Kā iegūt Bitsend monētu (BSD): Pilnīgs ceļvedis iesācējiem

Kā raktuves Bitsend BSD

Bitsend mērķis ir būt digitāls skaidras naudas risinājums, kuru varat izmantot jebkur. Tie ietver masternodes. Viņi izmanto arī Bitcoin segwit. Bitsend sirds ir Bitcoin kodols 0,14. Viņi atrodas daudzās biržās, un viņiem ir pilns maciņu komplekts visām platformām.

Kā raktuves Bitsend BSD

Tagad, kad mēs zinām informāciju par Bitsend, ķeramies pie dažu BSD ieguves!

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu ilgt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim https://acpool.me/coin/bitsend . Es izvēlējos šo baseinu, jo tiem ir zemas maksas (0,1%) un daudz funkciju. Kas attiecas uz to funkcijām, tur ir maza izmēra baseins, no kura izvēlēties daudz citu monētu. Viņiem ir arī lejupielādējami paketes skripti, kuru pamatā ir arī ieguve

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

Mēs nekoncentrēsimies uz procesoru ieguvi, jo tā nav rentabla, salīdzinot ar GPU ieguvi.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU kalnrūpniecībai ir daudzas programmas Nvidia, taču man šķiet labākā ir CCminer-xevan. Kalnračiem nav Dev maksas. Šī ieguves programmatūra ir saderīga tikai ar Windows

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/krnlx/ccminer-xevan/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

ccminer-x64.exe -a algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u seifs_publikasatslēga

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “xevan”

Aizstājiet “mining_pool” ar stratum.acpool.me

Aizstājiet “ports” ar 3702

Aizstājiet “wallet_public_key” ar sava seifa adresi.

Piemēram, mans iestatījums ir:

ccminer.exe -a xevan -o stratum + tcp: //stratum.acpool.me: 3702 -u i5AKdaz6cPAJza4v7fz7n6q6VVUHBMRntJ

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda uz atklāto GPU un kopējo ātrumu.

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU kalnrūpniecībai ir daudz AMD programmu, bet manuprāt labākā ir sgminer-kl. Kalnrūpniecības programmatūra ir saderīga ar operētājsistēmu Windows un Linux. Ieguves programmatūrai ir 1% Dev maksa. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux, taču operētājsistēmai Windows ir pieejami tikai iepriekš sastādīti bināri faili.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/KL0nLutiy/sgminer-kl/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

sgminer -k algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u seifs_publikasatslēga -p x

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “xevan”

Aizstājiet “mining_pool” ar stratum.acpool.me

Aizstājiet “ports” ar 3702

Aizstājiet “wallet_public_key” ar sava seifa adresi.

Piemēram, mans iestatījums ir:

sgminer -k xevan -o slānis + TCP: //stratum.acpool.me: 3702 -u i5AKdaz6cPAJza4v7fz7n6q6VVUHBMRntJ -p x

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanais lodziņš norāda visu GPU kopējo ātrumu.

Zilā lodziņā ir norādīta katra GPU temperatūra, ventilatora ātrums un kopējais ātrums.

Ja rodas problēmas, iespējams, nepietiek virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik dienā nopelnīšu BSD?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz http://whattomine.com un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators. Monētu kalkulators Bitsend atrodas https://whattomine.com/coins/201-bsd-xevan

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (megahashes sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat Bitsend kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es dodu priekšroku kilovatu skaitītājam, jo ​​uzskatu, ka tas ir visprecīzākais. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat Bitsend kalnrūpniecībā.

Izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā nvidia ievadiet 0,1 + 0 = 0,1 un AMD – 0,1 + 1 = 1,1

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Izmantojot piemērā savu AMD Vega sistēmu, es jums parādīšu, kā lasīt datus. Iepriekš redzamajā attēlā tiešām ir 3 lietas, kuras es meklēju.

# 1 Paskaties Grūtības 24 stundas un Grūtības 7 dienas. Mēs vēlamies, lai tie būtu aptuveni vienādi, kādi tie ir. Tas mums saka, ka aprēķini, kurus aplūkosim otrajā attēlā, būs precīzi nākamajām dienām, ja vien cena nav svārstīga.

# 2 Paskaties EX. tilpums 24 stundas un Tirgus ierobežojums. Parasti, jo lielāki tie ir, jo cena būs nepastāvīgāka. Mēs vēlamies, lai cena nebūtu svārstīga, tāpēc mūsu aprēķini būs precīzi nākamajām dienām. Šajā piemērā tirgus ierobežojums ir mazs, tāpēc cena katru dienu var nedaudz mainīties.

# 3 Paskaties Izveidojiet 1 BTC un Ienākt iekšā. Vienmēr ir interesanti uzzināt, cik ilgi jūsu kalnrūpniecības platforma prasīs 1 BTC izveidi. Pat pārtraukums parādīs aptuvenu aprēķinu par to, cik ilgs laiks varētu būt nepieciešams, lai atmaksātu jūsu kalnrūpniecības platformu, iegūstot šo konkrēto monētu. To ir lieliski izmantot, pirms uzbūvējat kalnrūpniecības platformu, lai uzzinātu, cik ilgs laiks paies, līdz redzēsiet peļņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visrentablākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt Bitsend! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me