Kā rakt ar NiceHash: Pilnīga iesācēju rokasgrāmata

Kā raktuves ar NiceHash

NiceHash ir lieliski piemērots jaunpienācējiem, kuri vēlas iegremdēt pirkstus ieguves vietā. Tas ļauj ikvienam izmantot savu datoru kriptovalūtas iegūšanai ar tā GPU (-iem) un / vai CPU. Pateicoties vienkārši lietojamai programmatūrai un ātrai iestatīšanai, ikviens var iestatīt NiceHash kalnraču tikai dažās minūtēs.

Kā raktuves ar NiceHash

Galvenā NiceHash iezīme ir tā, ka tā pēc būtības automātiski pieskaņojas visrentablākajam kriptovalūtas algoritmam, lai jūs maksimāli palielinātu aparatūras efektivitāti. Šajā ceļvedī mēs izskatīsim minimālās prasības kalnrūpniecībai, kā iestatīt un saistīt savu Bitcoin maku, kā arī instalēt un konfigurēt NiceHash.

Kalnrūpniecības rokasgrāmata NiceHash

Lai izveidotu stabilu kalnrūpniecības datoru, ir jāievēro minimālās prasības.

Minimālās prasības:

Pirms sākat, vienmēr pārliecinieties, vai esat instalējis jaunākos atbilstošos draiverus, lai nodrošinātu, ka viss norit bez traucējumiem. Ņemiet vērā arī to, ka gandrīz visa pretvīrusu vai pretvīrusu programmatūra izvēlēsies šo programmatūru kā ļaunprātīgu programmatūru.

Pirms Nicehash instalēšanas šajā brīdī ieteicams palielināt virtuālo atmiņu, lai kalnrūpniecības programmatūra darbotos nevainojami.

Lai pārliecinātos, vai ir iespējota pareizā virtuālā atmiņa, izvēlnē Sākt meklējiet sistēmu. Atveriet sistēmu un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Atveriet cilni Papildu, sadaļā Veiktspējas iestatījumi un atkal veiciet papildu darbību. Pēc tam zem virtuālās atmiņas noklikšķiniet uz Mainīt. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Automātiski pārvaldīt visu disku peidžeru faila lielumu” un pēc tam laukos Sākotnējais un Maksimālais lielums ievadiet pielāgotu izmēru 16384 (vai kādu lielāko pieļaujamo vērtību). Tas novērsīs virtuālās atmiņas kļūdas.

Apmeklējiet šo lapu un atkarībā no GPU atlasiet nVidia vai AMD versiju. Pašlaik nVidia kalnračiem ir 2.0 versija, taču AMD lietotājiem joprojām būs jālejupielādē mantotā versija.

Par nVidia

Programmā nVidia vienkārši noklikšķiniet uz lejupielādes pogas, lai sāktu lejupielādi, un pēc tam vienkārši palaidiet, lai instalētu.

NiceHash Miner

Instalēšanas programma instalēs arī nepieciešamos priekšnosacījumus, piemēram, Microsoft Visual C ++ 2017. Kad esat ielādēts galvenajā ekrānā, tam vajadzētu izskatīties šādi.

Ir divas iespējas, kā iestatīt savu bitcoin adresi. Viņi iesaka izveidot NiceHash konts kas saista jūsu iepriekš piešķirto bitcoin adresi un ir zemākas maksas.

NiceHash maka metodei:

Kad esat izveidojis kontu un pieteicies,

Jūsu personiskā maka metodei:

Noklikšķinot uz seifa, tā vietā, lai iestatītu lietotāja vārdu, apakšā ir teikts “Izmantot BTC adresi (papildu)”, noklikšķiniet uz šī un ievadiet savu Bitcoin maka adresi.

Kad jūsu maks ir iestatīts, jums būs jāveic ierīču etalonsalīdzinājums. Jums apakšā vajadzētu saņemt ziņojumu: “Gandrīz gatavs! Salīdziniet savas ierīces, lai sāktu kalnrūpniecību. ’Jūs varat noklikšķināt uz sadaļas Ierīces etalonsistēma vai augšpusē noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Tas izpildīs etalonu, tad jūs būsiet gatavs raktuvēm!

Kad etalons ir pabeigts, programma automātiski sāks kalnrūpniecību. Ja esat izveidojis savu kontu, izmantojot pieteikšanos NiceHash, jums būs jādodas uz savu kontu, lai periodiski veiktu izmaksu. Ja izveidojat kontu, izmantojot ārēju bitcoin maku, jūs saņemsiet izmaksas, pamatojoties uz minimālo izmaksu.

Tieši tā! Tagad jums vajadzētu iegūt kalnrūpniecību, pamatojoties uz izvēlēto aparatūru.

AMD

AMD gadījumā noklikšķinot uz lejupielādes pogas, jūs nokļūsiet GitHub, kur lejupielādēsit jaunākās versijas .zip failu. AMD gadījumā izlikšanas laikā jūs lejupielādējat NHML-1.8.1.9.zip failu, kā parādīts zemāk.

AMD kalnračam izvilkiet NHML-1.8.1.9.zip izvēlētajā mapē, izmantojot programmu, piemēram, winrar vai 7zip.

Veiciet dubultklikšķi uz NiceHashMinerLegacy.exe, lai palaistu, kā parādīts.

Šajā brīdī programma lejupielādēs un instalēs ieguves programmas. Kad tas ir pabeigts, atzīmējiet to ierīču izvēles rūtiņas, ar kurām vēlaties raktuves.

Pirms jūs varat sākt kalnrūpniecību, jums jādara divas lietas. Pirmais ir etalona vadīšana. Labajā pusē noklikšķiniet uz etalona, ​​pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.

Kad etalons ir pabeigts, jums jāiestata sava bitcoin adrese, jo visas izmaksas no NiceHash būs bitcoin. Ja jums vēl nav Bitcoin adreses, pirms turpināt, varat sekot šai rokasgrāmatai.

Noklikšķiniet uz Iestatījumi, kad esat galvenajā lapā, kā redzams iepriekš, un ievadiet savu bitcoin adresi pirmajā rindā, kā parādīts.

Kad tas ir pabeigts, atliek tikai viena lieta. Jums jāiestata sava servera atrašanās vieta līdz tuvākajam serverim. Kad tas ir izdarīts, saglabājiet un aizveriet. Tagad esat gatavs sākt kalnrūpniecību! Jums var nākties atļaut ieguves programmatūru, izmantojot Windows Defender.

Un viss! Tagad jūs iegūstat raktuves ar visām izvēlētajām ierīcēm.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me