Co to je Garmin?

Co to je Garmin?

Jak fungují hodinky Garmin

K čemu je vlastně aplikace Garmin Connect Pomocí aplikace Garmin Connect propojíte vaše chytré hodinky Garmin s mobilem. Bere si informace o příchozích zprávach, hovorech a pomocí Bluetooth je přeposílá do hodinek. Zároveň se díky ní odesílají na virtuální zálohu vašeho účtu.
Archiv

Proč Garmin

Garmin je přizpůsobený pro sportovce

Jak softwarově, tak hardwarově. Díky více než 30letým zkušenostem s GPS zařízeními dokážou hodinky od Garminu kvalitně zaznamenávat trasu, počítat tempo a jiné. Kromě toho nabízí také další senzory jako snímač tepové frekvence, pulzní oxymetr a často také barometr.

Jak propojit hodinky Garmin s telefonem

Na smartphonu spusťte aplikaci Garmin Connect, vyberte ikonu. nebo. a výběrem možnosti Zařízení Garmin > Přidat zařízení přejděte do režimu párování. Hold the touchscreen, and select Nastavení > Připojení > Telefon > Párovat s telefonem.

Jak sledovat Garmin hodinky

Vyhledání vaší polohy pomocí hodinek GarminNa hodinkách spusťte aplikaci Watch Link a vyberte možnost Najít můj cíl. Hodinky zachytí signál GPS a začnou vás navigovat k vašemu cíli.Jděte směrem k cíli. Indikátor cíle zobrazuje směr k vašemu cíli vzhledem ke směru, jakým se pohybujete .

Jak dostat hudbu do hodinek Garmin

Stahování osobního zvukového obsahuPřipojte zařízení ke svému počítači pomocí přibaleného kabelu USB.Na počítači otevřete aplikaci Garmin Express, zvolte své zařízení a vyberte možnost Hudba.V seznamu Moje hudba nebo v knihovně iTunes zvolte kategorii zvukových souborů, například skladby nebo seznamy skladeb.

Jak nainstalovat mapy do Garmin

1) Vytvořte si trasu v mobilní aplikaci Mapy.cz a vyexportujte ji do souboru GPX. 2) Po stažení klikněte na soubor a otevřete jej v aplikaci Garmin Connect. 3) Zvolte aktivitu, pro kterou je tato trasa určená. 4) Trasu odešlete do zařízení a synchronizujte.

Jak nahrát kartu do hodinek Garmin

Jak přidat kartu do hodinek GarminV mobilní aplikaci Garmin Connect zvolte sekci Garmin Pay.Zadejte požadované údaje o kartě.Potvrďte pravidla plateb pomocí digitalizovaných karet v ČS.Přidání karty potvrdíte v aplikaci George klíč.… a pak už pohodlně plaťte svými chytrými hodinkami.

Kdo vyrábí hodinky Garmin

Garmin International Ltd.

Hlavní sídlo společnosti je ve státě Kansas, v USA. Největší výrobní závod, Garmin (Asia) Corporation je situován ve čtvrti Si-č' města Nová Tchaj-pej na Tchaj-wanu.

Proč se mi odpojují hodinky od telefonu

Důvodem ukončení spojení mezi aplikací/mobilním telefonem a hodinkami je tedy příslušná verze Androidu běžící v mobilním telefonu, která řídí chování a spotřebu běžících aplikací na pozadí mobilního telefonu nikoliv hodinky nebo aplikace.

Jak zapnout Bluetooth na hodinkách Garmin

Přidržte dotyková obrazovka a vyberte možnost Nastavení > Telefon. Zobrazuje aktuální stav připojení Bluetooth® a umožňuje zapnout nebo vypnout technologii Bluetooth. Zařízení automaticky zapne nebo vypne chytrá oznámení podle vašeho výběru (Aktivace oznámení Bluetooth).

Jak stáhnout Mapy do hodinek Garmin

Jak do hodinek Garmin nahrát topografické mapy Spusťte/nainstalujte program Garmin Express. Pomocí USB kabelu připojte hodinky k počítačí. V aplikaci Garmin Express vyberte vámi připojené zařízení. Nástroje a obsah → Zakoupený obsah. Vložte kód voucheru.

Jak nastavit Garmin

Nastavení hodinekSpárujte svůj smartphone s aplikací Garmin Connect™ (Párování se smartphonem).Nastavte sítě Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Nastavte hudbu (Hudba).Nastavte peněženku Garmin Pay™ (Nastavení peněženky Garmin Pay).Nastavte bezpečnostní funkce (Bezpečnostní a sledovací funkce).

Jak propojit hodinky Garmin se Spotify

Před stahováním zvukového obsahu ze služby Spotify® se musíte připojit k síti Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Přidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.

Jak dát Spotify do hodinek

Přidejte si hudbu

Spotify se bude chtít nejprve přihlásit, což musíte udělat na mobilním telefonu v aplikaci Connect. Po odsouhlasení podmínek se na hodinkách načte aplikace Spotify a můžete s ní hned začít pracovat. Zvolte položku Přidat hudbu a podcasty.

Jak nahrát trasu do navigace

1) Vytvořte si trasu v mobilní aplikaci Mapy.cz a vyexportujte ji do souboru GPX. 2) Po stažení klikněte na soubor a otevřete jej v aplikaci Garmin Connect. 3) Zvolte aktivitu, pro kterou je tato trasa určená. 4) Trasu odešlete do zařízení a synchronizujte.

Jak dostat trasu do Garmin

V aplikaci Mapy.cz naplánujte trasu. v informacích o trase pak zvolte tlačítko Exportovat či Sdílet. vyhledejte v nabízených aplikacích Garmin Connect Mobile, pokud se nezobrazuje mezi oblíbenými, ťukněte na tlačítko Další a aplikaci vyhledejte v seznamu. trasa se otevře v Garmin Connect Mobile.

Jak platit přes Garmin

Platit s Garmin Pay je hračkaV menu hodinek klikněte na peněženku.Pokud je potřeba, zadejte heslo peněženky.Vyberte kartu a přiložte hodinky k terminálu.

Jak se platí hodinkami

Platby v obchodechNa hodinkách spusťte aplikaci Google Pay .Přiložte hodinky k bezkontaktní platební čtečce a počkejte, dokud neuslyšíte zvuk nebo neucítíte vibrace.Pokud se zobrazí výzva, bez ohledu na typ používané karty zvolte možnost Kreditní.U transakcí debetními kartami budete muset zadat PIN.

Jak nastavit notifikace Garmin

Systém Android:V aplikaci Garmin Connect klepněte na ikonu (vlevo nahoře)Zvolte NastaveníZvolte Inteligentní oznámeníZde můžete povolit nebo zakázat notifikace ze všech aplikací naráz. Můžete si také zvolit pouze konkrétní aplikace, ze kterých se mají notifikace zobrazovat.

Jak restartovat Garmin hodinky

Jak resetovat hodinky GarminPodržte dlouze tlačítko LIGHT (tímto vypnete hodinky)Stiskněte a držte najednou tlačítka "DOWN", "START" a "BACK"Hodinky se zapnou, ale stále držte tlačítka.Po prvním pípnutí pusťte tlačítko "START"Po druhém pípnutí pusťte zbytek tlačítek.

Jak připojit Telefon Xiaomi a hodinky Huawei

Otevřete aplikaci Huawei Zdraví , klepněte v pravém horním rohu na a poté na možnost PŘIDAT. Vyberte nositelné zařízení, se kterým chcete telefon spárovat, a klepněte na možnost SPOJIT. Případně stiskněte možnost Skenovat pro spárování naskenováním QR kódu zobrazeného na nositelném zařízení.

Jak zapnout GPS na Garmin

Další informace o systému GPS naleznete na stránce www.garmin.com/aboutGPS.Přidržte tlačítko .Vyberte možnost Nasta​vení > Aktivity a aplikace.Vyberte aktivitu, kterou chcete přizpůsobit.Vyberte nastavení aktivity.Vyberte možnost GPS.Vyberte možnost: Výběrem možnosti Pouze GPS aktivujete satelitní systém GPS.

Které hodinky podporují Garmin pay

Hodinky s NFC platbami Garmin PayGarmin Fenix.Garmin Instinct.Garmin VivoMove.Garmin Descent.Garmin Enduro.Garmin Quatix.Fitness náramky.Použité zboží

Jak dostat hudbu do hodinek

Přidání hudby do hodinek

Přejděte do nabídky Hudba > Spravovat hudbu > Přidat skladby a vyberte hudbu, kterou chcete přidat. Klepněte na symbol √ v pravém horním rohu obrazovky. Při přidávání hudby můžete také vytvořit seznam skladeb klepnutím na možnost Nový seznam skladeb.

Jak propojit Garmin a Spotify

Stahování zvukového obsahu ze služby SpotifyPřidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.Zvolte seznam skladeb nebo jinou položku ke stažení do zařízení.