Labākā Bitcoin ieguves programmatūra: padziļināts ieskats galvenajās izvēlēs

Bitcoin ieguves programmatūra

Bitcoin ir vispazīstamākā kriptovalūta un arī vecākā, pirmajās dienās to bija pilnīgi iespējams iegūt, izmantojot jūsu mājas datoru, un bija daudzi agri Bitcoin lietotāji, kuri to ieguva, izmantojot vienkāršu aparatūru – to pat bija iespējams iegūt, izmantojot klēpjdatora CPU. Pēc tam lietas pārcēlās uz GPU izmantošanu, jo grūtības pieauga.

Mūsdienās nav vērts kalnrūpniecībā izmantot mājas datoru, lai pat sāktu konkurēt, jums būs nepieciešama specializēta kalnrūpniecības aparatūra, kas pazīstama kā ASIC, pat tad var nebūt izdevīgi darboties, ja vien jums nav piekļuves lētai enerģijai, lai darbinātu izsalkušās ierīces.

Bitcoin ieguves programmatūra

Mēs izskatīsim pieejamās opcijas mūsu nākamajā ceļvedī, bet vispirms mums ir jāpārliecinās, kāda programmatūra jums ir pieejama.

Šajā apmācībā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina par programmatūru, kuru varat izmantot, lai sāktu bitcoin ieguvi. Mēs aplūkojam visas galvenās iespējas, kā arī sadaļu par mākoņu ieguvi. Jāatzīmē arī tas, ka, izvēloties mākoņu izstrādi, jūs, iespējams, nopelnīsit mazāk, salīdzinot ar to, ja pats iegādājaties aparatūru un raktuves, bet tas arī rada mazākas sākuma izmaksas.

Bitcoin ieguves programmatūra

Šajā rokasgrāmatā es esmu ierindojis populārāko un plašāko bitcoīnu ieguves programmatūru augšpusē, kā arī vismazāk populāro un draudzīgāko iezīmju virzienā uz leju.

CGMiner

CGMiner , iespējams, ir vispopulārākā un visplašākā Bitcoin ieguves programmatūra. Tas darbojas galvenokārt FPGA un ASIC, taču, lejupielādējot vecāku versiju (zem 3.7.2), varēsit to izmantot arī GPU kalnrūpniecībā. Tas tika rakstīts C valodā, lai būtu ātrs un efektīvs, un tas darbojas visām trim galvenajām operētājsistēmām (Windows, Linux un pat Mac).

Tam ir daudz funkciju, ieskaitot konfigurācijas failus, reģistrēšanu, uzraudzību, kā arī overclocking iespējas un API uzraudzību. Tas arī ļauj kalnrūpniecībā izmantot vairākas dažādas starpniekservera metodes.

Tas arī ļauj jums raktuves, izmantojot baseinu, kā arī solo raktuves. Tas atbalsta arī lielāko daļu Bitcoin ASIC kalnraču.

CG Miner

Programmatūras progresīvākā joma ir tā aparatūras kontrole. Tas ļauj mainīt daudzus ASIC vai FPGA iekārtas iestatījumus, piemēram, spriegumu un citas funkcijas.

Kas man patīk šajā programmatūrā, ir komandas, kas ir specifiskas jums kalnrūpniecības mašīnai. Piemēram, lai iestatītu bitmaina S2 vai S3 spriegumu, komanda tam ir –bitmain spriegums.

Ir daudz vairāk iespēju precizēt ar ASIC un FPGA. Noteikti izlasiet readme vietnē github, jo, iespējams, ir vairāk nekā 10 lappušu informācija par to, kā izmantot šo ieguves programmatūru. Readme ietver arī bieži uzdotos jautājumus tuvāk beigām.

CGMiner

BFGMiner

BFGMiner ir CGminer dakša un pievieno dažas unikālas un uzlabotas funkcijas. Galvenā atšķirība starp šiem kalnračiem ir fakts, ka BFGMiner izmanto jaunāko getblocktemplate pret vecāko getwork veidni.

BFG kalnraču

Būtībā tās ir decentralizācijas izmaiņas, tāpat kā iepriekš bloki tika veidoti pie baseina, un tagad tos veido kalnračnieks. Jūs varat lasīt vairāk par tiem vietnē bitcoin wiki un izlemiet, kuru jūs drīzāk izmantosit.

Miner arī pievieno iespēju lejupielādēt atsevišķu GUI, kas darbojas tikai ar šo konkrēto kalnrūpniecības programmatūras daļu.

BFGMiner

CCMiner

Mēs esam aptvēruši CCMiner dažas reizes dažādiem rakstiem. CCMiner noteikti ir viena no manām iecienītākajām NVIDIA GPU ieguves programmatūrām. Viens no iemesliem ir tas, ka to pašlaik ir trīs dažādas CCMiner dakšas, un es uzskatu, ka tas rada lielu konkurenci, kā arī progresu un kodu pārbaudes, lai izveidotu ļoti efektīvu un ar bagātīgu kalnrūpniecības programmatūru.

CCminer

CCMiner ir aktīvi attīstījies jau apmēram 6 gadus, iepriekšējās bitkoina dienās ar nosaukumu cudaminer, tāpēc programmatūra jau ilgu laiku ir uzticama Bitcoin ieguves rūpniecībai.

Tas ir arī pārsteidzoši, kā programmatūra ir aktīvi noturējusies un dažos gadījumos ir ātrākā kalnrača dažām konkrētām monētām, kuras jūs varat rakt. Otra lieta, kas man patīk CCMiner, ir fakts, ka tā var iegūt gandrīz visu veidu kriptonauda ieguves algoritmu.

Tas būtībā ir vienas pieturas ieguvējs ikvienam, kam ir NVIDIA GPU, jo tas atbalsta arī Windows un Linux operētājsistēmas.

CCMiner

GUIMiner

GUIMiner ir grafisks priekšgals Bitcoin izrakteņu iegūšanai, nodrošinot ērtu veidu, kā vadīt Bitcoin kalnračus no grafiskā interfeisa. Tas atbalsta gan AMD, gan NVIDIA GPU, kā arī procesoru ieguvi.

GUIMiner

Jūs varat izvēlēties starp apvienoto ieguvi un solo ieguvi – programmatūra iekļauj derīgo izrakteņu ieguves baseinu sarakstu, no kuriem izvēlēties.

GUIMiner

Multi Miner

MultiMiner ir darbvirsmas lietojumprogramma kriptogrāfisko monētu ieguvei un uzraudzībai operētājsistēmās Windows, Mac OS X un Linux. MultiMiner vienkāršo atsevišķu ierīču (GPU, ASIC, FPGA) pārslēgšanu starp kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Litecoin.

Multi Miner

MultiMiner izmanto pamatā esošo kalnrūpniecības motoru (BFGMiner), lai noteiktu pieejamo kalnrūpniecības aparatūru, un pēc tam piedāvā intuitīvu ekrānu, lai izvēlētos monētas, kuras vēlaties rakt.

Multi Miner

CPUMiner

CPUMiner ir ļoti vienkārša CPU ieguves programmatūra. Kas man patīk šajā programmatūrā, ir fakts, ka to ir ļoti vienkārši izmantot, un tas ir lieliski piemērots, lai sāktu mācīties par kalnrūpniecību kopumā un bitcoin ieguvi. Jūs varat to izmantot, lai uzzinātu par kalnrūpniecību kopumā, taču nevajadzētu cerēt, ka nopelnīsit jebko no tā.

CPU kalnraču

Tas darbojas ar Windows, Linux un Mac, un jūs varat to izmantot Bitcoin vai Litecoin. Šī bija viena no oriģinālajām bitcoīnu ieguves programmatūrām, un šeit CGMiner atdalīja CPU kalnraču.

CPU kalnraču

EasyMiner

EasyMiner ir atvērtā koda GUI kalnraču, kas strādā ar CGMiner, minerd vai cudaminer (tagad ccminer). Tas nav atsevišķs kalnraču, bet vairāk GUI vienam no kalnračiem, kuru esat instalējis savā datorā.

Easy Miner

Tas nodrošina viegli lietojamu GUI jebkurai no šīm trim iepriekš uzskaitītajām bitcoin ieguves programmatūrām. Vispirms jums būs jālejupielādē un jāiestata viena no iepriekš uzskaitītajām kalnrūpniecības programmatūrām, un pēc tam varat lejupielādēt GUI, lai tā darbotos.

Easy Miner

Poclbm-mod

Poclbm-mod ir ļoti efektīva atvērtā koda pitona kalnraču platformām openCL (AMD). Tā izmanto ieguves protokolu getwork.

Poclbm-mod

Interesanti par šo programmatūru ir fakts, ka tai ir pievienota GUI un CLI uzbūve, lai jūs varētu izmantot to, kuru versiju jums ērtāk izmantot. Programmatūra darbojas ar Windows un Linux.

Poclbm-mod

Mākoņu ieguve

Mākoņu ieguve ir ļoti unikāls bitcoin ieguves veids. Jūs galvenokārt pērkat līgumu par fiksētu jaukumu daudzumu sekundē un uz noteiktu laiku no mākoņu ieguves uzņēmuma. Pēc tam jūs ļaujat uzņēmumam raktuvēm par jums, un viņi jums izmaksā atlīdzību parasti vienu reizi dienā.

Mākoņraktuvju izmantošanai bitcoinā ir daudz priekšrocību. Vienam jums nebūs jārisina sarežģīta aparatūras un programmatūras iestatīšana bitcoin iegūšanai. Jums nebūs jārisina arī palielināts elektroenerģijas patēriņš, ja izmantojat mākoņu ieguves līgumu.

Tas varētu būt ļoti liels darījums cilvēkiem, kuri dzīvo augstas cenas elektrības apgabalos. Arī papildu siltums un troksnis var radīt bažas arī dažiem cilvēkiem.

Ir arī daudz trūkumu. Viens mākoņu ieguves trūkums būtu fakts, ka jūs neiegūstat pilnīgu kontroli pār aparatūru, lai to pārslogotu vai uzzinātu par bitcoin ieguves procesu.

Vēl viena liela problēma ir fakts, ka, šķiet, ir grūtāk iegūt lielāku ROI mākoņu kalnrūpniecībā, pēc tam regulāru kalnrūpniecību.

Vēl viena svarīga problēma, kas saistīta ar mākoņu ieguvi, ir fakts, ka dažās mākoņu ieguves vietnēs faktiski nav kalnrūpniecības aprīkojuma, un tās nav nekas cits kā ponzi shēma.

Bitcoin ieguves programmatūra

Vēl viena problēma, ko esmu pamanījis, ir tas, ka jūs nevarat tā teikt izslēgt līgumu. Ko es ar to domāju, pērkot parastu kalnraču, jūs to pilnībā kontrolējat, jo tas darbojas jūsu pašu mājās.

Dažas mašīnas ļauj veikt arī overclocking, tāpēc jūs varat iegūt vēl lielāku veiktspēju no savas mašīnas, un, izmantojot mākoņu ieguvi, to nevarat izdarīt. Šobrīd, kad bitcoin USD cena ir tik zema, kur nonākt līdz vietai, kur dažos apgabalos jūs faktiski varat zaudēt naudu, iegūstot bitcoīnu tieši elektrības izmaksu dēļ.

Kad jūsu mākonis iegūst fiksētu hashrate iegādi uz noteiktu laiku, tādēļ, ja jums ir diena, kurā peļņa ir negatīva, jūs vienkārši nesaņemat neko par šo dienu. Jūs tā nevarat pārtraukt līgumu, tāpēc tas ir vēl viens iemesls, kāpēc mākoņu ieguve ir nedaudz riskantāka.

Viņu fakts ir arī tas, kāpēc viņi jums pārdod mākoņu ieguves līgumu? Vai viņiem nebūtu izdevīgāk paturēt aparatūras ieguvi sev? Atbilde ir “jā”, taču viņiem ir daži iemesli.

Galvenais iemesls ir tas, ka viņi vēlas paplašināt savu biznesu un vēlas ātrāk iegādāties vairāk aparatūras. Viņi var jums pārdot līgumu un tā sakot iegūt ieguves naudu, lai varētu paplašināt savu biznesu.

Tomēr jāņem vērā, ka viņi pārdod līgumus par cenu, kurā viņi joprojām nopelnīs naudu no ieguves, tāpēc parasti ir izdevīgāk, ja jūs pats nopirktu aparatūru un raktuves bitcoin.

Tas ir arī fakts, ka mākoņu ieguve var nebūt tik jautra kā kalnrūpniecība ar faktisko aparatūru, tādēļ, ja jūs domājat, ka iegūsit kādu baudu no ieguves, jūs varētu vēlēties padomāt arī par šo.

Mākoņu ieguvei ir svarīgi izvēlēties labi izveidotu uzņēmumu, kas darbojas dažus gadus vai ir saistīts ar citu izveidotu uzņēmumu, lai samazinātu jūsu risku.

Jauks Hash

NiceHash ir lieliski piemērots jaunpienācējiem, kuri vēlas iegremdēt pirkstus ieguves vietā. Tas ļauj ikvienam izmantot savu datoru kriptovalūtas iegūšanai ar tā GPU (-iem) un / vai CPU. Pateicoties vienkārši lietojamai programmatūrai un ātrai iestatīšanai, ikviens var iestatīt NiceHash kalnraču tikai dažās minūtēs.

NiceHash Miner

NiceHash pārdod arī Bitcoin, ZCash un Ethereum mākoņu ieguves līgumus, lai jūs varētu vienkārši iegādāties nepieciešamo jaukšanas jaudu..

NiceHash

Genesis Mining

Viens no labākajiem mākoņu ieguves uzņēmumiem, ko esmu atradis, ir Genesis Mining. Viņiem ir daudz dažādu iespēju un izmēru līgumu, no kuriem izvēlēties, un tie ir pastāvējuši apmēram 5 gadus.

Genesis Mining

Viņiem ir pat līgumi, kur jūs varat sadalīt jaudas procentus vienlaikus dažādās monētās, un jūs varat tos mainīt katru dienu. Tie tiek uzskatīti par labāko mākoņu ieguves iespēju sabiedrībā, un man būtu jāpiekrīt šiem apgalvojumiem.

Genesis Mining

Hašņests

Hašņests ir uzņēmums, kas pieder Bitmain, kas ir lielākais ASIC kalnraču ražotājs.

Hašņests

Viņi arī piedāvā dažus dažādus kalnrūpniecības līgumus, no kuriem izvēlēties.

Hašņests

Bitcoin.com

Vēl viens avots, lai pārbaudītu, vai vēlaties mākonis raktuves Bitcoin ir pool.bitcoin.com. Viņi piedāvā Bitcoin un Bitcoin naudas ieguves līgumus. Šķiet, ka viņiem ir vairāk sākuma līmeņa iespēju izvēlēties no bitcoin ieguves līgumiem.

Bitcoin.com Kalnrūpniecības baseins

Bitcoin.com Kalnrūpniecības baseins

Secinājums

Kopumā jums ir daudz dažādu iespēju, kad runa ir par bitcoin ieguvi.

Jūs varat izvēlēties starp mākoņu vai aparatūras ieguvi. Ir daudz īsu un ilgu laika periodu mākoņu ieguves līgumu par cenām, kas atbilstu visdažādākajiem budžetiem. Ja izvēlaties aparatūras bāzes, tie ir daudz dažādu bitcoin ieguves programmatūru, kuriem katram ir savas unikālās un svarīgās funkcijas.

Neatkarīgi no iespējām izvēlēties bitcoīnus, daudziem cilvēkiem bitcoīnu ieguve ir patīkams piedzīvojums un nāk ar cerībām atgūt arī sākotnējos ieguldījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me