Nauja „Ethereum DeFi“ raukšlė: paskolos, kurias remia kriptografiniai kolekcionuojami daiktai

Raketa NFT

„Ethereum“ decentralizuota finansų arena žydi greitai beveik visomis kryptimis. Vieną įdomiausių augimų iki šiol suteikė skolinimo sektorius, o puikus „Maker“ projekto sėkmė yra puikus pavyzdys.

Kad ir kokia intriguojanti yra „Maker“, jos automatizuotai „Dai“ skolinimo sistemai reikia per didelio įkaito, kad veiktų: vartotojai turi užrakinti tokias įkaitas kaip eteris (ETH) ar „Brave Attention Token“ (BAT), kad būtų bent 150 proc. mėgsta skolintis patys.

Šis užtikrinimo koeficientas gerai apsaugo „Maker“ projekto vientisumą. Tačiau šio modelio neįmanoma įgyvendinti vidutiniams žmonėms, kurie neturi atsarginio kapitalo paskolai uždrausti, o tai paskatino kai kurias suinteresuotąsias šalis aplink „Ethereum“ sugalvoti, kaip „DeFi“ galėtų veikti neužtikrintos arba nepakankamai užtikrintos paskolos. Ir būtent ten yra naujas Raketa ateina projektas.

Mes turime pakilimą

Alexas Masmejeanas, padedantis vykdyti operacijas „MetaCartel DAO“ ir vadovaujantis nepakankamai užtikrintoms paskoloms aplink „DeFi“, oficialiai pristatė „Rocket“ sausio 20 d..

Sujaudintas pagaliau pristatytas @RocketNFT šiandien „Ropsten“!

Pasirinkite savo lygį &# 128640;

Paprasta &# 128170;

Kreipkitės dėl paskolos, deponuodami NFT.

Kriptonatyvas &# 129470;

a #DeFi „Dapp“ leidžia jums pasiskolinti stablecoin paskolą per skolinimo baseiną (baseinas yra DAO, turintis ETH rezervą). &# 128071;https://t.co/YN5IGsb6mu

– Alexas Masmej ☄️ (@AlexMasmej) 2020 m. Sausio 20 d

Dabar „Ropsten“ testnete gyvenanti „Rocket“ yra naujos rūšies „dApp“, leidžianti „DeFi“ vartotojams gauti nepakankamai užtikrintas „Dai“ paskolas, įkeičiant nepakeičiamus žetonus (NFT), dar vadinamus kriptografiniais kolekcionuojamaisiais daiktais..

Pavyzdžiui, pagalvokite, kad „CryptoKitties“, „ENS Domains“, „Axie Infinity“, „Gods Unchained“, „SuperRare“ ir „Decentraland“ žetonai yra tarp veislių, kurias „Rocket“, kuri bus organizuojama kaip decentralizuotos autonominės organizacijos (DAO) NFT bankas, galėtų priimti.

“Seniai praėjo dienos, kai turėjai įnešti daugiau pinigų, nei išgauni”, – sakė Masmejeanas.

Kodėl NFT?

Tradicinių finansų srityje asmens kredito balo gali pakakti, kad būtų užtikrinta neužtikrinta paskola. Kadangi kredito istorijos ar panašūs analogai dar neturi būti perkelti į „DeFi“, tai kol kas negalima vykdyti „Ethereum“.

Tada „Rocket“ NFT yra vienas išankstinių būdų pateikti tokį įvertinimą, tiksliau, apeitį. Naudotojų, kuriuos „Rocket“ stebi, tipai greičiausiai turi kriptografinius kolekcionuojamus daiktus, o ne šimtus ar tūkstančius dolerių ETH.

Atitinkamai, šie vartotojai gali kreiptis dėl nepakankamai užtikrintų paskolų per „Rocket“, išleisdami savo žetonus. Jei įvyksta numatytieji įsipareigojimai, „Rocket DAO“ gali parduoti aukcione esančius kolekcionuojamus daiktus, kad susigrąžintų savo nuostolius.

Be to, „Rocket“ šalininkai mano, kad pats laikas dirbti apskritai aplink NFT.

“Be to, kad tobulintume tai, ką šifravimo pramonė vadina” per dideliu kiekiu “,” Rocket “pagrindinė prielaida yra ta, kad per artimiausius kelerius metus NFT rinka sprogs”, – sakė Masmejeanas..

„Launchpad“ kūrimas

Skirtingai nuo „Maker“ skolinimo protokolo, kuris yra automatizuotas, „Rocket“ DAO nariai turės galutinį žodį dėl to, kurios paskolos paraiškos yra tvirtinamos..

Šie nariai savo pinigus sujungia į skolinimo grupę, idėja, kad laikui bėgant būtų galima gauti didesnę nei vidutinė visų paskolintų lėšų grąžą. Kaip paaiškino Masmejeanas:

„Po kruopštaus kruopštaus patikrinimo„ Rocket “pateiks lėšų iš mūsų skolinimo fondo, kuris yra Molocho DAO, skirtas likvidumo teikėjams. Fondas yra ETH, kad išliktų suderintas su „Ethereum“ ateitimi, ir šiandien verta pasiūlyti apie 10 000 USD galimų paskolų. Dėl šios priežasties mes nesitikime priimti paskolų, kurių vertė didesnė nei 4 000 USD … Tai rizikingiau nei skolinti DAI klasikiniame #DeFi, tačiau tikslas yra geresnė grąža.

Naujas kriptonatorius

Kai „DeFi“ toliau sprogsta, naujų kriptonacinio pelno galimybių tik daugės. Skolinimas per „Rocket“ yra tik paskutinis potencialus pavyzdys.

Apsvarstykite, pavyzdžiui, „CryptoKitties“. Vartotojai jau galėjo kartu „veisti“ savo žetonus ir parduoti gautus palikuonis tokiose turgavietėse kaip „OpenSea“.

„Rocket“ leidžia „DeFi“ vartotojams, kurie gali pakenkti rizikai, pasiūlyti likvidumą kaip paslaugą nepasiturinčiai bendruomenei, o tai yra visiškai naujos galimybės. Tokių naujovių ateina daugiau, nes „DeFi“ taip pat siekia pabėgimo greičio.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me