Kā iegūt Bitcore (BTX): Pilnīga rokasgrāmata iesācējiem

Kā iegūt Bitcore

Bitcore ir jauna monēta, kuras pamatā ir bitcoin un kas tika izlaista 2017. gada 24. aprīlī. BTC īpašniekiem tika piešķirts bezmaksas BTX. Tas nozīmēja, ka par katru Bitcoin, kuru jūs turējāt 2017. gada 24. aprīlī, jūs saņēmāt 0,5 BTX. BTX tika izveidots debatēs par bitcoin bloku lielumu. BTX nolēma izmantot 10 MB blokus ar segwit atbalstu un mainīt bloku laiku no 10 minūtēm līdz 2,5 minūtēm. Viņi arī mainīja kalnrūpniecības algoritmu no ASIC Sha256 algoritma uz GPU draudzīgāku Timetravel10 algoritmu.

Kā iegūt Bitcore

Tagad, kad mēs zinām informāciju par Bitcore, ķeramies pie BTX ieguves!

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu aizņemt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim https://www.bitcorepool.cc/. Es izvēlējos šo baseinu, jo baseinam ir jāmaksā 1,25% maksa. Kas attiecas uz viņu funkcijām, tur ir vidēja izmēra baseins.

Viņi liek jums izvēlēties ostu (1111 vai 8001), kurā kādreiz ir vismazāk kalnraču. Mēs izmantosim portu 1111, jo šīs apmācības rakstīšanas laikā tam ir vismazāk lietotāju.

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

Centrālā procesora ieguve

Mēs nekoncentrēsimies uz procesoru ieguvi, jo tā nav rentabla, salīdzinot ar GPU ieguvi.

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU kalnrūpniecībai ir daudz Nvidia programmu, bet viena, ko esmu atzinis par labāko, ir CCminer. Kalnračiem nav Dev maksas. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux, taču operētājsistēmai Windows ir pieejami tikai iepriekš sastādīti bināri faili.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

ccminer-x64.exe -a algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u public_key -p x

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “bitcore”

Aizstājiet “mining_pool” ar bitcorepool.cc

Aizstājiet “ports” ar 1111 vai 8001

Aizstājiet “public_key” ar savu publisko atslēgu

Piemēram, mans iestatījums ir:

ccminer-x64.exe – bitcore -o stratum + tcp: //bitcorepool.cc: 1111 -u 14vZVFPuNHyscxRwtjQUF7t9sgoUvvUJQF -p x

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda kopējo GPU un tā konstatēto GPU ātrumu.

Zilā bultiņa norāda GPU pulksteņa ātrumu, jaukšanu uz vatu, kopējo enerģijas patēriņu, temperatūru un ventilatora ātrumu.

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU kalnrūpniecībai ir daudz AMD programmu, taču tā, kuru esmu atzinis par labāko, ir sgminer. Kalnračiem nav Dev maksas. Miner ir saderīgs ar Windows un Linux. Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/genesismining/sgminer-gm/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vienkārši izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) mapē, kur atrodas kalnračeris, un ielīmējiet to pakešfailā

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 1

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

sgminer.exe -k algoritms -o slānis + TCP: //mining_pool: osta -u public_key -p x

Ja izmantojat Linux, noņemiet visas setx komandas.

Aizstājiet “algoritms” ar algoritmu, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mums jāizmanto “timetravel10”

Aizstājiet “mining_pool” ar bitcorepool.cc

Aizstājiet “ports” ar 1111 vai 8001

Aizstājiet “public_key” ar savu publisko atslēgu

Piemēram, mans iestatījums ir:

sgminer.exe -k timetravel10 -o stratum + tcp: //bitcorepool.cc: 1111 -u 14vZVFPuNHyscxRwtjQUF7t9sgoUvvUJQF -p x

Ja izmantojat lielu GPU (1 GB vai vairāk atmiņas uz GPU, pārejiet uz nākamo rindkopu, pat ja šķiet, ka kalnrūpniecības programmatūra darbojas)

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā rūtiņa norāda GPU kopējo ātrumu.

Zilā lodziņa norāda GPU temperatūru, ventilatora ātrumu un individuālo ātrumu.

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jums nav pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik daudz BTX es nopelnīšu dienā?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz 10. https://whattomine.com/coins/202-btx-timetravel10 un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet savu kopējo ātrumu (megahashes sekundē) visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Bitcore kalnrūpniecībā.

Jauda: Ievadiet kopējo enerģijas daudzumu (vatos), ko jūsu kalnrūpniecības platforma izmanto. Daži kalnrūpniecības programmatūra to izmērīs jūsu vietā. Varat arī izmērīt kopējo datora enerģijas patēriņu, izmantojot īpašu programmatūru vai kilovatmetru. Es dodu priekšroku kilovatu skaitītājam, jo ​​uzskatu, ka tas ir visprecīzākais. Noteikti pievienojiet visus datorus, kurus izmantojat Bitcore monētu ieguvē.

Izmaksas: Ievadiet maksu par kilovatstundu, ko maksājat savam elektrības uzņēmumam. Šo informāciju varēju atrast savā ikmēneša rēķinā, kā arī viņu vietnē.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā ievadiet 1,25 + 0 = 1,25

Aparatūras izmaksas: Ievadiet visas savas aparatūras kopējās izmaksas.

Izmantojot piemērā savu AMD Vega sistēmu, es jums parādīšu, kā lasīt datus. Iepriekš redzamajā attēlā tiešām ir 3 lietas, kuras es meklēju.

  • Paskaties uz Grūtības 24 stundas un Grūtības 7 dienas. Mēs vēlamies, lai tie būtu aptuveni vienādi, kādi tie ir. Tas mums saka, ka aprēķini, kurus aplūkosim otrajā attēlā, būs precīzi nākamajām dienām, ja vien cena nav svārstīga.
  • Paskaties uz EX. tilpums 24 stundas un Tirgus ierobežojums. Parasti, jo lielāki tie ir, jo cena būs nepastāvīgāka. Mēs vēlamies, lai cena nebūtu svārstīga, tāpēc mūsu aprēķini būs precīzi nākamajām dienām. Šajā piemērā tirgus ierobežojums ir mazs, tāpēc cena katru dienu var nedaudz mainīties.
  • Paskaties uz Izveidojiet 1 BTC un Ienākt iekšā. Vienmēr ir interesanti uzzināt, cik ilgi jūsu kalnrūpniecības platforma prasīs 1 BTC izveidi. Pat pārtraukums parādīs aptuvenu aprēķinu par to, cik ilgs laiks varētu būt nepieciešams, lai atmaksātu savu kalnrūpniecības platformu, iegūstot šo monētu. To ir lieliski izmantot, pirms uzbūvējat kalnrūpniecības platformu, lai uzzinātu, cik ilgs laiks paies, līdz redzēsiet peļņu.

Šajā attēlā mēs varam ātri redzēt, cik monētu un USD vērtību mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Jūs vēlaties apskatīt kolonnu Peļņa, jo šī ir vērtība pēc tam, kad esat samaksājis par elektroenerģijas patēriņu. Es parasti koncentrējos tikai uz dienas izmaksu USD. Koncentrējoties tikai uz šo skaitli, jūs varat palaist kalkulatoru dažām dažādām monētām un ātri uzzināt, kura monēta ir visrentablākā kalnrūpniecības platformas uzstādīšanai. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt Bitcore! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me