Kā iegūt mīnu vairogu (XSH): Pilnīgs ceļvedis iesācējiem

Kā raktuvju monētu XSH

Vairogs ir anonīma, ātra un kvantu droša monēta. Šai monētai ir daudz unikālu īpašību. Piemēram, tas ir vairāku algoritmu un ir pieejams to iegūšanai, izmantojot x17, scrypt, lyra2v2, myr-gr un blake 2s algoritmus. Vairogs arī nākotnē plāno pievienot POS, masternodes un viedos līgumus.

Kā raktuvju monētu XSH

Tagad, kad mēs zinām informāciju par Shield, sāksim iegūt dažus XSH!

Kalnrūpniecības algoritmi

Tā kā Shield izmanto piecus dažādus algoritmus, jums tie visi būs jāpārbauda ieguves datorā, lai redzētu, kurš algoritms ir visizdevīgākais. Šajā apmācībā es izmantošu “groestl vai myr-gr algoritmu gan Nvidia, gan AMD, taču jums jāpārbauda, ​​kurš algoritms jums ir vislabākais. Turklāt Nvidia un AMD darbojas labāk, izmantojot dažādus algoritmus, tāpēc jūs, iespējams, atradīsit, ka labākais Nvidia algoritms nav labākais AMD algoritms.

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu aizņemt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim http://xsh.umine.org/. Es izvēlējos šo baseinu, jo baseinam ir jāmaksā 2% maksa. Attiecībā uz to funkcijām ir liels mazs un vidējs baseins, un tie atbalsta visus piecus dažādos vairoga algoritmus.

Pārliecinieties, vai izmantojat pareizo portu, jo katram algoritmam tiem ir atšķirīgs ports.

X17 algoritmam izmantojiet 3737

Skripta algoritmam izmantojiet 3433

Lyra2v2 algoritmam izmantojiet 4533

Blake 2s algoritmam izmantojiet 5766

Myr-gr algoritmam izmantojiet 5433

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

Mēs nekoncentrēsimies uz procesoru ieguvi, jo tā nav rentabla, salīdzinot ar GPU ieguvi.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU kalnrūpniecībai ir daudz Nvidia programmu, bet viena, ko esmu atzinis par labāko, ir CCminer. Kalnračiem nav Dev maksas. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux, taču operētājsistēmai Windows ir pieejami tikai iepriekš sastādīti bināri faili.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

ccminer-x64.exe -a algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u public_key -p c =monētu_simbols

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “groestl”

Aizstājiet “mining_pool” ar xsh.umine.org

Aizstājiet “ports” ar 5433

Aizstājiet “public_key” ar savu publisko atslēgu

Aizstājiet “coin_symbol” ar XSH

Piemēram, mans iestatījums ir:

ccminer-x64.exe -a groestl -o slānis + tcp: //xsh.umine.org: 5433 -u SYLbDn7abvRUe7jdL2pNgHTyoBnxDVU3fA -p c = XSH

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda GPU, ko tas ir atklājis jūsu sistēmā.

Zilā bultiņa norāda kopējo GPU ātrumu.

Zaļā bultiņa norāda GPU pulksteņa ātrumu, jaukšanu uz vatu, kopējo enerģijas patēriņu, temperatūru un ventilatora ātrumu.

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU kalnrūpniecībai ir daudz AMD programmu, taču tā, kuru esmu atzinis par labāko, ir sgminer. Kalnračiem nav Dev maksas. Miner ir saderīgs ar Windows un Linux. Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/genesismining/sgminer-gm/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 1

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

sgminer.exe -k algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u public_key -p c =monētu_simbols

Ja izmantojat Linux, noņemiet visas setx komandas.

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “groestl”

Aizstājiet “mining_pool” ar xsh.umine.org

Aizstājiet “ports” ar 5433

Aizstājiet “public_key” ar savu publisko atslēgu.

Aizstājiet “coin_symbol” ar XSH

Piemēram, mans iestatījums ir:

sgminer.exe -k groestl -o stratum + tcp: //xsh.umine.org: 5433 -u SYLbDn7abvRUe7jdL2pNgHTyoBnxDVU3fA -p c = XSH

Ja izmantojat lielu GPU (1 GB vai vairāk atmiņas uz GPU, pārejiet uz nākamo rindkopu, pat ja šķiet, ka kalnrūpniecības programmatūra darbojas)

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda GPU ātrumu un kopējo ātrumu.

Zilā bultiņa norāda GPU temperatūru un ventilatora ātrumu.

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jums nav pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik es nopelnīšu XSH dienā?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?127-SHIELDGroestl-XSH-Groestl-calculator/ un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Viņiem ir kalkulators katram citam algoritmam, tāpēc noteikti izmantojiet kalkulatoru, kas atbilst jūsu izmantotajam algoritmam.

Izmantot https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?126-SHIELDX17-XSH-X17-calculator/ X17 algoritmam

Izmantot https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?125-SHIELDScrypt-XSH-Scrypt-calculator/ skripta algoritmam

Izmantot https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?128-SHIELDLyra2v2-XSH-Lyra2v2-calculator/ lyra2v2 algoritmam

Izmantot https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?127-SHIELDGroestl-XSH-Groestl-calculator/ myr-gr algoritmam

Izmantot https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?124-SHIELDBlake2s-XSH-Blake2s-calculator/ blake 2s algoritmam

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (gighashes sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat vairoga ieguvei.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es dodu priekšroku kilovatu skaitītājam, jo ​​uzskatu, ka tas ir visprecīzākais. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat vairoga ieguvei.

Elektrības izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā ievadiet 2 + 0 = 2

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Nolaižamajā izvēlnē noteikti izvēlieties apmaiņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visrentablākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt vairogu! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me