Pompliano išleidžia 100 000 dolerių vertės Bitcoin prognozę CNN

Bitcoin

Praėjus kelioms dienoms po to, kai pastaraisiais mėnesiais pagyrė pagrindines žiniasklaidos priemones, kad sušiltų iki Bitcoin, Anthony “Pomp” Pompliano pasirodė CNN verslo naujienų segmente kalbėdamas apie kriptovaliutą..

Buvęs „Facebook“ augimo komandos narys ir dabartinis į „blockchain“ orientuotas investuotojas bei „podcaster“ sukrėtė centrinius bankus ir gyrė „Bitcoin“, laikydamasis savo (ne) garsiosios frazės „ilgas Bitcoin, trumpai bankininkai“ tezės..

Bitcoin

Artėjantis perpus įvykis

Pastaruosius keletą mėnesių ažiotažas sparčiai augo apie artėjantį „Bitcoin“ blokų atlygio mažinimo renginį, kurio metu kiekvieno bloko išleistų BTC skaičius (kas dešimt minučių) bus supjaustytas per pusę.

Julija Chatterley CNN paėmė šį laukimą, klausdama Pompliano apie vadinamąjį „perpus“ arba „perpus“ eteryje. Darydamas viską, kad kuo daugiau šviestų, kriptovaliutų investuotojas trumpai paaiškino kalnakasių idėją ir blokavo atlygius. Tada Pompui prireikė šiek tiek laiko atskleisti, kad ši pagrindinė protokolo funkcija yra tai, kas daro Bitcoin geresnį nei auksas.

Nors jis prisilietė prie aukso, kaip vertės ir mažos infliacijos kaupimo, istorijos, jis aiškiai pasakė, kad tai, kas daro Bitcoiną kur kas geresnį, yra tai, kad jo pasiūla yra nuspėjama, infliacinė ir kad ją galima nuspėti bei sekti atsižvelgiant į pseudo skaidrumą. „blockchain“.

Švietimas @ jchatterleyCNNMilijonų žmonių auditorija visame pasaulyje, vertindama akcijų ir srautų santykį ir kodėl Bitcoin yra pasirengęs eiti daug aukščiau &# 128293; pic.twitter.com/Xbip4O7pSm

– Pompastika &# 127786; (@ APompliano) 2019 m. Rugpjūčio 1 d

Tai yra antras kartas, kai pagrindinė žiniasklaida tiesiogiai mini palankų įvykį per pastarąją savaitę. Anksčiau Joe Kernenas iš CNBC dabar į kriptografiją įtraukto „Squawk Box“ segmento savo kolegoms ir visuomenei paaiškino, kad „PlanB“ modelis teigia, kad kai 2020 m. Gegužės mėn. Pasieks perpus, BTC „tikroji vertė“ bus artima 55 000 USD – tai yra 44 450 USD daugiau nei dabartinės kainos.

Deja, Kernenas, kuris, atrodo, virto „Bitcoin“ buliu, sužinojęs daugiau apie Svarstykles ir skaitmeninio turto gyvybingumą, buvo išjuoktas. Galų gale, 500 proc. Įvertinimas per metus yra beprotiškas, net ir už tokį gimstantį ir nepastovų dalyką, kaip mūsų mėgstamiausia oranžinė moneta.

Ilgas Bitcoin, Trumpas bankininkai

Laikydamasis savo mėgstamų temų, Pompliano tada apibūdino centrinio bankininko politiką, ypač potencialą, kurį jis turi padidinti Bitcoin vertę per ateinančius dvejus ar trejus metus.

Kaip „Blockonomi“ išsiaiškino daugeliu atvejų, pasaulio centriniai bankai šiuo metu naudoja vadinamąjį kiekybinį palengvinimą (QE), kuriame pinigai spausdinami ir palūkanos mažinamos, kad paskatintų ekonomiką..

Dar vakar federalinis rezervas pirmą kartą sumažino palūkanas nuo 2008 m. Didžiojo nuosmukio, žymėdamas lūžio tašką makroekonominėse tendencijose. Ir daugelyje Europos centrinių bankų jau yra normos, artimos nuliui.

Nors vargu ar ekonomika iškart pajus Federalinio rezervo infliacinio pinigų sprendimo poveikį, Pompliano teigia, kad šis padidėjęs pinigų srautas bus naudingas Bitcoin.

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame centriniai bankai mažina palūkanas ir spausdina pinigus (taip, tai vadinama QE), o „Bitcoin“ pasiekia 100 tūkst. USD per 2,5 metų!! @ APompliano sako, kad taip nutiks. Sužinok kaip. &# 128071;&# 127996; pic.twitter.com/dE5blFvDWM

– Julia Chatterley (@ jchatterleyCNN) 2019 m. Rugpjūčio 1 d

Kaip „Fundstrat Global Advisors“ atstovas Tomas Lee išdėstė savo komentare šiuo klausimu, žemesni tarifai reiškia padidėjusį ekonomikos likvidumą, o tai turėtų padidinti kapitalo įplaukas į Bitcoin. Matote, žemos normos skatina prisiimti riziką dėl sumažėjusio obligacijų pajamingumo ir „pigesnių pinigų“.

Taip pat mažesni tarifai padidina greitesnių ir žiauresnių infliacijos tendencijų tikimybę, kurios, be abejo, yra visiškai teigiamos defliaciniam turtui, tokiam kaip Bitcoin.

Turėdamas visa tai omenyje, Pompliano užbaigė segmentą galinga prognoze. Vieną aukščiau minėtą tikslą, kurį minėjo CNBC „Kernen“, investuotojas paaiškino, kad jis ir jo partneriai iš „Morgan Creek“ pratęsdami mano, kad per ateinančius 30 mėnesių „Bitcoin“ gali pasiekti 100 000 USD..

Nors tai gali atrodyti absoliučiai absurdiška, jis mano, kad perpus sumažėjusio poveikio pasiūlos ir paklausos ekonomikai ir padidėjusios likvidumo ir infliacijos rizikos, kurią sukelia centriniai bankai, sąsaja gali padidinti BTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me