Laisvai samdomas „Ethereum“ vadovas: kaip kripto smalsuoliai gali rasti koncertus

Tai, kad pastaraisiais metais pagrindinis laisvai samdomo finansavimo sektorius paliko daug norų, deja, nėra didelis nuvertinimas.

Iš tiesų, pastaruoju metu populiariausiose pramonės platformose dominuoja itin dideli mokesčiai, „pay-to-play“ modeliai, privatumo pažeidžiančios registracijos ir tarpininkai, laikydami laisvai samdomus darbuotojus ir klientus ranka pasiekiami. Iš viso problemų pakanka, kad kas nors norėtų ieškoti kitur.

Vienoje vietoje pasitraukęs asmuo turėtų apsvarstyti galimybę ieškoti „Ethereum“, valdančio išmaniųjų sutarčių „blockchain“. Kodėl? Šiuo metu apskritai „Ethereum“ ekosistemoje yra pakankamai daug darbo, bet „Ethereum“ platforma taip pat atveria naujų rūšių naujoves, pavyzdžiui, decentralizuotą finansą (DeFi) ir decentralizuotas autonomines organizacijas (DAO)..

Apžvelkime keletą svarbiausių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti visiems laisvai samdomiems darbuotojams, kurie gali būti suinteresuoti nardyti toliau, tačiau kol kas stebi nuošalyje..

Galimybių gausu

Kadangi „Ethereum“ yra programinės įrangos projektas, tiesa, kad kūrėjai yra labiausiai paklausūs aplink jį. Tačiau nenusiminkite, jei nesate programuotojas, nes „Ethereum“ erdvėje vis dar yra daugybė be kodo darbų.

Pavyzdžiui, keli laukai, kurių paklausa šiuo metu yra:

  • Vertėjai
  • Rinkodaros specialistai
  • Turinio kūrėjai
  • Transkribuotojai
  • Bendruomenės organizatoriai

Tačiau, jei esate programuotojas, jums pasisekė: šiuo metu yra kampanija, kuria galite laimėti 1 milijonas kūrėjų „Ethereum“ bendruomenei, o kol kas „Ethereum“ solidumo kalba yra gana reta patirtis, komandos kovoja tarpusavyje, kad pritrauktų galingus „Solidity“ kūrėjus..

Solidumo pamokaSolidity Tutorial: Įvadas į Solidity programavimą pradedantiesiems

Galvojimas apie piniginės sąranką

Prieš užrakindami koncertą ir uždirbdami pirmąjį ETH, turėsite šiek tiek pagalvoti, kokią piniginės sąranką norite paleisti.

Žinoma, jūsų konkretus nustatymas priklausys nuo jūsų asmeninių tikslų. Ar jus tiesiog domina sporadiškai užbaigti mažus koncertus kaip nepilnametį šurmulį? Tada turėtų pakakti patogios naudoti interneto naršyklės piniginės, tokios kaip „MetaMask“, arba mobiliosios programos, tokios kaip „Coinbase“ piniginė..

Tai pasakius, jei norėtumėte uždirbti daugiau nei kelis šimtus dolerių ETH arba už nuolatinį darbą, tada tokios kompanijos kaip „Ledger“ ar „Trezor“ aparatinė piniginė yra prasmingesnė, nes šie įrenginiai suteikia jums geresnes saugumo garantijas.

Galutinis pavyzdys: jei jūs ir kai kurie bendraamžiai laisvai samdomi vertėjai norite dirbti kartu, naudodamiesi kooperatyvo modeliu, tuomet „Gnosis Safe“ atidarymas, kuris siūlo kelių parašų operacijas, gali būti idealus.

Žiūrėti karštuosius taškus

Yra keletas sričių, kurias reikia atidžiai stebėti, jei norite stebėti galimą šifravimo darbą.

Pavyzdžiui, darbo skelbimų svetainėse patinka Kripto darbai, „CryptoJobsList“, ir Laisvai samdomi monetos yra žemai kabantys vaisiai, kuriuos lengva greitai iššukuoti. Jie ne visada dirba koncertą, tačiau daugelis jų pateiktų „darbo“ skelbimų yra skirti konsultantams, o tai galiausiai yra laisvai samdoma. Jei kas nors patraukia jūsų akį, kreipkitės – niekada nežinote!

Kita derlinga „Ethereum“ darbo vieta yra „Twitter“. Taip yra dėl to, kad daugelis „Ethereum“ projektų prašo pagalbos vienkartiniams „Twitter“ koncertams iš laisvai samdomų vertėjų, kuriuos jie žino. Atitinkamai, vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, jei ieškote darbo, yra sekti kuo daugiau „Ethereum“ figūrų ir projektų „Twitter“. Tai nebūtinai yra įprastas srautas, bet jei esate prijungtas prie scenos, pastebėsite, kad dideli ir maži projektai reguliariai pateikia užklausas laisvai samdomiems darbuotojams..

„Reddit“ yra dar viena galimybė apsvarstyti. Tai nėra pats geriausias būdas rasti „Ethereum“ darbą, tačiau tai įmanoma. Patikrinkite subreddits r / Jobs4Crypto, r / Jobs4Bitcoin, ir r / forhire. Neabejotina, kad jūs galite derėtis dėl ETH mokėjimų per šias subs, tačiau jie nebus tikri statymai.

„Bounty Factor“

Daugelyje „Ethereum“ projektų vykdoma gerų klaidų programa.

Kitaip tariant, jei pastebėsite „dApp“ problemą, galbūt galėsite už tai sumokėti. Dauguma klaidų bus skiriamos ypatingai techniškiems dalykams, tačiau pastaruoju metu buvo keletas mažesnių „Ethereum“ apdovanojimų, kurie buvo mokami tik remiantis pagrindinėmis UX problemomis..

Jei dovanos yra jūsų alėjoje, būtinai patikrinkite „Gitcoin“ – platformą, kuri, be kita ko, priima gausios aukos aukoms.

Tiesiog DAO Tai

Anksčiau šiame kūrinyje mes paminėjome DAO, kurie yra tarsi nuotolinės organizacijos, valdomos Ethereum viršuje.

Pastaraisiais mėnesiais daugiau nei keli DAO susivienijo apie specialistų darbą. Vienas iš įdomiausių šių projektų yra Reidų gildija, kuris save apibūdina kaip „decentralizuotą samdinių kolektyvą, pasirengusį nužudyti jūsų„ Web3 “produktų demonus“.

„Raid Guild“ yra tarsi kelių komandų kooperatyvas, kuris pasitelkia savo laisvai samdomus darbuotojus, kai tik skambina projektai. Laisvai samdomam darbuotojui gildija tikrai verta tyrinėti.

Kvadratinio laisvai samdomo darbuotojo iškilimas

„Gitcoin“ yra daugybė dalykų, tačiau vienas iš įdomiausių platformos aspektų yra tai, kaip jame rengiami kvadratiniai finansavimo etapai. Pavyzdžiui, eteriečiai, aukojantys net 1 Dai savo pasirinktam projektui, gali gauti suderintas aukas, kurių vertė kartais viršija 100 Dai.

Paskutiniame „Gitcoin“ lėšų rinkimo etape, @antiprosynth, „Twitter“ paskyra, kurioje kaupiamos „Ethereum“ naujienos, už jų bendruomenės pastangas buvo sumokėta kelių tūkstančių dolerių vertės suderintų lėšų suma.

Šį finansavimą rėmė dešimtys aukotojų, o ateityje modelis gali būti panašus į daugelį laisvai samdomų darbuotojų..

Socialiniai pinigai yra dar viena prospektas

Pastaraisiais mėnesiais daugiau specialistų žymi laiką Ethereum.

Per tokią paslaugą kaip Roll, laisvai samdomas darbuotojas gali nustatyti ir platinti socialinę valiutą, kuria prekiaujama decentralizuotose biržose, tokiose kaip „Uniswap“. Vėliau šie vartotojai gali „susigrąžinti“ šiuos žetonus mainais į laisvai samdomo darbuotojo laiką ar įgūdžius.

Apsvarstykite ir „Prenumeratos“

Ar esate turinio kūrėjas, ieškantis naujų pajamų gavimo būdų? Atrakinimo protokolas yra vienas projektas, pagrįstas „Ethereum“, kurį verta ištirti.

Trumpai tariant, „Atrakinimas“ leidžia vartotojams sukurti ETH pagrįstas „paywalls“, kol auditorija negali pasiekti tam tikro turinio. Taigi, jei esate analitikas, turintis puikią sumanios mėnesinės ataskaitos idėją, galite naudoti „Atrakinti“, kad įsitikintumėte, jog skaitytojai moka terminą prieš pasiekdami aukščiausios kokybės informaciją. Tai viena raukšlė, į kurią reikia atsižvelgti!

Nepamirškite apskaitos

Jei gaunate pajamas per „Ethereum“, taip pat turėsite įdiegti tam tikrą apskaitos sistemą, kad užtikrintumėte, jog tiksliai sekate savo pajamas ir mokesčius..

Visų laimei, galima rinktis įvairias patikimas apskaitos galimybes, kai kurios yra grandinės, o kitos grandinės. Viena iš galimybių yra, pavyzdžiui, „CoinTracking“.

Išvada

„Ethereum“ suteikia vaisingą areną laisvai samdomiems koncertams, nes tiesą sakant, dar tiek daug galima nuveikti projekte ir aplink jį. Jei derinsitės, turėtumėte greitai pamatyti koncertų galimybes. Pagrindinis iššūkis – išlaikyti akis pakankamai plačiai!

Ateityje „Ethereum“ kaip technologija gali netgi labai paveikti laisvai samdomų vertėjų darbą. Vieną dieną gali būti tikimasi, kad jis bus sumokėtas realiuoju laiku per tokią paslaugą kaip „Ethereum“ „Sablier dApp“. Tai taip pat tik viena iš daugelio kitų galimybių.

Tai nėra tas, kad „Ethereum“ šiuo metu yra laisvai samdomų vertėjų sprendimas visiems, bet jis siūlo daug galimybių ir verslumo laisvę. Šios laisvės negali prilygti pagrindinės laisvai samdomų darbuotojų kompanijos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me