Genesis Mining: kriptonauda un Bitcoin Sha256 mākoņu ieguve

Genesis Mining

Genesis Mining ir Bitcoin & kriptonauda mākoņu ieguves pakalpojums, kas darbojas kopš 2013. gada. Platforma ļauj vidusmēra cilvēkam iegūt raktuves Bitcoin bez nepieciešamības ieguldīt dārgās iekārtās vai vadīt kalnrūpniecības platformas, kas patērē enerģiju, silda vietu un var padarīt daudz troksnis.

Genesis Mining

Kāda ir ģenēzes ieguves vēsture?

Genesis Mining sākās tuvu 2013. gada beigām. To izveidoja grupa no tiem, kuri bija izmantojuši to pašu platformu, lai pirktu un pārdotu Bitcoins. Pieaugot uzņēmuma lietotāju lokam, tas paplašinājās ar papildu kalnrūpniecības saimniecībām un algoja vairāk inženieru un programmētāju. Pašreizējai komandai ir kopīga ticība kriptovalūtām un fonam dažādās zinātniskās disciplīnās. Uzņēmums Genesis Mining ir pirmais plaša mēroga multigorītisko mākoņu ieguves pakalpojums pasaulē, sniedzot uzņēmumam plašu pieredzi šajā jomā..

Kā darbojas Genesis ieguve?

Izmantojot Genesis Mining, jūs izmantojat platformas kalnrūpniecības un datu centrus. Vispirms izveidojiet kontu, lai šos resursus izmantotu. Izvēlieties kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegūt, un pēc tam izbaudiet periodiskas ieguves balvas, kas tiek sūtītas uz jūsu kontā norādīto seifu. Izmaksas tiek ģenerētas katru dienu, taču tās tiek nosūtītas tikai tad, kad esat sasniedzis minimālo daudzumu. Sākot ar 2018. gada aprīli, tas bija 0,0035 BTC BTC. Minimālā izmaksa ir ieviesta, lai pasargātu jūs no pārmērīgas maksas maksāšanas kriptogrāfijas tīklam par nelielu izmaksu. Genesis Mining mērķis ir uzrunāt tos, kas vēlas iekļūt kriptonauda, ​​kā arī tos, kuri vēlas iegūt kriptogrāfiju plašākā mērogā, pateicoties tā paketes klāstam.

Ko jūs varat rakt ar Genesis Mining?

Lai gan Genesis Mining sākās ar Bitcoin, tagad, izmantojot pakalpojumu, jūs varat iegūt vairākas kriptovalūtas. Vietnē ir arī iespēja īslaicīgi paziņot par ieguves enerģiju. Konkrētās monētas, kuras jūs varat rakt, atšķirsies atkarībā no jūsu izvēlētā līguma. Genesis Mining regulāri pievieno iespēju iegūt jaunas monētas. Paturiet prātā, ka jūsu hash jaudas noklusējuma piešķiršana ir BTC neatkarīgi no algoritmiem, tas nozīmē, ka jūsu izmaksas ir BTC, ja vien jūs neizlemjat pielāgot piešķiršanu. Ja vēlaties, varat arī izvēlēties sadalīt jaucējspēka sadalījumu starp vairākām kriptogrāfijas valūtām.

Ir pieejami īpaši plāni Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin, Monero un Zcash ieguvei. Katrs piedāvā trīs dažādus plānus atkarībā no tā, cik vēlaties maksāt, un vēlamajiem rezultātiem, kā arī iespēju pielāgot plānu, pamatojoties uz jūsu izvēlēto jaukšanas likmi. Lielākā daļa ieguves līgumu ir noslēgti uz diviem gadiem, bet jaunie Bitcoin plāni ir paredzēti piecu gadu nepārtrauktai kalnrūpniecībai.

Bitcoin Sha256 mākoņu ieguves pakalpojums

Nesen Genesis Mining paziņoja, ka tā atsāks Bitcoin Sha256 mākoņu ieguves pakalpojumus. Pēdējo vairāku mēnešu laikā komanda ir smagi strādājusi, lai izveidotu jaunus liela mēroga datu centrus, kas piepildīti ar efektivitātes optimizāciju un tehniskiem uzlabojumiem, novēršot pakalpojumu un IT pieprasījumu aizkavēšanos. Genesis Mining apvieno lietotājiem atmaksājamo maksājumu risinājumu. Gandrīz visi lietotāji ir saņēmuši visas savas ieguves balvas.

Tomēr, iespējams, lielākais jaunums ir Bitcoin Sha256 mākoņu ieguves atjaunošana. Tas ir vispievilcīgākais piedāvājums, ko Genesis Mining līdz šim ir spējis sniegt. Tas ir iespējams tikai pateicoties centieniem uzlabot efektivitāti un samazināt uzturēšanas izmaksas.

Viens no lielākajiem faktoriem, kas ļauj Genesis Mining piedāvāt Bitcoin Sha256 mākoņu ieguvi, ir GM Radiant tehnoloģija, kas uzlabo veiktspējas efektivitāti. Tas ir vairāku optimizāciju rezultāts, ieskaitot uzlabotu elektriskās infrastruktūras, piemēram, PDU un PSU, efektivitāti, kā arī jaunus līdzstrāvas izkārtojuma dizainus. Gaisa plūsmas dizains ir arī optimizēts, lai uzlabotu dzesēšanas efektivitāti. Šī zemākā vidējā temperatūra un stabilāki dzesēšanas apstākļi ļauj mikroshēmām uzlabot efektivitāti. GM Radiant tehnoloģija ietver arī uzlabotu Genesis Hive funkcionalitāti, automatizāciju un veiktspējas rutīnas. Kopējā uzlabotā efektivitāte noved pie tā, ka jaunajos kalnrūpniecības piedāvājumos ir ārkārtīgi zema uzturēšanas maksa.

Bitcoin Sha256 mākoņu ieguves specifikācijas

Jaunajai Bitcoin ieguves hash jaudai ir lieliskas specifikācijas, tostarp kalnrūpniecības ilgums ir pieci gadi vai 60 mēneši. Uzturēšanas maksa ir samazinājusies par 50 procentiem, līdz tikai 0,14 USD par katru TH katru dienu. Iepriekšpārdošana nav paredzēta, tāpēc ieguve sāk darboties tieši tad, kad pērkat. Tagad ir zemāki minimālie darījumu sliekšņi, kurus jūs kā lietotājs kontrolējat. Turklāt šis jaunākais papildinājums dabiski piedāvā Bitcoin Cash ieguvi. Uzturēšanas maksas neatceļ.

Kalnrūpniecības plāni

Piedāvājums par Sha256 Bitcoin ieguves atdošanu šobrīd ir ierobežots. Piedāvājums tika uzsākts 14. jūnijā un pašlaik ir atvērts lielākajai daļai klientu, izņemot tos, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Genesis Mining aktīvi strādā ar atbilstības un juridiskajām komandām, lai šo piedāvājumu attiecinātu arī uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Ir pieejami trīs iepakojumi, no kuriem katram ir piecu gadu līgums ar nepārtrauktu ieguvi. Šī nepārtrauktā ieguve nozīmē, ka pat tad, ja ikdienas kalnrūpniecības produkcija ir zemāka par uzturēšanas maksu, pakalpojums turpina darboties, dodot jums iespēju iegūt kriptogrāfiju, kad tirgus uzlabojas. Radiant Gold pakete ir 285 USD un ietver 1000 GH / s. Par 1400 ASV dolāriem jūs varat pāriet uz Radiant Platinum paketi ar 5000 GH / s. Visbeidzot, Radiant Diamond pakete ir 6875 USD un ietver 25 000 GH / s.

Secinājums

Genesis Mining ir plaši ievērots mākoņu ieguves uzņēmums, kuram ir sena vēsture kriptogrāfijas nozarē un plašs piedāvājums. Sakarā ar daudziem efektivitātes uzlabojumiem, tā tagad var piedāvāt Bitcoin Sha256 mākoņu ieguvi ar neticami zemu uzturēšanas maksu, palielinot peļņas potenciālu. Mākoņu ieguve kopumā ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri vēlas iesaistīties kriptogrāfijas valūtu ieguvē, bet kuriem trūkst tehniskās zināšanas, lai paši to izveidotu, vai arī mājās nav piemērotas vietas, lai uzglabātu aprīkojumu vai darbinātu to tādu vides problēmu dēļ kā karsts klimats.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me