Vērsis vēl nav izdarīts: Bitcoin cena parāda spēku, kad BTC pulcējas līdz USD 8400

Bitcoin cena

Pirmdien Bitcoin (BTC) beidzot sāka parādīt zināmu spēku pēc masveida krituma, kas novērots nedēļu iepriekš.

Sākot ar šī raksta tapšanu, kriptonauda ir USD 8400, kas ir palielinājusies par gandrīz 8% no nedēļas nogalē vēlu redzētā zemākā līmeņa USD 7 700. Arī altkoīni ir sākuši kustināt muskuļus, gan Ethereum, gan XRP pēdējās diennakts laikā palielinājās par 6%.

Bitcoin cena

Saskaņā ar vairākām analīzēm šis nesenais Bitcoin cenas atlēciens, iespējams, ir turpmākas atveseļošanās priekštecis, kas nomierinās kriptonauda tirgu pēc Bakkt mierīgas palaišanas un pozitīvas noskaņas masveida iztvaikošanas..

Bitcoin cena ir gatava virzties augstk

Makro ieguldītājs un zelta proponents Dan Tapiero nesen atzīmēja, ka Bitcoin cenu diagramma ir iespiedusi masveida buļļa signālu.

Tvītā institucionālais investors atzīmēja, ka TD Sequential rādītājs, kas ir uz laiku balstīts tehniskais rādītājs, ir uzzīmējis pirkšanas 9 signālu. Tapiero atzīmēja, ka pēdējo reizi šis pirkšanas signāls bija redzams 2019. gada janvārī, kad kriptonauda tirgoja 3600 USD.

Protams, kas sekoja, bija masveida pāreja uz 14 000 USD nākamo mēnešu laikā.

Bitcoin šodien var ielikt pilnveidotu TD 9 pirkšanas signālu. Iepriekšējā reizē es norādīju, ka tas pazuda tuvu. (Pateicoties @TommyThornton lai noķertu.) Ļoti svarīgi skatīties 17:00 "tuvu" apstiprināt. Reti pirkšanas signāls pēdējoreiz notika 3600. janvārī 19 tieši pirms lielā vairāku mēnešu 400% rallija. pic.twitter.com/iBVKR3bkR9

– Dens Tapjero (@DTAPCAP) 2019. gada 30. septembris

Tāpat Lūks Martins ir apgalvojis, ka nesenais ikmēneša CME nākotnes līgumu slēgšana var nozīmēt, ka BTC augšupeja ir saistīta ar īstenošanos:

“Paredzams USD BTC augšupvērsts virzienā uz 9k. Nepareizi zem 7800. Daļēji balstīts uz diagrammu un daļēji uz zemāk norādītajiem datiem, ”viņš paskaidroja, norādot uz tvītu, kas parāda vēsturiskos ieguvumus, ko BTC gūst pēc CME nākotnes termiņa beigām.

Šķiet, ka pamati atbalsta arī cenu atgūšanu. Runājot ar The Independent pagājušās nedēļas cenu krituma nedēļā, eToro analītiķis Saimons Pīterss atzīmēja, ka, saglabājoties spēcīgam Bitcoin hash likmei, “un kriptogrāfijas pieņemšana joprojām rit uz priekšu, mēs varam redzēt, ka cena kosmosā atkal pieaugs līdz 10 000 USD nākamā mēneša laikā. ”

BitBull Capital CEO Joe DiPasquale ir atbalsojās tas, apgalvojot, ka, tā kā Bitcoin tīkla pamati “paliek spēcīgi”, nākamajās dienās varētu notikt augstāks, iespējams, atpakaļ uz pieciem cipariem.

Bitcoin Bull vēl nav izdarīts

Pat ja Bitcoin drīz neatgriežas augstāk, kā sagaida iepriekš minētie investori, daudzi analītiķi uzskata, ka tas var būt tuvredzīgs, lai pagrieztu lāču.

Blockroots līdzdibinātājs Džošs Rāger nesen atgādināja investoriem, ka iepriekšējās makro buļļa tendencēs Bitcoin ir masveidā novilcis, lai tikai mēnešus vēlāk izveidotu rekordaugstu cenu līmeni.

Ievērojamais analītiķis īpaši atsaucās uz 2013. gada buļļu tirgu, kura laikā BTC “atvilka 75% vairāk nekā 89 dienu laikā” pirms 1600% pieauguma tajā pašā gadā vēlāk.

Ragers apgalvo, ka Bitcoin pašreizējā lejupslīde BTC neapšaubāmi neizceļ no buļļa teritorijas un ka investori var sagaidīt augšupejošās tendences atjaunošanos nākamajos mēnešos.

Bet vai cenu samazināšana no 14 000 līdz 7700 dolāriem – gandrīz 50% zaudējumi – nešķiet dramatiska? Jums varētu būt jautājums.

Protams, bet tas patiešām ir par Bitcoin standartu kursu.

ARK Invest iekšējais kriptogrāfijas analītiķis Jasins Elmandjra atzīmēja, ka BTC pašlaik ir “līdzīgs atveseļošanās līmenis kā 2011. – 2013., Tā 2015. – 2017. Patiešām, kā redzams zemāk redzamajā Elmandjra diagrammā, Bitcoin ir sasniedzis aptuveni 40% no visu laiku augstākā līmeņa 284 dienu laikā no apakšas, kas ir nedaudz labāk nekā tas, ko BTC paveica divu iepriekšējo ciklu laikā.

ATJAUNINĀT:

Bitcoin atkopšanas periods nosaka rekordu tempu.

187. diena atkopšanas procesā.

Cena tagad ir ~ 55% no visu laiku augstākās.

Pēdējo reizi Bitcoin nedarbojās > 80%, bija nepieciešams 3x tik ilgi, lai nokļūtu tur, kur ir šodien. pic.twitter.com/KvUxtCIF5i

– Jasina Elmandjra (@yassineARK) 2019. gada 22. jūnijs

Tas nozīmē, ka kriptogrāfijas valūtas tirgus joprojām ir ceļā, lai uzsāktu vēl vienu ilgtermiņa vēršu skrējienu, neskatoties uz to, ko ciniķi ir spieguši čivināt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me