Kā iegūt BitTube (TUBE): Pilnīga iesācēju rokasgrāmata

Kā iegūt BitTube - pilnīgs ceļvedis

BitTube ir privātuma monēta, kuras pamatā ir Monero. Tāpēc BitTube ir Monero privātuma aspekti, ko sauc par RingCT.

BitTube mērķis ir izveidot decentralizētu video pakalpojumu, kur nekad nav nevienas reklāmas. Viņi vēlas platformu, kas izdevējam vienmēr tiek monetizēta un lietotājam vienmēr bez reklāmām, neatkarīgi no tā, vai tā ir video vai tiešraide. Viņi arī izmanto IPFS, kas ļauj videoklipus mitināt nevis centralizētā datu centrā, bet visā pasaulē daudzās dažādās sistēmās. Ieguves algoritms ir Cryptonight Saber, kas ir Cryptonight heavy modifikācija. Viņi arī patur 30% no visiem izraktajiem blokiem gaisa laika dienestam.

Kā iegūt BitTube - pilnīgs ceļvedis

Tagad, kad mēs zinām informāciju par Bittube, ķeramies pie TUBE ieguves!

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu ilgt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā. Attiecībā uz Bittube es izmantoju oficiālo baseinu plkst https://mining.bit.tube/ viņi iekasē maksu par 1%.

Viņiem ir arī dažādas ostas, ar kurām izveidot savienojumu:

Izmantojiet 11111, ja kalnrūpniecība tiek veikta, izmantojot CPU

Izmantojiet 13333, ja kalnrūpniecībā izmantojat GPU (vienu vai divus GPU, piemēram, spēļu datoru)

Izmantojiet 15555, ja kalnrūpniecībā izmantojat dažus GPU

Izmantojiet 17777, ja kalnrūpniecība tiek veikta, izmantojot GPU kalnrūpniecības saimniecību (vairāki GPU, piemēram, 3 vai vairāk vienā datorā)

Izmantojiet 19999, ja kalnrūpniecība tiek veikta, izmantojot nicehash (iznomātu ieguves hashrate)

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj konfigurēt ieguves programmatūru!

Kalnrūpniecības programmatūras konfigurēšana

CPU, GPU – Nvidia un GPU – AMD apmācībām mēs izmantosim xmr-stak. Tas ir atvērtā koda, vispielāgojamākais, un ļauj jums raktuves, izmantojot Nvidia un AMD GPU kombināciju, kā arī jūsu procesoru, vienā logā. Tas ir pieejams arī Windows un Linux.

Jūs varat lejupielādēt xmr-stak vietnē https://github.com/fireice-uk/xmr-stak/releases Jaunākā versija ir 2.5, taču tai ir dažādi konfigurācijas faili, tāpēc mēs izmantosim 2.4.7. Ja jums jāizmanto Linux, jums būs jālejupielādē pirmkods un jāveido programmatūra. Šajā apmācībā galvenā uzmanība netiks pievērsta tam, kā izveidot xmr-stak no avota.

Pirmo reizi palaižot xmr-stak, jums tas būs nedaudz jākonfigurē. Mēs aplūkosim sākotnējo konfigurāciju šeit, un pēc tam jūs varat lasīt par to, kā konfigurēt kalnraču sadaļā, kas attiecas uz jums (CPU, GPU – Nvidia un GPU – AMD)

Pirmo reizi palaižot xmr-stak, jums tiks parādīti divi cmd logi

Varat aizvērt to, kas saka, ka tas ir jāpalaiž, lai iegūtu administratora privilēģijas.

Pēc tam jums tiks parādīta virkne darbību, kas palīdzēs jums pirmo reizi inicializēt programmatūru. Kad tas būs paveikts, tas vairs nebūs jādara.

Inicializācijas soļos tiks uzdoti šādi jautājumi:

Ierakstiet portu, kurā vēlaties izmantot attālo uzraudzību. Parasti lielākajā daļā mājas datortīklu ir pieejami 8000 vai 3000. Vēlāk, lai uzraudzītu kalnrūpniecības datorus, varat ievadīt sava ieguves datora izvēlēto IP adresi un portu tīmekļa pārlūkprogrammā jebkurā citā ierīcē, kas savienota ar jūsu tīklu, lai skatītu kopējo ātrumu un citus detalizētus pārskatus..

Valūta: – vēlaties ierakstīt “bittube” vai “cryptonight_bittube2”

Baseina adrese – tā ir tā baseina adrese un osta, kurā vēlaties raktuves. Piemēram, es ierakstīju “mining.bit.tube:7777”

Lietotājvārds – šī ir jūsu seifa publiskā atslēga.

Parole – ierakstiet “x”

SSL atbalsts – tips “n”

Vai vēlaties izmantot Nicehash – ierakstiet “n”

Vai vēlaties izmantot vairākus baseinus – ierakstiet “n”

Šajā brīdī programmatūrai jāsāk kalnrūpniecība. Pagaidiet, līdz uzraksts ir “pieteicies mining_pool: ports”, un pēc tam aizveriet ieguves programmatūru. Ja skatāties mapē, kurā tiek glabāts kalnrači, tam vajadzēja izveidot teksta failus jūsu procesoram un grafiskajai kartei (Nvidia vai AMD). Viņu nosaukumi būtu cpu.txt, nvidia.txt, amd.txt. Tas arī izveidos config.txt un pool.txt. Nākamajās sadaļās mēs parādīsim, kā rediģēt txt failus katram ieguves komponentam, kā arī to, kā atspējot noteiktu GPU zīmolu vai CPU no ieguves.

Baseina konfigurācija

Šajā brīdī jūsu pools.txt ir jākonfigurē, bet es jums parādīšu, kā to konfigurēt arī manuāli. Atveriet pool.txt un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Ja jūs kādreiz vēlaties mainīt serveri, jūs rediģējat base_address. Lai nomainītu seifus, rediģējiet seifa_adresi. Atstājiet rig_id tukšu. Mainiet baseina paroli atkarībā no baseinu konfigurācijas.

Pašā apakšā jums ir valūta. Jums jāpasaka XMR-Stak, kāda valūta ir jūsu ieguve. Tie atbalsta lielāko daļu Cryptonight monētu, tāpēc jūs varat vienkārši ierakstīt monētas nosaukumu no txt faila saraksta. Ja monēta, kuru vēlaties iegūt, nav sarakstā, jums jāzina, kādu algoritmu tā izmanto, un valūtai jāizmanto algoritma nosaukums. Ja viņi ir monētas kalkulators, tad algoritms parasti tiek uzskaitīts, citādi, iespējams, informāciju atradīsit monētu vietnē.

Centrālā procesora ieguve

Ciktāl tas attiecas uz CPU ieguvi, Cryptonight algoritms ir visrentablākais algoritms, kurā izmantot CPU. Kalnrūpniecībā ar CPU mums ir iespēja izmantot xmr-stak vai xmrig. xmr-stak ir tikai iepriekš kompilēti bināri faili operētājsistēmai Windows, savukārt xmrig – Windows un Linux. Viņiem abiem ir avota kods, tāpēc, ja nepieciešams, varat tos pats apkopot darbam ar Linux.

Jūs varat lejupielādēt xmr-stak vietnē https://github.com/fireice-uk/xmr-stak/releases

Jūs varat lejupielādēt xmrig CPU vietnē https://github.com/xmrig/xmrig/releases

Šajā apmācībā mēs izmantosim xmr-stak.

Pēc tam, kad esam izgājuši sākotnējo iestatīšanu, mums vajadzētu būt gataviem raktuvēm. Viena lieta, kas jādara, ir mēģināt pielāgot cpu.txt iestatījumus, kurus mums izveidoja xmr-stak, lai iegūtu pēc iespējas lielāku jaukšanas ātrumu.

Es atklāju, ka vismaz procesoram programma parasti automātiski ģenerē labākos iespējamos konfigurācijas iestatījumus. Cpu.txt komentāri lieliski palīdz izskaidrot katru iestatījumu un to, kā jūs varētu mēģināt iegūt lielāku veiktspēju no savas mašīnas.

Kad esat konfigurējis cpu.txt, mums tagad ir jāizveido startēšanas pakešfails, lai palaistu programmu.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

xmr-stak.exe izvēles_piespiesti

Nomainiet “optional_flags” ar neko, ja vēlaties, lai mašīna tiktu izmantota, izmantojot CPU un jebkuru citu GPU mašīnā, vai sekojošo:

–NoCPU Tas atspējos CPU no kalnrūpniecības.

–NoNVIDIA Tas atspējos visus jūsu sistēmas Nvidia GPU no kalnrūpniecības.

–NoAMD Tas atspējos visus jūsu sistēmas AMD GPU kalnrūpniecības iespējas.

Piemēram, mans iestatījums ir:

xmr-stak.exe – navNVIDIA

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Lai jebkurā laikā apskatītu kopējo ātrumu, nospiediet tastatūras taustiņu “h”, kad kalnrūpniecības programmatūra ir fokusēta.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

Kas attiecas uz GPU ieguvi, izmantojot Nvidia GPU, mums ir iespēja izmantot xmr-stak vai xmrig. xmr-stak ir tikai iepriekš kompilēti bināri faili operētājsistēmai Windows, savukārt xmrig – Windows un Linux. Viņiem abiem ir avota kods, tāpēc, ja nepieciešams, varat tos pats apkopot darbam ar Linux.

Jūs varat lejupielādēt xmr-stak vietnē https://github.com/fireice-uk/xmr-stak/releases

Jūs varat lejupielādēt xmrig Nvidia vietnē https://github.com/xmrig/xmrig-nvidia/releases

Šajā apmācībā mēs izmantosim xmr-stak.

Pēc tam, kad esam izgājuši sākotnējo iestatīšanu, mums vajadzētu būt gataviem raktuvēm. Viena lieta, kas jādara, ir izmēģināt nvidia.txt iestatījumus, kurus mums izveidoja xmr-stak, lai iegūtu pēc iespējas lielāku jaukšanas ātrumu.

Es atklāju, ka GPU var pielāgot iestatījumus, lai iegūtu nedaudz lielāku veiktspēju, taču parasti programma parasti automātiski ģenerē labākos iespējamos konfigurācijas iestatījumus. Nvidia.txt komentāri lieliski palīdz izskaidrot katru iestatījumu un to, kā jūs varētu mēģināt iegūt lielāku veiktspēju no savas mašīnas.

Ņemiet vērā, ka šī ir kriptonight smagā monēta, tāpēc vispārējais noteikums ir izmantot aptuveni pusi līdz 0,75 no parastajiem iestatījumiem parastajam Crytonight (monero utt.). Iepriekš redzamais attēls ir paredzēts regulāras kriptonight iestatījumiem, tāpēc tie būs jāsamazina līdz raktuvei bittube.

Pēc tam, kad esat konfigurējis nvidia.txt, mums tagad ir jāizveido startēšanas pakešfails, lai palaistu programmu.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

xmr-stak.exe izvēles_piespiesti

Nomainiet “optional_flags” ar neko, ja vēlaties, lai mašīna tiktu izmantota, izmantojot CPU un jebkuru citu GPU mašīnā, vai sekojošo:

–NoCPU Tas atspējos CPU no kalnrūpniecības.

–NoNVIDIA Tas atspējos visus jūsu sistēmas Nvidia GPU no kalnrūpniecības.

–NoAMD Tas atspējos visus jūsu sistēmas AMD GPU kalnrūpniecības iespējas.

Piemēram, mans iestatījums ir:

xmr-stak.exe – navCPU

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Ņemiet vērā, ka šis attēls tika uzņemts no vietnes How to Mine Loki (LOKI): Complete Beginner’s Guide

Lai jebkurā laikā apskatītu kopējo ātrumu, nospiediet tastatūras taustiņu “h”, kad kalnrūpniecības programmatūra ir fokusēta.

GPU kalnrūpniecība – AMD

Kas attiecas uz GPU ieguvi, izmantojot AMD GPU, mums ir iespēja izmantot xmr-stak, xmrig, Cast XMR vai Claymore’s Cryptonote AMD miner.

Jūs varat lejupielādēt xmr-stak vietnē https://github.com/fireice-uk/xmr-stak/releases

Jūs varat lejupielādēt xmrig Nvidia vietnē https://github.com/xmrig/xmrig-nvidia/releases

Cast XMR var lejupielādēt vietnē https://bitcointalk.org/index.php?topic=2256917.0;visi

Claymore’s Cryptonote AMD miner var lejupielādēt vietnē https://bitcointalk.org/index.php?topic=638915.0

Šajā apmācībā mēs izmantosim xmr-stak.

Pēc tam, kad esam izgājuši sākotnējo iestatīšanu, mums vajadzētu būt gataviem raktuvēm. Viena lieta, kas jādara, ir mēģināt pielāgot amd.txt iestatījumus, kurus mums izveidoja xmr-stak, lai iegūtu pēc iespējas lielāku jaukšanas ātrumu.

Es atklāju, ka GPU var pielāgot iestatījumus, lai iegūtu nedaudz lielāku veiktspēju, taču parasti programma parasti automātiski ģenerē labākos iespējamos konfigurācijas iestatījumus. Manai Vega sistēmai man bija jāpievieno dubultās vītnes uz GPU. Amd.txt komentāri lieliski palīdz izskaidrot katru iestatījumu un to, kā jūs varētu mēģināt iegūt lielāku veiktspēju no savas mašīnas.

Ņemiet vērā, ka šī ir kriptonight smagā monēta, tāpēc vispārējais noteikums ir izmantot aptuveni pusi līdz 0,75 no parastajiem iestatījumiem parastajam Crytonight (monero utt.). Iepriekš redzamais attēls ir paredzēts regulāras kriptonight iestatījumiem, tāpēc tie būs jāsamazina līdz raktuvei bittube

Kad esat konfigurējis amd.txt, mums tagad ir jāizveido startēšanas pakešfails, lai palaistu programmu.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

xmr-stak.exe izvēles_piespiesti

Nomainiet “optional_flags” ar neko, ja vēlaties, lai mašīna tiktu izmantota, izmantojot CPU un jebkuru citu GPU mašīnā, vai arī

–NoCPU Tas atspējos CPU no kalnrūpniecības.

–NoNVIDIA Tas atspējos visus jūsu sistēmas Nvidia GPU no kalnrūpniecības.

–NoAMD Tas atspējos visus jūsu sistēmas AMD GPU kalnrūpniecības iespējas.

Piemēram, mans iestatījums ir:

xmr-stak.exe – navCPU

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Ņemiet vērā, ka šis attēls tika uzņemts no vietnes How to Mine Loki (LOKI): Complete Beginner’s Guide

Lai jebkurā laikā apskatītu kopējo ātrumu, nospiediet tastatūras taustiņu “h”, kad kalnrūpniecības programmatūra ir fokusēta.

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jums nav pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik es nopelnīšu TUBE dienā?

Lai to saprastu, jūs ietu https://whattomine.com/coins/256-tube-cryptonightsaber Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (jaukumos sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Es izmantotu 15 minūšu kopējo ātrumu, jo tas būtu labāks vidējais kopējais ātrums. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat Bittube kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es dodu priekšroku kilovatu skaitītājam, jo ​​uzskatu, ka tas ir visprecīzākais. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat Bittube kalnrūpniecībā.

Izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā ievadiet 1 + 2 = 3

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Izmantojot piemērā savu AMD Vega sistēmu, es jums parādīšu, kā lasīt datus. Iepriekš redzamajā attēlā tiešām ir 3 lietas, kuras es meklēju.

# 1 Paskaties Grūtības 24 stundas un Grūtības 7 dienas. Mēs vēlamies, lai tie būtu aptuveni vienādi, kādi tie ir. Tas mums saka, ka aprēķini, kurus aplūkosim otrajā attēlā, būs precīzi nākamajām dienām, ja vien cena nav svārstīga.

# 2 Paskaties EX. tilpums 24 stundas un Tirgus ierobežojums. Parasti, jo lielāki tie ir, jo cena būs nepastāvīgāka. Mēs vēlamies, lai cena nebūtu svārstīga, tāpēc mūsu aprēķini būs precīzi nākamajām dienām. Šajā piemērā tirgus ierobežojums ir vidējs, tāpēc tas ir labi.

# 3 Paskaties Izveidojiet 1 BTC un Ienākt iekšā. Vienmēr ir interesanti uzzināt, cik ilgi jūsu kalnrūpniecības platforma prasīs 1 BTC izveidi. Pat pārtraukums parādīs aptuvenu aprēķinu par to, cik ilgs laiks varētu būt nepieciešams, lai atmaksātu savu kalnrūpniecības platformu, iegūstot šo monētu. To ir lieliski izmantot, pirms uzbūvējat kalnrūpniecības platformu, lai uzzinātu, cik ilgs laiks paies, līdz redzēsiet peļņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visrentablākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt Bittube! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me