Bitcoin noslīd līdz 7400 dolāriem: Kas nāk tirgū?

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Trešdiena nebija laipna pret kriptovalūtu tirgu. Sākot ar šīs dienas rakstīšanu (trešdienas vakarā), Bitcoin (BTC) pēdējās diennakts laikā ir samazinājies par 8%, nokrītoties zem 7700 dolāriem – līmeņa, kas pēc analītiķu teiktā strauji kritīs šo bulļu tirgu. Pašlaik Bitcoin tur tikai desmitiem dolāru virs 7400 dolāriem.

Šis solis lielā mērā aizķēra kriptogrāfijas tirgotājus ar nolaistām biksēm. Kā plankumains The Block’s Larry Cermak, šis solis likvidēja BitMEX vismaz 181 miljona USD vērtās piesaistītās pozīcijas.

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Tas nozīmē, ka daudziem tirgotājiem un investoriem ir jautājums, kas notiks tālāk Bitcoin tirgū? Noskaņojums, kā vienmēr, ir jaukts, taču šķiet, ka lāču ir arvien vairāk.

Bitcoin analītiķi paredz turpmākas sāpes

Tirgotājs Nunya Bizniz atzīmēja, ka Bitcoin sāpēm ir potenciāls turpināties nākamajās nedēļās un mēnešos. Tālāk sniegtajā analīzē viņš atzīmēja, ka izmērītais “Bitcoin” trijstūra diagrammas modeļa “mērķis” ir nedaudz zem 5000 USD, kas atbilst vēsturiskā atbalsta līmenim no šī cikla sākuma..

Mērķis 5000 ASV dolāru apmērā tika iegūts, izmērot lejupejošā trijstūra augstumu – lācīgs diagrammas veidojums – un mērījumu izmantoja kā potenciālu augstumu nākamajā sadalījumā.

BTC katru dienu:

Dilstošā trijstūra izmērītā gājiena mērķis ir aptuveni 5 000 USD.

Tas lieliski sakrīt ar iepriekšēju atbalstu.

Nekādā gadījumā Hosē? pic.twitter.com/30tng1o3ez

– Nunya Bizniz (@Pladizow) 2019. gada 23. oktobris

Daži ir bijuši pat lācīgāki. Izcilais zelta proponents Pēteris Šifs nesenajos tvītos teica, ka saskaņā ar viņa tehnisko analīzi viņš sagaida, ka Bitcoin samazināsies līdz 2000 USD, varbūt pat tik zemu kā 1000 USD. Viņa pamatojums bija līdzīgs Bizniz viedoklim, jo ​​zelta investors izmantoja izmērītos mērķus un pēc tam tos nodeva saviem Twitter sekotājiem..

Pat permabulls šobrīd ir piesardzīgs. Komentārā piešķirts finanšu pārskatam, Tomass Lī no Fundstrat globālajiem padomdevējiem – ievērojams kriptovalūtu speciālists, kurš jau sen ir bijis vērojams šajos tirgos – sacīja, ka viņš domā, ka “mēs esam konsolidācijas vidū, ar iespējamu negatīvu risku tuvākajā laikā”.

Viņš piebilda, ka, iespējams, vēl nav saprātīgi mērogot Bitcoin, vēl sakot lasītājiem, lai “turētu pietiekamu daudzumu sausā pulvera [gatavs]”, pirms piebilda, ka Bitcoin pirkšana zem 7000 USD nozīmētu pievilcīgu riska / atalgojuma spēli Bitcoin investoriem.

Pozitīva fundamentālā tendence

Kaut arī lāči šobrīd kontrolē cenu, šķiet, ka fundamentālā tendence joprojām ir noteikti pozitīva. Tik pozitīvi, ka nozares analītikas firma CoinMetrics.io nesen reģistrēja, ka Bitcoin netiešais jaukšanas līmenis ir sasniedzis žokļa kritiena skaitli: 115 eksahašes sekundē. Saskaņā ar firmas metriku, tas ir tikai augstākais visu laiku augstākais rādītājs – aptuveni 117 eksahashes sekundē, kas, pēc viņu domām, tika izveidots pirms šī krituma otrdien.

Neskatoties uz šodienas cenu rīcību, netiešais #Bitcoin hash likme turpina sasniegt visu laiku augstāko līmeni, šobrīd tā ir 115 eksahašes sekundē! pic.twitter.com/cBpa9mvhGy

– CoinMetrics.io (@coinmetrics) 2019. gada 23. oktobris

Protams, 115 eksahashes sekundē ir rādītājs, kas pats par sevi var neko nenozīmēt. Bet, ņemiet vērā, ka Bitcoin hash likme tagad ir septiņas reizes augstāka nekā tas bija 2017. gada buļļa maksimuma laikā, kad BTC tirgoja aptuveni 20 000 USD. Traks.

Spēcīga fundamentāla tendence ir ne tikai Bitcoin hash rate.

Iestādes turpina pilēt šajā nozarē, par ko liecina nesenā Bakkta uzsākšana un ziņas, ka Fidelity atver savas Bitcoin glabāšanas un tirdzniecības izpildes iespējas kvalificētiem klientiem. Arī makro tendences turpina šķībot par labu decentralizētai naudai, piemēram, Bitcoin, turpinot pastāvēt negatīvām procentu likmēm, ģeopolitiskiem nemieriem, šķietamai kapitulācijas ekonomikai un tirgum, kā arī izplatītai neuzticībai centralizētām fiat sistēmām..

Kripto tirgotāju bankas Galaxy Digital līdzdibinātājs Maiks Novogratcs ir pārliecināts, ka šie spēcīgie pamati ļaus Bitcoin 18 mēnešu laikā pārvarēt jaunus visu laiku augstākos līmeņus. Konkrētāk, viņš pagājušajā nedēļā CNN teica, ka līdz 2021. gada sākumam viņš sagaida, ka Bitcoin būs sasniedzis un pārsniedzis 20 000 USD.

Vērtība pret lietderību? “Zeltam ir 9 triljoni USD mkt vāciņš, tomēr visu iegūto zeltu jūs varat ievietot 25 metru kubā. Tā ir vērtīga, jo mēs sakām, ka tā ir vērtīga. ” @novogratz apgalvo $ BTC ir tas pats, bet cits # Kriptogrāfijas valūtas vajadzēs būt "izmantots" un tas prasīs laiku $ BTC #XRP pic.twitter.com/kwaniSsEqz

– Džūlija Čaterlija (@jchatterleyCNN) 2019. gada 11. oktobris

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me