Co se stane když nezaplatím Netflix?

Co se stane když nezaplatím Netflix?

Jak přestat platit Netflix

Změnit předplatné Netflix můžete kdykoli podle následujícího návodu:Přihlaste se do svého účtu Netflix.V sekci Informace o předplatném vyberte Změnit předplatné.Vyberte požadované předplatné a zvolte Pokračovat nebo Aktualizovat.Vyberte Potvrdit změnu nebo Potvrdit.

Jak zrušit účet na Netflixu

Pokud máte k účtu přístupKlikněte na odkaz Zrušit členství na stránce Účet.Projděte si článek Jak zruším Netflix a zjistěte další podrobnosti ke zrušení účtu.Můžete se odhlásit na všech zařízeních připojených k účtu.

Jak změnit číslo účtu na Netflixu

Přihlaste se na web Netflixu a aktualizujte platební metodu nebo fakturační údaje. Pokud vám vyúčtování chodí přes třetí stranu, a ne přímo od Netflixu, aktualizujte příslušné údaje na webu této třetí strany.

Jak zablokovat Netflix

Jak přidat kód PIN k profilu nebo ho odebratVe webovém prohlížeči přejděte na stránku Účet.Otevřete nastavení Profil a rodičovský zámek u profilu, který chcete zamknout.Změňte nastavení Zámku profilu.Zadejte heslo k svému účtu na Netflixu.Zaškrtněte pole Vyžadovat PIN pro přístup k vybranému profilu.

Kde koupit poukaz na Netflix

Netflix nabízí kupóny o hodnotách 400, 1000 a 4000 Kč. Koupit je půjde online na jrc.cz (kde zatím není nejdražší varianta) či v trafikách Geco a prodejnách Billa. V budoucnu zamíří také do Kauflandu, Penny Marketu, DM, Pepca, Elektra Expetr a JRC.

Jak si koupit Netflix

PočítačNavštivte netflix.com/signup.Vyberte si předplatné, které vám vyhovuje. Můžete kdykoli přejít na předplatné vyšší nebo nižší úrovně.Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a vytvořte si účet.Zadejte platební metodu.A je to. Streamování může začít!

Jak zaplatit Netflix bez karty

Platba za Netflix může probíhat přes dárkový poukaz Netflix, platební kartu nebo PayPal. Můžete si tak předplatné aktivovat i bez použití platební karty. Dárkové poukazy v současné době pořídíte v několika e-shopech a kamenných prodejnách.

Jak se dostat na Netflix zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky.

Jak odebrat zařízení z Netflixu

Klepněte na nabídku profilu nebo na možnost Další . Vyberte Účet. V sekci Nastavení vyberte Spravovat stahování na zařízení. Vyberte možnost Odebrat zařízení a odstraňte z daného zařízení všechny stažené pořady.

Co místo Netflix

Mezi konkurenci Netflixu lze počítat:HBO Go – 159 Kč za měsíc.Amazon Prime – 151 Kč za měsíc.Apple TV+ – 139 Kč za měsíc.Disney+ – cca 150 Kč za měsíc (6,99 $)

Kde koupit dárkový poukaz Netflix

Karty je možné koupit v hodnotách 400, 1 000 nebo 4 000 Kč v prodejnách Billa nebo trafikách sítě Geco. Již během pár dní se však rozšíří prodejní místa o další po celém Česku. Koupit si tak předplacenou kartu Netflix budete moct i v Kauflandu, Penny marketu, Pepco, Expert či prodejnách drogerií dm.

Jak se odhlásit z Netflixu na dálku

Odhlášení z jednoho zařízení

Pokud máte aktivní předplatné a nemáte přístup k zařízení, ze kterého byste se chtěli odhlásit: Přejděte na stránku Správa přístupu a zařízení. Vyberte tlačítko Odhlásit se vedle zařízení, ze kterého se chcete odhlásit.

Jak sledování Netflix na více zařízeních

Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Na co se podívat na Netflixu 2023

V první řadě se v červenci dočkáme druhé části třetí řady seriálu Zaklínač, za zmínku ale určitě stojí nová stand-up show Palice komika Toma Segury, druhá řada seriálu Advokát z právnického prostředí, dokumentární snímek o skupině Wham! či akční komedie Tchán s tchýní jsou psanci a Oni naklonovali Tyrona.

Kde koupit Netflix kartu

Karty je možné koupit v hodnotách 400, 1 000 nebo 4 000 Kč v prodejnách Billa nebo trafikách sítě Geco. Již během pár dní se však rozšíří prodejní místa o další po celém Česku. Koupit si tak předplacenou kartu Netflix budete moct i v Kauflandu, Penny marketu, Pepco, Expert či prodejnách drogerií dm.

Proč se mi nejde přihlásit na Netflix

Pokud se nemůžete přihlásit na žádném zařízení, možná si budete muset aktualizovat účet. Tyhle články by vám mohly pomoct: Zapomněli jste heslo k Netflixu nebo ho chcete změnit. Zapomněli jste e-mailovou adresu nebo telefonní číslo k Netflixu.

Jaké jsou všechny filmy na Netflixu

Vyproštění 22023Hladoví po úspěchu2023Matylda: Musical2022Heart of Stone2023Zranitelná srdce2022Král2019
Netflix/Produkované filmy