Tuvojas gada beigas: Šeit ir galvenie iemesli, kāpēc 2021. gadā kriptogrāfija ir jāuzcieš

Bullish

Pirmo reizi kopš 2018. gada pirmajām dienām kriptogrāfijas ekonomika atkal ir ārkārtīgi strauji palielinājusies. Kas ir mainījies kopš tā laika? Nu, gandrīz viss.

Makro nozīmē, ka kriptonauda tagad tiek oficiāli uzskatīta par riska ierobežošanu pret galvenajiem aktīviem starp pieaugošo galveno lietotāju skaitu, kuri pārzina monetāro tehnoloģiju. Kriptogrāfijas apkaimē iesaistās arī galvenās tradicionālās galvenās institūcijas, kā arī ievērojami uzlaboti tādu projektu kā Ethereum pamati.

Apvienojot visus šos faktorus, ir skaidrs, ka kriptokonomika ir izdevīga un vērojama, lai dotos uz 2021. gadu. Tas nozīmē, ka ienirsim dažos īpašajos notikumos, kas paver ceļu uz arvien pieaugošo kriptogrāfiju

S&P Dow Jones indeksi Kripto indeksu palaišana

S&P Dow Jones Indices, partnerība starp CME Group, News Corp un S&P Global nodrošina populārākos akciju indeksus pasaulē, piemēram, S&P 500 un Dow Jones Industrial Average (DJIA) – un tagad tas nonāk kriptogrāfijas indeksos.

Pagājušajā nedēļā paziņoja S&P DJI firmas indeksi strādās, izmantojot digitālās valūtas firmas Lukka datus, lai atspoguļotu vairāk nekā 500 kriptovalūtu un žetonu veiktspēju.

Šī ievērojamā dinamika ļaus S&P klienti pēc saviem ieskatiem izveido paši savus kriptogrāfijas indeksus, kas ievērojami pavērs globālo investoru pakļautību jaunajai aktīvu klasei. Atveras vārti galvenajai plūsmai …

Rising “Precious & Rūpnieciskā ”kriptogrāfiskā paradigma

Amerikāņu miljardieris ieguldītājs Pols Tjūdors Džonss (PTJ) ir kļuvis par dzīvu leģendu, ja runa ir par talantīgu ieguldījumu jomā.

Tāpēc PTJ ir izraisījis galvu pagriešanos ar savu neseno kriptogrāfijas atbalstu, jo investors šoruden ieņēma ievērojamu vietu bitcoin.

Kopš tā laika PTJ ir parādījis paaugstinātu savaldību pret kriptogrāfiju kopumā. Piemēram, šonedēļ PTJ intervēja Yahoo Finance, kurā viņš atzīmēja tādu “dārgmetālu” kripto, piemēram, bitkoīna, un “rūpnieciskā metāla” kripto, piemēram, Ethereum, pieaugumu. Kā investors tikko atzīmēja:

“Ja man patiešām vajadzēja kaut kā uzminēt, kāda būs nākotne, tas ļoti līdzināsies metālu kompleksam. Tur, kur jums bija dārgs kriptogrāfs, tas varētu būt bitcoīns, tas ir pirmais kriptogrāfiskais, pirmais virzītājs,… tad jums būs darījumu kriptonauda kopā ar suverēniem, un tie var būt vairāk līdzīgi rūpnieciskajiem metāliem. Tātad, kur jums ir zelts kā dārgmetāls, tur ir varš, platīns utt. Tātad jums var būt dārgmetālu un rūpnieciskā kriptogrāfija. ”

Tādējādi, ja mēs redzam, ka tirgi turpina pulcēties ap BTC un ETH kā “vērtīgu” un “rūpniecisku” kriptogrāfiju, tad neapšaubāmi tuvākajā nākotnē gaidāmas bullish dienas..

(Piezīme: pārejiet uz minūšu marķieri 7:11 iepriekš redzamajā videoklipā, lai pārietu uz kriptovalūtas diskusiju).

BTC lielajās bilances lapās

Šogad mēs redzējām, ka lielākie uzņēmumi, piemēram, MicroStrategy, faktiski sāka pirkt BTC kā daļu no savas bilances.

Būs ārkārtīgi interesanti redzēt, kā šādu uzņēmumu kases darbojas nākamajos gados, taču lai nebūtu kļūdu: pirmie domino jau ir nokrituši BTC bilances pieņemšanas sacensībās ar Microstrategy neseno pagriezienu uz BTC.

MicroStrategy ir iegādājies aptuveni 2574 bitkoinus par skaidru naudu 50,0 miljonu ASV dolāru apmērā saskaņā ar savu Valsts kases rezerves politiku par vidējo cenu aptuveni 19 427 USD par vienu bitkoinu. Tagad mums ir aptuveni 40 824 bitkoini.https://t.co/nwZcM9zAXZ

– Maikls Teilors (@michael_saylor) 2020. gada 4. decembris

Attiecīgi uzņēmuma pieaugošā kriptogrāfijas iesaistīšanās liecina, ka citi uzņēmumi turpinās veikt līdzīgus bilances pasākumus. Tas būs lieliski piemērots kriptogrāfijai.

Visa un PayPal ir ieradušies

Viens no lielākajiem stāstījumiem kriptokonomikā šogad ir bijusi lielāka uzņēmumu lielāka iesaistīšanās. Neviens uzņēmums nav labāks piemērs tam kā PayPal un Visa.

Piemēram, tikai pirms dažām nedēļām PayPal paziņoja, ka tiek atvērts atbalsts pirkumiem un pārdevumiem ap tādām galvenajām kriptovalūtām kā BTC un ETH. Tas vien bija milzīgs jaunums par kriptogrāfijas turpināšanu, bet tad šonedēļ likmju pieaugums bija vēl lielāks, kad maksājumu gigants Visa atklāja, ka tas gatavojas pievienot USDC stablecoin (balstīts uz Ethereum) savam aptuveni 60 miljonu tirgotāju maksājumu tīklam.

Lielais līdzņemšana? Lielākie uzņēmumi tagad tieši pārņem Ethereum. Paredzams, ka vairāk to izdarīs 2021. gadā!

Eth2 Staking

Manuprāt, līdz šim kriptokonomikā ir bijuši trīs paradigmas maiņas notikumi: Bitcoin palaišana, Ethereum palaišana un Ethereum 2.0 palaišana.

Foršās ziņas mums ir tādas, ka mēs tikko piedzīvojām Eth2 aktivizēšanu 2020. gada 1. decembrī. Kopš tā laika mēs esam sākuši labāk izprast atdevi, ko var dot ETH 2.0. Pašlaik ~ 17% ir vidējā atdeve, ko mēs redzam.

Protams, savvaļas decentralizēto finanšu (DeFi) nozarē ir daudz ražas saimniecību, kas ir ienesīgākas nekā šobrīd. Tomēr jums jāņem vērā fakts, ka ~ 17% ir daudz labāks nekā jebkurš mainstream atgriešanās šobrīd, un Ethereum netrūkst aktīvistu ieinteresēto personu, kas ieņem ETH kapitālu, pat ja viņi tajā laikā varētu nopelnīt vairāk DeFi.

Tas viss nozīmē teikt, ka, manuprāt, Eth2 likme tuvākajā nākotnē būs ļoti pievilcīga dažādu niansētu iemeslu dēļ. Attiecīgi kriptoekonomikā varētu iesaistīties daudzi jaunpienācēji. Skatieties šo nišu!

DeFi uzplaukums ir tikai sākums

DeFi ir decentralizēta tirdzniecība, uzkrājumi un atvasinātie instrumenti kopumā. Un daudz vairāk. Arēna pēdējā laikā ir satracināta satracinātā ātrumā, jo jaunpienācēji arvien vairāk izmanto tehnoloģiju kosmosā.

Piemēram, DeFI šobrīd bloķētā vērtība (TVL) (ti, pārvaldībā esošie aktīvi jeb tradicionālo finanšu produktu AUM) pašlaik ir 14,55 miljardi USD – mazāk nekā 30 miljoni USD, kautrīgam no DeFi visu laiku augstākā TVL 14,8 USD. miljards, kas tika sasniegts tieši šonedēļ!

Kopumā tā ir salīdzinoši neliela summa, tomēr tā ir eksponenciāla izaugsme DeFi telpai, kuras TVL tikai pagājušajā gadā vien lepojās ar mazāk nekā 1 miljardu ASV dolāru. Sagaidiet, ka strauja izaugsme turpināsies arī tuvākajā nākotnē, ņemot vērā, cik DeFi ir jauns un spēcīgs.

NFTs palīdzēs Crypto Go Mainstream

Neaizvietojami marķieri jeb NFT ir bijuši citi galvenie DeFi sektori, kas šogad nonākuši Ethereum virsotnēs..

Vienkārši sakot, NFT ir mediju lego. Tas nozīmē, ka tie var būt gandrīz jebkas, ieskaitot spēļu aktīvus, virtuālo zemi, kriptogrāfiju un citas lietas.

Protams, NFT ekonomika joprojām ir salīdzinoši maza, salīdzinot ar DeFi pašreizējā situācijā, taču arī NFT ekosistēma šogad strauji pieauga līdzās DeFi. Šie notikumi liecina, ka “naudas lego” un “plašsaziņas līdzekļu lego” ir šeit, lai paliktu. Meklējiet NFT, lai turpinātu uzplaukt un būtu virzītājspēks kriptogrāfijas pieaugošajai popularitātei nākamajā gadā.

Secinājums

Dienas beigās kriptoekonomika nav izskaidrojama.

Lietas var šķist lācīgas vai arī bullish. Labākais, ko jūs varat darīt, ir pēc iespējas labāk izpētīt pamatjautājumus. Bet, ja jūs iedziļināties, jūs varētu nonākt pie līdzīgiem secinājumiem, kas ir šajā ziņojumā: šajā brīdī nevar ignorēt DeFi, NFT un sociālos marķierus.

Ja jūs to darāt tagad, tad jūs pilnībā aizmirstat par to, kā lietas virzās nākamajos gados. Kāpēc? Tāpēc, ka nākotnē vismaz naudas izteiksmē dominēs kriptogrāfija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me