NASA ir aviacijos kosmoso sektorius pereina prie „Blockchain“ technologijos

NASA „Blockchain“

„Blockchain“ tampa karštu dalyku aviacijos ir kosmoso pramonėje. NASA taip pat atrodo, kad šildo „blockchain“ technologijas ir darbo būdai (PDF) diegti ją naujos kartos sistemose. NASA „Ames“ tyrimų centro aviacijos kompiuterių inžinierius Ronaldas J. Reismanas mano, kad „blockchain“ pagrindu veikiančios ryšio sistemos gali padėti išvengti JAV oro eismo valdymo sistemos sukčiavimo ir paslaugų atsisakymo atakų..

Manoma, kad automatinio priklausomo stebėjimo ir transliavimo (ADS-B) sistema pradės veikti 2020 m., Tačiau Reismanas sako, kad sistemai gresia užpuolimas. ADS-B neapsaugo orlaivių skrydžių planų ir pozicijų, o tai atveria daugybę galimų problemų. „Blockchain“ gali būti sprendimas, o NASA nėra vienintelė organizacija, norinti „blockchain“ išspręsti kosminės aviacijos sektoriaus problemas..

NASA „Blockchain“

NASA inžinierius laiko „Blockchain“ kaip sprendimą

NASA „Reisman“ siūlo naudoti atvirojo kodo „blockchain“ struktūrą kaip ADS-B pažeidžiamumo sprendimą. „Blockchain“ platforma leistų saugiai ir efektyviai bendrauti tarp oro eismo tarnybų, operacijų palaikymo tarnybos ar kitų įgaliotų subjektų, nerizikuojant, kad blogi veikėjai taip lengvai galės naudotis.

„Reisman“ platforma naudoja „sertifikato instituciją, išmanųjį sutarčių palaikymą ir didesnio pralaidumo ryšio kanalus“, kad užtikrintų, jog ryšys tarp orlaivio ir įgaliotų dalyvių išliktų saugus arba bent jau daug saugesnis nei dabartinėje sistemoje.

Iš Reismano popieriaus:

„(Sistema) siūlo panaudoti pramoninio stiprumo atvirojo kodo įmonės blokų grandinę, vadinamą„ Hyperledger Fabric “, kad pademonstruotų galimus nemalonių techninių problemų sprendimus, keliančius grėsmę ADS-B priėmimui kariuomenės, įmonių ir kitų orlaivių naudotojams, kurie to nedaro. nori, kad jų veikla ir judėjimas būtų suprantamas plačiajai visuomenei “.

Be to, Reismanas mano, kad „blockchain“ prototipas gali būti „ekonomiškai ir greitai įdiegtas“. Jis cituoja „Hyperledger Fabric“ naudojimą daugelyje pramonės sričių, kurios nėra finansinės, ir mano, kad kažkas panašaus galėtų būti naudojama aviacijos ryšių sistemose.

Honeywellas jau yra „The Blockchain“

„Honeywell“ yra pagrindinis orlaivių dalių gamintojas, o jie neseniai pradėjo pardavinėti savo aviacijos ir kosmoso detales per kompanijai priklausantį interneto portalą. Jų nauja internetinė pardavimo platforma yra pagrįsta „blockchain“ principu, o bendrovė mano, kad „blockchain“ turi daug didesnį vaidmenį aviacijos ir kosmoso dalių versle..

Pasak „Honeywell“ kosminėje erdvėje dirbančios Lisos Butters, mažiau nei 2,5 proc. Operacijų, susijusių su kosminės erdvės komponentais, atliekama internetu. Ne tik internetinė erdvė yra didelė detalių rinka, bet ir „Honeywell“ gali nustatyti standartą, kaip jos platinamos naudojant „blockchain“ platformą.

„Aeron“ generalinis direktorius Artemas Orange’as tai pasakė apie tai, kaip „blockchain“ galėtų tilpti į aviacijos ir kosmoso detalių rinką,

„Aviacijos erdvė yra sudėtinga. Taigi, pažeidimams mažai vietos. Neįdiegus „blockchain“ technologijos, pramonė jau yra efektyvi ir saugi. Tai reiškia, kad jau veikiančioje pramonėje būtų sunku rasti „blockchain“ technologijos naudojimo atvejų. Nepaisant to, „Honeywell“ ir „Aeron“ pritaikytos „blockchain“ technologijos yra geras pavyzdys, kaip ją galima efektyviai pritaikyti “.

Platesni „Blockchain“ naudojimo atvejai yra čia

Kriptos buvo deginamos daugiau nei metus. Kainoms krentant, daugelis žmonių dar labiau pesimistiškai vertino savo ateities perspektyvas. „Blockchain“ parodė, kad perspektyvi nauja technologija gali patekti į nusistovėjusias pramonės šakas ir sukurti pokyčius, kurie padėtų visiems.

Nors kriptos nebuvo tokios populiarios pasaulio gyventojams kaip „blockchain“ dideliame versle, yra priežasčių manyti, kad kripto naudojimas auga, nors galbūt ne taip greitai, kaip kai kurie norėtų. Tose vietose, kur „fiat“ valiuta tapo nepalanki, kriptos užpildė spragas.

Kadangi „blockchain“ skverbiasi į daugiau pramonės šakų, tikėtina, kad viskas, kas yra „blockchain“ už nugaros, įskaitant kriptą, populiarės. Kurios kriptos turės naudos iš „blockchain“ priėmimo, nežinoma, tačiau keletas jų greičiausiai taps pasauliniu atsargų turtu per ateinantį dešimtmetį. Jei pasaulinėje bankų sistemoje yra didelių problemų, šie pokyčiai gali įvykti daug greičiau.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me