Kādi ir Bitcoin pastāvīgie līgumi? Paskaidrots par nākotnes līgumiem

Mūžīgie līgumi

Pastāvīgie līgumi par Bitcoin, kas citādi tiek dēvēti par mūžīgiem mijmaiņas līgumiem, ir ārkārtīgi populārs nākotnes līgumu veids, kurā galvenokārt valda BitMEX birža. XBT / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums ir viens no BitMEX piedāvātajiem pamatproduktiem, un to līdzīgi nodrošina arī OKEx, Cryptofacilities, bitFlyer un Deribit biržas – BitMEX konkurenti, piedāvājot Bitcoin atvasinājumu produktus..

Bitcoin atvasinājumi, īpaši mūžīgie BitMEX mijmaiņas darījumi, 2019. gadā palielinās popularitāti, un Čikāgas preču birža (CME) un citas Bitcoin atvasinājumu platformas (t.i., BitMEX) pēdējos mēnešos ir ierakstījušas rekordlielu vai gandrīz rekordlielu apjomu.

Kontekstā BitMEX ir konsekventi 24 stundu BTC nākotnes apjomi 2 miljardi USD – kopumā tas var sasniegt USD 10 miljardus dienā, ieskaitot visus tirgus, un maijā nākotnes līgumu apjoms bija aptuveni USD 79 miljardi.

Mūžīgie līgumi

Saskaņā ar neseno Diar ziņojums:

“Lai gan tūlītējā tirgus biržas sasniedz jaunus rekordu līmeņus (skat. Stāstu iepriekš), atvasināto instrumentu biržas ir atradušas pietiekamu interesi ar arvien mainīgu ainavu, kas vērsta uz daudz lielāku un sintētiskāku Bitcoin tirgu.”

Tas, ko Diar izceļ, ir notiekošā Bitcoin institucionālās infrastruktūras attīstība, ko trāpīgi pierāda ar skaidru naudu norēķināto atvasinājumu apjoma pieplūdums un fiziski norēķināto Bitcoin nākotnes līgumu ieviešana.

Perpetual mijmaiņas darījumi uzsāka Bitcoin atvasināto instrumentu tirgu ar iespaidīgu atzinību, galvenokārt to milzīgās sviras dēļ. Piemēram, BitMEX ļauj simtkārtīgi piesaistīt pastāvīgos mijmaiņas darījumus, tas nozīmē, ka tirgotāji mijmaiņas līgumos var atvērt 100 BTC pozīcijas ar 1 BTC drošības depozītu.

Maržas tirdzniecība ir bīstama tik augstā līmenī, bet ir vilinoša, jo veiksmīgi izmantota tā rada lielas priekšrocības.

BitMEX un citas Bitcoin atvasinājumu platformas ir piesaistījušas gan profesionālu, gan mazumtirgotāju kombināciju, lai gan jaunākā analīze ar BitMEX informāciju, ka vidēji tirgotāji neizmanto maksimālo aizņemto līdzekļu īpatsvaru un viņiem ir minimāli panākumu līmeņi, ja viņi to izmanto.

Tātad, kādi tieši ir mūžīgie mijmaiņas darījumi?

Nākotnes līgumi

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir Bitcoin nākotnes līgumu forma. Nākotnes līgums ir līgumslēdzēju pušu vienošanās pirkt vai pārdot aktīvu par noteiktu cenu un nākotnes datumu. Pircējam ir pienākums pirkt pamataktīvu par noteiktu cenu, kad beidzas līguma termiņš, un pārdevējam ir pienākums aktīvu piegādāt termiņa beigās.

Nākotnes līgumi ir atvasinājumu veids, kur līguma vērtība tiek iegūta no aktīva bāzes vērtības.

Tomēr pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir unikāla nākotnes līgumu forma, ko sauc par “apgriezto nākotnes līgumu”. Tas ir līdzīgi standarta nākotnes līgumiem, kur norēķinus par skaidru naudu var veikt bez fiziskas piegādes. Atšķirība ir tāda, ka ar apgrieztajiem Bitcoin nākotnes līgumiem BTC / USD nākotnes līguma norēķini notiek BTC, kas ir pamata valūta, nevis norēķini USD.

BitMEX apskats

Lasīt: Mūsu BitMex pārskats

Līdz ar to USD tiek interpretēts kā prece standarta fjūčeru tirgū, savukārt BTC ir līguma norēķins (P / L). Tam ir vairākas priekšrocības apmaiņai, un tas cenšas atkārtot spot tirgus ar palielinātu sviru.  

Pirmkārt, apgrieztie nākotnes līgumi Bitcoin ļauj investoriem tirgot kriptovalūtas pret fiat pāriem, faktiski nepakļaujoties fiat. Šāds modelis var apiet daudzus regulatīvos šķēršļus, kas saistīti ar fiat depozītiem biržās, un saslēgt roku dzelžos viņu spēju piedāvāt dažādus instrumentus.

Otrkārt, apgrieztie Bitcoin nākotnes līgumi ir praktiski piemēroti tirgotājiem, kuri vēlas ierobežot USD pozīcijas, atverot īsās pozīcijas.

Apgrieztais Bitcoin nākotnes līgums tomēr nav pilnīgu mūžīgo mijmaiņas darījumu apjoms. “Mūžīgais” aspekts rodas no BitMEX risinājuma jautājumam starp daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem, jo ​​īpaši maržinālo tirgotājiem, kur līgumu darbības termiņš bija pastāvīgi problemātisks.

Ar nākotnes līguma termiņa beigām sākas norēķins, kur nākotnes cenai jābūt ekvivalentai bāzes aktīva tūlītējai cenai. Tuvojoties norēķiniem, nākotnes līgumu cenai ir tendence tuvināties indeksa cenai.

Tomēr BitMEX izveidoja apgrieztus nākotnes līgumus, kuru derīguma termiņš nav beidzies, un katru dienu 3 iepriekš noteiktos laikos iekasē finansējuma likmi ar negatīvu finansēšanas mehānismu.

Augstā līmenī pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir sintētisks maržas tirdzniecības instruments, kurā virkne nebeidzamu (ti, mūžīgu) nākotnes līgumu tiek piemērota procentu likme, kas atspoguļo starpību starp mijmaiņas līguma cenu un BTC tūlītējo cenu, kas tiek kotēta izmantojot svērto BitMEX indekss, ko veido Coinbase Pro, BitStamp un Kraken XBT / USD cenas.

Finansējuma maksājums, kas ir jūsu amata lielums plus finansējuma likme, tiek izsaukts ik pēc 8 stundām šādos laikos:

  • 4:00 pēc UTC
  • 12:00 pēc UTC
  • 20:00 pēc UTC

The negatīvs finansēšanas mehānisms nozīmē, ka tirgotāji, kas iet pretēji plašākai tirgotāju tendencei (t.i., īsiem vai gariem), tiek atalgoti par tirdzniecību pret tendencēm. Ja finansējuma likme ir negatīva, par pozitīvu finansējuma likmi šorti maksā ilgi un otrādi.

Finansēšanas mehānisms ir paredzēts, lai novērstu neizbēgamas nelabvēlīgas sekas no mūžīgiem līgumiem, kuru termiņš nav beidzies. Tā kā ar pastāvīgiem mijmaiņas darījumiem nav norēķinu / termiņa beigām, ir grūti izšķirties par cenu saplūšanu ar indeksa cenu – kas ir izplatīts, kad norēķini tuvojas parastajiem nākotnes līgumiem. Finansējuma koncepcija atdarina procentu maksājumus starp maržinālo tirdzniecību tūlītējos tirgos ar garām un īsām pozīcijām.

Rezultātā tirgotāji tiek mudināti atvērt vai slēgt noteiktas pozīcijas, kas koncentrē līguma cenu uz indeksa cenu, izmantojot procentu maksājumus, kas pārskaitīti starp garajiem un īsajiem tirgotājiem..

Piedāvājot pastāvīgus mijmaiņas līgumus ar tik lielām peļņas iespējām, arī ir izveidojusies interesanta situācija, saskaņā ar BitMEX:

“Kombinācija, kas piedāvā gan sviras, gan tirgotāju iespējas savstarpēji tirgoties, nozīmē, ka uzvarētājiem ne vienmēr tiek garantēta visa gaidītā peļņa. Iesaistītās sviras dēļ zaudētājiem, iespējams, nav pietiekami daudz rezervju, lai samaksātu uzvarētājiem. ”

Tradicionālajām biržām ir aizsargpasākumi un apdrošināšana, lai pasargātu no šādām situācijām, bet tas nav gadījumā ar kriptovalūtas apmaiņu.

Lai atrisinātu šo problēmu, BitMEX izveidoja BitMEX apdrošināšanas fondu, lai novērstu automātisku kreditoru samazināšanu tirgotāju pozīcijās, un fondā pašlaik ir vairāk nekā 27 000 BTC. Saskaņā ar BitMEX:

“Fonds tiek izmantots, lai agresētu neuzpildītu likvidācija pasūtījumus, pirms tos pārņem automātiskās samazināšanas sistēma. Apdrošināšanas fonds izaug no likvidācijām, kuras tirgū varēja veikt par cenu, kas ir labāka par konkrētās pozīcijas bankrota cenu. ”

Jūs varat atrast padziļinātu informāciju par maksas struktūru un citu informāciju par pastāvīgajiem mijmaiņas darījumiem BitMEX, izmantojot tos mūžīgo līgumu ceļvedis.

BitMEX pastāvīgo līgumu panākumi un problēmas

Nav noslēpums, ka mūžīgie mijmaiņas darījumi ir milzīgs hit. Kas turpina papildināt šo stāstījumu, ir tas, ka BitMEX ir piedzīvojusi izteiktas problēmas ar savu tirdzniecības platformu, par kurām viņi to ir risinājuši, un mūžīgo mijmaiņas darījumu popularitāte turpina pieaugt..

Attiecībā uz to, cik spēcīgs izaugsmes etalons ir BitMEX apdrošināšanas fonds, tas ir cieši saistīts pat gandrīz spoguļi, Bitcoin monetārais piedāvājums.

Milzīgais BitMEX pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms tomēr nav noticis bez grūtībām. Piemēram, BitMEX pašlaik nepievieno vairāk produktu, kamēr nav novērsts endēmiska pārslodzes problēma tā tirdzniecības dzinēju. BitMEX paziņoja ka tā pārskata savu tirdzniecības infrastruktūru, lai novērstu problēmu, kas katru dienu ir izraisījusi tirgotāju sūdzības par kavējumiem un pasūtījumu neveiksmēm tirdzniecības pārslodzes laikā. Daži institucionālie tirgotāji ir minējuši, ka lielu sastrēgumu laikā tirdzniecības platforma ir pilnībā nelietojama.

Šāda kavēšanās var novest pie neizmantotām iespējām un zaudējumiem tirgotāju vārdā, un dažu problēmu dēļ pēdējos mēnešos daži pāriet pie BitMEX konkurentiem, piemēram, Deribit. Tomēr BitMEX likviditātes pārsvars saglabā to kā pozīciju kā neapstrīdams līderis Bitcoin atvasinājumu produktos.

Citās ziņās BitMEX tikai nesen pievienoja Kraken BitMEX indeksam pēc tirgus manipulācijas ar BitStamp gadījumu, kurā visā tirgū tika novēroti pulsācijas efekti un USD 250 miljoni garo pozīciju uz BitMEX likvidēta. BitStamp izmeklē incidentu, un BitMEX pievienoja Kraken, lai stiprinātu savu cenu indeksu un samazinātu paļaušanos uz BitStamp un Coinbase Pro.

Secinājums

Tā kā institucionālā nauda aizvien vairāk gatavojas ienākt kriptovalūtu tirgos atlikušajā 2019. gadā, meklējiet Bitcoin atvasinājumu produktus, lai tos paplašinātu un nobriestu. Diar ziņojums pievērsa uzmanību tam, kā nākotnes līgumi jau pieaug, un mūžīgie mijmaiņas līgumi šobrīd ir galīgais čempions Bitcoin atvasinājumu sacensībās.

Pastāvīgie mijmaiņas darījumi ir intriģējoša metode bez termiņa nākotnes līgumu noslēgšanai tieši Bitcoin, un to pieaugošā popularitāte vairāku biržu starpā parāda viņu uzturēšanās spēju plašākā tirgū.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me