Blockchain & Real Estate: kā tas traucēs un pārveidos tirgu

Nekustamā īpašuma blokķēde

Vienam no pasaules vecākajiem uzņēmumiem tuvojas viens no jaunākajiem uzņēmumiem. Nekustamā īpašuma pircēji, pārdevēji un nomnieki eksperimentē ar blokķēdes tehnoloģiju, lai apgrieztu apgrūtinošos nozares starpniekus.

Tikai daži darījumi ar nekustamo īpašumu notiek tieši no pakalpojumu sniedzēja uz klientu. Parasti tajā ir notāri, aģenti, juristi, bankas, tresti un citas personas. Pat salīdzinoši vienkārši jautājumi, piemēram, autostāvvietu īre vai maksa par komunālo pakalpojumu izmantošanu, ir saistīti ar starpniekiem.

Nekustamā īpašuma blokķēde

Kaut arī blokķēdes pieņemšana joprojām ir zema, un tehnoloģija lielākoties nav pārbaudīta, ir vismaz divas galvenās arēnas, kas uzreiz gūst labumu no blokķēdes lietošanas – atkārtoti darījumi un vecmodīga likviditāte.

Mikromaksājumu automatizēšana

Pilsētas autostāvvietas atrašana ir sarežģīts darbs. Tas ir saistīts ar lielu bezjēdzīgu braukšanu, zīmju pārbaudi un novecojušu maksājumu procesu. Vai nu cilvēks, vai mašīna paņem tavu fiat, ieraksta šo darījumu uz papīra lapas, un pēc tam šī papīra lapa parāda citam cilvēkam vai mašīnai, ka jums visiem ir apmaksāts un varat brīvi atstāt garāžu.

Autostāvvietas vadīšana arī nav pikniks. Kādam ir jāmaksā tiem cilvēkiem vai jāapkalpo šīs mašīnas. Tie ir jāaizpilda ar papīra lapiņām, un kādam dienas beigās jāpārbauda, ​​vai sistēma darbojas, kā paredzēts. Kā var pateikt ikviens, kurš ir stāvējis rindā, lai samaksātu par autostāvvietu pēc liela sporta notikuma, viena salauzta mašīna vai neskaidrs cilvēks maisījumā var izraisīt nopietnu sastrēgumu.

Ievadiet blokķēdi, kuru šeit iemieso potenciālais risinājumu nodrošinātājs PARKGENE. Izmantojot uzņēmuma GENE marķieri, autovadītāji var atrast, rezervēt un apmaksāt autostāvvietu, izmantojot mobilo lietotni. Autostāvvietas operators saņem reāllaika momentuzņēmumu par pieejamību, un nav nekārtīgas kredītkartes darījumu maksas vai maksājumu vājās vietas.

Parkgene

Autostāvvieta ir tikai viens piemērs atkārtotam nekustamā īpašuma darījumam, kas varētu gūt labumu no blokķēdes automatizācijas. Tiek apsvērti līdzīgi tehnoloģiju risinājumi viesnīcu īrei un ikdienas komunālajiem maksājumiem.

Papildus virspusējiem lietošanas gadījumiem, piemēram, Krievijas viesnīcām, kas pirms pasaules kausa pieņem Bitcoin, jau darbojas vairāki žetoni, lai ļautu viesnīcu īpašniekiem izslēgt pārvaldības sabiedrības no sajaukuma un īrēt tieši saviem klientiem.

LockChain mērķis ir radīt Airbnb atmosfēru lielākajās viesnīcu ķēdēs ar nulles komisijas maksu un iespēju uzskaitīt pieejamos numurus tieši blokķēdē.

“Uzlabotā blokķēdes tehnoloģija un vietējā marķiera izmantošana ļaus mums darboties ar tādu efektivitāti, kādu nepārspēj neviens cits izmitināšanas pakalpojumu sniedzējs šajā nozarē,” paziņoja LockChain. “Tas ļaus mums samazināt visas komisijas par ieņēmumiem un koncentrēties uz vērtību orientētu pakalpojumu sniegšanu par fiksētu ikmēneša maksu kombinācijā ar” freemium “modeli, kur dažas ekstras var nodrošināt par papildu cenu.”

Lockchain

Izgrieziet dokumentus

Viena no labākajām lietām saistībā ar nekustamo īpašumu ir tā relatīvā stabilitāte; māja vai zemes gabals fiziski pastāv noteiktā vietā. Turklāt tas ir saistīts ar gandrīz neaptveramu juridiskās un normatīvās birokrātijas tīmekli.

Ironiski, bet šī ir arī viena no sliktākajām lietām nekustamo īpašumu jomā. Pēc definīcijas tas ir nelikvīds aktīvs. Process, kā jūsu māju pārvērš par tasi kafijas vai koncerta biļetēs, ietver bankas, nekustamā īpašuma aģentus, mājas inspektorus un daudz ko citu.

Daļu vai visu ar mājas pirkšanu vai pārdošanu saistīto dokumentu pārvietošana uz blokķēdi bizantiešu procesu pārvērš par diezgan vienkāršu darījumu. Ikvienam katrā procesa posmā ir piekļuve piemērojamajiem dokumentiem, un viedie līgumi tiek pārbaudīti un ar laiku apzīmogoti, izmantojot blokķēdi, nevis aģentu vai notāru. Maksa par visiem šiem soļiem un pakalpojumiem arī tiek krasi samazināta.

Ieviešot blokķēdes tehnoloģiju maisījumā, māju pārvēršana dolāros nebūs tik vienkārša. Daži var iebilst, ka, iespējams, nevajadzētu, ņemot vērā iesaistītās naudas summas un atbildību. Bet blockchain tehnoloģijai ir potenciāls krasi samazināt laiku un naudu, kas iztērēta vidējam nekustamā īpašuma darījumam.

Viens uzņēmums, kas pēta šo arēnu, ir REX. Pircēji un pārdevēji var izmantot uzņēmuma blokķēdi ar REX marķieri, lai atrastu, uzskaitītu un nopirktu īpašumus. Arī REX sistēma ir pašpulējoša; tas apbalvo klausītājus par informācijas tīrības un savlaicīguma uzturēšanu.

REX

“Izmantojot decentralizētu tirgu, REX piedāvā informācijas spektru, sākot ar nodokļiem, pārdošanu, tendencēm un visu lietotāju sniegto apkārtni,” uzņēmums piedāvā FAQ. “Surogātpasta un novecojuša saraksta datus kurē kopienas locekļi, kuriem tiek kompensēts viņu ieguldījums REX ekosistēmā. Tā ir demokratizēta un decentralizēta nekustamo īpašumu sludinājumu nozare. ”

Bagātības izplatīšana

Nekustamais īpašums ir viens no lielajiem zēniem. Tas ir triljonu dolāru bizness. Šis fakts nav palicis nepamanīts kriptogrāfijas sfēras investoriem. Papildus tam, ka tiek izjaukts pats nekustamā īpašuma process, vairākām kriptovalūtām ir potenciāls efektīvi izmantot nekustamo īpašumu un izplatīt to daudz plašākā ieguldījumu bāzē.

Saskaņā ar veco režīmu ieguldījumiem nekustamajā īpašumā bija vajadzīgs nopietns kapitāls. Jums varētu būt nepieciešams neliels aizdevums no sava tēva miljona dolāru apmērā, kā prezidents Donalds Tramps savulaik slaveni teica par savu stāstu par lupatām. Ja jūs nevarētu piesaistīt nepieciešamo kapitālu, jūs varētu apvienot savus resursus tādā kārtībā kā daļlaika lietojuma tiesības. Tas radīja pilnīgi jaunu sapinumu kompleksu, un īpašumtiesību uz laiku pārvaldības sabiedrība atradās tieši tās centrā.

CrowdVilla, an REIDAO projekts un REX partneris, tieši vērš uzmanību uz vecā daļlaika lietojuma tiesību modeli. Uzņēmuma mērķis ir izmantot sākotnējā publiskā piedāvājuma ienākumus īres brīvdienu iegādei, kurus pēc tam var izmantot ar uzņēmuma CRV žetoniem. Tas ir daļlaika lietojums bez virknēm.

“CrowdVilla ļauj patiesi sadalīt pasaules viesnīcu un brīvdienu īpašumu portfeli blokķēdē,” sacīja uzņēmums. “Pamatojoties uz vispārējā labuma jēdzienu, CrowdVilla ļauj kopienai apvienot savus resursus un kopīgi iegūt īpašumus koplietošanai. Portfelis aizņems ikdienas luksusa segmentu, kas ir ļoti pievilcīgs mobilajiem uzņēmumiem un brīvdienu ceļotājiem. ”

Vairākas monētas ir vērstas uz tradicionālākiem ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, īpaši BitProperty ar savu REIT marķieri. Marķieris ļauj ikdienas investoriem piederēt fiziska nekustamā īpašuma digitālajai daļai, kas papildināta ar dividendēm, līdzīgi kā citi izveidoti uzņēmumi, kas nav bloku ķēdes, piemēram, Fundrise darboties.

Paturot to reālu

Izveidotais nekustamā īpašuma tirgus drīz vairs nedosies. Tas ir lielākais pārdošanas punkts. Bet blokķēdes tehnoloģiju jauninājumi lēnām izzūd mūsdienu nekustamā īpašuma sistēmas pamatā. Šķiet, ka kopējais efekts ir izlīdzinošs.

Investoriem, kuriem ir gadījuma naudas daudzums, tagad var būt nekustamā īpašuma daļa, neiesaistot bankas vai aģentus, un tie paši lielie un mazie īpašnieki var izmantot savus īpašumus, lai efektīvi un nepārtraukti radītu bagātību..

Drīz var pienākt diena, kad miljardieru nekustamo īpašumu magnāti ir pagātne, kurus lielā mērā aizstāj kopienu kooperatīvi vai līdzīgas struktūras. Piemēram, vietējai arodbiedrībai nekas tehniski netraucē piederēt savai fiziskajai rūpnīcai bez sarežģītās juridiskās un finansiālās morāles, kas parasti būtu saistīta.

Tāpat nav šķēršļu gadījuma nekustamā īpašuma ieguldītājam, kurš iesaistās lielajā projektā līdzās lieliskām bankām vai specializētām ieguldījumu firmām.

Koledžas futbola komandu vārdiem runājot visā tautā – “Kura māja? Mūsu māja.”

Atsauces

  1. https://hackernoon.com/how-the-blockchain-will-impact-your-industry-a6374d4c3aaf
  2. https://parkgene.io/
  3. https://bitcoinj.github.io/working-with-micropayments
  4. https://www.ccn.com/russia-allows-cryptocurrency-payments-for-hotels-during-fifa-world-cup-2018/
  5. https://bitcoinexchangeguide.com/lockchain/
  6. https://steemit.com/cryptocurrency/@markjackson1989/these-3-cryptocurrencies-could-change-how-we-look-at-real-estate
  7. https://www.inman.com/2018/02/12/property-coin-cryptocurrency-real-estate/
  8. https://btptoken.io/en/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me