Kriptovaliutos galimybės Pietų Afrikoje didėja
Kriptos variantai Pietų Afrikoje imasi. Nors kitos tautos tapo pagrindiniais „blockchain“ technologijos plėtros centrais, Pietų Afrika tampa realiuoju kriptografijos naudojimo novatoriumi.
Atrodo, kad Pietų Afrikos vyriausybė džiaugiasi leidusi augti šifravimo erdvei, o kripto nuosavybė Pietų Afrikoje yra aukščiausias pasaulyje.
Kriptovaliutų priėmimas Pietų Afrikoje neturėtų stebinti. Nors tautos išsivystymo lygis yra aukštesnis nei daugelio jos kaimynų į pietus nuo Sacharos, Pietų Afrika vis dar susiduria su didžiuliais šalies gyventojais, kurie nėra bankai, ir dideliu atotrūkiu tarp turtingųjų ir vargšų.
Kriptovaliutos turi galimybę pakeisti tai, kaip žmonės investuoja, taupo ir daro kasdienes operacijas. Daugelis žmonių Šiaurės Amerikoje ir ES paprasčiausiai nėra pasirengę pradėti priimti kriptografiją savo smulkiajame versle, tačiau taip nėra Pietų Afrikoje.
Kripto naudojimas Pietų Afrikoje auga
Šių metų pradžioje Tito Mboweni, kuris yra Pietų Afrikos finansų ministras, visuomenei sakė, kad: „Tikimasi, kad po plačių pramonės komentarų ir dalyvavimo kriptografinio turto reguliavimo darbo grupė bus pasirengusi išleisti galutinį mokslinį darbą dalyką per 2019 metus. “
Nors šifravimo taisyklėse nebuvo nieko tvirto, atrodo, kad Pietų Afrika gali būti viena iš pirmųjų šalių, oficialiai įtraukusi kriptografijos taisykles į savo mokesčių kodeksą.
Mboweni nurodė, kad prie 2018 m. mokesčių įstatymų pakeitimo įstatymo projekto bus pridėtos kripto taisyklės ir kad kriptografijos nebus vertinamos kaip asmeninio naudojimo turtas kapitalo prieaugio apmokestinimo tikslais. Užtat kriptos PVM tikslais būtų laikomos finansine paslauga.
Pietų Afrikos vyriausybės laikomasi pozicijos leis išaugti kriptų naudojimas tautoje. Iki šiol šalis pritraukė pačias novatoriškiausias kriptografijos įmones ir Pietų Afrikos brokeriai kurie stengiasi, kad kriptos būtų perspektyvus būdas apsipirkti kiekvieną dieną.
Čia priimamos kriptos!
Pietų Afrikos šifravimo birža „DoshEx“ bendradarbiavo su vienu novatoriškiausių kripto mokėjimo procesorių „PundiX“. Partnerystės tikslas bus įdiegti „PundiX“ „PoS“ mokėjimų sistemą visoje Pietų Afrikoje. „PundiX“ platforma leidžia paprastiems žmonėms naudotis kriptomis kaip mokėjimo priemone, net jei jie neturi banko sąskaitos.
Nors „PundiX“ vykdė bandomąsias programas turtingose rinkose, tokiose kaip Honkongas, ši programa Pietų Afrikoje turi didžiulį potencialą. Į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje gyvena viena didžiausių pasaulio gyventojų be banko sąskaitų. Gali būti labai sunku gauti finansines paslaugas be banko sąskaitos, o kriptos yra puikus sprendimas.
Tai žiniasklaidai sakė Zacas Cheahas, kuris yra „PundiX Labs“ generalinis direktorius,
“XPOS yra paprastas, prieinamas prieigos taškas į kriptografiją mažmenininkams ir vartotojams … Dabar XPASS kortelė su kriptografija leidžia paprastiems žmonėms įsisavinti kriptografinę ateitį, įskaitant milijonus bankų neturinčių pietų afrikiečių.”
Kai kuriais vertinimais, daugiau nei 60% žmonių į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje nėra bankų, todėl regionas tampa milžiniška potencialia kriptovaliutų ir „PundiX“ rinka..
Pietų Afrika galėtų būti modelis
Nors į pietus nuo Sacharos yra didžiulis procentas gyventojų kad nėra banko, daugelis turi paprastus mobiliuosius telefonus. „PundiX“ platformą galima valdyti kortele, tačiau yra ir kitų platformų, kurios veikia per SMS žinutes.
Kriptos turi galimybę išstumti bankus iš finansų ekonomikos ir leisti žmonėms naudotis finansinėmis paslaugomis už labai mažas pinigų sumas. Atrodo, kad Pietų Afrika kuria kriptografinį ekonominį modelį, kurį būtų galima įgyvendinti visoje Afrikoje ir kituose besivystančiuose regionuose.
Vienas didžiausių dalykų, leidžiančių Pietų Afrikai progresuoti kripto kūrimo erdvėje, yra vyriausybės atvirumas kriptoms. Indija ir Indonezija yra kitos didžiulės kripto rinkos, tačiau abiejų tautų vyriausybės iš esmės uždraudė įgyvendinti kriptografinėmis PoS sistemomis.
Kripto naudojimas greičiausiai augs
Jau yra tokių platformų kaip „M-Pesa“, kuri yra mobiliuoju telefonu pagrįsta mokėjimo ir pinigų pervedimo platforma. Per pastaruosius du dešimtmečius jis pritraukė daugiau nei 30 milijonų vartotojų visoje Afrikoje. Nors ji nepalaiko kriptografijos, „M-Pesa“ parodo, koks Afrikos žemynas yra atviras finansinėms naujovėms.
Tikėtina, kad ateinančiais metais „Cryptos Options“ Pietų Afrikoje išsiplės ir gali paskatinti kitų tautų augimą. Skirtingai nuo spekuliacinio kriptografinio pirkimo, kuris paskatino kriptografijos bumą 2017 m., Kriptografijos Afrikoje iš tikrųjų naudojamos kaip pinigai.
Kitas kripto kūrimo etapas greičiausiai bus sutelktas į naudojimą, o Pietų Afrika šiuo požiūriu atrodo kaip novatorė.