Nejlepší bitcoinové debetní karty: Nejlepší průvodce nejlepšími možnostmi

Bitcoinové debetní karty

Hledání přijetí v hlavním proudu zůstává ústředním tématem v prostoru kryptoměny a krypto debetní karty byly považovány za skvělý způsob, jak překlenout propast mezi tradičními financemi a digitálními měnami.

Bitcoinové debetní karty umožňují kryptoměnám a fiat měnám integrovat se použitelným způsobem a držitelé karet mohou převádět prostředky na své karty a provádět platby a nákupy v restauracích, kinech, maloobchodních prodejnách a mnoha dalších místech.

Díky kartám je utrácení kryptoměn mnohem jednodušší a často nevyžadují mnoho specializovaných znalostí, které přicházejí se získáváním a ukládáním digitálních aktiv..

Díky tomu je pro většinu lidí mnohem snazší zapojit se do kryptoměn a v posledních několika letech se do prostoru pustilo několik společností, aby poskytly veřejnosti řadu možností předplacených plateb debetními kartami.

Jelikož se však poskytovatelé karet spoléhají na služby poskytované společnostmi VISA a MasterCard, jakékoli problémy s giganty kreditních karet mohou vést k vážným zdržením a problém mezi společností VISA a gibraltarskou bankou WaveCrest Bank v loňském roce vedl k oznámení společnosti VISA, že společnost WaveCrest Holdings již nebude mít oprávnění provozovat předplacené karty Visa® uvnitř i vně Evropského hospodářského prostoru (EHP).

Jelikož se WaveCrest zabýval většinou kryptoměnových debetních společností, byl to pro sektor významný útlum, nicméně řada projektů je v provozu a umožňuje lidem utrácet své prostředky prostřednictvím fyzických a / nebo virtuálních debetních karet a zde jsou některé z nejlepších možností.

Co hledat na krypto debetní kartě

Zatímco konečná volba bitcoinové debetní karty závisí na jednotlivci a jejich konkrétních okolnostech, při výběru karty a / nebo poskytovatele služeb je třeba vzít v úvahu řadu faktorů, mezi něž patří:

  • Jurisdikce: Vzhledem k tomu, jak je v současné době regulován průmysl kryptoměn, bude každé řešení debetních karet k dispozici pouze v určitých oblastech. Uživatelé musí dvakrát zkontrolovat, zda je jejich region podporován poskytovatelem debetních karet, který rovněž zůstává v souladu s regulačními předpisy a jehož cílem je zůstat v obraze ohledně veškerých změn v legislativě.
  • Snadnost použití: Bitcoinové debetní karty by měly být snadno použitelné; možnosti financování, poplatky a limity výdajů však mohou tuto zkušenost komplikovat. Protože jsou karty často připojeny k online burzovním účtům, schopnost snadného přístupu k vašemu účtu a / nebo kontaktu s členem týmu podpory výrazně ovlivní vaši celkovou zkušenost. Virtuální karty mohou také pomoci výrazně zjednodušit proces utrácení.
  • Bezpečnostní: Jako vždy, se zvýšeným zabezpečením přichází větší klid a protokoly, jako je šifrování stránek, dvoufaktorové ověřování a e-mailová / SMS upozornění, mohou pomoci zajistit další uživatelské účty. Také integrace s hlavními poskytovateli kreditních karet umožňuje uživatelům využívat ověřovací protokoly, jako je 3D Secure společnosti MasterCard.
  • Spolehlivost: Vzhledem k tomu, že bitcoiny jsou stále jen deset let, je toto odvětví stále mladé a má smysl pokusit se vybrat nejuznávanější a nejuznávanější poskytovatele služeb. Karty dodávané projekty, které jsou plně kompatibilní, transparentní a integrované do tradičního bankovního systému, stejně jako do karet Visa a MasterCard, mají nejlepší šanci na dlouhodobé přežití a na to, aby náhle nezmizely nebo nezastavily své služby.
  • Poplatky: Zatímco svět digitálních aktiv je ze své podstaty nestabilní, uživatelé bitcoinových debetních karet jsou stále motivováni k hledání nejlepších cenových sazeb a výdajům na kartu by neměla bránit příliš restriktivní struktura poplatků. Projekty, které udržují transparentní a jednoduché struktury poplatků, jsou také v dobré pozici pro udržení své uživatelské základny.
  • Funkce: Všechny bitcoinové debetní karty poskytují stejné základní funkce, které usnadňují online / offline výdaje a umožňují držitelům karet provádět výběry z bankomatů. Hodí se však také další funkce, jako je podpora altcoinů, bankovní služby, služby plateb / převodů peněz a devizové funkce.
  • Pobídky: Některé projekty se více zaměřují na poskytování bezpečné a spolehlivé služby debetních karet, zatímco novější projekty mají někdy za cíl přilákat nové uživatele nabídkou slev, programů cashback a doporučovacích programů, díky nimž jsou jejich služby atraktivnější.

Nejlepší krypto debetní karty

Zde je náš výběr nejlepších krypto karet, které jsou aktuálně na trhu.

Nexo

Nexo

Nexo je nová platforma, která vám umožní vzít si půjčku pomocí kryptoměny jako zajištění, to v podstatě znamená, že vložíte kryptoměnu na jejich platformu a oni vám pošlou hotovost. Vaše kryptoměna se neprodává, drží ji za vás, zatímco vy splácíte půjčku.

Je to skvělý nápad z mnoha důvodů – znamená to, že ke svým kryptoměnám neztratíte přístup, jakmile je půjčka splacena, obdržíte je zpět. Také proto, že neprodáváte, můžete se vyhnout placení daní, jako je daň z kapitálových výnosů.

Používání platformy je velmi snadné, můžete se zaregistrovat za pár minut a zahájit proces ukládání.

Pro lidi, kteří chtějí utratit pomocí karty, vám nabízejí bezplatnou kartu Nexo Mastercard, která vám umožní přístup k vašim penězům po celém světě bez měsíčních poplatků a poplatků za směnu.

Karta funguje společně s jejich mobilní aplikací, takže můžete vidět všechny své transakce a dokonce si užít 5% cashback na vaše nákupy.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Nexo zde.

Vysoce doporučeno!

Navštivte Nexo

Coinbase Card

Navštivte Coinbase

The Coinbase Card umožňuje zákazníkům Coinbase okamžitě utratit prostředky, které mají na svých účtech, a je k dispozici zákazníkům Coinbase se sídlem ve Velké Británii, Španělsku, Německu, Francii, Itálii, Irsku a Nizozemsku.

Debetní karta Visa je propojena se zůstatky krypto účtu uživatele na Coinbase a při použití karty Coinbase okamžitě převede kryptoměnu na fiatovou měnu, která se poté použije k dokončení nákupu.

Bitcoinová debetní karta Coinbase
Dostupnost UK, Selected EEA
Podporovaná měna EUR, GBP, BTC
Možnosti karty Fyzický
Typ karty Vízum
Poplatky Střední
Nativní token Ne
Výhody / bonusy Ne

Podle očekávání lze kartu použít kdekoli, kde lze přijímat platby Visa, a zákazníci mohou pomocí karty nakupovat prostřednictvím bezkontaktní technologie Chip a PIN a také vybírat hotovost z bankomatů. Uživatelé mohou utrácet z jakéhokoli zůstatku kryptoměny, který drží na svých účtech, jako jsou BTC, BCH, ETH a LTC, a karta také podporuje měny GBP a EUR fiat.

Mobilní aplikace je k dispozici ve verzích i0S i Android a poskytuje také okamžité příjmy, souhrny transakcí a kategorie výdajů.

Poplatky, limity a pobídky

V souladu s obecným obchodním modelem burzy provozuje Coinbase transparentní strukturu poplatků a je zde poplatek za vydání karty ve výši 4,95 GBP, avšak tuzemské nákupní transakce jsou bez poplatků, zatímco v rámci nákupů v rámci EHP se účtuje poplatek 0,20% POS hodnota transakce a při mezinárodních nákupech se účtuje poplatek za transakci: 3,00% hodnoty transakce POS.

Domácí výběry hotovosti (výběry z bankomatů i mimoburzovních „OTC“) až do výše 200 GBP za měsíc jsou zdarma a na částku přesahující 200 GBP za měsíc se vztahuje 1% poplatek. Mezinárodní výběry hotovosti jsou také zdarma až do výše 200 GBP měsíčně a jsou zpoplatněny 2% z hodnoty výběru poté.

Za zmínku stojí také to, že Coinbase účtuje poplatek za likvidaci kryptoměny ve výši 2,49% za transakci, protože výdaje spouští prodej nebo „likvidaci“ digitálních aktiv držených na účtu zákazníka za účelem financování fiat transakce. Díky tomu je karta o něco dražší než jiné možnosti a karta také přichází s denním limitem výběru z bankomatu 500 GBP a denním limitem výdajů 10 000 GBP. K dispozici je také měsíční limit nákupu ve výši 20 000 GBP a roční limit nákupu ve výši 50 000 GBP.

Karta Coinbase neobsahuje žádné velké pobídky, ale když byla karta spuštěna, výměna prominula poplatek za vydání karty 4,95 GBP pro prvních 1 000 lidí, kteří se zaregistrovali do seznamu čekatelů.

Jak se dalo očekávat, karta Coinbase je skvělou volbou pro každého, kdo již burzu používá, a funguje jako přímá metoda pro přeměnu fondů držených na Coinbase na použitelná aktiva. Coinbase je zavedeným operátorem a jedním z nejrespektovanějších a transparentnějších projektů v tomto odvětví. Abyste mohli kartu používat, musíte mít účet Coinbase a poplatky jsou o něco vyšší než u ostatních dostupných karet.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Coinbase

Navštivte Coinbase

Wirex

Navštivte Wirex

Společnost Wirex se sídlem v Londýně poskytuje komplexní škálu osobních a obchodních řešení zaměřených na kryptoměny a společnost má také pobočky v Kyjevě na Ukrajině a v Tokiu v Japonsku..

Tento projekt je jedním z nejuznávanějších ve vesmíru a má objem transakcí 2,0 miliardy USD a téměř 2 miliony uživatelů. Společnost Wirex poskytuje bezkontaktní kartu Visa a umožňuje vám propojit vaše kreditní a debetní karty, ukládat kryptoměny a nakupovat bitcoiny a vybrané altcoiny za konkurenceschopné směnné kurzy a vysoké limity.

Bitcoinová debetní karta Wirex
Dostupnost EHP
Podporované měny USD, EUR, GBP, BTC
Možnosti karty Fyzické / virtuální
Typ karty Vízum
Poplatky Nízký
Nativní token WXT
Výhody / bonusy 0,5% kryptoměna

Můžete také vyměňovat mezi krypty a fiatem a provádět přímé převody peněz za nízké poplatky. Mezi podporované kryptoměny patří BTC, LTC, ETH, XRP, XLM, DAI, NANO a WAVES, zatímco podporované fiat měny jsou GBP, EUR a USD.

Je také možné provádět okamžité směny mezi těmito podporovanými měnami pomocí transparentních aktuálních cen a směnných kurzů. Abyste mohli službu využívat, budete si muset vytvořit účet Wirex, zafinancovat jej a poté přidat prostředky na svou kartu Wirex Visa. Svůj účet můžete financovat bankovním převodem, kreditní nebo debetní kartou nebo vkladem kryptoměny.

Společnost Wirex poskytuje pro každou kryptoměnu různé peněženky a umožňuje vám objednat kartu v GBP, EUR nebo USD. Při výběru karty GBP budete moci používat debetní kartu Visa s připojeným číslem bankovního účtu a kódem třídění; pokud se však rozhodnete používat USD a EUR, získáte předplacenou kartu.

Poplatky, limity a pobídky

Wirex pracuje obecně nízko poplatek služba, přičemž řada funkcí zůstává zdarma. Neexistují žádné provize ani transakční poplatky a dobití bez ohledu na způsob je také zdarma. Většina transakcí je také zdarma, a to zahrnuje online nákupy karet a nákupy karet v obchodech a cashback, kryptoměny nebo fiat burzy a krypto / fiat převody Wirex.

Kromě toho je vydávání a doručování karet také zdarma a za používání mobilní aplikace nejsou účtovány žádné poplatky, avšak za správu karty je účtován malý poplatek, který je v současné době každý měsíc kolem 1,00 GBP / 1,20 EUR / 1,50 USD.

Při používání karty obvykle zaplatíte pouze cenu, kterou vidíte za každou službu, produkt nebo typ směny, ačkoli za používání bankomatu je účtován poplatek, který se v Evropě pohybuje kolem 1,75 GBP / 2,25 EUR / 2,50 USD a £ 2,25 / 2,75 EUR / 3,50 USD mimo Evropu a je zde také 1% měsíční poplatek za údržbu.

Společnost Wirex také ukládá limit nákupu 7500 GBP / 8000 EUR / 10 000 USD pro nákupy online a v obchodech a limit pro cashback v obchodě je 50 GBP za den. Výběry z bankomatů jsou omezeny na 250 GBP / 250 EUR / 250 USD denně, přičemž existuje také limit převodu 10 BTC za den, zatímco dobití kreditní a debetní karty je omezeno na 5 000 GBP / 5 000 EUR / 5 000 USD denně. Uživatelé se také musí držet maximálního zůstatku na kartě ve výši 15 000 GBP / 16 000 EUR / 20 000 USD.

Společnost Wirex také provozuje program odměn Cryptoback a umožňuje vám získat kryptoměny, když použijete debetní kartu Visa. Jste schopni vydělat 0,5% ze svých výdajů zpět v bitcoinech, kdykoli provádíte platby a / nebo nákupy.

Bitcoiny, které vyděláte prostřednictvím programu, jsou automaticky přidělovány kdykoli utratíte pomocí karty a jsou okamžitě vyměnitelné a lze je utratit nebo převést, jak si přejete. Tým také nedávno zahájil svoji Token WXT což umožňuje další slevy na poplatcích a sazbu Cryptoback ve výši 1,5%.

Wirex je dobrá volba pro každého, kdo chce utratit své finanční prostředky v jakýchkoli prodejnách, které přijímají karty VISA, a rozsah dostupných měn a konkurenční směnné kurzy činí kartu Wirex dobrou volbou pro cestovatele. Služba je však v současné době v USA nedostupná a společnost se zaměřuje na evropský trh a do budoucna plánuje expanzi do USA a Asie..

Přečtěte si naši úplnou recenzi Wirex zde.

Navštivte Wirex

Revolut

Navštivte Revolut

Revolut byl úspěšným příběhem Fintech a zahájil narušení finančního průmyslu prostřednictvím své aplikace pro mobilní bankovnictví. Služby společnosti Revolut jsou dostupné v EHP, Švýcarsku a Austrálii a kromě poskytování služeb mobilního bankovnictví umožňuje britská společnost svým zákazníkům také nákup kryptoměn.

Za tímto účelem je nutné se zaregistrovat k jednomu z placených měsíčních předplatných a předplatné Premium stojí 6,99 GBP / 7,99 EUR měsíčně, zatímco předplatné Metal stojí 12,99 GBP / 13,99 EUR měsíčně.

Placené plány umožňují uživatelům přístup k digitálním aktivům integrovaným do platformy a nakupování bitcoinů, stejně jako ethereum, bitcoin cash, litecoin a zvlnění. Revolut udržuje standardní sazbu a ke konečné kupní ceně přidává přirážku 1,5%.

Proces nákupu nebo prodeje kryptoměn je relativně rychlý a přímočarý a vše lze provést pouhým stisknutím tlačítka. Jakákoli krypta ve vašem účtu mohou být okamžitě zaslána vašim kontaktům Revolut a své kryptoměny můžete utratit prostřednictvím debetní karty Revolut MasterCard nebo Visa, protože vaše podíly se při nákupu automaticky převedou na místní měnu.

Přestože je Revolut rychlou a snadnou volbou, nemusí být pro každého, protože nemáte své soukromé klíče a nejste schopni převést své kryptoměny mimo systém Revolut a mobilní banka si efektivně zachovává úschovu vaše digitální aktiva. Ve výsledku to někteří obhájci kryptoměny nemusí považovat za „skutečnou“ metodu nákupu bitcoinů.

Navzdory tomu obsahuje Revolut řadu funkcí, díky nimž je solidní volbou, mezi něž patří účty UK a Euro IBAN, bezplatné virtuální karty, bezplatné zdravotní pojištění v zámoří, neomezené objemy FX zdarma a pojištění zpožděného letu a zpožděných zavazadel. Tým také provozuje programy doporučení a slev, které by měly vidět, jak aplikace stále roste v popularitě, což by mělo učinit uzavřený systém aplikací užitečnějším pro kohokoli, kdo také chce přenést kryptos přátelům a rodině.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Revolut

Navštivte Revolut

BitPay

BitPay je dalším zavedeným operátorem a americký poskytovatel plateb v kryptoměně existuje od roku 2011 a zapojil více než 10 000 obchodníků. BitPay nabízí občanům USA předplacenou kartu Visa, na kterou lze načíst prostředky prostřednictvím účtu Bitpay.

Debetní karta je plně funkční na 50 územích Spojených států, je k dispozici po celé zemi a je také celosvětově přijímána. Uživatelé BitPay mohou provádět platby a nákupy prostřednictvím své debetní karty v řadě prodejen, které přijímají karty Visa.

Uživatelé mohou své účty financovat vkladem kryptoměn nebo přímým debetním vkladem a bankovními převody ACH. BitPay aktuálně podporuje BTC i BCH a zůstatky na účtech / kartách jsou vedeny v amerických dolarech.

BitPay bitcoinová debetní karta
Dostupnost USA
Podporované měny USD, BTC
Možnosti karty Fyzické / virtuální
Typ karty Vízum
Poplatky Nízký
Nativní token Ne
Výhody / bonusy Ne

Vzhledem k tomu, že služba je dostupná pouze občanům USA, je pro použití BitPay nutné předložit vládní ID, doklad o adrese domovské adresy a platné číslo sociálního zabezpečení. Společnost navíc poskytuje řadu obchodních služeb, které umožňují snadnou integraci bitcoinů do každodenních obchodních aktivit.

Poplatky, limity a pobídky

BitPay také udržuje obecnou strukturu nízkých poplatků, i když karta stojí 9,95 $ a příjezd trvá přibližně týden. Karta je bez poplatků za transakce a údržbu a uživatelé musí zaplatit poplatek 2 $ za bankomaty a za přepážky, které se v případě, že jsou tyto činnosti prováděny mimo USA, zvýší na 3 $. Podobně jako u Wirex je většina transakcí zdarma, i když každý, kdo se rozhodne vložit prostředky ACH, bude muset zaplatit poplatek 5 $.

Bitpay také účtuje 3% poplatek za veškeré nákupy nebo platby provedené mimo USA v důsledku nákladů na převod měn a každý, kdo neplánuje kartu pravidelně používat, by si měl uvědomit, že za každý následující měsíc je účtován poplatek za klidu ve výši 5 $ měsíčně. 90denní období nečinnosti, dokud nebude karta znovu použita.

Účet / karta má limit zatížení a nákupu 10 000 $ denně a limit výběru hotovosti 3 000 $ denně a 750 $ za transakci. K dispozici je také limit pro převod z karty na kartu 500 $ za den a maximální zůstatek karty 25 000 $.

V tuto chvíli BitPay neprovádí žádné pobídkové programy a uživatelé budou muset hledat cashback a slevové programy jinde, nicméně tato služba je dobrou volbou pro kohokoli se sídlem v USA.

Bitpay je dobře zavedená a široce uznávaná společnost pro zpracování bitcoinových transakcí a její karty jsou široce přijímány po celém světě. Tato služba je však určena pouze pro občany USA a společnost v současné době nezahrnuje slevy ani žádné speciální pobídky k používání karty, proto je nejvhodnější pro kohokoli, kdo hledá spolehlivé a přímé řešení bitcoinové platby.

MCO Visa

The Debetní karta MCO Visa poskytuje službu nejvhodnější pro seriózní nadšence kryptoměn a zahrnuje širokou škálu možností karet, digitálních měn, odměn a pobídek.

Společnost za kartou se rebrandovala z Monaka na Crypto.com a asijský projekt také zahrnuje mobilní peněženku, která umožňuje uživatelům nakupovat, směňovat a převádět fiat a kryptoměny, stejně jako krypto úvěrová služba, která zákazníkům umožňuje vklad jejich kryptoměny, aby získali kredit, který mohou utratit s kartou Visa MCO.

Bitcoinová debetní karta MCO
Dostupnost Singapur / USA
Podporovaná měna USD, BTC
Možnosti karty Fyzický
Typ karty Vízum
Poplatky Nízký
Nativní token MCO
Výhody / bonusy Cashbacks & Slevy

Tato služba je konkrétně zaměřena na lidi se sídlem v Singapuru a v současné době se také zavádí pro občany USA a je k dispozici ve 37 státech. Podporované měny zahrnují BTC, BNB, ETH, LTC, XRP a MCO a také EUR, USD, AUD, HKD, JPY, GBP a SGD a uživatelé jsou vyzváni k financování svých účtů prostřednictvím vkladů ACH nebo IBAN prostřednictvím mobilních telefonů MCO aplikace. Při registraci prostřednictvím mobilní aplikace je také nutné uvést celé vaše oficiální jméno, obrázek státem vydaného průkazu totožnosti a obrázek „selfie“.

Poplatky, limity a pobídky

K dispozici je pět karet MCO a přesný typ přijaté služby závisí na kartě, kterou držíte. Rozdíly v poplatcích a limitech se pohybují v různých úrovních karet od nejnižší úrovně u Midnight Blue po nejvyšší u Obsidian Black a bezplatná karta Midnight Blue nabízí měsíční limit 200 $ na výběry z bankomatu zdarma, což se zvyšuje na 1 000 $ za karta Obsidian Black, jakmile bude překročen měsíční limit, další výběry jsou zpoplatněny 2% poplatkem.

Mezibankovní směnný měsíční limit se pohyboval od 2 000 USD do neomezené částky v závislosti na kartě a za částku nad limit je účtován poplatek 0,5%. Kdokoli, kdo hledá úplný seznam podrobností, najde všechny limity a poplatky karet v Nastavení, v části Poplatky & Část Limity aplikace.

Karta MCO se odlišuje řadou pobídek a odměn a uživatelé mohou těžit z žádných poplatků za dopravu, nastavení, měsíčních nebo ročních poplatků za držení tokenů MCO. Uzamčením nebo „vsazením“ tokenů MCO získávají uživatelé přístup k prémiovým funkcím, které zahrnují 1% až 5% cash back na běžné nákupy a možný 10% cashback na Airbnb a Expedia a 100% cashback na Spotify a Netflix.

V závislosti na požadované kartě a službách se částka blokování pohybuje od nuly do 50 000 MCO a uživatelé se musí zavázat k nákupu tokenů MCO a sázení je po dobu 6 měsíců.

MCO je skvělá volba pro kohokoli, kdo má hluboký zájem o použití široké škály měn a účast na sázení, je také nejvhodnější pro lidi, kteří chtějí často cestovat a využívat programy cashback.

Karta nabízí některé z nejlepších dostupných odměn; zatím však není volně dostupná, protože služba začíná v Singapuru a poté se v budoucnu plánuje její pokrytí v USA, v Evropské unii a v Kanadě..

Cryptopay Card

Cryptopay umožňuje uživatelům nakupovat bitcoiny prostřednictvím svých bankovních karet a ukládat BTC do dodávané mobilní peněženky. Poskytovatel platebních řešení začal v roce 2013 a v současné době má více než 90 zaměstnanců s kancelářemi v Londýně, Lisabonu a Petrohradu. Cryptopay také provozuje kartu C.Pay, která odkazuje na bitcoinové peněženky uživatelů a umožňuje jim utrácet své prostředky všude tam, kde jsou přijímány kreditní karty.

Karta je primárně zaměřena na zákazníky v Evropě a zákazníci si mohou objednat virtuální, fyzické a fyzické karty EUR, USD / GBP a RUB. Prostřednictvím Cryptopay mohou uživatelé převést prostředky držené v jejich bitcoinové peněžence na podporovanou fiat měnu a poté načíst předplacenou kartu C.Pay.

Bitcoinová debetní karta Cryptopay
Dostupnost EHP
Podporované měny USD, EUR, GBP, BTC
Možnost karty Fyzické / virtuální
Typ karty N / A
Poplatky Střední
Nativní token Ne
Výhody / bonusy Ne

Uživatelé jsou také povinni platit za předplacenou kartu financováním svého účtu Cryptopay v librách, dolarech, eurech nebo bitcoinech a poté projít procesem objednávky.

Poplatky, limity a pobídky

Plastovou kartu lze objednat za 15 EUR / 15 USD / 15 GBP, zatímco virtuální karta stojí 2,50 EUR / 2,50 GBP / 2,50 USD. Obě karty také přicházejí s poplatkem za zahraniční transakci ve výši 3%, poplatkem za nakládku 1% a poplatkem za nakládání třetí stranou 1,99%.

V závislosti na typu karty je také účtován měsíční poplatek za službu ve výši 1 EUR / 1 USD / 1 GBP. Cryptopay také používá dvoustupňový systém založený na ověření a uživatelé neověřené virtuální karty jsou v zásadě omezeni na nákupy v hodnotě 1 000 EUR / 1 000 EUR / 800 GBP.

Ověření uživatelé mohou provést jedno dobití až do výše 10 000 USD / 10 000 EUR / 8 000 GBP a maximální denní zatížení je stanoveno na dvojnásobnou částku. Počet načtení za den, celoživotní načtení a hodnota online transakcí jsou také neomezené.

U plastových karet se účtuje poplatek za domácí bankomatový poplatek ve výši 2,25 EUR / 1,75 GBP / 2,50 USD a mezinárodní poplatek za transakci ATM ve výši 2,75 EUR / 2,25 GBP / 3,50 USD. Neověřené fyzické karty čelí stejným omezením jako virtuální karty vedle jediného limitu transakce ATM ve výši 200 EUR / 160 GBP / 200 USD a denního limitu výběru z ATM ve výši 400 EUR / 320 GBP / 400 USD, avšak tato čísla stoupají na 1000 EUR / GBP 800/1 000 USD a 2 000 EUR / 1 600 GBP / 2 000 USD pro ověřené uživatele.

Limity pro ověřené uživatele, pokud jde o jednotlivá dobití, maximální denní načtení, počet načtení za den, celoživotní načtení a hodnotu online transakcí, jsou stejné jako u ověřených uživatelů virtuální karty. Po ověření uživatelů se počet povolených transakcí ATM za den zvýší ze dvou na pět.

I když neexistují žádné speciální pobídky, Cryptopay je další možností pro kohokoli se sídlem v Evropě a jejich volba neověřené karty se může pro některé ukázat jako užitečná, zatímco ověřené účty mohou posílat neomezené množství online a nemají maximální hodnotu zatížení.

Poplatky jsou však o něco vyšší než u jiných možností a poplatky za karty v USA jsou označeny v librách šterlinků. Služba také není k dispozici v USA nebo Asii, i když se tým snaží přinést službu do Singapuru v blízké budoucnosti.

Předplacená karta SpectroCoin

SpectroCoin je poskytovatel výměny a zpracování kryptoměn, který svým uživatelům umožňuje nakupovat řadu kryptoměn a ukládat je a přenášet prostřednictvím mobilní peněženky projektu. Projekt se sídlem v Litvě poskytuje předplacené karty denominované v EUR nebo USD a umožňuje uživatelům vyměňovat BTC a další digitální aktiva, jako je ETH, NEM, DASH a USDT, aby mohli utratit prostřednictvím karty.

Projekt splňuje vysoké standardy a všichni uživatelé musí projít ověřením KYC, existují standardní možnosti a možnosti VIP karet a držitelé VIP karet musí předložit cestovní pas nebo průkaz totožnosti a účet za služby.

Bitcoinová debetní karta SpectroCoin
Dostupnost UK / EHP
Podporované měny USD, EUR, BTC
Možnosti karty Fyzické / virtuální
Typ karty N / A
Poplatky Střední
Nativní token Ne
Výhody / bonusy Ne

Program předplacených karet SpectroCoin usnadňuje společnost CreditCard Solutions UK Ltd registrovaná v Anglii a řešení je primárně zaměřeno na uživatele kryptoměny v Evropě.

Poplatky, limity a pobídky

K dispozici jsou fyzické i virtuální bitcoinové debetní karty; doprava za fyzickou kartu v USD však stojí 50,00 USD a doručení trvá přibližně dva až čtyři dny, zatímco virtuální karta EUR je dodávána za cenu 9,00 EUR a je okamžitě generována.

Měsíčně je účtován poplatek za službu 1,00 $ / 1,00 €, i když tento je prominut, kdykoli má karta nulový zůstatek. K dispozici je také načtení karty prostřednictvím poplatku za peněženku ve výši 1% a poplatek za POS / online transakci ve výši 0,25 USD / 0,25 EUR, stejně jako 3% poplatek za směnárny. Za výběry z bankomatů se také účtuje poplatek 2,50 USD.

Jak již bylo uvedeno, všichni zákazníci SpectroCoinu musí pro použití karty projít ověřením KYC a možnost standardní karty umožňuje maximální dobití za den 250 $ / 250 € s limitem zatížení pro stejnou částku a maximálním zůstatkem karty 2500 USD / 2500 EUR.

Výběry z bankomatů jsou omezeny na 1 500 $, uživatelé však mohou provádět neomezené množství transakcí POS / online. Podrobnějším ověřením a volbou možnosti VIP se limity karet zlepšují na maximální dobití za den ve výši 5 000 $ / 4 000 € se stejnými omezeními limitu zatížení. Maximální zůstatek na kartě je také neomezený, stejně jako počet povolených POS / online transakcí, limit pro výběr z bankomatu však zůstává stejný jako u standardní karty na 1 500 $.

Pro uživatele debetních karet SpectroCoin je povinné ověření KYC, ale stále nebudete moci vložit více než 250 $ za den. Pouze ti, kteří získají status VIP po odeslání svého ID a faktury za služby, zvýší své limity pro výběr na 5 000 USD.

Předplacená karta SpectroCoin je další životaschopnou volbou pro kohokoli se sídlem v Evropě, ale tým se v současné době nezabývá nabídkou pobídek nebo propagačních akcí, které by nalákali potenciální zákazníky, aby si ji vybrali přes kartu Coinbase.

Projekt má však transparentní povahu a jeho vysoká úroveň souladu s předpisy vyhoví každému, kdo chce předložit cestovní pas, občanský průkaz a účet za služby, aby mohl využít VIP kartu, která má neomezený maximální zůstatek na kartě a také umožňuje neomezené POS / online transakce.

Okamžitě dostupná virtuální karta se také může hodit každému, kdo hledá řešení, které mu umožní rychle využít své prostředky k online nákupu.

Bitwala

Bitwala je další evropská směnárna kryptoměn a pracuje ve spojení s německou fintech operací Solaris Bank, aby svým uživatelům umožnila nakupovat a prodávat bitcoiny a provádět krypto i fiat převody, přičemž SEPA převody jsou významnou vlastností. Bitwala také umožňuje svým zákazníkům provádět POS a online platby prostřednictvím debetní karty MasterCard.

Zatímco služby společnosti nejsou pro občany USA v současné době k dispozici, kdokoli se sídlem v EHP si může otevřít účet Bitwala, pokud je jim více než 18 let, a poskytnout platný doklad totožnosti a doklad o adrese.

Podle očekávání se společnost Bitwala zaměřila také na zachování souladu a zachování důvěry a vklady do výše 100 000 EUR jsou chráněny německým systémem pojištění vkladů (DGS).

Bitcoinová bitcoinová debetní karta
Dostupnost EHP
Podporované měny EUR, BTC
Možnost karty Fyzický
Typ karty MasterCard
Poplatky Nízký
Nativní token Ne
Výhody / bonusy Ne

Bezkontaktní debetní karta Bitwala umožňuje uživatelům okamžitě vyměnit zůstatek na účtu kryptoměny za eura a nakupovat online nebo v obchodech a vybírat prostředky v nejbližším bankomatu.

Poplatky, limity a pobídky

Uživatelé jsou v současné době omezeni na jednu kartu na účet a burza obecně provozuje strukturu nízkých poplatků, přičemž objednávky karet, transakce kartou a výběry z bankomatů jsou zdarma. Změna pořadí karty však stojí 9,50 EUR, a přestože Bitwala neúčtuje poplatky za výběr z bankomatu, některé bankomaty mají připojeny své vlastní poplatky, takže uživatelé budou muset před výběrem potvrdit.

Bitwala také uplatňuje na své platformě 1% obchodní poplatek a protože finanční prostředky držené v BTC se při použití karty prodávají za eura, může každé obchodní / výdajové akci vzniknout 1% poplatek a tým podrobněji rozpracuje svůj cenový plán tady.

Limity výdajů se uplatňují denně a měsíčně a v současné době se pohybují na denních limitech 1 500 EUR pro online platby, které lze změnit na 5 000 EUR, a 1 500 EUR pro offline platby, které lze změnit na 3 000 EUR. Výběry z bankomatů jsou omezeny na 3 000 EUR denně a online i offline platby a výběry z bankomatů čelí měsíčnímu limitu 10 000 EUR.

Tým Bitwala v současné době neprovádí žádné konkrétní propagační akce ani pobídky, nicméně účty jsou zdarma a debetní karta je poměrně levnou alternativou. Tato služba není k dispozici lidem v USA a platforma podporuje pouze převody EUR / BTC, nicméně předplacená debetní karta Bitwala je další schůdnou možností pro kohokoli v EHP..

Závěr

Navzdory tomu, že odvětví je negativně ovlivněno dopadem problému WaveCrest / Visa, stále existuje řada společností poskytujících možnosti předplacených debetních karet. Není překvapením, že nejlepší možnost bitcoinové debetní karty velmi závisí na individuálních požadavcích každého člověka a náklady, umístění a podporované měny jsou důležitými faktory, které je třeba vzít v úvahu.

Uživatelé bitcoinů ve Spojených státech a Evropě jsou v současné době dobře vybaveni a mají na výběr z řady karet, přičemž Bitpay je pevnou zavedenou volbou pro kohokoli v USA. Pro lidi se sídlem v EU je karta Coinbase další spolehlivou volbou, ačkoli vyžaduje, aby se uživatelé při používání debetní karty zaregistrovali na burze, a ve výsledku je tedy karta Cryptopay životaschopnou možností.

Cryptopay navíc nevyžaduje úplné ověření KYC a neověřené EUR karty mohou načíst a utratit celkem 1 000 EUR a provádět výběry z bankomatů až 400 EUR za den.

Častější klienti a kdokoli, kdo chtějí využívat slevy, platby v hotovosti, sázení a širokou škálu podpory altcoinů, by měli vyzkoušet kartu MCO od Crypto.com. Řada karet MCO je nejrozsáhlejší v současné době nabízená a poskytuje více specializovaným uživatelům kryptoměny celou řadu pobídkových programů, které jim zajistí angažovanost.

Karta Wirex je jednodušší alternativou a umožňuje lidem utrácet své kryptoměny a zároveň těžit z plateb cashback a dalšího snížení poplatků za využití tokenu WXT.

Celkově vzato, kvůli regulatorní nejistotě týkající se bitcoinových debetních karet, nejlepší možnosti kombinují kombinaci dostupnosti, spolehlivosti a bezpečnosti a umožňují zákazníkům používat jejich karty podle potřeby bez přílišného rozruchu. Dává smysl vybrat si službu debetních karet, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a sledovat vývoj zpráv, abyste se ujistili, že vždy dostáváte nejlepší dostupnou službu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me