Kriptonauda un futbols – noplīst tīkls vai pārspēt?

Kriptovalūta un futbols

Kriptovalūtas jaunie uzņēmumi jau kādu laiku izmanto slavenību mārketinga palīdzību. Bet pēdējā gada laikā šie jaunie uzņēmumi ir sākuši koncentrēties uz vienu konkrētu slavenību šķirni – futbolistiem.

Futbols ir iecienītākais sporta veids 4 miljardi pasaules iedzīvotāju, un tās pazīstamākajiem spēlētājiem bieži ir sekotāji desmitiem miljonu.

Šķiet, ka kriptonauda un futbols katrā vietā ietriecas, jo kriptogrāfijas darījumi tiek izmantoti spēlētāju pārskaitījumiem, un spēlētāji tiek izmantoti kriptogrāfijas valūtas palaišanai.

Futbola nesakritība ar kriptovalūtu vēl nav izrādījusies auglīga, taču šķiet, ka prakse apvienot abus kopā tikai pieaug.

Kriptovalūta un futbols

“Spēlēs par kriptogrāfiju”

Janvārī Turcijas futbola klubs Harunustaspor kļuva par pirmo klubu parakstīt spēlētāju, izmantojot Bitcoin. Kaut arī pati transfēra maksa netika maksāta ar kriptogrāfiju (futbola kluba priekšsēdētāji pagaidām par to ir pārāk piesardzīgi), daļa no spēlētāja parakstīšanās maksas tika piegādāta BTC.

Kluba spēle Sakarjas pirmās divīzijas B grupā – Turcijas līgu amatieru līmenī -, un spēlētājam samaksātā BTC dolāra summa atspoguļo viņu zemākā līmeņa statusu.

Pārskaitījuma brīdī 0,0524 BTC summa bija vienāda ar aptuveni 385 USD, kā arī vēl 470 USD vērta Turcijas lira. Tas, kas futbola pasaulei ir pirmais, spēlētājs Omārs Faruks Kiroglu, parakstoties, pozēja blakus priekšsēdētājam ar mobilo seifu lietotni, kas parādīta kamerām..

Bitcoin Futbols

Omer Faruk Kıroglu (pa kreisi) ar kluba priekšsēdētāju Haldunu Sehitu parāda savu maksājumu Bitcoin. Attēls no BBC

Harunustaspor priekšsēdētājs Halduns Sehits šo pasākumu uzskatīja par veidu, kā paziņot par savu klubu uz pasaules skatuves, viņš teica, ka pāreja:

“[Palīdzība] atpazīt sevi valstī un pasaulē.”

Turcijas futbola fani ir vieni no visvairākkaislīgi’Pasaulē, tāpēc, ja Kiroglu nenokļūst pa Harunustasporu, fani var sākt domāt, kāpēc priekšsēdētājs bija aizņemts, lai sevi nosauktu kripto pasaulē, nevis futbola pasaulē.

The Wheeler-Dealer’s Up to Old Tricks

Harijs Redknaps ir nopelnījis tikpat lielu reputāciju kā cockney riteņu tirgotājs kā futbola menedžeris, un viņš nesen ir pagriezis roku ICO.

Redknaps tika arestēts 2007. gadā, strādājot par Portsmouth F.C. vadītāju, saistībā ar aizdomām par sazvērestību ar priekšsēdētāju Milanu Mandariču, lai savās kabatās iepludinātu spēlētāju pārskaitījuma maksu gabalus..

Tiesas ziņojumi liecināja, ka Redknaps ir izveidojis ārzonas bankas kontus, lai turētu savus slikti iegūtos līdzekļus; bet 71 gadu vecais vīrietis apgalvo, ka nezina par šādām lietām, un apgalvo, ka viņa uzņēmējdarbības trūkums ir tas, kas viņu turpina sagādāt nepatikšanās.

Tas, kas sakāms par Electroneum – kriptogrāfijas palaišanu, kuru Redknapp nesen iesaistījās, vēl ir redzams.

Tomēr, tāpat kā futbola zemnīcā viņam bija midas pieskāriens, šķiet, ka Redknapam ir tāda pati ietekme kriptogrāfijas sfērā.

12. oktobrī Redknaps tvītoja savu atbalstu Electroneum, vienkārši norādot:

Harija Rednapa kriptonauda

Harija Redknapa čivināt Tagad izdzēsts, attēls no Twitter

Nākamās nedēļas laikā Electroneum dalībnieku bāze vairāk nekā divkāršojās – no 60 000 līdz 130 000.

Electroneum dibinātājs noteikti pateicās Harijam turpmākajā čivināt vēlāk tajā pašā nedēļā, taču uzstāja, ka Redknappam par viņa centieniem nav samaksāts ne centa, un viņš bija tikai projekta atbalstītājs..

Ja tā ir taisnība, tas nozīmēs būtisku virziena maiņu vīrietim, kurš tikai pirms dažiem gadiem apgalvoja, ka nespēj strādāt īsziņās, un zvērēja, ka nekad neesmu sūtījis e-pastu viņa dzīvē.

Atklāti sakot, maz ticams, ka Redknapp kungs nesaņēma samaksu par savu Electroneum čivināt – kā rezultātā uzņēmuma lietotāju bāze bija 100% palielināta – tas, iespējams, izrādīsies vissliktākais bizness, ko viņš jebkad veicis.

Spēlētāji seko Suitam

ICO apstiprinājumi profesionālo futbolistu vidū kļūst par ikdienu; un nav grūti saprast, kāpēc. Futbola popularitāte visā pasaulē padara viņus par galveno kripto firmu galveno mērķi, kas vēlas uzlabot savu profilu.

Edenam Hazardam, Chelsea F.C un Beļģijas zvaigžņu spēlētājam, čivināt ir 5,35 miljoni sekotāju, un viņu nesen uzņēma AllSports – blokķēdes platforma, kuras mērķis ir kļūt par futbola mediju un derību centru.

Visi sporta veidi

Pat bijušais gada labākais spēlētājs Luiss Figo nesen iekļuva ICO veicināšanas spēlē. Figo desmit gadus nav spārdījis bumbu pēc aiziešanas no Milānas Inter 2008. gada sezonas beigās. Bet tas nav mazinājis viņa mārketinga pievilcību Stryking Entertainment prātos.

Firmas fantāzijas sporta platforma Football-Stars ļauj lietotājiem marķēt savus iecienītākos spēlētājus un pēc tam uzkrāt ieņēmumus, pamatojoties uz viņu sniegumu katru nedēļu.

Figo ar entuziasmu paziņoja par partnerību ar Football-Stars, norādot:

“Kad es pirmo reizi dzirdēju par Futbola zvaigznēm, šī ideja man uzreiz patika. Futbols kļūst arvien vairāk datu, izmantojot detalizētu statistiku par visiem spēles aspektiem – to Stryking platforma izmanto, lai radītu pārliecinošu fanu pieredzi. Es priecājos atbalstīt pieredzējušo Stryking komandu un izplatīt ziņu par viņu platformu, kas ļauj faniem iesaistīties komandās un spēlētājos, kurus viņi atbalsta. ”

Tas bija atpakaļ aprīlī, bet tikai pirms pāris dienām Figo izveidoja, iespējams, mākslīgo pasu, kad atklāja, ka viņam patiesībā nepieder neviens no STRYKZ žetoniem, kurus viņš tik enerģiski reklamēja.

Spēlētāju marķēšana

Ja vēl neesat dzirdējis par Džeimsu Rodrigesu, tad nezināt, ka viņam šobrīd ir vairāk nekā 17 miljoni Twitter sekotāju un viņš ir viens no slavenākajiem cilvēkiem savā dzimtajā valstī Kolumbijā.

Tagad viņš plāno izmantot savu fanu bāzi, lai palaistu sevi kriptogrāfijas pasaulē, paziņojot par savu jauno kriptovalūtu – JR10 marķieri.

Sīkāka informācija par JR10 marķiera faktiskajiem lietošanas gadījumiem joprojām ir maza, taču, ņemot vērā pilnas slodzes darbu, kas ir profesionāls futbolists, ir maz ticams, ka Rodrigess darbosies kā vadošais izstrādātājs.

Visticamāk, ka JR10 marķiera firma – SelfSell – izmanto iespēju, lai viņu jauno platformu redzētu 17 miljoni cilvēku, pat pirms darbības uzsākšanas..

Krištianu Ronaldu

Iespējams, ka slavenākais futbolists pasaulē, Krištianu Ronaldu, ir iesaistījies arī zīmola marķēšanā, bet ne vienmēr ar savām zināšanām.

CR7Monika bija kriptonauda, ​​kas ieguva naudu Ronaldo slavenajā CR7 zīmolā un ieguva popularitāti kā digitāla pieeja Ronaldo zīmolam.

Dažus mēnešus vēlāk zem CR7Coin mārketinga materiāliem sāka parādīties šāda atruna:

“CR7Coin nepieder, to nepārvalda, neapstiprina un nav citādi saistīts ar Krištianu Ronaldu, CR7 preču zīmi vai jebkuru citu organizāciju, kas pieder un / vai ko pārvalda Krištianu Ronaldu vai kāds no viņa saistītajiem uzņēmumiem.”

Neilgi pēc tam CR7Coin paziņoja, ka viņi ir pārorientējušies uz SporChain. Nav pārsteidzoši, ka vietnē SporChain / CR7Coin nav daudz izmantošanas gadījumu, un, visticamāk, oportūnistiski hustlers to domāja kā ātru mārketinga satvērienu..

Tas attiecas uz lielāko daļu iesācēju ICO, kas savā galvenajā lapā ielīmē futbolista seju un pēc tam apsēžas un gaida vieglu lapu skatījumu straumi..

Bet, ja šajās lapās netiek atklāts faktiskais produkts, MVP vai lietošanas gadījums, visi šie klikšķi bieži izrādās neauglīgi.