahá po černé nebo béžové klasice. V případě kabelek se jedná o sázku na jistotu. Takto barevné kabelky se totiž velmi jednoduše kombinují s ostatními kousky. Pokud ale chcete trochu zaexperimentovat, nebojte se ani výraznějších módních doplňků.

Jakou kabelku na ples

Při výběru plesové kabelky máte dvě osvědčené možnosti. Sladíte plesovou kabelku s barvou šatů nebo ji sladíte s barvou ostatních doplňků. Pokud slaďujete psaníčko s šaty, volte nejlépe stejnou barvu i odstín. Totéž platí i v případě slaďování psaníčka s doplňky.

Jak nosit Hnedou kabelku

Černé boty můžete nosit k hnědé kabelce. Tato kombinace vypadá skvěle! Tyto dvě klasické barvy spolu dokonale ladí. Můžete také nosit hnědé boty s černou kabelkou, aniž byste se obávali, že budete vypadat nevkusně.

Jaké psaníčko k černým šatům

Černá klasika

A pokud máte navíc výrazné šaty, černé psaníčko je pro vás jasná volba. Jeho nespornou výhodou je to, že jej můžete nosit prakticky k čemukoliv. Nemusíte jen čekat na ples. Skvěle se hodí do divadla, na oslavy či jiné významné události.

Co to je psaníčko

Kokain zabalený do malé obálky připomínající miniaturní dopis či obal na žiletku – tedy slangově „psaníčko“ – se čím dál víc objevuje v zásilkách mířících do Česka nebo určených adresátům v zahraničí.

Jak nosit velké kabelky

Jak je taška velkáVelké crossbody kabelky se nejlépe nosí tradičně – přes bok.S kabelkami Medium a Mini Crossbody lze experimentovat o něco více.Nadměrné kabelky Crossbody jsou při nošení hůře polohovatelné, ale nejlépe je máte s tlustým nastavitelným popruhem, který vám umožní vyjádřit své pohodlí a styl.

Jakou zvolit barvu kabelky

Ideální je klasická obálková kabelka nebo malá kabelka s ozdobným řetízkem. Stříbrné nebo zlaté kování dodá celkovému vzhledu elegantní nádech. Poutavé textury vypadají skvěle v kombinaci s jednoduchými kreacemi. Pokud plánujete nosit vzorované šaty, hodí se k nim nejlépe střídmá kabelka v tlumené barvě.

Co si vzít přes šaty na ples

Svetřík (kardigan) by šel, kdyby byl z jemného materiálu, případně decentně zdobený třeba korálky. Ale nejjednodušší bude asi nějaký šál nebo přehoz. Obyčejná (nepravá) pašmína, vzorovaný nebo vyšívaný šál, krásné jsou taky pletené krajkové šály a šátky (vygoogluj si obrázky na „lace shawl“ a uvidíš).

Jaké psaníčko k modrým šatům

Máte-li šaty do modra, skvěle je zkombinujete např. s modrým psaníčkem Michelle Moon Anusha. Mimořádně se k nim hodí i doplněk v černé či zlaté barvě. Tyrkysově modré šaty nádherně sladíte s bílým, stříbrným či zlatým doplňkem.

Jak sladit kabelku s oblečením

Kombinace barev bot a kabelek

Nejlepšího efektu dosáhnete kombinací doplňků v podobné barvě. Tato kombinace dokonale zapadá do konvence stylizací total look, tj. založených na jedné barvě v několika odstínech. Například k šatům tělové barvy můžeme nosit o něco tmavší lodičky a kabelku ve světle hnědém odstínu.

Jakou kabelku k modrym šatům

Máte-li šaty do modra, skvěle je zkombinujete např. s modrým psaníčkem Michelle Moon Anusha. Mimořádně se k nim hodí i doplněk v černé či zlaté barvě. Tyrkysově modré šaty nádherně sladíte s bílým, stříbrným či zlatým doplňkem.

Co se hodí k červeným šatům

Černá, bílá, zlatá, nude jsou univerzální a „bezpečné“ barvy, které nejlépe odpovídají červeným šatům. To však neznamená, že k tomu nejsou vhodné jiné barvy. Červené šaty budou také vypadat skvěle s méně zřejmými barvami obuvi.

Jaké boty se hodí k šatům

Je důležité, aby šaty a boty měly stejný teplý nebo studený odstín. Pokud jsou naše šaty vzorované nebo texturované, zvolte jednobarevné boty. K dvoubarevným šatům se hodí boty v jedné z jejich barev. Tmavší oblečení by se mělo kombinovat se světlejšími botami, aby se opticky prodloužily nohy a silueta vypadala lehčí.

Jak vybrat psaníčko

Velikost psaníčka by měla odpovídat tomu, co v něm chcete nosit. Existují psaníčka v různých velikostech, od titěrných až po větší. Některá psaníčka lze nosit pouze v ruce, jiná mají ještě přídavný řetízek, díky kterému je můžete nosit přes rameno.

Co si vzít do kabelky

15 věcí, které by měla každá žena nosit v kabelceZrcátko. Protože občas je třeba se upravit a občas je třeba někoho oslnit prasátkem z odraženého slunečního světla.Parfém.Hřeben.Vlhčené ubrousky.Antibakteriální gel.Univerzální krém.Prášky proti bolesti.Sponky a gumička.

Co si mám dát do kabelky

Buďte připraveni na vše a v kabelce noste:plenu/přebalovací podložku,dětské spodní prádlo,ubrousky,dudlík,malou hračku,knížku,pití a svačinu.

Co nosit k hnede kabelce

Černé boty můžete nosit k hnědé kabelce. Tato kombinace vypadá skvěle! Tyto dvě klasické barvy spolu dokonale ladí. Můžete také nosit hnědé boty s černou kabelkou, aniž byste se obávali, že budete vypadat nevkusně.

Co se nosí na ples 2023

Můžete sáhnout po sukni a halence, po takzvaných malých černých nebo zvolit dlouhou róbu či elegantní overal. Vždy je však nutné řídit se požadavky daného plesu. Je rozdíl, jdete-li na vesnickou tancovačku nebo na Ples v Opeře.

Jak se obléknout na vesnický ples

Obecně platí, že vesnické bály či plesy různých spolků žádají střízlivější garderobu. Můžete si dovolit i malé večerní šaty, ne však minišatičky. Ve velkých dramatických toaletách, smokingu, nebo dokonce fraku tady nejspíš nezapadnete. Totéž platí pro maturitní plesy, jež mají rovněž civilnější ráz.

Jaké boty si vzít na ples

Na formální ples doporučujeme vybrat lodičky s vysokým, případně nízkým podpatkem. Výšku podpatku si zvolte dle toho, jak se v obuvi na podpatkách cítíte. Na plesu budete minimálně 5 hod., budete chodit, budete tancovat a musíte v obuvi vydržet.

Co si vzít k modrým šatům

Modré šaty se skvěle hodí k sandálům, klasickým lodičkám, balerínám, oxfordkám a dokonce i k teniskám, za předpokladu, že zvolíte správný střih. Pokud nechcete experimentovat, zvolte černé nebo béžové boty. Taková obuv se perfektně hodí téměř ke každému odstínu modrých šatů.

Jak nosit bílou kabelku

Bílá kabelka vypadá skvěle téměř s každým outfitem. Velkým kontrastem, někdy až moc, je v kombinaci s červenými sexy šaty nebo tygrovaným vzorem. Tam vybírejte a kombinujte pečlivě. Hezkým a zajímavým kontrastem je naopak bílá kabelka s černým oděvem.