Kā iegūt mīnu staru (BEAM): Pilnīgs ceļvedis iesācējiem

Kā raktuvju monētu

Stara ir pirmā laista apgrozībā monēta, kurā iekļauta mimblewimble protokola versija. Viņiem ir daudz informācijas par šo protokolu, bet galvenie punkti ir:

  • Palielināts privātums
  • Mērogojamība un samazināts blokķēdes izmērs

Es iesaku visiem, kas vēlas iegūt šo monētu, izlasiet mūsu rakstu, jo tajā ir runāts par to, kā viņi to var paveikt, kā arī par to, kā tas atšķiras no Monero un ZCash.

Beam izmanto Equihash 150/5 protokolu, ir rakstīts C ++ un ir atvērts, lai kādā brīdī ļautu ASICS.

Kā raktuvju monētu

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Grinu, kas bija otrā kriptonauda, ​​kas nāca klajā ar mimblewimble protokola versiju. Beam sistēmas arhitektūrā ir daudz atšķirīgs, salīdzinot ar Grin. Galvenās atšķirības no lietotāju viedokļa ir tas, ka Grin ļauj veikt IP, failu un adrešu darījumus, savukārt stars izmanto pagaidu ID, kas palīdz makiem sazināties savā starpā, un ir iespēja izveidot pastāvīgus ID, jo regulāri tiek mainīti ID pēc katra savienojuma ar maku. , lai palielinātu privātumu.

Tagad, kad mēs zinām informāciju par Beam, ķeramies pie BEAM ieguves!

Daži vispārīgi kalnrūpniecības padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlēsities izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusa. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Maka iestatīšana

Šajā apmācībā mēs arī parādīsim maka iestatīšanas procesu. Iemesls šajā apmācībā ietvēra seifa iestatīšanu, jo mimblewimble protokola monētas ir veidotas daudz atšķirīgi, salīdzinot ar citām kriptovalūtām. Viena no lielākajām dizaina atšķirībām ir tā, ka, domājams, sistēmā nav nevienas adreses, un maki sazinās (tiem nav jābūt tiešsaistē), lai nosūtītu kriptogrāfiju. Tā kā šī ir ļoti atšķirīga sistēma, nekā visi kriptovalūtā ir pieraduši, Beam ir ID, ar kuru palīdzību jūs savienojat makus savā starpā. Tas liekas daudz kā kriptovalūtas pieredze, pie kuras esam pieraduši. Tā kā šīs adreses nav pastāvīgas, lai palielinātu privātumu, kalnrūpniecības vajadzībām mums būs jāizveido ID un jāiestata tā derīguma termiņš.

Tur ir maki operētājsistēmām Windows, Mac un Linux, kā arī maki ar iebūvētiem kalnračiem un viņu pašu ieguves programmatūra. Viņiem ir arī CLI un GUI versijas. Šajā apmācībā mēs vienkārši izmantosim Windows GUI tikai ar CPU kalnraču, jo ir ziņots, ka ārpus kalnračiem var sasniegt labāku sniegumu.

Instalēšana ir tāda pati kā jebkuras Windows programmas instalēšana. Pēc lejupielādes un instalēšanas noklikšķiniet uz Izveidot jaunu maku.

Jūs vēlaties pierakstīt sākotnējos vārdus, jo šī ir jūsu seifa privātā atslēga.

Attiecībā uz opcijām jūs, iespējams, vēlaties palaist savu mezglu privātuma apsvērumu dēļ, un mēs varam atstāt ieguvi 0 pavedieniem.

Maka lietošana

Pēc mezgla sinhronizācijas mēs sasniegsim informācijas paneli.

Apakšā mēs varam redzēt maksājumu darījumu sarakstu un pieejamo vai iztērējamo atlikumu labajā pusē, bet kreisajā pusē – visi notiekošie darījumi.

Iestatījumu lapa ļauj mums redzēt mūsu maka informāciju, mainīt to un sākt visus procesora pavedienus.

Cilne Adrese ir tā, uz kuru mēs koncentrēsimies uz ieguvi. Mēs varam redzēt, ka makam ir viena adrese vai ID, kas man jau ir izveidots. Pēc noklusējuma adrešu derīguma termiņš beigsies 24 stundas pēc to izveidošanas.

Mums būs jāizveido cita adrese, kuras derīguma termiņš kalnrūpniecības vajadzībām nekad nebeigsies. Lai to izdarītu, mums jādodas uz galveno maciņa cilni un noklikšķiniet uz Saņemt.

Tagad mums ir jāiestata maka derīguma termiņš, lai tas nekad nebeigtos, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Aizvērt.

Tagad mums vajadzētu apstiprināt, ka adrese atrodas mūsu makā, noklikšķinot uz cilnes Adreses. Šeit jūs varat redzēt tikko izveidoto maku, un tā derīguma termiņš nekad nav beidzies.

Netika apskatīta darījuma nosūtīšana, jo tas ir ļoti līdzīgs tam, kas tika izmantots (maksas noteikšana un sūtītāja adreses ievietošana sūtīšanas lodziņā). Ātri un ērti izlasiet lielāko daļu tikko apskatīto, kā arī darījuma nosūtīšanu vietņu maka instrukcijas. Jūs varat arī izlasīt par visām funkcijām, padziļināti iepazīstoties ar tām oficiālais maka ceļvedis PDF.

Kalnrūpniecības baseini

Šajā apmācībā mēs to izmantosim https://beam.leafpool.com/ Esmu izvēlējies šo baseinu, jo mēs tos agrāk esam izmantojuši kalnrūpniecības izstrādājumiem un zemu 0,5% maksu.

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

CPU Mining mēs varam lejupielādēt oficiālais Beam maks, un izmantojiet GUI kalnraču. Mēs nekoncentrēsimies uz procesoru ieguvi, jo tā nav rentabla, salīdzinot ar GPU ieguvi.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

Nvidia GPU kalnrūpniecībā mēs varam izmantot GMiner. Mineram ir 2% Dev maksa. Miner ir saderīgs ar Windows un Linux.

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kurā atrodas kalnrači, un ielīmējiet to pakešfailā

kalnraču –algo 150_5 – serveris mining_pool_server –osta mining_pool_port –SSL 1 – lietotājs YOUR_ADDRESS.WORKER_NAME

Aizstājiet “mining_pool_server” ar vajadzīgo serveri

Aizstājiet “ports” ar vajadzīgo portu

Aizstājiet “wallet_public_key” ar savu seifa adresi. Pārliecinieties, ka savā Beam makā izmantojat pastāvīgo adresi, un tā iestatīšana nekad nedarbosies. 

Darbinieks nav obligāts. Izmantojiet to, ja jums ir vairāki ieguves datori. Piemēram, es varētu izdarīt address.officecomputer vienam datoram un pēc tam address.gamingcomputer citam datoram.

Tādā veidā jūs varat tos izsekot baseinu informācijas panelī.

Piemēram, mans iestatījums ir:

kalnraču –algo 150_5 – servera stars-us.leafpool.com –port 3333 –ssl 1 – lietotājs 328a60fc7588850be8183c0e30f5b2319d06650c06203e0a9ddb739c36f004dc

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Zilā bultiņa norāda katra GPU temperatūru un ātrumu, kā arī kopējo ātrumu.

Zaļā bultiņa norāda enerģijas patēriņu katram GPU.

GPU kalnrūpniecība – AMD

AMD ir lol kalnraču. Tam ir 1,5% izstrādātāja maksa

lolMiner.exe –coin BEAM –pool kalnrūpniecības_pools –osta osta –lietotājs maku_publikasatslēga

Aizstājiet “mining_pool” ar vajadzīgo serveri

Aizstājiet “ports” ar vajadzīgo portu

Aizstājiet “wallet_public_key” ar savu seifa adresi. Pārliecinieties, ka savā Beam makā izmantojat pastāvīgo adresi, un tā iestatīšana nekad nedarbosies. 

Darbinieks nav obligāts. Izmantojiet to, ja jums ir vairāki ieguves datori. Piemēram, es varētu izdarīt address.officecomputer vienam datoram un pēc tam address.gamingcomputer citam datoram.

Tādā veidā jūs varat tos izsekot baseinu informācijas panelī.

Piemēram, mans iestatījums ir:

lolMiner.exe –coin BEAM – pool beam-us.leafpool.com –port 3333 – lietotājs d6c70b19ae3da1c0081798b52723e03beb06368c0944d3d1e3c592e248e7f4baa

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Piezīme. Šis attēls tika ņemts no mana raksta “How to Mine Aion (AION): Complete Beginner’s Guide”

Ja rodas problēmas, varat izmēģināt dažas lietas.

Jums var nebūt pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešams 16 GB virtuālās atmiņas (lai Vega GPU būtu nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un ierakstiet lielumu (MB) abiem tekstlodziņiem. Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik es nopelnīšu BEAM dienā?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz https://crypt0.zone/calculator/details/BEAM un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (megahashes sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Beam kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es gribētu izmantot kilovatmetru, jo man tas šķiet visprecīzākais. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Beam kalnrūpniecībā.

Elektrības izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Nvidia tas būtu 0,5 + 2 = 2,5%, bet AMD – 0,5 + 1,5 = 2

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visizdevīgākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema monētas ar zemu tirgus cenu kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām. Jauna monēta, kurai apkārt ir arī liels satraukums, lēmumā jāņem vērā arī hype koeficients un inflācijas koeficients, kā arī attiecībā uz ieguvi un tūlītēju pārdošanu vai ieguvi un dažu turēšanu.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt BEAM! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.