Enerģijas piegādes marķēšana: tirdzniecības spēks blokķēdē

Blokķēde & amp; Enerģija

Kad Bitcoin pirms deviņiem gadiem pirmo reizi paziņoja par savu ierašanos, mēs domājām, ka mēs iegūstam foršu tiešsaistes digitālo valūtu. Tas, ko mēs patiesībā saņēmām, bija pirmais ieskats tehnoloģijā, kas radīs revolucionāru attīstību pēc tūkstošgades pasaules.

Tikpat revolucionārs kā digitālās skaidras naudas jēdziens ir bijis, un ir daudz pozitīvu izmantošanas gadījumu, ir grūti izvairīties no sajūtas, ka patiesā izstādes zvaigzne nākamajos gados būs pamattehnoloģija, kas ir digitālās valūtas pamatā – blokshēma.

Blokķēde & amp; Enerģija

Jau blokķēdes tehnoloģija ir tikusi izmantota neskaitāmos veidos, kas, iespējams, pārsteigtu tās sākotnējo radītāju, mīklaino Satoshi Nakamoto.

Sākot no derību tīkliem līdz nodarbinātības centriem; sākot no otrreizējās pārstrādes platformām līdz mākslīgā intelekta testēšanas arēnām; no MMORPG līdz biznesa izsekošanai … blokķēde sāk atrasties gandrīz katrā mūsdienu dzīves aspektā.

Tagad jauni uz bloku ķēdes balstīti jaunie uzņēmumi vērš savas traucējošās acis uz nozari, kas regulāri reģistrē ikdienas peļņas normas miljardos – enerģijas tirgū.

Kriptogrāfijas oglekļa pēdas fiksēšana

Viens no blokķēdes darbības un ieguves trūkumiem ir enerģijas resursi, ko tas patērē. To var izjust individuālā līmenī, kad jūs cenšaties sekot līdzi ikmēneša rēķiniem, kas radušies jūsu kalnrūpniecības platformai; taču to var redzēt arī pasaules mērogā, jo kalnrači pārceļas uz jaunattīstības valstīm, lai izmantotu zemo enerģijas cenu priekšrocības.

Bitcoin enerģijas patēriņš

Bitcoin ieguve & Enerģijas izmantošana

Viens enerģijas uzņēmums vēlas risināt šo problēmu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, lai pārraudzītu viņu zaļās enerģijas pārstrādes biznesu, vienlaikus apzīmējot enerģijas vienības, lai samazinātu izšķērdēšanu, kas rodas kā

4Jauns jau ir izveidotas un darbojas divas videi draudzīgas atkritumu pārstrādes rūpnīcas, trešā plānota nākamajā gadā. Viņu KWATT marķieris ir piesaistīts katras elektrostaciju saražotās kilovata vērtībai.

Ideja ir tāda, ka patērētājs var iegādāties konkrētus un precīzus tīras enerģijas daudzumus, neejot pa neefektīviem esošajiem enerģijas ceļiem, kas ir izrādījušies izšķērdīgi un joprojām lielā mērā balstās uz fosilā kurināmā avotiem..

4Jauna žetona izpārdošana

4Jauns Žetonu pārdošanas vietne

Jauna uzmanība tiek pievērsta tieši kalnrūpniecības procesa virzībai un plānots vai nu pārdot elektroenerģiju tīklam, ko savākt kalnračiem, vai arī novirzīt to uz vietējo kalnrūpniecības saimniecību, kur iesaistītās KWATT monētas būs daļa no uzņēmuma likteņa..

Tā ir savlaicīga koncepcija, kas rodas brīdī, kad cilvēki kriptogrāfijas ieguves enerģijas patēriņu sāk uztvert kā vides katastrofu – Islande vien kalnrūpniecības platformas patērēs vairāk enerģijas nekā visas tautas mājas kopā.

Franšīzes veidošana

Ejot vienu soli tālāk nekā tikai enerģijas pārdošana, strauji augošs Rumānijas jaunuzņēmums vēlas apvienot enerģijas resursus blokķēdē, kur to var nopirkt un pārdot visā pasaulē, izmantojot viņu tīkla naivo marķieri..

Restartējiet enerģētikas demokrātiju (RED) jau ir reģistrēts enerģijas piegādātājs savā mītnes zemē, bet tagad viņi plāno franšīzi nodibināt savu biznesu, lai ar blokķēdes starpniecību sāktu enerģijas pārdevējus visā pasaulē..

sarkans

RED pamatkoncepcija ir tāda, ka enerģijas pārdevēji un patērētāji var tieši mijiedarboties, izmantojot blokķēdi, un veikt enerģijas darījumus, izmantojot RED vietējo MWAT marķieri. Korejas patērētājs varētu iedomāties enerģiju tieši no pārdevēja Vācijā, pieņemot, ka katrā no šīm divām valstīm darbojas RED franšīzes īpašnieks.

Kā mēģina ieteikt viņu vārds, tas demokratizē enerģijas tirdzniecību tādā veidā, kas izslēdz lielos enerģijas piegādātājus un milzīgās peļņas normas, ko viņi iegūst uz klienta rēķina..

Turklāt RED dod galalietotājam iespēju kļūt par enerģijas vairumtirgotāju savās valstīs, palīdzot viņiem izveidot tehnoloģiju, loģistiku un personāla apmācību, kas nepieciešama enerģijas franšīzes iegūšanai uz vietas.

RED nav pirmie, kas mēģina apzīmēt enerģijas piegādes blokķēdē. Kopš pirmā enerģijas darījuma, izmantojot blokķēdi 2016. gadā, ir parādījušies vairāk nekā 120 uzņēmumi.

Elektrificē Āziju

Elektrificēt. Āzija mērķis ir ļaut patērētājiem pirkt enerģiju tieši no vienaudžiem vai elektrības mazumtirgotājiem, izmantojot blokķēdes un viedos līgumus.

Uzņēmums norāda, ka 60 procenti pasaules iedzīvotāju ir Āzijā, un gandrīz puse no šī skaitļa dzīvo pilsētās un ir savienota ar centrālajiem elektrotīkliem. Tas norāda uz neseno elektrotīklu liberalizāciju konkrētās valstīs, tostarp Japānā 2016. gadā un daļās Ķīnas.

Electrify Asia Guide

Tā kā vairāk valstu liberalizē tīklus, patērētāji iegūst vairāk enerģijas patēriņa iespēju. Diemžēl tīkli joprojām ir centralizēti, un korporācijas tos pārvalda pat apgabalos ar liberalizētiem tīkliem. Kopā ar strauji augošo pieprasījumu pēc atjaunojamiem enerģijas resursiem tas rada nepieciešamību pēc pārmaiņām, un Electrify Asia mērķis ir atrisināt šo problēmu.

Neatkarības žetons?

Spānijas Katalonijas reģiona iedzīvotājiem vienmēr ir bijušas nemierīgas attiecības ar Madrides valdošajiem ierēdņiem, un pēc pagājušā gada neveiksmīgajiem neatkarības no Spānijas centieniem viņi tagad cenšas atrast neatkarību citā veidā.

Pēc paziņojuma 1. jūnijā Katalonijas valdība plāno atklāt jaunu kriptovalūtu, kuras pamatā ir ERC20, kas veicinās enerģijas brīvu tirdzniecību starp Katalonijas reģiona iedzīvotājiem.

ION žetoni, kā zināms, tiks samazināti katram pilsonim, kuram ir naudas maks, un tie varētu būt nozīmīgs pavērsiens Katalonijas notiekošajā suverenitātes konkursā..

Šobrīd lielie enerģijas piegādātāji aizliegt jebkurš indivīds, pārdodot savus enerģijas pārpalikumus. Saskaņā ar Katalonijas valdības plāniem tieši tā rīkosies reģiona iedzīvotāji.

Tā ir darbība, kas izjauks ābolu ratiņus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, jo enerģētikas uzņēmumi sāk uztraukties, ka citas valstis varētu sekot šim piemēram.

Lai izmantotu ION žetonus, sākotnējā pirkšana nebūs nepieciešama. Tie tiks izlaisti bez maksas visiem, kam ir saderīgs seifs – ar vienu žetonu tiek izlaists par katru reģiona saražoto kilovatstundu (kWh), kopā sasniedzot 8,418 miljonus ION.

Katalonijas Enerģētikas institūta projekta vadītāja Lluisa Marsala uzsvēra faktu, ka šis solis nebija politiski motivēts un ir tikai veids, kā uzlabot reģiona energoefektivitāti.

Lluisa Marsala: “Blockchain ir izplatīts internets bez milžiem, kas to monopolizē” Image by Viaempresa

Viņa teica:

“Šim simbolam nav nekāda sakara ar neatkarību. Tas ir enerģijas marķējums, lai pārvaldītu mikrotīklus. Tādā veidā tirdzniecība notiek nevis ar komunālo pakalpojumu uzņēmumu, bet gan starp šo saules kopienu vienaudžiem. ION marķieris nodrošina visus darījumus mikrotīklos. ”

Katalonijas valdības plāni joprojām ir nedaudz atpalikuši, un, lai to palaistu un darbotos, būs nepieciešami daži nozīmīgi infrastruktūras remonti, atzīmēja Marsals:

“Kad šie mikrotīkli tiek masveidā izvietoti un izveidojas daudzas saules kopienas, mēs tiecamies uz kopējo saules ražošanu, kas vienāda ar vienu saules elektrostaciju. Tas var aizņemt gadus, taču mēs vēlamies noteikt vērtību no 1 ION līdz 1kWh. ”

Tokenize Viss

Kā sacīja bijušais Ethereum līdzdibinātājs Čārlzs Hoskinsons Kripto ICO samits kas notika Cīrihē, Šveicē 2018. gada martā:

Iedomājieties, ka esat jurists un izveidojat savus 40 žetonus, kas pārstāv jūsu pakalpojumus, jūs tos iepriekš pārdodat, un cilvēki vienkārši pērk jūsu žetonus atklātā tirgū. Jebkuru no saviem pakalpojumiem varat iepriekšpārdot atklātā tirgū. ”

Hoskinsona runas tēma bija par blokķēdes potenciālu pārveidot banku sektoru, taču viņa komentārs skar vienu no galvenajiem blokķēdes spēka avotiem – proti, tā spēju vienlaikus nodrošināt caurspīdīgu virsgrāmatu un apzīmētu vērtības simbolu..

Hoskinsons sagaida, ka zīmoli, uzņēmumi un pat cilvēki tiks marķēti līdz 2020. gadam un tiks apkopoti ar līniju:

“Varavīksnes galā vienmēr ir kāds marķieris.”

Enerģētikas uzņēmumi izmanto kriptogrāfijas žetonus jaunos un revolucionāros veidos, un tie var sākt jaunu enerģijas pārvaldības laikmetu visā pasaulē.

Bet nesenā Hoskinsona runa atgādina, ka liela daļa nesenās tendences uz visa apzīmēšanu nāk no vecā ideju kopuma, kas tagad atkal parādās jaunā formā.

Ja reiz jūs varēja pirkt vai pārdot tikai uzņēmuma akcijas, šķiet, ka mēs, iespējams, neesam pārāk tālu no sevis pirkšanas un pārdošanas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me