Nourielis Roubini pasipriešina viskam, kas yra kripto … Vėlgi

Nourielio Roubini kriptografija

Reikia žavėtis ego, kurį nešiojasi ekonomistas Nourielis Roubini. A neseniai misija žinomas ekonomistas nusprendė išlaisvinti dar vieną neapykantos srautą prieš kriptografijas, „blockchain“ ir visus, kurie neturi iš pažiūros patologinio pasibjaurėjimo tuo, ką jis vadina, „nieko daugiau kaip„ Excel “skaičiuokle ar duomenų baze klaidinančiu vardu“.

Nourielis Roubini nenorėjo nustoti svarstyti apie technologiją ir nusprendė pateikti išsamius teiginius, kurie yra absurdiški ir netikslūs. Ši jo straipsnio dalis yra absoliučiai pasirinkimas,

„Praktiškai„ blockchain “yra ne kas kita, kaip pašlovinta skaičiuoklė. Bet tai taip pat tapo libertariškos ideologijos, kuri visas vyriausybes, centrinius bankus, tradicines finansines institucijas ir realaus pasaulio valiutas traktuoja kaip blogą valdžios koncentraciją, kurią reikia sunaikinti, žodžiu “.

Nourielio Roubini kriptografija

Idėja, kad „blockchain“ yra libertariškos ideologijos „žodis“, yra siaubingai absurdiška. „Blockchain“ pagrindu sukurtas platformas patentuoja dauguma didieji bankai, ir tarptautinė jėgainė IBM aktyviai dirba, kad įdiegtų „blockchain“ platformas su tokiais partneriais kaip „Walmart“. Sunku būtų rasti tokią pasaulinę korporaciją, kuri būtų mažiau liberali nei „Walmart“, ar pasaulinius pinigų centro bankus.

Nourielis Roubini to nesupranta

Išeikime iš šito, kriptos niekada nebuvo „visų burbulų motina“. Piko metu visas sektorius buvo vertas trilijono JAV dolerių, kuris net nėra toks didelis kaip „Apple“, atsižvelgiant į jų rinkos viršutinę ribą rašymo metu. „Bitcoin“ yra revoliucinis interneto naudojimo būdas, kurio niekas niekada negali atimti.

Ar „Bitcoin“ bus kita pasaulinė finansų sistema?

Tikriausiai ne.

Tikėtina, kad Bitcoin niekada nebuvo sukurtas tam, kad pakeistų pasaulio bankų sistemos. Tai paskatino didžiulę plėtrą daugelyje inovacijų centrų, tokių kaip Singapūras, Honkongas, Kanada ir Tailandas, o tai yra įspūdinga technologijai, kuri atsirado maždaug prieš dešimtmetį..

Pasaulio bankas taip pat išleidžia obligacijas „blockchain“ platformoje, tačiau panašu, kad šiuo metu P. Roubini per daug nesirūpina tikrove..

Pasaulio banko grupė

Skaitykite: Pasaulio banko partneriai, turintys CBA, kad išleistų „Blockchain“ obligacijas

Kada „Blockchain“ nėra „Blockchain“?

Negalima paneigti fakto, kad yra išleidžiama daug pinigų „blockchain“ platformų, kurios neturi nieko bendro su kriptovaliuta, kūrimui. Nouriel Roubini, susidūręs su tuo, atrodo, traukia puslapį iš 1984 m. Orwello ir iš naujo apibrėžia žodžius, kad jie atitiktų jo pasaulėžiūrą.

Nesvarbu, kad pagal jo „blockchain“ apibrėžimą pirmiausia reikia pasinerti į kognityvinio disonanso baseino galvą ir perskaityti: „Be to, tais atvejais, kai iš tikrųjų naudojamos paskirstytojo knygos technologijos – vadinamosios įmonės DLT, jos neturi ką veikti su „blockchain“. Jie yra privatūs, centralizuoti ir įrašyti tik į kelias kontroliuojamas knygas. Jiems reikalingas leidimas naudotis, kuris suteikiamas kvalifikuotiems asmenims. Ir, ko gero, svarbiausia, kad jie remiasi patikimomis valdžios institucijomis, kurios laikui bėgant nustatė savo patikimumą. Visa tai reiškia, kad tai yra „blockchains“ tik varde “.

Jei galite nuryti šią minties kryptį, Šiaurės Korėja gali turėti jums darbą savo Tiesos ministerijoje ar kaip jie vadintų jų propagandos kūrimo skyrių.

Ponas Roubini taip pat pritaikė GINI koeficientą Bitcoin ekonomikai, tarsi tai būtų tikra šalis. „Bitcoin“ pasmerkimas vyko toliau ir apėmė įtarimus dėl baltųjų milijardierių vyrų, veikiančių kaip mesijas, taip pat apie kriptografinės rinkos sandorių kainų nustatymą tokiose šalyse kaip Kinija ir Rusija.

Ponas Roubini neprotestuoja per daug, Methinksas

Praėję metai buvo susiję su kriptų ir „blockchain“ neapykanta. „JP Morgan“ generalinis direktorius Jamie Dimonas tai padarė, o Kinija buvo šalia jo. Šiandien „JP Morgan“ patentuoja „blockchain“ technologiją, o Kinija daug daro, kad palaikytų „blockchain“ plėtrą. Honkongas nusprendė, kad „blockchain“ kūrėjams verta sukurti emigracijos išimtis, o „blockchain“ startuolių finansavimo rinka Singapūre yra labai karšta.

Pagal šiandieninius standartus kriptos niekada nebuvo toks didelis burbulas (aišku, kad praėjusio gruodžio kriptografinių kainų burbulas buvo vertinamas santykinai). Dabar visi kriptai gali būti verti ketvirčio trilijono dolerių, o tai yra maždaug pusė to, už ką šiuo metu parduoda „Facebook“. Taigi, žinote, nėra didelė rinka.

Daugiau nei prieš dešimtmetį, kai Nourielis Roubini priešinosi sintetinėms obligacijoms, jis kalbėjo apie didžiulę rinką, kuri buvo pakankamai trapi, kad pasaulinė finansų sistema sustotų. Jis nuėjo prieš grūdus, buvo teisus ir dėl to įgijo daug patikimumo. Dabar jis kuria dar vieną intelektinę poziciją, tačiau rizikuoja kur kas mažesnėje rinkoje, kuri akivaizdžiai klesti.

Vienas stebisi, kodėl.