Kā iegūt 0xBitcoin: Pilnīga iesācēju rokasgrāmata

Kā iegūt 0XBitcoin

0xBitcoin ir unikāls ERC20 marķieris. ERC20 žetoni ir marķieri, kas darbojas virs Ethereum tīkla un tiek glabāti ar Ethereum ERC20 saderīgā makā. 0xBitcoin ir marķieris, kuram ir tāds pats piegādes un ieguves algoritms kā Bitcoin. Tas ir arī viens no vienīgajiem ERC20 marķieriem, kas izmanto darba pierādījumu. Apkopojot to, 0xBitcoin ir Bitcoin līdzīgs marķieris, kas darbojas ar Ethereum viedajiem līgumiem, jo ​​tas darbojas Ethereum tīklā.

Kā iegūt 0XBitcoin

Tagad, kad mēs zinām informāciju par 0xBitcoin, ķeramies pie 0xBTC ieguves.

Daži vispārīgi ieguves padomi

Tāpēc, pirms mēs sākam šo apmācību, man ir divi padomi, kā maksimāli izmantot jūsu kalnrūpniecības pieredzi. Vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākie GPU draiveri. Otrkārt, lielākā daļa ieguves programmatūras tiks atzīmēta kā vīruss no vīrusu skeneriem. Šī iemesla dēļ, ja jūsu kalnrūpniecība jūsu parastajā ikdienas lietošanā vai spēļu datorā, kurā ir instalēts antivīruss, jūs vēlaties izslēgt kalnrūpniecības programmatūru no antivīrusu. Man patīk darīt, vai es izveidoju vienu mapi un pēc tam visu savu ieguves programmatūru ievietoju apakšmapēs. Pēc tam es izslēdzu augstākā līmeņa mapi no antivīrusa, un tā izslēdz visu ieguves programmatūru.

Kalnrūpniecības baseini

Pirmais, kas mums vajadzīgs, ir kalnrūpniecības baseins. Jūs varat solo raktuves, bet izmaksas varētu aizņemt mēnešus atkarībā no tā, cik jaudīga ir jūsu kalnrūpniecības platforma, un ieguves baseini parasti iekasē ļoti nelielu maksu (1% vai mazāk). Izmantojot baseinu, jūs varēsit saņemt konsekventas izmaksas vairākas reizes dienā.

Šajā apmācībā mēs to izmantosim http://mike.rs:3000/. Baseins maksā 5%

Tagad, kad mums ir baseins, ļauj sākt kalnrūpniecību!

GPU kalnrūpniecība – Nvidia

GPU kalnrūpniecībai ir daudz Nvidia programmu, bet man šķiet vislabākā ir COSMIC V3. Mineram ir 2%, 1,5% vai 1% Dev maksa, atkarībā no tā, kuru būvējumu lejupielādējat. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Nvidia.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://bitbucket.org/LieutenantTofu/cosmic-v3/downloads/

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vispirms veiciet dubultklikšķi uz exe faila. Tad jums jāievada virkne komandu, lai kalnrūpnieks varētu sākt raktuves.

Šeit ir visu pieejamo komandu saraksts

Vispirms mums jāieiet

“Konta atlase jūsu_eth_adrese ”    Tam tiks izmantota esoša etniskā adrese.

Or

“Konts jauns” Ja vēlaties izveidot jaunu etnisko adresi.

Ja izmantojāt “konts jauns”, noteikti ievadiet “kontu saraksts”, lai skatītu publisko un privāto atslēgu.

Tagad ierakstiet “pool select http://mike.rs:8586”

Pēc tam ierakstiet “pool mine cuda”

Sarkanā bultiņa norāda kopējo ātrumu.

Zilā bultiņa norāda uz atklātajiem GPU.

GPU kalnrūpniecība – AMD

GPU kalnrūpniecībai ir daudz AMD programmu, bet manuprāt labākā ir MVis-tokenminer. Kalnrūpniecības programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux operētājsistēmu, kā arī AMD un Nvidia. Ieguves programmatūrai ir 1% Dev maksa. Šī ieguves programmatūra ir saderīga ar Windows un Linux, taču operētājsistēmai Windows ir pieejami tikai iepriekš sastādīti bināri faili.

Oficiālo lapu un lejupielādes saiti varat atrast vietnē https://github.com/mining-visualizer/MVis-tokenminer/releases

Pēc lejupielādes to ir patiešām vienkārši izmantot.

Vispirms atveriet failu tokenminer.ini

Mainiet “Host =” uz “Host = http: //mike.rs”

Pārliecinieties, ka RPCPort ir iestatīts uz “RPCPort = 8586”

Pievienojiet savu Ethereum kontu, kur teikts “MinerAcct = 0x”

Tagad mapē, kurā atrodas kalnrači, izveidojiet jaunu pakešfailu (vai skripta failu, ja izmantojat Linux) un ielīmējiet to pakešfailā

tokenminer.exe -G -P –opencl-platforma 0

Veiciet dubultklikšķi uz sērijveida, lai palaistu kalnraču, un jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu šim

Sarkanā bultiņa norāda GPU jūsu sistēmā, kas tiks izmantota kalnrūpniecībā.

Zilā bultiņa norāda kopējo ātrumu, katru GPU ātrumu, katru GPU temperatūru un katru GPU ventilatora ātrumu.

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jums nav pietiekami daudz virtuālās atmiņas. Jums var būt nepieciešama 16 GB virtuālās atmiņas (Vega GPU nepieciešams vairāk, piemēram, 16 GB uz GPU), lai mainītu šo, dodieties uz vadības paneli -> Sistēma un drošība -> Sistēma un kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt un pēc tam trešajā ekrānā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Automātiski pārvaldīt, izvēlieties pielāgotu izmēru un abos tekstlodziņos ierakstiet izmēru (MB). Pēc tam nospiediet pogu Iestatīt un pēc tam pogu Labi.

Vispārīga problēmu novēršana

Viena lieta, kas jāuzrauga, ir novecojušas vai noraidītas akcijas. Ja redzat daudz novecojušu akciju, ieteicams izmēģināt serveri, kas ir tuvāk jums. Ja redzat daudz noraidītu akciju, mēģiniet samazināt kalnrača intensitāti, ja tas ir pieejams.

Cik dienā nopelnīšu 0xBTC?

Lai to noskaidrotu, jūs dodaties uz https://0x1d00ffff.github.io/0xBTC-Stats/?page=miningcalculator&# un izmantojiet viņu kalkulatoru. Kalkulators sniedz aptuvenu aprēķinu, tāpēc jums var tikt samaksāta lielāka vai mazāka summa nekā patiesībā kalkulators.

Lielākā daļa vērtību jau ir pareizi ievadītas, un jums ir jārediģē tikai dažas vērtības.

Hash likme: Ievadiet kopējo ātrumu visiem ieguves datoriem. Tā būtu vērtība “kopējais ātrums” jūsu ieguves programmatūrā. Pārliecinieties, vai esat saskaitījis visus datorus, kurus izmantojat 0xBitcoin kalnrūpniecībā.

Maksa par baseinu: Ievadiet baseina maksu + kalnraču programmatūras izstrādātāja maksu. Mūsu piemērā ievadiet 5 + 1 = 6

Pēc tam nospiediet pogu Izmantot pašreizējo diff

Mēs varam ātri redzēt, cik monētu mēs izgatavosim noteiktos laika periodos. Paturiet prātā, ka jūs arī vēlaties nosvērt ikdienas izmaksu ar tirgus ierobežojumu. Zema tirgus ierobežota monēta kādu dienu var būt patiešām izdevīga, un tad rīt varētu būt puse no izmaksām.

Tieši tā. Tagad jums vajadzētu iegūt 0xbitcoin! Noteikti ievadiet publisko atslēgu ieguves baseina informācijas panelī, lai sekotu savai statistikai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me