Pārbaudot Volstrītas mīlas un naida attiecības ar Bitcoin

Volstrīta & amp; Bitcoin

Daudziem Volstrītas vadošajiem darbiniekiem nav nekā laba, ko teikt par Bitcoin. ASV lielākās bankas JP Morgan Chase priekšsēdētājs un izpilddirektors Džeimijs Dimons to nodēvējis par krāpšanu.

Uzstājoties pagājušā gada investīciju konferencē, Dimons turpināja teikt, ka ikviens viņa bankā, kurš tika atrasts tirgojies ar Bitcoin, tiks atlaists.

Kas Dimonam ir pret Bitcoin? Pēc viņa teiktā, tas ir “stulbi” un “pārāk bīstami” un “Tas nebeigsies labi, viņi galu galā uzsprāgs.”

Volstrīta & amp; Bitcoin

Kad jūsu darbības ir pretrunā ar jūsu vārdiem

Lai gan JP Morgan Chase augstākā vadība ir sniegusi paziņojumus, nosodot bitcoin, a ziņojums norāda, ka banka ir ieguldījusi biržā tirgotās parādzīmēs (ETN), kas izseko Bitcoin cenu.

JP Morgan Chase

JP Morgan Chase, attēls no Bitcoin.com

Digitālās bankas, kuras galvenā mītne atrodas Stokholmā, publiskajos reģistros atklājās, ka JP Morgan Securities un Morgan Stanley nopirka apmēram trīs miljonu eiro vērtībā ar Bitcoin saistītus ETN.

Bitcoin ETN ir iecienīts institucionālo investoru vidū, kuri vēlas iegūt risku kriptonauda.

Faktiski vairākus mēnešus pēc tam, kad Bitcoin investoriem bija teicis: “Ja jūs esat pietiekami stulbs, lai to nopirktu, jūs vienu dienu samaksāsit par to cenu,” Dimons zināmā mērā mainīja savu nostāju. Intervijā amerikāņu ziņu kanālam Fox News viņš teica, ka “es nožēloju, ka izteicu” komentāru, kurā Bitcoin tika saukts par krāpšanu.

Daudz Naysayers no tradicionālās finanšu nozares

Rejs Dalio ir pasaules lielākās riska ieguldījumu fondu firmas Bridgewater Associates dibinātājs, kura pārvaldībā esošie aktīvi ir USD 160 miljardi. Dalio uzskata, ka Bitcoin nestabilitāte padara to par neefektīvu “bagātības krātuvi”. Viņaprāt, zelts ir labāks variants. Pēc viņa teiktā, “Bitcoin ir ļoti spekulatīvs tirgus. Bitcoin ir burbulis. ”

Viņš nav vienīgais, kurš slikti vērtē Bitcoin. Vorens Bafets, leģendārais Berkshire Hathaway investors un izpilddirektors, kas ir pasaules lielākais finanšu pakalpojumu uzņēmums pēc ieņēmumiem, saka: “Cilvēki sajūsminās par lielajām cenu izmaiņām, un Volstrīta uzņem … Jūs nevarat novērtēt Bitcoin, jo tas nav vērtību radošs aktīvs. ”

Vorens Bufets

Vorens Bufets, attēls no CNBC

Tikpat slikts viedoklis par Bitcoin ir Tidjanai Tiamai, lielākās Šveices bankas Credit Suisse izpilddirektorei. Viņš saka: “No tā, ko mēs varam identificēt, vienīgais iemesls, kāpēc šodien pirkt vai pārdot bitcoin, ir pelnīt naudu, kas ir pati spekulācijas definīcija un burbuļa definīcija.”

Džeks Bogls, Vanguard Group vadītājs, investīciju konsultants, kura pārvaldāmajos aktīvos ir vairāk nekā 4,5 triljoni ASV dolāru, saka: “Izvairieties no Bitcoin kā mēris. Vai es sev skaidri pateicu? ”

Bogle iemesli, ka bitcoinam nav pamata vērtības, savukārt obligācijām ir kupona likme un akcijas nopelna dividendes. Viņš saka, ka vienīgais iemesls, kāpēc kāds pērk Bitcoin, ir cerība pārdot kādam citam par augstāku cenu.

“Bitcoin var arī pieaugt līdz USD 20 000,” (tas notika), “bet tas nepierādīs, ka es kļūdos. Kad tā atkal sasniegs 100 ASV dolārus, mēs runāsim. ”

Bitcoin tiek uztverts kā drauds banku sistēmai

Kāpēc daudzi no tradicionālā finanšu sektora lielākajiem vārdiem nicina Bitcoin? Vai tas varētu būt tāpēc, ka viņiem ir bail, ka kriptonauda viņiem var izraisīt zaudējumus biznesā?

Rakstīšana Forbes, Ņujorkas LIU Post Ekonomikas katedras profesors un profesors Panos Mourdoukoutas saka, ka lielās bankas vēlas iznīcināt Bitcoin, pirms tas tos iznīcina..

Viņš saka, ka Bitcoin varētu kļūt par “tautu valūtu” un aizstāt nacionālās valūtas. Ja tas notiks, valdības zaudēs iespēju drukāt naudu. Tas atņems viņu spēju kontrolēt ekonomiku. Tā izbeigšanās gadījumā var tikt nopietni ietekmēta visa banku sistēma.

Var tikt skarta tradicionālā kreditēšana, kuru kontrolē banku sektors. Bankas nespētu nopelnīt procentu starpību, kas ir viens no lielākajiem ienākumu avotiem. Var parādīties jauna “Bitcoin ekonomika”, kuras pamatā ir vienādranga aizdevumi.

Patiesībā Bitcoin ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dažādu valdību emitētajām valūtām. Pirmkārt, piegāde ir ierobežota līdz 21 miljonam Bitcoin. Tas padara to līdzīgu valūtai, kas atbilst zelta standartam. Piedāvājums ir ierobežots, un to nevar palielināt pēc centrālās bankas iegribām.

Fiat valūta

Otra Bitcoin priekšrocība salīdzinājumā ar fiat valūtām ir tā, ka tā uzraudzībai nav nepieciešams regulators. Fiat valūtas rūpīgi seko to attiecīgajām centrālajām bankām visā pasaulē. Šīs iestādes bieži veic pasākumus, lai ietekmētu savas valsts valūtas vērtību salīdzinājumā ar citu valūtu vērtību.

Bet Bitcoin gadījumā noteikumus nosaka kriptogrāfijas valūtas kods. Sadalītais tīkls pārbauda atbilstību šiem noteikumiem, novēršot nepieciešamību pēc centrālās aģentūras.

Tas viss varētu izklausīties kā slikta ziņa valdībām un lielajām bankām.

Tomēr nav nepieciešams, lai Bitcoin aizstātu fiat valūtas. LIU Post ekonomikas papildu profesors Apostolos Pittas domā, ka abiem varētu būt papildinoša loma. Viņš min piemēru, kā notikumi tika izspēlēti tūlīt pēc 2007. – 2008. Gada pasaules finanšu krīzes.

Tajā laikā kredītu kļuva ļoti grūti iegūt, jo bankas pastiprināja kreditēšanas politiku. Šādā situācijā Bitcoin varētu nodrošināt metodi aizņēmējiem, lai piekļūtu līdzekļiem viņu vajadzībām.

Volstrītā ir arī daudz Bitcoin atbalstītāju

Benam Milleram, kurš ir ieguldījumu konsultāciju firmas Miller Value Partners dibinātājs, ir nevainojama pieredze. 35 gadu laikā ar ieguldījumu pārvaldes sabiedrību Legg Mason viņš pārvaldīja fondu, kas pārspēja S&P 500 15 gadus pēc kārtas.

Bens Millers

Bens Millers, attēls no Coindesk

A CNBC ziņojums norāda, ka riska ieguldījumu fondam, kuru Millers tagad vada, aptuveni puse naudas ir Bitcoin. Millers meklē veidus, kā mazināt risku turēt tik lielu fonda daļu kriptovalūtā. Bet viņš paskaidro, ka tas nebūt nenozīmē, ka viņš pārdos jebkuru no fondiem piederošajiem Bitcoin.

Iespējams, vislielāko liecību par Bitcoin piekrišanu tradicionālajam finanšu sektoram sniedz Goldman Sachs. Investīciju banku firma, kas ir arī piektā lielākā banka ASV pēc kopējiem aktīviem, ir iegādājusies kriptonauda biržu Poloniex.

Circle – maksājumu uzņēmums, kuru atbalsta Goldman Sachs nesen paziņoja ka tā ir pārņēmusi Poloniex, vienu no pasaules lielākajām digitālo valūtu un žetonu tirgus vietām. Kriptogrāfijas valūtas maiņa, kas tika uzsākta 2014. gadā, ir arī viens no lielākajiem Bitcoin tirdzniecības ārpusbiržas tirgiem.

Bitcoin cenas 2018. gadā un pēc tam

Toms Lī ir augsti novērtēts Volstrītas stratēģis. Viņš ir pētniecības firmas Fundstrat Global Advisors vadošais partneris un pētījumu vadītājs. Viņa uzņēmums ir viens no nedaudzajiem, kas nodrošina oficiālu Bitcoin cenu mērķi.

Kā viņš aprēķina kriptonauda nākotnes vērtību? Viņa prognozes ir balstītas uz tādiem faktoriem kā naudas piedāvājuma pieaugums, alternatīvo valūtu, piemēram, zelta, attiecība pret naudas piedāvājumu un Bitcoin piesaistīto ieguldījumu apjoms.

Saskaņā ar Lī aprēķiniem, Bitcoin 2018. gada beigās sasniegs 25 000 ASV dolāru vērtību. Kā ar tā ilgtermiņa izredzēm? Fundstrat aplēses ir vēl optimistiskākas. Saskaņā ar pētījumu firmas datiem līdz 2022. gadam Bitcoin vērtība būs 125 000 ASV dolāru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me