Santanderis: Užbaigia pirmą „Endere-to-End“ Ethereum obligacijų vertą 20 milijonų dolerių

Santanderis

„Ethereum“ tinklas turi galimybę tapti nauja ir vis svarbesne viešosios infrastruktūros rūšimi.

Naujausias įrodymas, kad vėjai pučia ta kryptimi? „Banco Santander“, didžiausias Ispanijos bankas ir 16-as pagal dydį bankas pasaulyje, ką tikpirmoji „end-to-end“ blokų grandinės jungtis“Naudojant išmaniųjų sutarčių platformą.

Rugsėjo 12 d. Paskelbė tarptautinis Ispanijos komercinis bankas, visų pirma obligacijos gyvens tik Ethereum.

Santanderis

Pats Madrido bankas bus emitentas, todėl atitinkamai bus išleista 20 mln. USD vertės obligacijų. Obligacija pasiūlys „1,98 proc. Ketvirtinį kuponą“ per banko Vertybinių popierių paslaugų skyrių, kuris „veikia kaip žetonų agentas ir kriptografinių raktų saugotojas“, susijęs su auka..

Taip pat „Santander Corporate and Investment Banking“ (CIB), įstaigos padalinys tarptautinių įmonių klientams, buvo „[obligacijų] emisijos platintojas, tęsdamas darbą, kuris prasidėjo Santanderio„ blockchain “laboratorijoje 2016 m.“

Be to, „Santander“ stebės faktinius grynuosius pinigus, naudojamus obligacijoms pirkti „Ethereum“ tinkle, o minėti ketvirtiniai kuponai bus panašiai stebimi grandinėje..

&# 128204; Santanderis paleidžia pirmąjį „nuo galo iki pabaigos“ #blokaschainas obligacija. Daugiau informacijos rasite &# 128073; https://t.co/uW76t6xIiT pic.twitter.com/J8KFmH3yoY

– Santanderis (@bancosantander) 2019 m. Rugsėjo 12 d

Tarpininkų išvežimas

“Bankas išleido obligacijas tiesiai į blokų grandinę, o obligacija taip pat išliks tik” blockchain “: pirmasis žingsnis link galimos antrinės pagrindinių žetonų rinkos ateityje”, – ketvirtadienio pranešime spaudai sakė Banco Santanderis..

Investuotojo piniginė: https://t.co/69FZYXR2pG

1) Čia galite pamatyti grynuosius pinigus (SUSD), kuriuos investuotojas gavo pervedęs tikrus grynuosius pinigus į saugojimo sąskaitą

2) Tada SUSD žetonai keičiami į obligacijų žetonus (100 vienetų @ 200 000 USD už vienetą)

– Jonas W. &# 127470;&# 127466;&# 127482;&# 127480;&# 127466;&# 127480;&# 127466;&# 127482; (@_JohnWhelan) 2019 m. Rugsėjo 12 d

Tai aukšti vieno didžiausių bankų žodžiai pasaulyje. Bet kai kalbama apie nesutarimą, institucija kalba labiau kaip apie „cypherpunk“ ir mažiau kaip apie vieną didžiausių tarptautinės scenos bankų.

“Dėl šios automatikos vienerių metų trukmės obligacija sumažino tarpininkų, reikalingų procese, skaičių, todėl sandoris tapo greitesnis, efektyvesnis ir paprastesnis”, – naujienose sakė Banco Santanderis..

Banko vyriausiasis finansininkas José García Cantera pridūrė:

„Santanderis yra gilaus skaitmeninio finansų sektoriaus pertvarkos priešakyje ir šis sandoris yra vienas iš pavyzdžių. Norime pasinaudoti bet kokiomis technologijomis, kurios gali pagreitinti šį procesą, kad mūsų klientai klestėtų, būtų greitesni ir efektyvesni, o „blockchain“ yra viena iš tų technologijų “.

„Ethereum“ yra ideali obligacijų platforma?

„Blockchain“ erdvė kaip visuma vis dar yra nauja, o „Ethereum“ rėmėjai vis dar labai stengiasi, kad platforma būtų naudinga daugeliui žmonių iš įvairių gyvenimo sričių..

Tai sakant, ne paslaptis, kad „Ethereum“ jau seniai yra ideali platforma neutraliam finansinių produktų išleidimui. Obligacijos šiuo atžvilgiu nėra išimtis.

Taigi nenuostabu, kad „Ethereum“ bendruomenė obligacijų fronte pradėjo matyti tam tikrą didelę trauką. Dar pavasarį „Societe Generale“, populiariai vadinama „SocGen“, išleido 100 mln. EUR obligacijų, vadinamų „Ethereum“ finansiniais žetonais..

Kaip bankas paaiškino skelbimo metu:

„Šiuo tiesioginiu sandoriu tiriamas efektyvesnis obligacijų išleidimo procesas. Prognozuojama daugybė pridėtinės vertės sričių, tarp jų – produktų mastelis ir trumpesnis laikas iki rinkos, kompiuterinio kodo automatizavimo struktūrizavimas, taigi didesnis skaidrumas, greitesnis perkeliamumas ir atsiskaitymas. Jis siūlo naują emisijų ir antrinės rinkos obligacijų prekybos standartą ir sumažina išlaidas bei tarpininkų skaičių “.

Santanderis – investuotojas į mirtingumą?

Atrodo, kad Santanderis vis labiau domisi „blockchain“ technologijomis.

Gegužės mėnesį pasirodė naujienos, kad keliolika didžiųjų bankų kartu investavo 50 milijonų dolerių į „Fnality“ – startuolį, kuris dirbo su „blockchain“ projektu apie komunalinių paslaugų atsiskaitymo monetos (USC) projektą..

Spėjama, kad Santanderis dalyvavo, nes bankas buvo susijęs su „UBS Group AG“, kuri iš pradžių rėmė USC iniciatyvą. Atsižvelgiant į naujausias obligacijų naujienas, atrodo, kad „Santander“ atlieka ne tik namų darbus „blockchain tech“ srityje.