Analītiķi sagaida vēl vairāk otrādi, jo Bitcoin Surges pieskaras 8 000 USD

Bitcoin Green

Jau trešo vai ceturto dienu pēc kārtas Bitcoin (BTC) buļļi ir pārņēmuši kontroli pār kriptonauda tirgu. Konkrēts gadījums, tikai pirms dažām stundām, kad to rakstījāt, vadošā kriptogrāfijas valūta pirmo reizi vairāk nekā sešu nedēļu laikā sasniedza 8 000 ASV dolāru, reģistrējot gandrīz 8% pieaugumu vienā dienā.

Arī altkoīni ir guvuši labumu no bullish impulsa. Ethereum pamatā ir izsekojis Bitcoin, publicējot peļņu, kas faktiski ir identiska tirgus līderim, lai gan citas kriptovalūtas, piemēram, XRP, Monero un Stellar Lumens, ir absolūti eksplodējušas, un pircēju ienākšanas brīdī peļņa ir aptuveni 10%..

Bitcoin Green

Kaut arī augšupejošais impulss pagaidām ir palēninājies, Bitcoin rakstīšanas brīdī tas ir sasniedzis $ 7,850, analītiķi ir pārliecināti, ka buļļi ir gatavi nākamo dienu laikā paaugstināt BTC cenu iemeslu dēļ..

Bitcoin gatavs uzplaukt augstāk

Josh Olszewicz, Brave New Coin analītiķis, nesen atzīmēja, ka Bitcoin tiek spēlēts apgriezts galvas un plecu diagrammas modelis – bullish modelis, kas, iespējams, iezīmē spēcīgu BTC dibenu..

Viņš piezīmēja TradingView ziņojumā, kurā izklāstīta viņa tirdzniecības ideja, kurai BTC būtu jāsasniedz 7525 USD (un tam ir viegli), iespējams, tiks izspēlēta pāreja uz USD 8 100 līdz USD 8700 – attiecīgi 7% un 14%..

Par to, kāpēc rallijs apstāsies, viņš minēja dažu galveno pretestību saplūšanu: 200 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais, ikdienas Ichimoku mākonis, ikgadējais pagrieziena punkts un nedēļas 20 slīdošais vidējais.

Arī tirgotājs ir atzīmējis, ka Bitcoin’s bilances skaļuma rādījums – rādītājs, kas “izmanto apjoma plūsmu, lai prognozētu akciju cenas izmaiņas” – drukā skaidru krituma ķīļa modeli, diagrammas modeli, ko raksturo cenu kritums (vai šajā gadījumā rādījums), un stingrāku diapazonu.

Šajā gadījumā krītošais ķīlis šķiet bullish, un ar Bitcoin saistītā bilances apjoma nolasīšana pulcējas, kas nozīmē nenovēršamu turpinājumu uz augšu.

Spēcīga fundamentālā tendence

Šķietami pozitīvās Bitcoin diagrammas un tehniskos rādītājus ir uzsvēruši spēcīgie pamati.

Kā atzīmēja digitālo aktīvu pārvaldnieks Čārlzs Edvardss, Kriptogrāfijas valūtas informācijas un seifa pakalpojums Blockchain.com atklāja, ka Bitcoin jaukšanas ātrums – skaitļošanas jaudas apstrādes BTC darījumu rādītājs – sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni 2020. gada 1. dienā. Visu laiku augstākais rādītājs – 119 eksahashes sekundē. vai 119 ar 18 nulles aiz tā.

Bitcoin sākot ar 2020. gadu ar BANG.

Hash Rate sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni 1/1/2020: 119M TH / s.

Beidzot pārsniedza pēdējo ATH, kas uzstādīts pirms vairāk nekā 2 mēnešiem oktobrī.

Bitcoin tīkls ir spēcīgāks nekā jebkad agrāk &# 128170;

Laimīgu Jauno gadu! &# 127870; pic.twitter.com/c0dfvewXfy

– Čārlzs Edvardss (@ caprioleio) 2020. gada 2. janvāris

Šis jaukšanas ātruma pieaugums pārtrauc iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni, kas tika iestatīts vairāk nekā pirms diviem mēnešiem oktobrī, kas nozīmē, ka Bitcoin tīkls tagad ir spēcīgāks nekā jebkad agrāk, iezīmējot pārsteidzošu 2020. gada sākumu.

Patiešām, kā tālāk norādīja kriptonauda tirgotājs The Moon, BTC hash rate ir astoņas reizes augstāka nekā tā bija tālajā 2017. gada 20 000 ASV dolāru laikā, kas viņam nozīmē, ka vadošās kriptonaudas cena “drīz eksplodēs!”

Pieaugošais hash līmenis apstiprina signālu, izmantojot indikatoru, kas izseko Bitcoin kalnraču veselību, ka “kalnraču kapitulācija” ir beigusies. Kalnraču atgūšana pēc kalnraču kapitulācijas gadījumiem ir vēsturiski iezīmējusi makro dibenu Bitcoin tirgū un ir notikusi pirms buļļu mītiņiem, kuru vidējais pieaugums bija 5000%, liecina Edvardsas analīze..

Nemaz nerunājot par to, nozares vadītāji sagaida, ka 2020. gads būs pozitīvs gads kriptovalūtu tirgum institucionālās iesaistes ziņā.

  • Tika citēts kriptogrāfijas giganta Binance izpilddirektors Čangpens “CZ” Džoo, ​​kurš teica, ka, viņaprāt, 2020. gadā kriptovalūtu tirgus būs vērojams straujāk, jo “pieaug institucionālo spēlētāju interese”.
  • Jump Capital direktors Pīters Džonsons tam ir pieņēmis atbalstu, The Block opcijā rakstot, ka sagaida, ka globālie makroinvestori, kas koncentrējas uz ilgtermiņa stāstījuma maiņām visā Zemes mērogā, sāks sifonēt kapitālu Bitcoin makroekonomiskās un ģeopolitiskās vides izmaiņu dēļ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me