Kinijos liaudies bankas (PBoC) verbuoja skaitmeninių valiutų specialistus

Kinija

Kinijos Liaudies bankas (PBoC) ieško su kriptografija susijusių specialistų pagal oficialų dokumentą, paskelbtą banko Interneto svetainė. „PBoC“ atidarė keturias pareigas inžinieriams, turintiems blokų grandinės ir kriptografijos, saugumo ir lustų projektavimo patirties, dirbti savo skaitmeninių pinigų institute..

Kinija

Valstijos virtuali valiuta

Pagal dokumentą specialistai sukurs saugią didelių duomenų platformą, kuri apdorotų kriptografines operacijas Kinijoje. Pareigybės aprašyme bus sukurta šifravimo technologija ir saugumo modeliai, su skaitmenine valiuta susijusios programinės įrangos sistemos ir operacijų terminalų lustų technologijos tyrimai ir plėtra..

Bankas taip pat planuoja samdyti specialistus, turinčius ekonominės teisės ir finansų patirties, kurie tvarkys teisinius ir politinius skaitmeninės valiutos ir rizikos valdymo tyrimus.

Ši žinia ateina į naujausio op paskelbta „CN Finance“, vietiniame finansų žurnale, susijusiame su PBoC, kur banko ekspertai įspėjo vyriausybę apie neseniai JAV doleriais paremto stablekoino potencialą neigiamai paveikti juanį. Ekspertai teigė, kad USD remiamų stabilių odos, tokios kaip USDT, GUSD, PAX, TUSD, buvimas padidins JAV dolerio dominavimą pasauliniu mastu ir ateityje tai visada numalšins juanį. Tyrėjai taip pat pareiškė, kad stabilūs pinigai yra valiutų ateitis, ir jie tiki, kad pinigų sistemos raida bus pasiekta b valstybės remiama skaitmenine valiuta.

Kinija jau kurį laiką planuoja sukurti suverenią virtualią valiutą, skelbia „South China Morning Post“. Remdamasis ataskaita, PBoC 2014 m. Įsteigė mokslininkų grupę ir pernai suintensyvino įkūręs Skaitmeninių valiutų tyrimų institutą, kuriam vadovavo PBoC technologijų skyriaus vyresnysis pareigūnas Yao Qianas..

Tyrimų institutas, kurio samdymas dažniausiai buvo kompiuterių mokslo ekspertas, priims pirmuosius kriptografinių ir blokinių grandinių nuomos rinkinius. Nors Kinijos Liaudies bankas neatskleidė jokio valstybės remiamo stabilaus moneto paleidimo laiko, buvęs PBoC vadovas Zhou Xiaochuanas pareiškė kad bankas kūrė skaitmeninę valiutą, kuri „turi užtikrinti sklandų pinigų ir finansinio stabilumo politikos vykdymą ir tuo pačiu apsaugoti vartotojus“.

„China Blockchain Primer“

Skaitykite: Požiūris keičiasi, kai Kinijos komunistų partija išleidžia „Blockchain Primer“

„Mums virtualaus turto kryptis reikalauja atsargumo … Kinijos požiūriu, virtualaus turto sandoriai neatitinka mūsų idėjos, kad finansai turi tarnauti realiam ekonomikos augimui“, – pridūrė jis..

PBoC, dirbdamas kurdamas valstybės remiamą stablecoiną, praėjusį mėnesį viešame pranešime pasveikino sėkmę, kurią užfiksavo griežtas šalies apribojimas su kriptografija susijusiai veiklai..

„Pasaulinė virtualių valiutų operacijų dalis sumažėjo nuo pradinių 90% iki mažiau nei 5%, veiksmingai išvengiant virtualios valiutos burbulo, kurį praėjusių metų antroje pusėje Kinijos finansų rinkoje sukėlė staigios pasaulinės virtualios valiutos kainos. Poveikį labai pripažino bendruomenė “.

Bankas taip pat išleido atskirą įspėjimai, priminti investuotojams apie riziką, susijusią su pradiniais monetų siūlymais ir kriptografine prekyba, kuri, jos teigimu, gali sukelti „rimtą sutrikdymą“ „ekonominei, finansinei ir socialinei tvarkai“.

„[ICO] yra įtariami neteisėtu žetonų pardavimu, neteisėtu vertybinių popierių išleidimu, neteisėta nusikalstama veikla, finansiniu sukčiavimu, piramidžių schemomis ir kita neteisėta bei nusikalstama veikla“.

Kovos su kriptografija priemonės

Kinijos vyriausybė dar 2017 m. Uždraudė kriptovaliutas, dėl ko buvo uždarytos šalies biržos, įskaitant „Binance“ ir „OKEx“. Nuo to laiko vyriausybė gana garsiai išreiškė savo poziciją dėl kriptografijos. Tai netgi sekė vasarą užpultos kovos su kriptografija priemonės, pavyzdžiui, draudimas komercinėms vietoms rengti su kriptografija susijusius renginius tam tikruose Kinijos rajonuose. Populiarios Kinijos technologijų kompanijos, tokios kaip „Baidu“, „Alipay“ ir „Tencent“, taip pat sugriežtino savo kontrolę uždrausti žiniasklaidos paskyras įmonių, užsiimančių kriptografijos ir „blockchain“ veikla, sandoriai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me