Kā iegūt tīmekļa ķēdes monētu (WEB): Pilnīgs ceļvedis iesācējiem

Kā iegūt Webķēdes monētu

Tīmekļa ķēde ir jauna veida kriptonight monētu veids, kuras mērķis ir būt pret ASIC un atļaut viedus līgumus ar ERC20 un EC223 standartiem kopā ar D-lietotnēm. Tā ir arī kriptonight monēta, tāpēc tai ir visas privātuma funkcijas, kuras Monero ir, piemēram, ringCT, slepenas adreses utt. Tā izmanto modificētu Cryptonight V7 algoritma versiju..

Viena lieta, kas jāatzīmē par šo monētu, ir bloķēšanas laiks ir 10 sekundes. Es paskaidrošu dažus iestatījumus, kas, iespējams, būs jāmaina no parastajiem 1–4 minūšu kriptonight variantiem, lai iegūtu maksimālu ieguvi tīmekļa ķēdei.

Kā iegūt Webķēdes monētu

Tagad, kad mēs zinām detalizētu informāciju par Webchain, ķeramies pie WEB ieguves!

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Tīmekļa ķēdes ieguves optimizācija

Viena lieta, ko es pamanīju, iegūstot šo monētu, bija tas, ka es saņēmu daudz jaunu darba pieprasījumu bez akcijām pieņemtiem ziņojumiem. Tas, iespējams, ir saistīts ar faktu, ka bloki ir 10 sekunžu attālumā, tas nozīmē, ka mans dators turpināja pāriet uz darbu pie jaunā bloka un tajā laikā neko neiesniedza.

Parasti atkārtotas mērķēšanas laiks baseinos ir apmēram 30 sekundes, ja vien manuāli nemainās, kas ir piemērots citām 1+ minūšu monētām. Es ieteiktu iegūt maksimālu labumu no tīmekļa ķēdes, kuru jūs iegūstat ar statiskām grūtībām, ja jūsu baseins to atbalsta (apmācībā esošais neatbalsta) vai izvēlaties zemāko grūtības portu, kurā ieslēgt.

Tas ļaus jums sūtīt akcijas ātrāk, atkarībā no tā, cik liela jums ir jaukšanas jauda. Viena lieta, kas par to jāņem vērā, ir tā, ka jūs to nevēlaties pārāk ātri uz vietu, kur tā nosūta tik daudz pieprasījumu, ka savienojumā izmantojat pārāk daudz pieejamā joslas platuma, jo parasti kalnrūpniecības datori nerada lielu joslas platumu, salīdzinot ar failu lejupielādi utt..

Ikviena joslas platums un jaukšanas jauda ir atšķirīga, tāpēc es iesaku pavadīt nedaudz laika iestatījumiem, līdz iegūstat labu attiecību. Manā gadījumā es būtu mēģinājis iegūt proporciju apmēram vienam pieprasījumam ik pēc 3 sekundēm, jo ​​tas manā iestatījumā atdarinātu to, kas parasti notiek, kad es raktuvē 1 vai 2 minūšu kriptonaktu.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu aizņemt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim https://webcn.loudmining.com/#/ . Es izvēlējos šo baseinu, jo tiem ir zema maksa (0,5%) un daudz iezīmju ieguves programmatūrai. Tīmekļa ķēde lielākoties ir CPU iegūstama monēta, jo tai ir modificēts algoritms, un neviena no galvenajām ieguves programmatūrām vēl nav ieviesusi izmaiņas, lai pievienotu īpašo algoritmu. Šis baseins piedāvā ieguves programmatūru AMD un Nvidia, kurā ir ieviestas izmaiņas.

Viņiem ir arī dažādas ostas, no kurām izvēlēties

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

Lejupielādējiet oficiālo CPU kalnraču no https://github.com/webchain-network/webchain-miner/releases. Tas ir xmrig dakša, tāpēc tā uzvedas kā xmrig. To var lejupielādēt operētājsistēmām Windows, Linux un Android. Atvienojiet mapi un pēc tam palaidiet šo komandu no termināla vai komandu uzvednes

webchain-miner -o kalnrūpniecības_pools:osta -u seifs_publikasatslēga -p x -darbinieka ID Strādnieks –ziedot-līmenis = 1 – cpu-prioritāte = 0

Aizstājiet “mining_pool” ar vietni webcn.loudmining.com

Aizstājiet “ports” ar portu. Es izmantotu 2222, ja jūsu procesors ir četrkodolu vai lielāks, pretējā gadījumā izmantotu 1111

Aizstājiet “wallet_public_key” ar sava seifa adresi

Darbinieks nav obligāts. Izmantojiet to, ja jums ir vairāki ieguves datori. Piemēram, es varētu veikt datordatoru vienam datoram un pēc tam spēļu datoru citam datoram. Tādā veidā jūs varat tos izsekot baseinu vadības panelī.

Varat arī mainīt ziedojuma līmeni un mainīt centrālā procesora prioritāti, jo jums joprojām ir jāizmanto dators, kamēr tas tiek iegūts.

Pēc tam jums vajadzētu redzēt šo ekrānu

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU mēs izmantosim programmatūru no ieguves baseina. Šīs ir tikai modificētas xmrig-amd un xmrig-Nvidia.

Tos var lejupielādēt no https://webcn.loudmining.com/#/downloads

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

xmrig ietver unikālu vietni, kurā varat automātiski ģenerēt konfigurācijas failu https://config.xmrig.com/

Beigās jūs, iespējams, vēlēsities to konfigurēt un pārbaudīt, lai iegūtu labākos iestatījumus.

Jūs arī vēlaties mainīt baseinu un ievietot savu publisko adresi adreses vietā. Varat arī mainīt ziedojumu līmeni.

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU mēs izmantosim programmatūru no ieguves baseina. Šīs ir tikai modificētas xmrig-amd un xmrig-Nvidia.

Tos var lejupielādēt no https://webcn.loudmining.com/#/downloads

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

xmrig ietver unikālu vietni, kurā varat automātiski ģenerēt konfigurācijas failu https://config.xmrig.com/

Beigās jūs, iespējams, vēlēsities to konfigurēt un pārbaudīt, lai iegūtu labākos iestatījumus.

Jūs arī vēlaties mainīt baseinu un ievietot savu publisko adresi adreses vietā. Varat arī mainīt ziedojumu līmeni.

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Ja rodas problēmas, varat izmēģināt dažas lietas.

Jums var nebūt pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik es nopelnīšu WEB dienā?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz https://www.coincalculators.io/coin.aspx?crypto=webchain-mining-calculator un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet kopējo ātrumu visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Webchain kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es dodu priekšroku kilovatu skaitītājam, jo ​​uzskatu, ka tas ir visprecīzākais. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Webchain kalnrūpniecībā.

Izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā ievadiet 0,5 + 1 = 1,5

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Izmantojot piemērā savu AMD Vega sistēmu, es jums parādīšu, kā lasīt datus. Iepriekš redzamajā attēlā tiešām ir 3 lietas, kuras es meklēju.

# 1 Paskaties Grūtības 24 stundas un Grūtības 7 dienas. Mēs vēlamies, lai tie būtu aptuveni vienādi, kādi tie ir. Tas mums saka, ka aprēķini, kurus aplūkosim otrajā attēlā, būs precīzi nākamajām dienām, ja vien cena nav svārstīga.

# 2 Paskaties EX. tilpums 24 stundas un Tirgus ierobežojums. Parasti, jo lielāki tie ir, jo cena būs nepastāvīgāka. Mēs vēlamies, lai cena nebūtu svārstīga, tāpēc mūsu aprēķini būs precīzi nākamajām dienām. Šajā piemērā tirgus ierobežojums ir mazs, tāpēc cena katru dienu var nedaudz mainīties.

# 3 Paskaties Izveidojiet 1 BTC un Ienākt iekšā. Vienmēr ir interesanti uzzināt, cik ilgi jūsu kalnrūpniecības platforma prasīs 1 BTC izveidi. Pat pārtraukums parādīs aptuvenu aprēķinu par to, cik ilgs laiks varētu būt nepieciešams, lai atmaksātu jūsu kalnrūpniecības platformu, iegūstot šo konkrēto monētu. To ir lieliski izmantot, pirms uzbūvējat kalnrūpniecības platformu, lai uzzinātu, cik ilgs laiks paies, līdz redzēsiet peļņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visrentablākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt Webchain! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me