Tyrėjai teigia, kad vienišas banginis manipuliavo Bitcoin 2017 m

Bitcoin

Du tyrėjai, kurie praėjusiais metais sukėlė bangas paskelbdami popierių, kuriame teigiama, kad „Tether“ (USDT), greičiausiai buvo naudojami manipuliuoti bitkoino kaina 2017 m., Pratęsia šį darbą pataisytas popierius kuriame jie tvirtina, kad vienas banginis arba turėtojas, turintis didžiulę kriptovaliutą, atrodo, buvo tos manipuliacijos šaltinis..

Naujasis dokumentas, kurį jau ginčijo daugiau nei keli kriptovaliutų analitikai, išleidžiamas būsimame žurnalo „Journal of Finance“ numeryje, pirmaujančiame akademinių finansų tyrimų leidinyje..

Bitcoin

Parašė Teksaso universiteto profesorius Johnas Griffinas ir Ohajo valstijos profesoriaus padėjėjas Aminas Šamsas, dokumente aprašomas jų atvejis, kai vieno „Bitfinex“ banginio operacijos, susijusios su pririšimu, buvo aiškiai matomos perkant bitkoiną, kai tik bitkoino kaina nukrito per tam tikrus taškus..

Peržiūrėtas dokumentas, parodytas „Bloomberg“ prieš artėjantį leidinį, nagrinėjo laikotarpį nuo 2017 m. Kovo iki 2018 m. Kovo, per kurį bitkoinas sukėlė žemės rutulį su aštriomis kainų eigomis, dėl kurių kriptovaliuta pasiekė savo naujausią piką – 20 000 USD už moneta. Tyrėjai teigia, kad USDT nebuvo visiškai paremtas doleriais, vaidino vaidmenį šiuose bėgimuose.

Ankstyvoje šio darbo pavyzdyje akademikai susiję:

„Šis modelis yra tik laikotarpiais po„ Tether “spausdinimo, kurį valdo vienas didelis sąskaitos turėtojas ir kurio nepastebi kiti mainai. Modeliavimas rodo, kad šie modeliai greičiausiai nėra atsitiktiniai. Šis vienas didelis žaidėjas ar subjektas turėjo aiškiaregių rinkos laiką arba padarė itin didelį kainos poveikį Bitcoinui, kuris nepastebimas bendrų srautų iš kitų mažesnių prekybininkų “.

Kaip toks argumentas neapleidžia, bet pratęsia tyrėjų pateiktą bylą originalus popierius.

“Šių modelių negalima paaiškinti investuotojų paklausos atstovais, tačiau jie labiausiai atitinka pasiūlos hipotezę, kai” Tether “naudojamas palaikant kainas ir manipuliuojant kriptovaliutų kainomis”, – praėjusiais metais rašė akademikai..

„Bitfinex“ tvirtai laikosi

Naujausiuose tyrimuose Griffinas ir Shamsas taip toli nenurodė, koks subjektas buvo ar galėjo būti atsakingas už manipuliavimą. Tačiau jie iš tikrųjų mano, kad manipuliavimas iš tikrųjų buvo darbe, Griffinas nuo tada komentavo:

„Mūsų rezultatai rodo, kad vietoj tūkstančių investuotojų perkeldami Bitcoin kainą, tai tik vienas didelis. Praėjus daugeliui metų žmonės nustebs sužinoję, kad investuotojai perdavė milijardus žmonėms, kurių nepažinojo ir kurie mažai prižiūrimi “.

Savo ruožtu „Bitfinex“ teigia, kad naujas ir senas darbas yra netikslūs. Nuo tada „Bitfinex“ generalinis patarėjas Stuartas Hoegneris ginčijo tyrimą kaip nesąžiningą.

“Tai yra skaidrus bandymas panaudoti akademinės bendruomenės vaizdą paimant samdinių pinigus … Atnaujinimai ar ne, dokumente trūksta akademinio griežtumo”, – komentavo Hoegneris..

Daug skepticizmo prieš publikavimą

Pasklidus naujienoms apie išplėstą popierių, daugybė analitikų ir už jos ribų gausiai skeptiškai vertino „FUD“ – baimę, netikrumą ir abejones..

Pavyzdžiui, Alexas Krügeris, praėjusiais metais pelnęs pagyrimus kosmose už tai, kad nurodė nereikšmingus neatitikimus Griffino ir Shamso originaliame dokumente, teigė, kad tyrimai turi „duomenų sukimo, kad atitiktų jų pasakojimą, patirtį“.

Aš paneigiau "manipuliacija" seniai neperžiūrėtas dokumentas, kurį paskelbiau šiame straipsnyje. Šiek tiek redagavęs ir turėdamas daugiau laiko, galėjau tai paskelbti tame pačiame portale. Nepakeis nieko.https://t.co/FpUEwYXWdH

– Alexas Krügeris (@ krugermacro) 2019 m. Lapkričio 4 d

Kiti, pavyzdžiui, „Circle“ įkūrėjai ir generalinis direktorius Jeremy Allaire’as, teigė, kad tariama manipuliacija bitkoinais buvo daug labiau tikėtina, kad 2017 m. taškas kurį taip pat padarė „eToro“ analitikas Mati Greenspanas.

4 / 2017/2018 m. Buvo paklausa pirkti BTC ir didžiulį „alt monetų“ ralį. Didžioji šios paklausos dalis kilo iš Azijos ir Kinijos, o kadangi CNC rampų į BTC nebuvo, visi nuėjo į ofšorinius USDT procesorius. Tada šie procesoriai sugeneruos didelius USDT spaudinius

– Jeremy Allaire (@ jerallaire) 2019 m. Lapkričio 4 d

Vis dėlto intriga tęsis tol, kol naujasis dokumentas liks nepublikuotas.

Bent ateinantis tyrėjo darbas atrodė nusiteikęs trūksta buvusių didelių neatitikimų, teigia „The Block“ tyrimų direktorius Larry Cermakas. Tačiau turėdamas galimybę asmeniškai peržiūrėti dokumentą, Cermakas sakė, kad vis tiek atrodo, jog kenčia nuo tų pačių spąstų.

Aš dabar perskaičiau visą atnaujintą Griffino ir Shamso straipsnį ir turiu pasakyti, kad jis vis dar apipintas klaidomis ir esminiais nesusipratimais apie tai, kaip veikia „Stablecoin“ indėliai ir išpirkimai. Vis dar nėra įrodymų, kad buvo manipuliuojama rinka.

– Larry Cermak (@lawmaster) 2019 m. Lapkričio 4 d

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me