Kodėl „Bitcoin Down“ neveikia? Kripto rinkos viršutinė riba sumažėjo 17% BTC

„Red Crash Price“ kriptografija

Jei šiandien neatidarėte „Blockfolio“ ar „CoinMarketCap“, jus laukia šiokia tokia kebli staigmena.

Per pastarąsias 48 valandas „Bitcoin“ (BTC) prarado visišką bulių tendencijos vaizdą, nesugebėdamas teigiamai reaguoti į „Ballyhooed Bakkt Bitcoin“ ateities sandorių paleidimą.

„Red Crash Price“ kriptografija

Nuo savaitės atidarymo, kurio kaina siekė 10 150 USD, kriptovaliuta išleido 1600 USD ir pateko į pagrindinę istorinę techninę paramą, kuri grasina paversti pasipriešinimu. Šis perėjimas prie 8 600 USD yra ilgai lauktas nepastovumo priepuolis, kurio prekybininkai laukė nuo tada, kai „Bitcoin“ liepos pradžioje užmigo..

Altcoins taip pat ėmėsi sumušti. Vidutinis ne BTC kriptografinis turtas per pastarąsias 24 valandas sumažėjo apie 15%. Pavyzdžiui, „Ethereum“ sumažėjo iki 168 USD ir tą dieną patyrė 17% nuostolių; Dar blogiau sekėsi „Bitcoin Cash“, EOS, „Bitcoin Satoshi Vision“ ir „Tron“, kurie per dieną išmetė 20% savo vertės.

Kodėl Bitcoin Down?

Šis dramatiškas žingsnis, kuris įvyko tada, kai buvo optimistų, reikalaujančių, kad Bitcoin padidėtų iki 20 000 USD, daugeliui sukėlė nuostabą, kodėl staiga nukrito Bitcoin kaina. Keli analitikai atsakė į šį aktualų klausimą.

Kalbėdamas su CNBC, skaitmeninės valiutos investavimo įmonės BKCM vadovas Brianas Kelly teigė, kad šis žingsnis daugiausia buvo pagrįstas techniniais veiksniais. Jis paaiškino, kad kai „Bitcoin“ nukrito žemiau 9 000 USD „pagrindinio“ palaikymo lygio, buvo sukelta „pardavimo banga“. Iš tiesų, Bitcoin žlugo nuo 9400 iki 8000 USD iš esmės nesustodamas, pabrėždamas, kad meškos valdo.

„BitBull Capital“ generalinis direktorius Joe DiPasquale’as teigė, kad šį kainų nuosmukį galėjo paskatinti esminiai veiksniai. Savo komentare CNBC jis sakė, kad 15% žlugimą iš dalies galima sieti su „drungnu“ „Bakkt“ paleidimu.

Kaip pranešė „Blockonomi“, tarp Intercontinental Exchange remiamos platformos labai hipnotizuoti „Bitcoin“ ateities sandoriai per savo pirmąją prekybos sesiją beveik nesusilaukė, kai produktas per dieną prekiavo mažiau BTC, nei kiek BTC prekiauja per dešimt minučių, tarkime, Binansas. Nors pats „Bakkt“ greičiausiai nesukėlė išpardavimo, „institucinės bandos“, skubančios naudoti produktą iš „get-go“, trūkumas greičiausiai sukėlė neigiamą nuotaiką kriptovaliutų bendruomenėje..

„DiPasquale“ taip pat palietė tai, kad pastaruoju metu staiga sumažėjo „Bitcoin“ maišos rodiklis, kuris sumažino tinklo saugumą tariamai 30%. Nors kasyba nėra skirta daryti tiesioginį poveikį kasdieninėms Bitcoin kainų svyravimams, maišos normos praradimą investuotojai galėjo interpretuoti kaip mažėjančio Bitcoin susidomėjimo ženklą..

Bendruomenės reakcijos

Nieko nuostabai, kriptovaliutų bendruomenė „Twitter“ su šia „flash“ katastrofa praleido absoliučią lauko dieną.

Garsus kriptovaliutų skeptikas ir auksinis jautis Peteris Schiffas greitai atkreipė dėmesį, kad šis žingsnis patvirtina jo teorijas, kad Bitcoin netrukus atsiskleis ir nukris dar labiau nei tai įvyko 2018 m. „Kripto žiemos“ metu. Po šio žingsnio jis socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad „Bitcoin“ kainų veiksmas yra „labai meškiškas techninis modelis“, kuris tik padidina „greito nusileidimo iki 4000 USD ar mažesnę“ riziką.

#Bitcoin pagaliau nulūžo po kelis mėnesius drožto didelio mažėjančio trikampio atramos linija. Tai yra labai meškiškas techninis modelis ir tai patvirtina, kad buvo sukurtas pagrindinis viršus. Greita padoraus lygio rizika yra didelė iki 4 000 USD ar mažesnė!

– Peteris Schiffas (@ PeterSchiff) 2019 m. Rugsėjo 24 d

Nepaisant besitęsiančio ir nesibaigiančio Schiffo skepticizmo, dauguma šios pramonės investuotojų pakėlė galvas aukštai. Vienas žinomas komentatorius, einantis „Rhythm“, savo sekėjams priminė, kad Bitcoin vis dar yra kainomis, kurios matytos prieš tris mėnesius – toli nuo pasaulio pabaigos.

Nakamoto instituto prezidentas Michaelas Goldsteinas pabrėžė, kad dabartinė „Bitcoin“ kaina šiuo metu derinama su garsiojo analitiko „PlanB“ ilgalaikio kainų modeliu, o tai reiškia, kad BTC techniškai vis dar yra bulių teritorijoje..

Dabartinė 365 dienų modelio kaina 2005 m @ 100 trilijonų JAV dolerių„akcijų-srautų“ modelis yra 8 285 USD.https://t.co/o52XCFso13 pic.twitter.com/29OPJGHSDm

– Michaelas Goldsteinas (@bitstein) 2019 m. Rugsėjo 24 d

Ar tai išliks tiesa, dar laukia. Tačiau artimiausiomis dienomis turėtume atsakyti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me