Kā iegūt TrezarCoin (TZC): Pilnīga iesācēju rokasgrāmata

Kā raktuves TrezarCoin

Trezarcoin ir kriptonauda ar daudzām citu kriptovalūtu funkcijām. Piemēram, Trezarcoin plāno ieviest Apgaismošanas tīklu, kura mērķis ir risināt monētu mērogošanas jautājumus un nodrošināt ātrus maksājumus. Viņiem ir arī hibrīds darba pierādījums un likmju apliecinājums, kur vairāk monētu jums ir, jo vairāk iespēju atrast bloku. Trezarcoin izmanto NeoScrypt algoritmu, kas ir izturīgs pret ASIC. Viena lieta, kas man šķita interesanta, bija fakts, ka bloķēšanas laiki atšķiras ar 1 minūti.

Kā raktuves TrezarCoin

Tagad, kad mēs zinām detalizētu informāciju par Trezarcoin, ķeramies pie dažu TZC ieguves!

Daži vispārīgi kalnrūpniecības padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlēsities izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusa. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

NeoScrypt ieguves temperatūra

Viena lieta, ko es vēlētos norādīt, pirms mēs sākam darbu šajā apmācībā, ir fakts, ka NeoScrypt algoritms darbojas daudz karstāk nekā lielākā daļa kalnrūpniecības algoritmu. Piemēram, ja paskatās uz manu apmācību par Bitcoin Private ieguvi (equihash monēta), jūs varat redzēt, ka AMD kalnrūpniecības attēlā mana temperatūra ir aptuveni 47 Celsija (pēc stundu ilgas darbības parasti tiek sasniegta 52 Celsija atzīme). Šajā apmācībā es 10 minūtes vadīju kalnraču un temperatūra bija aptuveni 70 Celsija (pēc dažu stundu skriešanas tas kļuva vēl karstāks)

Temperatūras atšķirības, protams, būs atšķirīgas visiem, pat ar to pašu programmatūras un aparatūras iestatījumu, kas man ir. Tomēr es tikai gribēju to norādīt.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu ilgt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un kalnrūpniecības baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim https://www.unimining.net. Es izvēlējos šo baseinu, jo baseinam ir zemas maksas (0,9%), un tas, šķiet, ir labākais NeoScrypt ieguves baseins.

Kas attiecas uz viņu funkcijām, tur ir vidēja lieluma baseins, ar pašreizējo aprēķinu atrast 160 blokus dienā.

Viena lieta, kas ir unikāla šajā baseinā, ir tā, ka viņiem ir lielākā daļa neoscrypt monētu. Viņiem ir arī daudz citu monētu, uz dažādiem algoritmiem.

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

Mēs nekoncentrēsimies uz procesoru ieguvi, jo tā nav rentabla, salīdzinot ar GPU ieguvi.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU kalnrūpniecībai ir daudz Nvidia programmu, bet viena, ko esmu atzinis par labāko, ir CCminer. Mineram nav Dev maksas. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux, taču operētājsistēmai Windows ir pieejami tikai iepriekš sastādīti bināri faili.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kurā atrodas kalnraču, un ielīmējiet to pakešfailā

ccminer-x64.exe -a algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u maku_publikasatslēga -p c =monētu_simbols

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “neoscrypt”

Aizstājiet “mining_pool” ar eu1.unimining.net

Aizstājiet “ports” ar 4237

Aizstājiet “wallet_public_key” ar savu seifa adresi.

Aizstājiet “coin_symbol” ar TZC

Piemēram, mans iestatījums ir:

ccminer-x64.exe -a neoscrypt -o stratum + tcp: //eu1.unimining.net: 4237 -u TexRxGVrBrGM8kzk9nfZdUtsHYesLmrNP6 -p c = TZC

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda GPU, ko tas ir atklājis jūsu sistēmā.

Zilā bultiņa norāda jūsu GPU kopējo ātrumu.

Zaļā bultiņa norāda GPU pulksteņa ātrumu, jaukšanu uz vatu, kopējo enerģijas patēriņu, temperatūru un ventilatora ātrumu.

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU kalnrūpniecībai ir daudz AMD programmu, bet viena, kuru esmu atzinis par labāko, ir Claymore’s NeoScrypt AMD GPU Miner. Mineram ir 2% Dev maksa. Šī ieguves programmatūra ir saderīga tikai ar Windows.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://bitcointalk.org/index.php?topic=3012600.0

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kurā atrodas kalnrači, un ielīmējiet to pakešfailā

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 1

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

NeoScryptMiner.exe -pool mining_pool: osta -pastaiga maku_publikasatslēga -psw monētu_simbols

Ja izmantojat Linux, noņemiet visas setx komandas.

Aizstājiet “mining_pool” ar eu1.unimining.net

Aizstājiet “ports” ar 4237

Aizstājiet “wallet_public_key” ar savu seifa adresi.

Aizstājiet “coin_symbol” ar TZC

Piemēram, mans iestatījums ir:

NeoScryptMiner.exe -pool eu1.unimining.net:4237 -wal TexRxGVrBrGM8kzk9nfZdUtsHYesLmrNP6 -psw c = TZC

Ja izmantojat lielu GPU (1 GB vai vairāk atmiņas uz GPU, pārejiet uz problēmu sadaļas pēdējo daļu, pat ja šķiet, ka kalnrūpniecības programmatūra darbojas)

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Pirmajā attēlā redzams, ka kalnračiem vajadzētu uzņemt visus jūsu sistēmas GPU (manā piemērā 3 Vega GPU)

Sarkanā bultiņa norāda GPU ātrumu un kopējo ātrumu.

Zilā bultiņa norāda GPU temperatūru un ventilatora ātrumu.

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jums nav pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešams 16 GB virtuālās atmiņas (lai Vega GPU būtu nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un ierakstiet lielumu (MB) abiem tekstlodziņiem. Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik dienā nopelnīšu TZC?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz http://whattomine.com un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators. Šajā gadījumā TZC kalkulators atrodas https://whattomine.com/coins/215-tzc-neoscrypt Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (kilohashes sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Trezarcoin kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es gribētu izmantot kilovatmetru, jo man tas šķiet visprecīzākais. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Trezarcoin kalnrūpniecībā.

Izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Piemēram, ja jūsu ieguve uz Nvidia ievadīsit 0.9 + 0 = 0.9. Ja jūsu ieguve AMD, ievadiet 0.9 + 2 = 2.9

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Izmantojot piemērā savu AMD Vega sistēmu, es jums parādīšu, kā lasīt datus. Iepriekš redzamajā attēlā tiešām ir 3 lietas, kuras es meklēju.

  • Paskaties uz Grūtības 24 stundas un Grūtības 7 dienas. Mēs vēlamies, lai tie būtu aptuveni vienādi, kādi tie ir. Tas mums saka, ka aprēķini, kurus aplūkosim otrajā attēlā, būs precīzi nākamajām dienām, ja vien cena nav svārstīga.
  • Paskaties uz EX. tilpums 24 stundas un Tirgus ierobežojums. Parasti, jo lielāki tie ir, jo cena būs nepastāvīgāka. Mēs vēlamies, lai cena nebūtu svārstīga, tāpēc mūsu aprēķini būs precīzi nākamajās dienās. Šajā piemērā tirgus ierobežojums ir niecīgs, tāpēc cena katru dienu var daudz mainīties.
  • Paskaties uz Izveidojiet 1 BTC un Ienākt iekšā. Vienmēr ir interesanti uzzināt, cik ilgi jūsu kalnrūpniecības platforma prasīs 1 BTC izveidi. Pārrāvums vienmēr parādīs aptuvenu aprēķinu par to, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai atmaksātu jūsu kalnrūpniecības platformu, iegūstot šo konkrēto monētu. To ir lieliski izmantot, pirms uzbūvējat kalnrūpniecības platformu, lai uzzinātu, cik ilgs laiks paies, līdz redzēsiet peļņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visizdevīgākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema monētas ar zemu tirgus cenu kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt Trezarcoin! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me