Co roste a nikdy neklesá?

Co roste a nikdy neklesá?

Co stále roste ale nikdy neklesá

Hádanka: Co stále roste a nikdy neklesá Hádanka: Co patří tobě, ale ostatní to používají mnohem více než ty Hádanka: Muž, který jde v dešti venku bez deštníku a bez klobouku nemá mokré vlasy.
Archiv

Na jakou otázku nikdy neodpovíte ano

Na jakou otázku nikdy neodpovíte ano (UŽ SPÍŠ)

Čím víc jí je tím méně vidíš

„Čím víc se člověk na nějakou věc dívá, tím méně ji vidí a čím víc ji studuje, tím méně o ní ví. “

Co je to hádanky

Hádanka je „drobný slovesný projev v podobě hříčky, která v náznaku předkládá určitý problém, k jehož řešení lze dospět důvtipem“ nebo logickou úvahou.

Kdo to dělá nechce to kdo to koupí nepotřebuje to kdo to potřebuje neví o tom co to je

Kdo to dělá, nechce to, kdo to koupí, nepotřebuje to, kdo to potřebuje, neví o tom. Správná odpověď: Rakev.

Kdo mě má v kapse nemá v ní nic

Díra. Kdo mne má v kapse, nemá v ní nic.

Co padá víc než malé děti

Co padá víc než malé dítě Správná odpověď: Windows.

Kde včerejšek následuje po dnešku

Kde vždycky včerejšek přichází až po dnešku – Ve slovníku. Kdo to dělá, nechce to, kdo to koupí, nepotřebuje to, kdo to potřebuje, neví o tom. Co to je

Kdo má v hlavě tisíc hlaviček

Karel Havlíček Borovský
Karel Havlíček Borovský od Jana Vilímka
Rodné jméno Karel Havlíček
Narození 31. října 1821 Borová, Rakouské císařství
Úmrtí 29. července 1856 (ve věku 34 let) Praha, Rakouské císařství

Jaké jídlo mají rádi duchové

Jaké jídlo mají rádi duchové Dušené.

Co je to vtip

V obecném významu má výraz vtip ekvivalent ve slovech vynalézavost, nápaditost či ostrovtip. V ústním vyprávění či v písemné podobě je vtip (lidově fór) krátká výpověď, která má za cíl pobavit adresáta. Charakteristikou je humorná a úderná pointa, dvojsmyslnost, paradox či absurdita.

Co má dvě oči a nevidí

Dvě kukačky vedle sebe sedí, jedna druhou nevidí.

Kdo umí být a přece nemá ruce

Kdo umí bít a přece nemá ruce Správná odpověď: Srdce.

Jak chodí husy do vody

Jak chodí husy do vody Správná odpověď: Bosy.

Co je na světě zdarma hádanky

čo je na světě zadarmo (Nadávka.)

Kdo mě Jméno vysloví hned mě zničí Co je to

Ticho. Kdo mé jméno vysloví, hned mne zničí.

Co odpuzuje duchy

Do vytírací vody přidejte šalvěj a sůl, vyženete zlé duchy, radí věštkyně a kartářka Michaela Kudláčková. Pokud by to bylo nutné, nabarvěte si jednu žárovku na modro a tou si střídavě sviťte vždy přes noc v každé místnosti. Modré světlo totiž umí odehnat zlé duchy.

Co dokáže dostat milionáře na dno

Víš, co dokáže dostat milionáře na dno Ponorka.

Jak napsat anekdotu

Vtip je především vyprávěná historka, a nikoliv čtený humor. Hlavní znak anekdoty spočívá ve stručnosti a přehlednosti. Anekdota je uměním zkratky. Nezdrţuje se oklikami, zákruty a vedlejšími motivy, dochází k pointě přímo, bez okolků; je to, jak napsal Karel Čapek, miniaturní komedie.

Jak vidí člověk s jedním okem

Barvy na postiženém oku nejsou tak syté jako na druhém oku, lámou se, mají jinou intenzitu a odstín. Někdy se předměty při pohledu jedním okem jeví zdvojené až ztrojené. U některých lidí se může zlepšit vidění do blízka a člověk je překvapen, že nemusí nosit brýle.

Jak dlouho trvá vykrmit husu

3, 8 a 13 týdnů. Housata je možno porážet ve věku 8‒9 týdnů při hmotnosti 4,7–5,5 kg a konverzi krmiva 2,8‒3,0 v době prvé zralosti peří ‒ brojlerový výkrm ‒ nebo ve věku 14‒16 týdnů ve druhé zralosti peří při hmotnosti 5,5–6,3 kg a konverzi krmiva 4,9–5,3, kdy je lépe osvalena prsní partie – pečínkový výkrm.

Kdy se Přepeřují husy

Vždy začínají husy přepeřovat v desátém týdnu života. Ideální zralost peří se dá letmo poznat při začátku přepeřování, kdy začíná drobné chmýří poletovat po výběhu. Vždy se u podškubávaných husí nechává peří na křídlech a krku, ale to by chtělo ukázat.

Na co kouká kominík když leze do komína

Nač kouká kominík, když leze do komína (Na maso.)

Jak vyčistit být od duchů

V našich končinách je nejčastěji využívaným prostředkem sůl. Vezměte hrníček soli (nejlépe mořské), rovnoměrně jej rozsypte po podlaze celé místnosti a zhruba za hodinu prostor vyluxujte nebo zameťte. Jedna důležitá věc: veškerá použitá sůl by měla ihned po proceduře opustit dům či byt.

Jak vypadá duše

Duši lze tedy vnímat jako oživující princip, který je zcela nadčasový. Vlastní je pouze lidem, jde tedy o zásadní prvek, který člověka odlišuje od zvířat i od rostlin. Toto vnímání duše pak není vlastní pouze křesťanům, ale prolíná se i mnoha jinými náboženstvími.